Wkurza mnie...

|< << < 4323 4324 4325 4326 4327 43284329 4330 4331 4332 4333 > >> >|

assal

Cytuj wiadomość#6476637 sobota, 24 marca 2018, 09:25:20
Dzisiejsze szukanie Złotego Zajączka  emotka
W końcu coś napisałam, chcę zające liczyć, a tu trzeba je policzyć... w sklepie w stolicy  emotka
0 0

anus

Cytuj wiadomość#6476638 sobota, 24 marca 2018, 09:30:23
koniczynka123 napisał(a):

Wkurzył mnie teraz Bauer, chyba na mózg upadł. Północ a oni wysyłają sms z nr 7265 żeby zagrać w ich konkursie emotka wszyscy pobudzeni bo każdy dostał smsa  emotka

u mnie też nocna kanonada emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6476643 sobota, 24 marca 2018, 09:40:39
wszedłem na tvn meteo a tam dziunia wyglądajaca jak modelka z playboya emotka mówi że sobota miała być piekna,ale nie bedzie emotka emotka
ja według słow cyganki miałem być milionerem...... emotka emotka emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6476680 sobota, 24 marca 2018, 11:52:51
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że zwykle konkursowiczowi rzadko wpada dokładnie to, na co poluje. emotka
Jak dajmy na to, poluję na nagrodę II stopnia, którą jest robot kuchenny, to akurat na złość trafi się auto, nagroda I stopnia emotka
Do emotka z taką robotą emotka emotka emotka

Mogę się wymienić emotka  Ja Ci dam robota, Ty mi auto  emotka  Lubię pomagać.

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6476682 sobota, 24 marca 2018, 11:57:40
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że zwykle konkursowiczowi rzadko wpada dokładnie to, na co poluje. emotka
Jak dajmy na to, poluję na nagrodę II stopnia, którą jest robot kuchenny, to akurat na złość trafi się auto, nagroda I stopnia emotka
Do emotka z taką robotą emotka emotka emotka

Mogę się wymienić emotka  Ja Ci dam robota, Ty mi auto  emotka  Lubię pomagać.

Phi! Też mi pomoc emotka Toż to zapakować trzeba, jakoś wysłać, jaki kurier mi to zabierze?! Przecież to są koszty... Ta, pomogłaś, yhy.

Niech będzie moja strata emotka  Przyjadę po auto osobiście i wręczę robota.

ace

Cytuj wiadomość#6476716 sobota, 24 marca 2018, 15:11:46
zaczytana-pola odnośnie Lidla i książek. Jak byłam dżisiaj w lidlu to babeczka przede mną robiła zakupy i oprócz naklejek dostała tez formularz i kopertę z przekazem ze ma go wypełnić i wysłać, a oni książkę wyślą jej poczta.
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6476757 sobota, 24 marca 2018, 20:24:50
anus napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Wkurzył mnie teraz Bauer, chyba na mózg upadł. Północ a oni wysyłają sms z nr 7265 żeby zagrać w ich konkursie emotka wszyscy pobudzeni bo każdy dostał smsa  emotka

u mnie też nocna kanonada emotka

polecam opcję: wycisz telefon. idealna na noc.

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6476758 sobota, 24 marca 2018, 20:28:20
ace napisał(a):

zaczytana-pola odnośnie Lidla i książek. Jak byłam dżisiaj w lidlu to babeczka przede mną robiła zakupy i oprócz naklejek dostała tez formularz i kopertę z przekazem ze ma go wypełnić i wysłać, a oni książkę wyślą jej poczta.

Tak. Wczoraj też wysłałam listem  emotka
ace 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6476920 niedziela, 25 marca 2018, 22:47:48
defed napisał(a):

Wkurza mnie, że pasta do zębów, która jest przecież bezpieczna w tubce z tworzywa sztucznego, jest dodatkowo pakowana w kartonik. Ulubiony krem do twarzy (w szklanym słoiczku) poza kartonikiem ma jeszcze zewnętrzną folię. Po co to komuemotka  I tak jest z co drugą zakupioną/otrzymaną rzeczą: zanim użyję pierwszy raz, to już naprodukuję worek śmieci. Co ja się śmieci nasegreguję i nawynoszę!  emotka I jeszcze, żeby to miało sens - ale jak widzę karton po mleku w niebieskim pojemniku na papier to mi ręce opadają emotka A im większy odsetek nieposegregowanych śmieci, tym opłaty za wywóz wyższe. Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego. Wkurza mnie zbiorowa odpowiedzialność emotka  Dziękuje za uwagę. Miałam ochotę oczyścić myśli na koniec tygodnia. Miłego weekendu emotka

a odbiorcom po to, bo lubią mieć bardziej luksusowo, a producent robi badania rynku i wie, że w dodatkowym kartoniku ze złotym napisem produkt prędzej się sprzeda. sami sobie to kreujemy, kupując takie rzeczy - a przecież mamy i inne do wyboru.

