Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4323 4324 4325 4326 4327 43284329 4330 4331 4332 4333 > >> >|

astronautka

Cytuj wiadomość#6477422 wtorek, 27 marca 2018, 12:02:02
pioge7 napisał(a):

cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mnie to już rezerwy chyba żadne nie dotyczą ani Lubisie (ok. 80 paragonów), ani MILKA (ok. 60 paragonów)

To nie jest w zasadzie wkurzenie... emotka
To jest szok! emotka emotka
Nie ogarniam tego emotka TAKIEGO POZIOMU HURTOWEGO emotka Jak bardzo trzeba być zdesperowanym/napalonym, by aż tak się angażować dla wygrania czegoś, co można mieć za równowartość takiej masy zakupów. I później odwieczne dylematy - co zrobić z nadprogramowym, nakupionym towarem.
Taaa... można jeszcze "tylko" kupować albo drukować paragony, tylko gdzie tu ZABAWA?! emotka

nie chodzę po sklepach kupować w hurtowych ilosciach. Po prostu gramy rodzinnie. Dzieci w rodzinie dużo a Lubisie i Milkę lubimy więc co w tym złego kupować emotka jak jest spotkanie rodzinne to jest 10 dzieci emotka co w tym złego kupić im 10 lubisi czy 10 batonów z milki emotka nie widzę problemów bo towar i tak jest zjadany, nawet zawsze mało. A że przy okazji można zagrać to co w tym złego. i wkurza mnie stracony czas na wklepywanie tych paragonów i cb656 który zawsze się wpieni we wszystko nawet w temacie który jest po to żeby się wyładować a przyjdzie taki i cała zabawa wkurzania się pójdzie w  emotka a poza tym kupujemy za swoje, a nie twoje, a że w coś zagram i nie wygram to chyba może mnie wkurzyć... chyba że już nawet wkurzanie jest zabronione....

Weź mi powiedz po co Ty się tłumaczysz? Nie widzisz że to jest typ czlowieka, który karmi się tym że może kogoś zwyzywać, obrazić, wkurzyc? Olej typa i tyle, nie nasza wina że  ma tyle do powiedzenia w necie bo jest anonimowy. 

pioge7

Cytuj wiadomość#6477425 wtorek, 27 marca 2018, 12:06:24
astronautka napisał(a):

Weź mi powiedz po co Ty się tłumaczysz? Nie widzisz że to jest typ czlowieka, który karmi się tym że może kogoś zwyzywać, obrazić, wkurzyc? Olej typa i tyle, nie nasza wina że  ma tyle do powiedzenia w necie bo jest anonimowy. 

dziękuję emotka
nie wiem co poradzić, wiem że cb lubi się do wszystkiego wtrącić,. Cóż zrobisz emotka
0 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6477481 wtorek, 27 marca 2018, 14:38:08
wkurzyłam się a jakże  na "nasz" konkurs- kolejne podejście i znów źle przepisany kod emotka   oj widzę że kubeczek nie dla mnie emotka . Jest jakaś opcja wysyłania odpowiedzi  dla upośledzonych komputerowo? 

Wkurza mnie pogoda- zimowa kurtka wyprana i się suszy - a tu taka zimnica . wiosno przyjdź!!!!!!!! Franco kaj żeś je?  

Wkurza mnie mój piesior Teo- wczoraj słyszał listonosza a ja wredna pani nie wypuściłam go na plac by mógł go obszczekać i zrobił mi na złość- i obsikał mi dywan!!! Ledwo co wyprany na święta!!! I znowu dzisiaj go prałam a pies ma tą moja robotę w cenzura i się wyleguje na wersalce emotka   . Bo przecież to i tak moja wina bo go nie wypuściłam - a dywanu i tak nie lubię może to znak by się go pozbyć. Tylko te zimne panele emotka  
0 0

atanerka

Cytuj wiadomość#6477517 wtorek, 27 marca 2018, 16:15:30
Moje zdolności...kupic specjalnie przyprawę KNORR , by następnie zgłosić ją do otrzymania darmowych przypraw KAMIS...
No cóż może Oni też się pomyla i wyślą

azaflora

Cytuj wiadomość#6477537 wtorek, 27 marca 2018, 17:04:33
atanerka napisał(a):

