Wkurza mnie... (Strona 4308) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Wkurza mnie...

|< << < 4303 4304 4305 4306 4307 43084309 4310 4311 4312 4313 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6467381 poniedziałek, 26 lutego 2018, 12:34:59
zezowaty_kot napisał(a):

Pff, do nas listonosz przyniósł rano ponad 30 kopert od timobajl emotka

Zimno na dworze, możesz napalić w kominku emotka

BTW: nie wiedziałam, że BMW to takie cieniasy na rynku motoryzacyjnym, że klientów szukają poprzez smsowy spam. Muszę ich poprosić o wyjaśnienia w tej sprawie emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6467382 poniedziałek, 26 lutego 2018, 12:37:00
koniczynka123 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

wkurza mnie gościu z allegro. Kupiłem telefon u niego, szybko się rozładowywał dałem na reklamację, po reklamacji to samo... później wymienił telefon na nowy i dalej to samo... Jak wystawiłem mu negatywa to straszy sądem....
MAKABRA!

Są takie modele telefonów, w których nowa bateria nie trzyma nawet dnia. Warto przed zakupem poczytać w necie. Sama się nacięłam na 2 modele telefonów, niby tańsze ale baterie o emotka rozbić
Wg mnie negatyw był niesłuszny skoro wymieniał Ci na inny telefon

Wymienił, i to samo było... mama wzięła telefon do roboty i sie rozładował chociaż miał ponad 40% a nie używała go prawie wcale bo raz na 10 minutowej przerwie. I po pracy tel już wyłączony był. Pisałem do gościa to mi pisał że nie wierzy mi... No i mam tel co nie działa emotka  tzn działa ale nie wiadomo ile ... 

a jaki to model telefonu? może masz włączoną jakąś aplikację "żrącą" baterię? a może nie sformatowałeś baterii jak należy? Przy pierwszych 3 ładowaniach bodajże trzeba wykonać jakiś myk żeby bateria trzymała energię. Dziwne że gościu Ci wymienił cały telefon a nie baterię. Mogłeś zażądać od gościa kasy na nową baterię i po prostu sobie ją kupić (przynajmniej ja bym tak zrobiła).

ja do swoich tel musiałam kupić zupełnie inną baterie, ciut grubsza ale trzyma 5 dni. Co prawda telefon juz dobrze się nie domyka ale mam przynajmniej spokój z ładowaniami. tak jak pisałam najlepiej przed zakupem poczytać informacje na wielu forach bo mniej nerwów jest po zakupie A nie miał gościu opcji zwrotu towaru?

Wlasnie czytałem i dość opinie fajne były. 
Mial, ale telefon używany po reklamacji i nie da się zwrócić. 
Pale już se dałem spokój z nim. Nic już mu nie pisze. Pójdę gdzieś do nas na miasto może znajdę kogoś kto mi z nim zrobi emotka  
już się odwkurzyłem emotka  nowy tydzien, nowy ja emotka  

jokan

Cytuj wiadomość#6467607 poniedziałek, 26 lutego 2018, 20:27:43
Loteria Wygraj z Trio, nic nie wygralam do tej pory, a juz druga weryfikacja i prosba o paragon....nie skomentuje nawet tego emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6467618 poniedziałek, 26 lutego 2018, 20:40:19
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tyle kasy się płaci za przesyłkę priorytetową po to żeby szła jak ekonomiczna? Jaki to sens??

ŻADNEGO SENSU emotka
Trąbię o tym od dawna, to zawsze znajdują się obrońcy "ale mój priorytet doszedł na czas" i nie dociera do nich, że są wyjątkami emotka
Człowiek z reguły na coś nowego nabiera sie tylko raz, bo potem to już wyciaga wnioski. Ja dałem poczcie szansę na priorytet dwa razy i dwa rzy mnie poczta zawiodła. Od tej pory jestem zdeklarowanym wrogiem bezsensownego przepłacania emotka i polecam naśladownictwo każdemu!

