Wkurza mnie...

|< << < 4325 4326 4327 4328 4329 43304331 4332 4333 4334 4335 > >> >|

pionas

Cytuj wiadomość#6476057 czwartek, 22 marca 2018, 19:25:02
chochliczka napisał(a):

Niech mnie ktoś zastrzeli  emotka

chyba nie przez grafikę? emotka

Wkurzył mnie kolega, kazał zamówić książkę, a gdy przyszła stwierdził że jej jednak nie chce emotka
andii 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6476061 czwartek, 22 marca 2018, 19:32:34
Monika11 napisał(a):

Czy też dostajecie strzałeczkę  z numeru 223263302- numer z google nękający . Grałam przeważnie na 4321 na Albedo -czyżby sprzedali numery telefonów ??Wczoraj i dzisiaj powtórka z rozrywki emotka (

Też ostatnio miałam ten numer,ale nie odebrałam. emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6476062 czwartek, 22 marca 2018, 19:32:54
chochliczka napisał(a):

Mówisz i masz emotka

pionas

Cytuj wiadomość#6476082 czwartek, 22 marca 2018, 19:54:39
Wkurza mnie że niektórzy nie czytają prywatnych wiadomości od Bocik e-Konkursy.info.

Każdy aktywny użytkownik dostał dzisiaj wiadomość:

Jak już wiecie, albo właśnie się dowiecie - wczoraj uruchomiliśmy nową wersję serwisu.

Całość można podejrzeć klikając w poniższy link:
https://www.e-konkursy.info/theme/polo

Aby wrócić do poprzedniej grafiki wystarczy kliknąć w jeden z poniższych linków:
https://www.e-konkursy.info/theme/old
https://www.e-konkursy.info/theme/new (obecna wersja mobilna)

Jeśli macie jakieś uwagi/sugestie to zapraszamy do komentowania na forum:
Coś wam się nie podoba? Piszcie!

Pozdrawiamy
e-Konkursy.info

Jest instrukcja jak wrócić do poprzedniej wersji.
To samo jest w newsie "Nowa szata graficzna" czyta to ktoś czy za dużo wymagam? emotka

Monika11

Cytuj wiadomość#6476097 czwartek, 22 marca 2018, 20:15:55
Wkurza mnie, że nie wygrałam wypasionej książki Kinder -całe forum ma -a ja emotka  zapomniałam wysłać zgłoszenia emotka
bruce 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6476144 czwartek, 22 marca 2018, 21:55:28
pionas napisał(a):

chochliczka napisał(a):

chyba nie przez grafikę? emotka

Wkurzył mnie kolega, kazał zamówić książkę, a gdy przyszła stwierdził że jej jednak nie chce emotka

No co Ty grafika jest ok  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6476158 czwartek, 22 marca 2018, 22:39:45
tereniagno napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Czy też dostajecie strzałeczkę  z numeru 223263302- numer z google nękający . Grałam przeważnie na 4321 na Albedo -czyżby sprzedali numery telefonów ??Wczoraj i dzisiaj powtórka z rozrywki emotka (

Też ostatnio miałam ten numer,ale nie odebrałam. emotka

Zainstalujcie sobie super aplikację - zieloną ośmiorniczkę emotka  czyli "odebrać telefon?" https://play.goog...tozvednout&hl=pl

JEST SUPER!!! jeśli jakiś numer ma negatywne oceny to przy włączonej aplikacji nie połączy się z Wami. Dostaniecie tylko info w postaci przekreślonej czerwonej ośmiorniczki, że dzwonił numer niepożądany. Nawet nie musicie mieć go zapisanego jako spamu.
Polecam emotka  

Claudia77

Cytuj wiadomość#6476206 piątek, 23 marca 2018, 08:25:24
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, gdy ludzie podobno wykształceni mylą pojęcia.

jak to mawiała pewna mądra osoba " wykształcenie nie świadczy o inteligencji" emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6476217 piątek, 23 marca 2018, 09:06:59
Jakaś osoba zamówiła u mnie dwie rzeczy na OLX za pobraniem, okazało się, że podała zmyślone dane na dwie osoby, które nie istnieją i nie ma takich adresów. W dodatku próbowała podszyć się pod kolejne nie istniejące osoby i zamówić znów coś bez zamiaru odebrania. Nie wiem czemu miało to służyć, ale jestem mega zła. Telefonów oczywiście nie odbiera, nie odpisuje na wiadomości. Czy mogę to jakoś zgłosić na policję? Podawanie fałszywych danych? 
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6476218 piątek, 23 marca 2018, 09:10:25
Niebieska_Laguna napisał(a):