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6476925 niedziela, 25 marca 2018, 23:09:08
taalvikki napisał(a):

a odbiorcom po to, bo lubią mieć bardziej luksusowo, a producent robi badania rynku i wie, że w dodatkowym kartoniku ze złotym napisem produkt prędzej się sprzeda. sami sobie to kreujemy, kupując takie rzeczy - a przecież mamy i inne do wyboru.

Podobnie jak te wszystkie reklamy: "Ponieważ jestem tego warta", " Zmieniamy się dla Ciebie" itd. Pasta w kartoniku wygląda ładniej i bardziej "luksusowo", niż zwykła wymiętolona tubka, którą co któryś klient wymaca. Marketing zastąpił nam gusta, jak to napisała Klein.

ace

Cytuj wiadomość#6476975 poniedziałek, 26 marca 2018, 09:43:40
zaczytana-pola napisał(a):

Podobnie jak te wszystkie reklamy: "Ponieważ jestem tego warta", " Zmieniamy się dla Ciebie" itd. Pasta w kartoniku wygląda ładniej i bardziej "luksusowo", niż zwykła wymiętolona tubka, którą co któryś klient wymaca. Marketing zastąpił nam gusta, jak to napisała Klein.

Pamiętam jak kiedyś, na FB Redds odpisał mi na komentarz odnośnie pomniejszenia butelki (a w tym jej pojemności of kors) i wzroście ceny produktu (bo wiadomo klient woli wydać więcej i dostać mniej emotka ), że to wynika z tego czego oczekują klientki, kobiety wolą mniejsze butelki by zmieścić je do torebki (taaaa bo każda pijąca Reddsa ma zawsze w swojej torebce przynajmniej jedną butelkę z piwem...), a butelka jest teraz ładniejsza (bo wiadomo po wypiciu stawia się ją na kominku niczym oscara...) a cena wyższa bo trzeba było zapłacić temu co zrobił projekt butelki...

slonko365

Cytuj wiadomość#6476981 poniedziałek, 26 marca 2018, 09:58:40
cb656 napisał(a):

http://www.komput...utm_campaign=fb_onet

Facebook od lat wymagał dostępu do kontaktów, danych SMS oraz historii połączeń po to, by usprawniać swój algorytm dobierania przyjaciół i rozróżniać pomiędzy kontaktami biznesowymi a "prawdziwymi" znajomościami. Jak się okazuje Facebook zbiera te dane przez aplikację Messenger, która często powiadamia, że może być domyślną aplikacją do wysyłania SMS, czyli wiadomości tekstowych. Facebook, jak się okazuje, robił to przez lata.

Użytkownicy Twittera zaczęli donosić o tym, że znaleźli miesiące jeśli nie lata historii połączeń w swoim ściągalnym na telefon pliku Facebooka. Ich pliki Facebooka zawierają wszystkie telefony oraz wiadomości tekstowe, które napisali przez ostatni czas. Inni z kolei znaleźli zapisy kontaktów z bliskimi. emotka

I dlatego nie mam ani FB ani Mesesengera na telefonie. Co niestety czyni mnie częściowo jednostką upośledzoną społecznie.
A tak na marginesie, to dziwi mnie, czemu jeszcze Smolar nie wpadł na to, żeby zgłoszenia w ich konkursach można było wysyłać tylko przez aplikację w telefonie, która miałaby dostęp do kontaktów, smsów, mikrofonu, kamery, lokalizacji...  emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6476991 poniedziałek, 26 marca 2018, 10:26:46
slonko365 napisał(a):

I dlatego nie mam ani FB ani Mesesengera na telefonie. Co niestety czyni mnie częściowo jednostką upośledzoną społecznie.
A tak na marginesie, to dziwi mnie, czemu jeszcze Smolar nie wpadł na to, żeby zgłoszenia w ich konkursach można było wysyłać tylko przez aplikację w telefonie, która miałaby dostęp do kontaktów, smsów, mikrofonu, kamery, lokalizacji...  emotka

slonko365 ja jestem "upośledzona" w dwójnasób, mam telefony z Windowsem i większość aplikacji jest niedostępna  emotka

79magda

Cytuj wiadomość#6477045 poniedziałek, 26 marca 2018, 11:58:17
cb656 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