Dodam tylko, ze paczki ekonomiczne idą szybciej od priorytetowych - przetestowane, każda ekonomiczna dochodziła na drugi dzień, priorytetowe nigdy  emotka
cb656 0

renatak0

Cytuj wiadomość#6467657 wtorek, 27 lutego 2018, 07:13:01
Wkurza mnie ,że mam zablokowany dostęp do większości wątków  od kilku dni, moje dodane konkursy tez się  nie pojawiaja a a moja ciekawość co do zapowiedzi konkursów mnie zżera.Wiem, wiem mogłabym regularnie dodawać konkursy..
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6467686 wtorek, 27 lutego 2018, 09:34:04
otwieram lodówke a tam...nie,nie kiełbasa-Denis Urubko tam był emotka emotka nowy Lewandowski,czy jak? emotka emotka

malutka456

Cytuj wiadomość#6468092 środa, 28 lutego 2018, 11:00:53
Wkurzają mnie moje porażki konkursowe i stos niepotrzebnych paragonów  emotka  Do tego mój komputer sie psuje....ale najbardziej denerwują mnie ceny w sklepach - trochę owoców, jogurt, nabiał i stówki nie ma, a gdzie reszta?  Dobrze, że masło przynajmniej mozna w promocji taniej kupić  emotka

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6468137 środa, 28 lutego 2018, 11:53:36
Wkurza mnie, że przepisy podatkowe są niezrozumiałe dla mnie i pewnie dla większości ludzi. Tak naprawdę nigdy nie jestem do końca pewna z czego powinnam się rozliczać, z czego nie... co gdzie podać, czego nie uwzględniać. Jeden urzędnik interpretuje przepisy tak, a drugi już inaczej. Do tego medialne "straszonko", że jak o czymś zapomnisz to Cię wezwiemy za 5 lat, żeby kara była nie byle jaka. A przecież to nie ja kraj okradam, tylko kraj okrada mnie. emotka

joan

Cytuj wiadomość#6468159 środa, 28 lutego 2018, 12:51:24
malutka456 napisał(a):

Wkurzają mnie moje porażki konkursowe i stos niepotrzebnych paragonów  emotka  Do tego mój komputer sie psuje....ale najbardziej denerwują mnie ceny w sklepach - trochę owoców, jogurt, nabiał i stówki nie ma, a gdzie reszta?  Dobrze, że masło przynajmniej mozna w promocji taniej kupić  emotka

W moim życiu idealnie "bliźniacza" sytuacja emotka

Już mi urósł cały segregator konkursowo-porażkowy emotka

Co do kompa -> na razie coś pogrzebałam w BIOSie, a komputera nie wyłączam w ogóle. I działa. Szkoda, że nie da się - jak w dawnych czasach - przywrócić Windowsa z płytki. Bo mój nawet napędu do CD nie ma. Próbowałam zrobić reinstalację wg instrukcji, ale wyskoczyło info, że (ze względu na rozległość uszkodzeń) nie ma szans i mam się zgłosić do serwisu emotka

A na zakupy już dawno temu przestałam brać wózek, teraz nawet przeważnie koszyczka nie biorę, jeno wszystko w rękach trzymam emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6468183 środa, 28 lutego 2018, 13:31:21
cb656 napisał(a):

Są napędy zewnętrzne na USB. Może ktoś ze znajomych ma i pożyczy?

To i tak mi nie pomoże, bo nie mam Windowsa na płytce. Teoretycznie powinien być w laptopie, gotów zadziałać na moje zawołanie, ale tak się wszystko posypało, że się nie da.
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6468276 środa, 28 lutego 2018, 16:51:16
Już nawet nie wkurza w wkur...... mnie agencja od orzeszkonkursu emotka Napisali mi maila kilka dni temu, że dziękują za wysyłkę paragonów i dokumentów ale proszą o dosłanie JEDNEGO formularza, którego podobno nie dołączyłam. Teraz mi piszą, że proszą o wysłanie wszystkich dokumentów i paragonu, który zgłosiłam, bo formularz, który wysłałam jest niekompletny. Noż kur.... Jasne, że jest niekompletny, bo przecież paragony i reszta dokumentów jest już u nich, co potwierdzili mi w poprzednim mailu. emotka Ile jeszcze dobra czeka mnie z ich strony!? emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6468328 środa, 28 lutego 2018, 18:59:51
cb656 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

...Napisali mi maila kilka dni temu, że dziękują za wysyłkę paragonów i dokumentów ale proszą o dosłanie JEDNEGO formularza, którego podobno nie dołączyłam.