Jakaś osoba zamówiła u mnie dwie rzeczy na OLX za pobraniem, okazało się, że podała zmyślone dane na dwie osoby, które nie istnieją i nie ma takich adresów. W dodatku próbowała podszyć się pod kolejne nie istniejące osoby i zamówić znów coś bez zamiaru odebrania. Nie wiem czemu miało to służyć, ale jestem mega zła. Telefonów oczywiście nie odbiera, nie odpisuje na wiadomości. Czy mogę to jakoś zgłosić na policję? Podawanie fałszywych danych? 

I właśnie przez takie sytuacje nie wysyłam za pobraniem

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6476219 piątek, 23 marca 2018, 09:11:45
agakaz2 napisał(a):

Od wielu lat to moja pierwsza taka sytuacja, ale ktoś musi mieć jakieś problemy z głową, żeby zmyślać adresy.

Mysia

Cytuj wiadomość#6476227 piątek, 23 marca 2018, 09:30:51

agakaz2 napisał(a):

Od wielu lat to moja pierwsza taka sytuacja, ale ktoś musi mieć jakieś problemy z głową, żeby zmyślać adresy.

Ktoś chce za pobraniem? Ok, najpierw niech przeleje kasę za samą przesyłkę jak nie pasuje, nie wysyłam emotka ostatnio na szczęście odbiory osobiste. Wkurzam się bo mnie podkusiło, żeby wystawić też na allegro i sprzedałam superrr 10% prowizji wrrr zapomniałam, że tak podnieśli..
ziolko 0

awi

Cytuj wiadomość#6476229 piątek, 23 marca 2018, 09:32:30
Claudia77 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, gdy ludzie podobno wykształceni mylą pojęcia.

jak to mawiała pewna mądra osoba " wykształcenie nie świadczy o inteligencji" emotka

swego czasu popularne było pytanie: "mądry czy wykształcony?"

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6476237 piątek, 23 marca 2018, 10:06:18
Mysia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Ktoś chce za pobraniem? Ok, najpierw niech przeleje kasę za samą przesyłkę jak nie pasuje, nie wysyłam emotka ostatnio na szczęście odbiory osobiste. Wkurzam się bo mnie podkusiło, żeby wystawić też na allegro i sprzedałam superrr 10% prowizji wrrr zapomniałam, że tak podnieśli..

Fakt - moje ryzyko tak wysyłać. Wiem jacy są ludzie i jeszcze machnęłabym ręką, gdyby ktoś się rozmyślił i nie odebrał. Na drugi raz byłabym mądrzejsza. Ale zmyślać sobie różne adresy? Zamawiać jak najwięcej przesyłek, żeby tylko narobić komuś kosztów? No to dla mnie już przegięcie i nie spodziewałam się, że luzie są aż tacy wredni.
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6476241 piątek, 23 marca 2018, 10:11:32

Mysia napisał(a):

Fakt - moje ryzyko tak wysyłać. Wiem jacy są ludzie i jeszcze machnęłabym ręką, gdyby ktoś się rozmyślił i nie odebrał. Na drugi raz byłabym mądrzejsza. Ale zmyślać sobie różne adresy? Zamawiać jak najwięcej przesyłek, żeby tylko narobić komuś kosztów? No to dla mnie już przegięcie i nie spodziewałam się, że luzie są aż tacy wredni.

Może ktoś chciał sprzedać to samo i pozbyć się konkurencji (usuniesz ogłoszenie lub odpiszesz innym że rzecz zarezerwowana)? Nie mam pojęcia,a może jakieś dzieciaki myślą że to super żart..