Moje zdolności...kupic specjalnie przyprawę KNORR , by następnie zgłosić ją do otrzymania darmowych przypraw KAMIS...
No cóż może Oni też się pomyla i wyślą

Knorra zgłoś tu https://www.przep...l/swiatprzypraw/3za1
a Kamis? Co to za akcja?
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6477559 wtorek, 27 marca 2018, 17:47:48
konkurs MM w abc... dzisiejsze zdjecie mnie rozwalilo... czy oni maja tam oczy czy znajomi?

awi

Cytuj wiadomość#6477592 wtorek, 27 marca 2018, 18:48:33

Wkurza mnie mój piesior Teo-zrobił mi na złość- i obsikał mi dywan!!! Ledwo co wyprany na święta!!! I znowu dzisiaj go prałam a pies ma tą moja robotę w cenzura i się wyleguje na wersalce emotka  

Twój piesio ma koci charakterek... emotka
0 0

budryska

Cytuj wiadomość#6477611 wtorek, 27 marca 2018, 20:05:00
Że przytyłam emotka Spodnie jakieś takie ciaśniejsze, guzik ledwo trzyma, wchodzę dziś na wagę a tam... taka brzydka cyferka z przodu! Całkiem nie z tej dziesiątki, którą lubię!
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6477613 wtorek, 27 marca 2018, 20:08:03
budryska napisał(a):

Że przytyłam emotka Spodnie jakieś takie ciaśniejsze, guzik ledwo trzyma, wchodzę dziś na wagę a tam... taka brzydka cyferka z przodu! Całkiem nie z tej dziesiątki, którą lubię!

Dam Ci radę, spodnie kupuj na gumce w pasie, wagę wyrzuć i będziesz szczęśliwsza emotka  Wiem po sobie emotka

petunija1

Cytuj wiadomość#6477627 wtorek, 27 marca 2018, 20:42:33
donia7 napisał(a):

A ja od jakiegoś czasu chciałam schudnąć 2 kg...schudłam 3- bez diet, po prostu więcej stresu i biegania. A, że ogólnie jestem dość szczupła to te 3 kg widzę po sobie i powiem... wcale to nie jest jakieś super  emotka Jakieś te uda zeschnięte, tyłek zmalał- wyglądam jak podlotka zamiast kobieta stateczna z dwójką dzieci  emotka  

Ty statecznie chcesz wyglądać?No chyba Cię kochana pogibało.
Chyba,że tak prowokujesz odrobinę. emotka emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6477632 wtorek, 27 marca 2018, 20:56:54
petunija1 napisał(a):

donia7 napisał(a):

A ja od jakiegoś czasu chciałam schudnąć 2 kg...schudłam 3- bez diet, po prostu więcej stresu i biegania. A, że ogólnie jestem dość szczupła to te 3 kg widzę po sobie i powiem... wcale to nie jest jakieś super  emotka Jakieś te uda zeschnięte, tyłek zmalał- wyglądam jak podlotka zamiast kobieta stateczna z dwójką dzieci  emotka  

Ty statecznie chcesz wyglądać?No chyba Cię kochana pogibało.
Chyba,że tak prowokujesz odrobinę. emotka emotka

Już taki wiek, niestety emotka
a stateczny to moje ulubione słowo z "Dziewczyn do wzięcia" emotka

taalvikki

Cytuj wiadomość#6477666 wtorek, 27 marca 2018, 23:36:32
bruce napisał(a):

Wkurza mnie sadyzm ludzi. Ilekroć oglądam filmiki, gdzie ktoś ze stoickim spokojem okłada kogoś (a im ten bity jest bardziej bezbronny, tym sadyzm większy), pojąć nie umiem, jak można, po co, dlaczego, co to daje, ile ma się satysfakcji, ile radochy, z czego taka radość, z czego duma, ba! - nawet celowe chwalenie się swoim własnym okrucieństwem...? emotka Czasem tak mi trudno zrozumieć "homo  - jak by nie było - sapiens"...  emotka emotka emotka A przecież nazwa powinna zobowiązywać.  emotka emotka

myślę, że ludzkość zbyt bardzo się swoją ludzkością napawa. jacy to my jesteśmy wspaniali, jacy rozwinięci, jacy wyżsi od innych istot. tymczasem wcale nie jesteśmy. jesteśmy żenującym gatunkiem, który - w taki, czy iny sposób - niszczy sam siebie i inne byty. może jesteśmy aż tak inteligentni, że przeczuwamy, że najlepszym dla nas wyjściem jest autodestrukcja. 

