Wkurza mnie... (Strona 4354) :: Rozmowy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Wkurza mnie...

|< << < 4349 4350 4351 4352 4353 43544355 4356 4357 4358 4359 > >> >|

myla

Cytuj wiadomość#6492729 niedziela, 27 maja 2018, 23:41:53
ace napisał(a):

Cholerni zlodzieje (ktorym powinno sie lapy ucinac!!!!!). Ukradli mi kolpaki! 

Mi ostatnio chcieli ukraść całe koła  emotka
tylko ktoś ich chyba przestraszył i tylko poluzowali mi śruby w lewym tylnym. 
Sęk w tym, że nic o tym nie wiedziałam i spokojnie z dwulatkiem jechałam sobie na Dzień Matki aż tu nagle zaczyna mi łomotać w kole. 
Ku*wa jakby mi odpadło przy 90km/h to mogłoby doprowadzić do tragedii.
Łapy takim poucinać to za mało!!!

ace

Cytuj wiadomość#6492773 poniedziałek, 28 maja 2018, 09:27:26
tereniagno napisał(a):

potrzebowanie na kołpaki?
Gdy miałam jeszcze "Malucha" porwali mi siedzenia lotnicze-kierowcy i pasażera.Po 2 dniach sąsiadowi ukradli wszystkie siedzenia.Sąsiad kupił nowe i po tygodni

teraz kradną wszystko co się da i ma jakąs wartość (antenki z dachu samochodu też odkręcają, bo łatwo odkręcić w parę sekund, a wartość antenki to ok 200-250zł). Kiedyś w ogóle jak kradli kołpaki to wszystkie, ale wykminili sobie, że jak ukradną wszystkie to ktoś sobie kupi wszystkie kołpaki nówki, a jak ukradną jeden lub dwa to się nie będzie opłacało kompletu kupować i kto wie, może odkupi pojedynczy kołpak z własnego samochodu...
1mariusz napisał(a):

Siostra ze szwagrem polecieli na wakacje.Po powrocie mieli niespodziankę-z samochodu pozostawionego na parkingu skradziono im OBIE tablice rejestracyjne!! Potem tylko czekała na wizytę Policji ,że ukradła paliwo na stacji lub napadła np.na bank!! emotka

no to szkoda, że sąsiedzi nie zwrócili uwagi. Mojej koleżance z pracy też ukradli tablice, ale wtedy ukradli tablice samochodom z całej ulicy!
myla napisał(a):

ace napisał(a):

Sęk w tym, że nic o tym nie wiedziałam i spokojnie z dwulatkiem jechałam sobie na Dzień Matki aż tu nagle zaczyna mi łomotać w kole. 

dla mnie takie coś nie powinno podchodzić pod próbę kradzieży, a pod próbę zabójstwa.

Prawo jest za łagodne!

awi

Cytuj wiadomość#6493162 wtorek, 29 maja 2018, 16:23:38
Nivea emotka
Zarejestrowałam się w serwisie, wysłali jakiś email do potwierdzenia i cisza. Maila brak, zalogować się nie można a minęła już prawie doba emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6493224 wtorek, 29 maja 2018, 20:56:02
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Snickers emotka Zwycięzca z 26ego  emotka  który promuje market 4F - łamie Regulamin 
15. 2.  Praca  Konkursowa  nie  zostanie  zaakceptowana,  jeżeli: b)  zawierać  będzie  elementy  umożliwiające  identyfikację  cech  jakiejkolwiek  osoby lub  produktu,  znaku  towarowego  lub  innej  chronionej  prawem  autorskim własności  innej  osoby  prawnej  lub  fizycznej.  To jeszcze nie ma marki Snickers na zdjeciu tylko baton, który moze być Milky Way (producent Mars) - to jednak nie produkt promocyjny w tym konkursie emotka  .

Napisałeś reklamację? emotka

Pozostawie to tym przegranym, którzy czytają Regulamin oraz grają zgodnie z jego postanowieniami  emotka
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6493262 wtorek, 29 maja 2018, 23:41:34
ace napisał(a):

tereniagno napisał(a):

potrzebowanie na kołpaki?
Gdy miałam jeszcze "Malucha" porwali mi siedzenia lotnicze-kierowcy i pasażera.Po 2 dniach sąsiadowi ukradli wszystkie siedzenia.Sąsiad kupił nowe i po tygodni

teraz kradną wszystko co się da i ma jakąs wartość (antenki z dachu samochodu też odkręcają, bo łatwo odkręcić w parę sekund, a wartość antenki to ok 200-250zł). Kiedyś w ogóle jak kradli kołpaki to wszystkie, ale wykminili sobie, że jak ukradną wszystkie to ktoś sobie kupi wszystkie kołpaki nówki, a jak ukradną jeden lub dwa to się nie będzie opłacało kompletu kupować i kto wie, może odkupi pojedynczy kołpak z własnego samochodu...
1mariusz napisał(a):

Siostra ze szwagrem polecieli na wakacje.Po powrocie mieli niespodziankę-z samochodu pozostawionego na parkingu skradziono im OBIE tablice rejestracyjne!! Potem tylko czekała na wizytę Policji ,że ukradła paliwo na stacji lub napadła np.na bank!! emotka

no to szkoda, że sąsiedzi nie zwrócili uwagi. Mojej koleżance z pracy też ukradli tablice, ale wtedy ukradli tablice samochodom z całej ulicy!
myla napisał(a):

ace napisał(a):

dla mnie takie coś nie powinno podchodzić pod próbę kradzieży, a pod próbę zabójstwa.