azaflora

Cytuj wiadomość#6476462 piątek, 23 marca 2018, 16:29:32
Był konkurs, gdzie wysyłało się hasło na 7168, co jakiś czas dostaję z tego numeru jakieś bzdety. Dziś np. "hcesz podbić serce sympatii...?"   emotka
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6476549 piątek, 23 marca 2018, 19:37:48
Wkurza mnie, że pasta do zębów, która jest przecież bezpieczna w tubce z tworzywa sztucznego, jest dodatkowo pakowana w kartonik. Ulubiony krem do twarzy (w szklanym słoiczku) poza kartonikiem ma jeszcze zewnętrzną folię. Po co to komu?  emotka  I tak jest z co drugą zakupioną/otrzymaną rzeczą: zanim użyję pierwszy raz, to już naprodukuję worek śmieci. Co ja się śmieci nasegreguję i nawynoszę!  emotka I jeszcze, żeby to miało sens - ale jak widzę karton po mleku w niebieskim pojemniku na papier to mi ręce opadają emotka A im większy odsetek nieposegregowanych śmieci, tym opłaty za wywóz wyższe. Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego. Wkurza mnie zbiorowa odpowiedzialność emotka  Dziękuje za uwagę. Miałam ochotę oczyścić myśli na koniec tygodnia. Miłego weekendu emotka

slonko365

Cytuj wiadomość#6476554 piątek, 23 marca 2018, 19:51:13

Kiedyś byłam na szkoleniu z prowadzenia sklepu internetowego i babka, która wykładała i miała swój sklep z osobiście sprowadzanym rękodziełem afrykańskim powiedziała, że miała taką plagę (nawet większość) zamówień za pobraniem, które wracały i ponosiła koszty, bo nawet nie było takich adresów albo nie były przyjmowane paczki, że zlikwidowała taką opcję, bo by zbankrutowała.  Nawet z tych samych adresów po kilka razy jej ludzie zamawiali i nie odbierali. No niestety są wariaci, którzy tak dla sportu zamawiają, żeby kogoś na koszty naciągnąć, a może i konkurencja  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6476555 piątek, 23 marca 2018, 19:52:06
defed napisał(a):

Wkurza mnie, że pasta do zębów, która jest przecież bezpieczna w tubce z tworzywa sztucznego, jest dodatkowo pakowana w kartonik. Ulubiony krem do twarzy (w szklanym słoiczku) poza kartonikiem ma jeszcze zewnętrzną folię. Po co to komu?  emotka  I tak jest z co drugą zakupioną/otrzymaną rzeczą: zanim użyję pierwszy raz, to już naprodukuję worek śmieci. Co ja się śmieci nasegreguję i nawynoszę!  emotka I jeszcze, żeby to miało sens - ale jak widzę karton po mleku w niebieskim pojemniku na papier to mi ręce opadają emotka A im większy odsetek nieposegregowanych śmieci, tym opłaty za wywóz wyższe. Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego. Wkurza mnie zbiorowa odpowiedzialność emotka  Dziękuje za uwagę. Miałam ochotę oczyścić myśli na koniec tygodnia. Miłego weekendu emotka

W Carrefourze jest dosyć spory wybór past do zębów bez kartonika, leżą pod szczoteczkami. Polecam Ziajkę dla dzieci, bo tania i bez fluoru (niestety słabo się pieni). Mnóstwo produktów mogłoby mieć mniej lub zero opakowań emotka

Mnie nieco irytuje, że ludzie wrzucają worki do pojemnika na odpady biodegradowalne. One idą potem min. do profesjonalnych kompostowni, więc niezbyt fajne jest mieszanie plastiku z bio - a zamknięte w workach resztki gniją i pleśnieją, zaś nie o to chodzi w kompostowaniu.

BTW -> zainteresuj się Zero Waste, powinno Ci się spodobać emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6476557 piątek, 23 marca 2018, 20:02:05
defed napisał(a):

Mnie też to wkurza i staram się ograniczać np. kupuję opakowania uzupełniające. W Topazie zrobiłam taakie oczy: Nesca 100 gram w słoiku była po 12,49, a w plastikowym opakowaniu uzupełniającym... 13,49.
U mnie się segreguje, co miesiąc od osoby płaciliśmy po 10, a od kwietnia po 12zł. Jedyny plus to dostaliśmy brązowe worki na kompost i wreszcie będzie można do nich sypać skoszoną trawę, liście odbierają bezpłatnie w październiku i listopadzie.Ci, którzy nie chcą się "bawić" w segregowanie, musieli zamiast 10, płacić 20zł miesięcznie od osoby.

|< << < 4325 4326 4327 4328 4329 43304331 4332 4333 4334 4335 > >> >|