Oj, cóż za oburzająca, nieprzemyślana propozycja... emotka
"Nie mogę wyciszyć, bo jak dzieckom, które wyjechały coś się stanie i będą potrzebowały pomocy, to nie usłyszę dzwonka wołającego o pomoc!" emotka
Nie jesteś matkom, to siem nie znasz emotka Telefon nie jest po to, by go wyciszać. Jest po to, by być non stop pod parą emotka

No dokładnie. Nie jesteś matką, to nie zrozumiesz, ze zawsze mam na noc wyciszony telefon, gdy jednak dziecko przebywa poza domem na obozie/zawodach/piżama party, to telefon jest „non stop pod parą”.  A wiesz, dlaczego?! Bo gdyby się okazało, ze moje dziecko mnie potrzebuje, gdy ja smacznie chrapie, nie wybaczyłabym sobie tego nigdy.

slonko365

Cytuj wiadomość#6477157 poniedziałek, 26 marca 2018, 16:07:01
79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

Oj, cóż za oburzająca, nieprzemyślana propozycja... emotka
"Nie mogę wyciszyć, bo jak dzieckom, które wyjechały coś się stanie i będą potrzebowały pomocy, to nie usłyszę dzwonka wołającego o pomoc!" emotka
Nie jesteś matkom, to siem nie znasz emotka Telefon nie jest po to, by go wyciszać. Jest po to, by być non stop pod parą emotka

No dokładnie. Nie jesteś matką, to nie zrozumiesz, ze zawsze mam na noc wyciszony telefon, gdy jednak dziecko przebywa poza domem na obozie/zawodach/piżama party, to telefon jest „non stop pod parą”.  A wiesz, dlaczego?! Bo gdyby się okazało, ze moje dziecko mnie potrzebuje, gdy ja smacznie chrapie, nie wybaczyłabym sobie tego nigdy.

Ostatnio w jakichś wiadomościach było o gościu, który w nocy nie odebrał telefonu - bo nie będzie po północy z nieznanego numeru odbierał. A dzwonili ze szpitala, że mają dla niego płuco czy coś tam innego do przeszczepu. A czas naglił, bo taki narząd nie może długo czekać. Na szczęście jakoś policja gościa znalazła, i to też z jakimiś kombinacjami, bo go nie było pod adresem który podał w szpitalu. Ja zaczęłam wyciszać po tym, jak parę razy miałam smsy o piątej rano, ale dawno już nie miałam, to znów nie wyciszam...  emotka
cb656 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6477160 poniedziałek, 26 marca 2018, 16:12:15
I pomyśleć,że jeszcze 20-30 lat temu nie było komórek a nawet nie każdy miał telefon stacjonarny w domu.
Jak to przeżyły dzieci  urodzone w latach 70  i  80 tych o 60 nawet nie wspomnę.
A dziś mnie nic nie wkurza tylko coś nagrody wygrane nie dochodzą i to dołuje:)

visserarthur

Cytuj wiadomość#6477293 wtorek, 27 marca 2018, 00:39:14
Jakie to nowe forum jest fatalne- bałagan i chaos... może się kiedyś przyzwyczaję
ace 0

maryam

Cytuj wiadomość#6477294 wtorek, 27 marca 2018, 00:44:46
visserarthur napisał(a):

Jakie to nowe forum jest fatalne- bałagan i chaos... może się kiedyś przyzwyczaję

To dlaczego się nie przełączysz? emotka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6477295 wtorek, 27 marca 2018, 00:48:57
maryam napisał(a):

visserarthur napisał(a):

To dlaczego się nie przełączysz? emotka

:) dziękuję za oświecenie emotka
0 0

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6477299 wtorek, 27 marca 2018, 07:33:28
atyde25 napisał(a):

I pomyśleć,że jeszcze 20-30 lat temu nie było komórek a nawet nie każdy miał telefon stacjonarny w domu.
Jak to przeżyły dzieci  urodzone w latach 70  i  80 tych o 60 nawet nie wspomnę.
A dziś mnie nic nie wkurza tylko coś nagrody wygrane nie dochodzą i to dołuje:)

Ale 20-30 lat temu jak dziecko jechało na wycieczkę, kolonię itp. i zachorowało tam, to wychowawca zabierał do lekarza, dentysty czy podawał leki. A teraz NIE MOŻE. Na wszystko musi mieć zgodę rodziców. Częściowo  wychowawcy się zabezpieczają przed wyjazdem i proszą rodziców o podpisanie wcześniej oświadczeń, ale nie wszystko mogą przewidzieć.
Pomijając już kwestię tego, ze 20-30 lat temu było mniej pijanych kierowców, bo w ogóle było mniej aut itp.
|< << < 4323 4324 4325 4326 4327 43284329 4330 4331 4332 4333 > >> >|