Wkurza mnie...

|< << < 4307 4308 4309 4310 4311 43124313 4314 4315 4316 4317 > >> >|

Claudia77

Cytuj wiadomość#6469271 sobota, 3 marca 2018, 09:30:35
zaczytana-pola napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

ja już się nie wkurzam , ja po prostu jestem wku....iona!!! Kupił mąż telefon i po prostu robią ludzi w ch..., od dwóch tygodni wysyłają codziennie paczkę, raz to już nawet zgubił ją kurier, więc wysłali niby nową, lecz nr przesyłki nie widnieje u kuriera, ku..., co za kraj i oszuści, że takie firmy mają w ogóle rację bytu, w poniedziałek idę na policje zgłosić oszustwo i wyłudzenie, no żeż ja pie...chyb, że macie inne lepsze rady emotka

Załóż dyskusję przez allegro. A jak nie poskutkuje:
https://allegro.p...-pok-a12l88gOwhAnies

to nie na allegro, kupiłam w hurtowni i na firmę, więc raczej tylko prawnik i policja mi zostaje już nawet sensu nie ma z nimi dyskutować ...
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6469272 sobota, 3 marca 2018, 09:32:31
Claudia77 napisał(a):

to nie na allegro, kupiłam w hurtowni i na firmę, więc raczej tylko prawnik i policja mi zostaje już nawet sensu nie ma z nimi dyskutować ...

Jeśli nic nie skutkuje to chyba tak emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6469274 sobota, 3 marca 2018, 09:53:40
Claudia77 napisał(a):

ja już się nie wkurzam , ja po prostu jestem wku....iona!!! Kupił mąż telefon i po prostu robią ludzi w ch..., od dwóch tygodni wysyłają codziennie paczkę, raz to już nawet zgubił ją kurier, więc wysłali niby nową, lecz nr przesyłki nie widnieje u kuriera, ku..., co za kraj i oszuści, że takie firmy mają w ogóle rację bytu, w poniedziałek idę na policje zgłosić oszustwo i wyłudzenie, no żeż ja pie...chyb, że macie inne lepsze rady emotka

Poziom pomocy uzyskanej od policji jest w tym kraju loterią, więc może wystosuj wobec tej firmy pismo / mejla z ostatecznym terminem, w którym mogą Ci albo dostarczyć zakupiony przedmiot, albo zwrócić pieniądze. Zaznacz, że po upływie tego terminu zgłosisz sprawę na policję, a wszelką aktualną i późniejszą dokumentację w tej sprawie zamieścisz w internecie - i nigdy już od nich żaden użytkownik Googla nic nie kupi.

Claudia77

Cytuj wiadomość#6469276 sobota, 3 marca 2018, 09:56:21
joan napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Poziom pomocy uzyskanej od policji jest w tym kraju loterią, więc może wystosuj wobec tej firmy pismo / mejla z ostatecznym terminem, w którym mogą Ci albo dostarczyć zakupiony przedmiot, albo zwrócić pieniądze. Zaznacz, że po upływie tego terminu zgłosisz sprawę na policję, a wszelką aktualną i późniejszą dokumentację w tej sprawie zamieścisz w internecie - i nigdy już od nich żaden użytkownik Googla nic nie kupi.

dokładnie mam tak zamiar zrobić, tylko że pismo już będzie wysłane przez prawnika, by potraktowali sprawę poważniej, katastrofa po prostu, z jednej strony sama jestem sobie winna, rzadko płacę z góry, a tu mnie kurka nie wiem co opętało emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6469278 sobota, 3 marca 2018, 09:57:59
Claudia77 napisał(a):

dokładnie mam tak zamiar zrobić, tylko że pismo już będzie wysłane przez prawnika, by potraktowali sprawę poważniej, katastrofa po prostu, z jednej strony sama jestem sobie winna, rzadko płacę z góry, a tu mnie kurka nie wiem co opętało emotka

A profil na FB mają? Może warto zostawić komentarz tu i tam?
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6469279 sobota, 3 marca 2018, 10:05:21
joan napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