A dołączyłaś? Jest to jakoś do zweryfikowania?

Oczywiście, że jest. Ba! Okazało się to łatwiejsze niż się agencja spodziewała! Po mojej odpowiedzi, może nazbyt aroganckiej, cudownym zbiegiem okoliczności WSZYSTKIE dokumenty i paragony znalazły się... Uwaga... U nich. emotka

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6468330 środa, 28 lutego 2018, 19:04:23
otrzymałam eske od streamline ponieważ nie odesłałam danych nagroda mi przepada tylko że wcześniej nie doszło info o wygranej ponoć dostał 3 eski jeszcze o przypomnieniu emotka   chodziło o konkurs colgate w biedronce ;(
0 0

la_kiya

Cytuj wiadomość#6468356 środa, 28 lutego 2018, 20:57:10
wysylam sobie smsa na konkurs SURF z biedronki do Smolara a tu zwrotka 'Przepraszamy ale becnie ten numer nie jest przez nas obslugiwany' ostatni dzien oczywiscie, jakas kpina po prostu  emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6468359 środa, 28 lutego 2018, 21:01:29
la_kiya napisał(a):

wysylam sobie smsa na konkurs SURF z biedronki do Smolara a tu zwrotka 'Przepraszamy ale becnie ten numer nie jest przez nas obslugiwany' ostatni dzien oczywiscie, jakas kpina po prostu  emotka

Na pewno dobry numer wpisałaś? U mnie normalnie SMS poszedł.
0 0

la_kiya

Cytuj wiadomość#6468360 środa, 28 lutego 2018, 21:05:19
zaczytana-pola napisał(a):

la_kiya napisał(a):

Na pewno dobry numer wpisałaś? U mnie normalnie SMS poszedł.

numer dobry, z innego telefonu to samo:/
0 0

la_kiya

Cytuj wiadomość#6468363 środa, 28 lutego 2018, 21:14:25
andii napisał(a):

la_kiya napisał(a):

musisz wpisać
 SURF.TAK.123456.blablabla na nr 7055

Dziekuje, za chec pomocy, ale czytac instrukcje ze zrozumiem potrafie emotka
to nie wina zle wpisanego sma, a sieci VIRGIN nie obsluguje niketorych numerow premium, ale jak dopytuje konsultantow o linka z informacjami to cisze oczywiscie
andii 0

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6468381 środa, 28 lutego 2018, 22:15:27
la_kiya napisał(a):

andii napisał(a):

la_kiya napisał(a):

musisz wpisać
 SURF.TAK.123456.blablabla na nr 7055

Dziekuje, za chec pomocy, ale czytac instrukcje ze zrozumiem potrafie emotka
to nie wina zle wpisanego sma, a sieci VIRGIN nie obsluguje niketorych numerow premium, ale jak dopytuje konsultantow o linka z informacjami to cisze oczywiscie

virgin miałam dokładnie to samo wyrzuciłam starter ciągle było to samo emotka
0 0

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6468471 czwartek, 1 marca 2018, 10:05:13
cb656 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

la_kiya napisał(a):

sieci VIRGIN nie obsluguje niketorych numerow premium

Aha. Po wyrzuceniu z telefonu startera SIM nadal telefon nie pozwalał wysłać SMSa. Ciekawe, ciekawe... emotka

emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6468487 czwartek, 1 marca 2018, 10:27:35
ilonaxx5 napisał(a):

cb656 napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

la_kiya napisał(a):

sieci VIRGIN nie obsluguje niketorych numerow premium

Aha. Po wyrzuceniu z telefonu startera SIM nadal telefon nie pozwalał wysłać SMSa. Ciekawe, ciekawe... emotka

emotka

nietety ja to przerabialam....tam jest tak, ze jak masz stary numer to na wszystkie numery premium hula, a jak masz nowy starter, to juz na niektore nie mozna wyslac - wlasnie pojawia sie ten komunikat - namietnie i seryjnie rozmawialam z virginem na ten temat i tak tam juz jest to to jakies inne platformy, gdzie te numery nie sa obslugiwane.....i nie mozna nic zrobic
0 0
|< << < 4303 4304 4305 4306 4307 43084309 4310 4311 4312 4313 > >> >|