Prawo jest za łagodne!

JEZZZU!!! MIAŁAŚ CHOLERNE SZCZĘŚCIE!!!A ile jest takich osób ,które nawet nie zwróciłyby uwagi na jakieś stuki-puki???I co potem??
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6493299 środa, 30 maja 2018, 08:53:20
bruce napisał(a):

Szok...  emotka Niedawno przebite u sąsiada opony w czterech samochodach (jego i goszczących u niego znajomych) wydawały mi się totalnym skandalem, a tu takie coś... emotka emotka

W czerwcu 2 lata temu byliśmy na weselu, wyszliśmy po 3 w nocy, chcemy jechać a tu auto jakoś dziwnie stoi. I co się okazało? Flak! Mąż, chciał czy nie chciał, w weselnym u braniu zaczął zmieniać koło. Chyba dojazdówkę mieliśmy.. Fajnie jechało się o świcie z prędkością 60 km/h, jak słońce wstawało... ptaki śpiewały... tylko powód tak "romantycznej" jazdy był mało przyjemny emotka
I co się okazało? zostało przecięte!! tak samo jak jeszcze kilka innych!! Nie wiem, czy sprawa była zgłoszona na policję, czy nie. Czasami ludzie wolą zapłacić za wulkanizację czy nowe koła, niż tracić czas na policji...
bruce 0

assal

Cytuj wiadomość#6493321 środa, 30 maja 2018, 09:54:08
Ziolko: Jak wygląda zgłaszanie na policję?
Przykład sprzed paru tygodni. Koleżanka ma m.in. rozwalone szyby w aucie. Zgłasza sprawę na policję: nie ma monitoringu, nic nie zginęło, nie ma sprawy. Tyle. Temat zamknięty.
Więc czy jest sens tracić czas?  emotka
0 0

pionas

Cytuj wiadomość#6493324 środa, 30 maja 2018, 10:06:35
assal napisał(a):

Przykład sprzed paru tygodni. Koleżanka ma m.in. rozwalone szyby w aucie. Zgłasza sprawę na policję: nie ma monitoringu, nic nie zginęło, nie ma sprawy. Tyle. Temat zamknięty.

Ja 3 lata temu miałem podobną sytuację.
Stłukli mi przednią szybę, był świadek, ale za chwilę Pani zmieniła zdanie - uznała że jednak nic nie widziała.
Właściciel terenu ma monitoring ale powiedział że nie działa, Policja mnie przesłuchała, wycenę szyby wzięli z allegro (marka, model, rok produkcji pojazdu) i uznali zrobili wycenę na 250zł, mnie szyba kosztowała 750zł.
Policja umorzyła śledztwo emotka
Ciągle jestem wkurzony o ty...

jokan

Cytuj wiadomość#6493326 środa, 30 maja 2018, 10:25:13
pionas napisał(a):

assal napisał(a):

Ja 3 lata temu miałem podobną sytuację.
Stłukli mi przednią szybę, był świadek, ale za chwilę Pani zmieniła zdanie - uznała że jednak nic nie widziała.
Właściciel terenu ma monitoring ale powiedział że nie działa, Policja mnie przesłuchała, wycenę szyby wzięli z allegro (marka, model, rok produkcji pojazdu) i uznali zrobili wycenę na 250zł, mnie szyba kosztowała 750zł.
Policja umorzyła śledztwo emotka
Ciągle jestem wkurzony o ty...

wg nie szkoda czasu i zachodu...bylam na przesluchaniu o skradziony aparat, z godzine siedzialam, gadalam, zanim ten napisal...i nic z tego...tylko strata czasu....
cb656 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6493343 środa, 30 maja 2018, 11:10:31
assal napisał(a):

Nie wiem, jak wygląda zgłaszanie. My nie zgłaszaliśmy, bo byliśmy święcie przekonani, że zwyczajnie na coś wjechaliśmy albo wentyl poszedł. Dopiero po paru dniach dowiedzieliśmy się od kilku osób z wesela, że takich przypadków poprzebijanych opon było więcej.
Czy tamci poszli na policję? nie wiem. 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6493350 środa, 30 maja 2018, 11:32:30
jokan napisał(a):

wg nie szkoda czasu i zachodu...bylam na przesluchaniu o skradziony aparat, z godzine siedzialam, gadalam, zanim ten napisal...i nic z tego...tylko strata czasu....