A profil na FB mają? Może warto zostawić komentarz tu i tam?

no niestety nie, ale jest strona z opiniami więc tam podziałam też
joan 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6469280 sobota, 3 marca 2018, 10:10:41
Czekając na dworcu na pociąg, zatrzymałam się, żeby coś zjeść. Siedząc przy stoliku, zaczepiły mnie już 4 osoby z prośbą o kupienie czegoś do jedzenia... Dwóm pierwszym kupiłam, a potem musiałam już odmówić. I bardzo mi przykro z tego powodu, ale będę tu czekać na pociąg jeszcze 2 godziny, gdybym miała każdej osobie coś kupować, to naprawdę bym zbankrutowała emotka  Czuję się jak zły człowiek, który odmawia głodnemu i teraz mam wyrzuty sumienia emotka
cb656 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6469286 sobota, 3 marca 2018, 10:31:37
shineoff napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Wizaż! I moja naiwność, bo choć wiem, że nie nic z tego nie będzie, to i tak marnuję na to swój czas. "Dlaczego to Ty powinnaś wziąć u dział w teście...?" emotka  "Bo tak!"- aż się prosi!

mam to samo,i jakoś nie udaje mi się dostać do testów z takim pytaniem,a jak jest inne pytanie np jak było w maybeline o zmysłowość  bez problemu udało się.wtf

Mi się nie udało nigdy. NIGDY. Wygrywam w różnych konkursach, nie uważam się za jakiegoś ułoma konkursowego, a tam zawsze NIC. W ogóle te kosmetycznie konkursy mnie nienawidzą emotka  
A wkurza mnie wszystko.

Witaj w grupie "nietesterek" wizażu. Słowo NIGDY też mnie dotyczy emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6469291 sobota, 3 marca 2018, 10:39:35
kumulacja napisał(a):

shineoff napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Wizaż! I moja naiwność, bo choć wiem, że nie nic z tego nie będzie, to i tak marnuję na to swój czas. "Dlaczego to Ty powinnaś wziąć u dział w teście...?" emotka  "Bo tak!"- aż się prosi!

mam to samo,i jakoś nie udaje mi się dostać do testów z takim pytaniem,a jak jest inne pytanie np jak było w maybeline o zmysłowość  bez problemu udało się.wtf

Mi się nie udało nigdy. NIGDY. Wygrywam w różnych konkursach, nie uważam się za jakiegoś ułoma konkursowego, a tam zawsze NIC. W ogóle te kosmetycznie konkursy mnie nienawidzą emotka  
A wkurza mnie wszystko.

Witaj w grupie "nietesterek" wizażu. Słowo NIGDY też mnie dotyczy emotka

a ja dosc czesto tam wygrywam, ale mnie wkurza NIVEA i ich testy, od ponad roku tam pisze i nic tam nie wygrywam czy to 100, 200 czy 1500 nagrod...
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6469325 sobota, 3 marca 2018, 11:57:10
emotka Bosz..... wkurza mnie że we wszelakich ankietach nie zaznaczam juz wieku 21-25 tylko wyżej.... gdzie te czasy co zaznaczałem do 20  emotka

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6469329 sobota, 3 marca 2018, 12:08:59
cb656 napisał(a):

Potwornie mnie wkurza, że jest pełno osób pytających o drobiazgi związane z udziałem w konkursach, choć przecież te informacje nie są tajne, ukryte, nie trzeba rozszyfrowywać tajnych kodów, tylko wystarczy PRZECZYTAĆ. Ale te osoby zawsze znajdą tysiące powodów, dla których "nie mogą tego zrobić", licząc na pomoc innych (czytaj: "poszukaj tego za mnie i podaj mi na tacy, bo tak"). I ci inni grzecznie, karnie, z dobrego serca szukają i podają. Bo chcą. Wiem - bo chcą. Robią to zapewne dobrowolnie, nikt im lufy do skroni nie przykłada. I chwała za to. emotka
Ale nic na to nie poradzę, po prostu mnie to wkurza i już emotka