inna sprawa to fakt, że myślenie nie ma zbyt wiele wspólnego z dobrocią. a jeszcze inna to to, kim są ci ludzie, którzy innych okładają - jak sami okładani byli itp. to jest skomplikowana kwestia. 

taalvikki

Cytuj wiadomość#6477667 wtorek, 27 marca 2018, 23:39:52
donia7 napisał(a):

wyczuwam tu trochę kokieterii. ^^ poza tym nie wiem, jak wygląda stateczna kobieta z dwójką dzieci i dlaczego ma nie być szczupła. 
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6477736 środa, 28 marca 2018, 10:28:14
Konkurs abc m&m's - w całym swoim konkursowym życiu nie widziałam gorszych wyborów jury, no coś mnie zaraz trafi...  emotka

alan84

Cytuj wiadomość#6477764 środa, 28 marca 2018, 11:27:14
asantesana napisał(a):

Konkurs abc m&m's - w całym swoim konkursowym życiu nie widziałam gorszych wyborów jury, no coś mnie zaraz trafi...  emotka

zgadza sie
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6477774 środa, 28 marca 2018, 11:50:56
alan84 napisał(a):

asantesana napisał(a):

zgadza sie

pisalem wielokrotnie ze konkurs jest ustawiony i to bez najmniejszego skrepowania wygrywaja przewaznie najgorsze fotki. Niech tylko nikt nie mowi ze to subiektywna opinia... wystarczy obejrzec galerie emotka
0 niunio

alan84

Cytuj wiadomość#6477785 środa, 28 marca 2018, 12:14:24
cb656 napisał(a):

alan84 napisał(a):

...wygrywaja przewaznie najgorsze fotki. Niech tylko nikt nie mowi ze to subiektywna opinia... wystarczy obejrzec galerie emotka ..

Oczywiście, że jest to opinia subiektywna emotka Według Organizatorów te fotki są najlepsze przecież emotka
Fotki przecież te same, a opinie różne, tu nie ma szans na obiektywizm. emotka

wejdz w galerie zobaczymy opinie Twoja;)
0 niunio

alan84

Cytuj wiadomość#6477790 środa, 28 marca 2018, 12:21:33
cb656 napisał(a):

alan84 napisał(a):

cb656 napisał(a):

alan84 napisał(a):

...wygrywaja przewaznie najgorsze fotki. Niech tylko nikt nie mowi ze to subiektywna opinia... wystarczy obejrzec galerie emotka ..

Oczywiście, że jest to opinia subiektywna emotka Według Organizatorów te fotki są najlepsze przecież emotka
Fotki przecież te same, a opinie różne, tu nie ma szans na obiektywizm. emotka

wejdz w galerie zobaczymy opinie Twoja;)

Moja TEŻ będzie subiektywna emotka Napiszę to brutalnie: chyba nie rozumiesz tego słowa, skoro się tak upierasz. emotka

pi co trzesz ten chrzan? kolejna sprawa wkurzajaca mnie... ja o zupie Ty o d...

ace

Cytuj wiadomość#6477793 środa, 28 marca 2018, 12:26:26
...ja sama... Nie ma to jak wziąć udział w loterii, trafić w bramkę i chwilę po wysłaniu i wielkiej radości zorientować się, że wpisało się błędną datę z paragonu (zamiast tego datę dzisiejszą). Oj to nie jest mój dzień emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6477952 środa, 28 marca 2018, 17:13:38
Wkurza mnie, że pod pretekstem wysłania zgłoszenia kupiłam Magnum w Żabce... łudząc się, że go nie zjem. Loda zjadłam, zgłoszenia nie napisałam  emotka
0 0

|< << < 4323 4324 4325 4326 4327 43284329 4330 4331 4332 4333 > >> >|