Może i strata czasu, ale kiedyś sobie postanowiłam zgłaszać wszelkie zdarzenia, żeby policji zepsuć statystyki emotka

grandprix

Cytuj wiadomość#6493371 środa, 30 maja 2018, 12:05:32
Wkurza mnie "kreatywność" agencji, które w każdym konkursie rozdają badziewne koszulki czy inne piłki. Szkoda, że gwizdków nie dają, byłoby taniej.

joan

Cytuj wiadomość#6493437 środa, 30 maja 2018, 15:24:43
cb656 napisał(a):

A wiesz... chyba przedefiniuję swoje wartości i jeszcze się przeproszę ze swoimi wcześniejszymi postanowieniami, by Policji unikać jak swołoczy, bo urzekła mnie ta argumentacja emotka emotka

Kiedyś w tivi pokazano, jak sobie panowie policjanci nagrody przyznali, bo prewencja tak u nich potężna, że "przestępczość spada". A ona wcale nie spada, tylko ludzie zwątpili w służby mundurowe i nie chce im się na komendzie czasu tracić...
cb656 0

ace

Cytuj wiadomość#6493441 środa, 30 maja 2018, 15:32:06
Ja właśnie nie wiem czy zgłaszać kradzież kołpaka. Wczoraj byłam, to mi kobitka kazała sobie na spokojnie wycenić straty... Bo się nie spieszy...A przyjdę "na spokojnie" to mi powiedzą co tak późno... A kwota mała (kołpak będzie mnie kosztował 152zł - mam nadzieję, że drugi przynajmniej nie uszkodzony), to po co zgłaszam...
cb656 0

ace

Cytuj wiadomość#6493525 środa, 30 maja 2018, 23:31:35
ace napisał(a):

Ja właśnie nie wiem czy zgłaszać kradzież kołpaka. Wczoraj byłam, to mi kobitka kazała sobie na spokojnie wycenić straty... Bo się nie spieszy...A przyjdę "na spokojnie" to mi powiedzą co tak późno... A kwota mała (kołpak będzie mnie kosztował 152zł - mam nadzieję, że drugi przynajmniej nie uszkodzony), to po co zgłaszam...

No I poszlam zglosic. Zajelo mi to bagatela prawie 4godz. Ponad 2.5 godz czekania w kolejce (przez 2 godziny bylam pierwsza osoba w kolejce), a zgloszenie zajelo ok godziny ... masakra!

taalvikki

Cytuj wiadomość#6493528 czwartek, 31 maja 2018, 00:07:30
grandprix napisał(a):

Wkurza mnie "kreatywność" agencji, które w każdym konkursie rozdają badziewne koszulki czy inne piłki. Szkoda, że gwizdków nie dają, byłoby taniej.

a czy gdyby ludzie nie brali udziału w takich konkursach, to agencje nadal by je organizowały?

/mnie wkurzają loterie. stop. wróć. wkurza mnie, że ludzie w nich grają, co sprawia, że jest ich coraz więcej, a kreatywnych coraz mniej.

assal

Cytuj wiadomość#6493553 czwartek, 31 maja 2018, 10:19:14
Co chwila ostrzegają przed różnymi imprezami. 
Na wszelki wypadek.
Jakby co, powiedzą: coś zrobiliśmy, ostrzegaliśmy... emotka
A firmy ubezpieczeniowe mają zysk, bo ubezpieczają od ryzyka zamieszek i ataków. 
Wciąż łatwiej zginąć w wypadku samochodowym spowodowanym przez kierowcę pod wpływem, ale to nasza polska codzienność  emotka
joan 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6493555 czwartek, 31 maja 2018, 10:44:34
Lejący się kolejny dzień żar z nieba emotka emotka emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6493611 czwartek, 31 maja 2018, 16:45:45
cb656 napisał(a):

Wkurzające jest, że po siedmiuset piątym obejrzeniu filmu "Nie wierzcie bliźniaczkom" po każdym kolejnym obejrzeniu jestem podwójnie zryczany: ze śmiechu i ze wzruszenia emotka Gupi romantyk emotka
emotka emotka emotka emotka emotka
I nadal wielbię Lisę Ann Walter, trzymam stronę Natashy Richardson, tolerując mydłka, jakim jest Dennis Quaid i zakamuflowane pedalstwo Simona Kunza. emotka

To zrelaksuj się na The Leisure Seeker. Weź Kleenex bo muchy wpadają  emotka  mimo klimy.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6493618 czwartek, 31 maja 2018, 16:59:38
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

W kinie  emotka  "latają" 

Wkurza mnie to. Kino domowe zepsute, do kina zewnętrznego bilety drogie, środków brak, wrrr... emotka

Przecież Unlimited masz od Lidki  emotka  
0 0
|< << < 4349 4350 4351 4352 4353 43544355 4356 4357 4358 4359 > >> >|