Każdy kij ma dwa końce. Dostajesz informację ale nigdy nie wiesz, czy za takim wpisem kryje się prawda, tylko prawda i sama prawda. emotka
joan, cb656 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6469332 sobota, 3 marca 2018, 12:22:22
SMOLARZE, wkurzają mnie nagrody w Twoim nowym konkursie, czyli KOCE.
Porozmawiaj ze sponsorami i powiedz im, że PIENIĄDZE mają większe MOCE.

kreatia

Cytuj wiadomość#6469334 sobota, 3 marca 2018, 12:29:32
kumulacja napisał(a):

SMOLARZE, wkurzają mnie nagrody w Twoim nowym konkursie, czyli KOCE.
Porozmawiaj ze sponsorami i powiedz im, że PIENIĄDZE mają większe MOCE.

I niech to będą konkrety raczej,
bo pięć dych dzisiaj za dużo nie znaczy...

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6469340 sobota, 3 marca 2018, 12:36:53
pioge7 napisał(a):

emotka Bosz..... wkurza mnie że we wszelakich ankietach nie zaznaczam juz wieku 21-25 tylko wyżej.... gdzie te czasy co zaznaczałem do 20  emotka

lata lecą w "zastraszającym tempie"... boję się że pewnego ranka obudzę się stara... a w sercu  nadal 18 lat, chciałoby się poszaleć, przeżyć coś wielkiego. Upływający czas  wyznaczają mi spodnie syna które znowu są krótkie...  odbicie w lustrze też już nie to ... 

pioge7

Cytuj wiadomość#6469342 sobota, 3 marca 2018, 12:43:43
kasiaj110 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

lata lecą w "zastraszającym tempie"... boję się że pewnego ranka obudzę się stara... a w sercu  nadal 18 lat, chciałoby się poszaleć, przeżyć coś wielkiego. Upływający czas  wyznaczają mi spodnie syna które znowu są krótkie...  odbicie w lustrze też już nie to ... 

mnie dziś naszła taka refleksja właśnie... a jeszcze kilka tygodniu temu (w tym roku) już z przyzwyczajenia zaznaczyłem na ankietach do 25 lat i dziś na spokojnie robię i myślę że mam 27 emotka  Kurczę.... co będzie po 30 emotka   
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6469343 sobota, 3 marca 2018, 12:44:51
pioge7 napisał(a):

mnie dziś naszła taka refleksja właśnie... a jeszcze kilka tygodniu temu (w tym roku) już z przyzwyczajenia zaznaczyłem na ankietach do 25 lat i dziś na spokojnie robię i myślę że mam 27 emotka  Kurczę.... co będzie po 30 emotka   

Będziesz ubolewał, że jeszcze tylko dekada do kryzysu wieku średniego emotka

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6469345 sobota, 3 marca 2018, 12:46:34
pioge7 napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

u mnie już  w "ankietach"  30 wzwyż emotka   - mając naście lat okłamywało się system że niby pełnoletnia emotka a teraz zaznaczyłoby się niższy przedział wiekowy 

pioge7

Cytuj wiadomość#6469346 sobota, 3 marca 2018, 13:05:08
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Będziesz ubolewał, że jeszcze tylko dekada do kryzysu wieku średniego emotka

On tak szybko przychodzi. emotka  myślałem że pózniej... wujek ma 57 i kupił sobie nowy, sportowy samochód i wszyscy mówią ze to kryzys, wiec myślałem że mi daleko jeszcze do niego emotka  
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6469356 sobota, 3 marca 2018, 13:41:25
Kryzysy wieku każdego to ja mam permanentnie i zazdroszczę Wam, że spotyka Was to okazjonalnie w okolicach 30/40.  emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6469357 sobota, 3 marca 2018, 13:57:46
przestańta marudzić-wiosna idzie emotka emotka jest tylko -5 C wiec to musi być wiosna emotka
a dla zimy emotka
elmo 0
|< << < 4307 4308 4309 4310 4311 43124313 4314 4315 4316 4317 > >> >|