Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4349 4350 4351 4352 4353 43544355 4356 4357 4358 4359 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6493350 środa, 30 maja 2018, 11:32:30
jokan napisał(a):

wg nie szkoda czasu i zachodu...bylam na przesluchaniu o skradziony aparat, z godzine siedzialam, gadalam, zanim ten napisal...i nic z tego...tylko strata czasu....

Może i strata czasu, ale kiedyś sobie postanowiłam zgłaszać wszelkie zdarzenia, żeby policji zepsuć statystyki emotka

grandprix

Cytuj wiadomość#6493371 środa, 30 maja 2018, 12:05:32
Wkurza mnie "kreatywność" agencji, które w każdym konkursie rozdają badziewne koszulki czy inne piłki. Szkoda, że gwizdków nie dają, byłoby taniej.

joan

Cytuj wiadomość#6493437 środa, 30 maja 2018, 15:24:43
cb656 napisał(a):

A wiesz... chyba przedefiniuję swoje wartości i jeszcze się przeproszę ze swoimi wcześniejszymi postanowieniami, by Policji unikać jak swołoczy, bo urzekła mnie ta argumentacja emotka emotka

Kiedyś w tivi pokazano, jak sobie panowie policjanci nagrody przyznali, bo prewencja tak u nich potężna, że "przestępczość spada". A ona wcale nie spada, tylko ludzie zwątpili w służby mundurowe i nie chce im się na komendzie czasu tracić...
cb656 0

ace

Cytuj wiadomość#6493441 środa, 30 maja 2018, 15:32:06
Ja właśnie nie wiem czy zgłaszać kradzież kołpaka. Wczoraj byłam, to mi kobitka kazała sobie na spokojnie wycenić straty... Bo się nie spieszy...A przyjdę "na spokojnie" to mi powiedzą co tak późno... A kwota mała (kołpak będzie mnie kosztował 152zł - mam nadzieję, że drugi przynajmniej nie uszkodzony), to po co zgłaszam...
cb656 0

ace

Cytuj wiadomość#6493525 środa, 30 maja 2018, 23:31:35
ace napisał(a):

Ja właśnie nie wiem czy zgłaszać kradzież kołpaka. Wczoraj byłam, to mi kobitka kazała sobie na spokojnie wycenić straty... Bo się nie spieszy...A przyjdę "na spokojnie" to mi powiedzą co tak późno... A kwota mała (kołpak będzie mnie kosztował 152zł - mam nadzieję, że drugi przynajmniej nie uszkodzony), to po co zgłaszam...

No I poszlam zglosic. Zajelo mi to bagatela prawie 4godz. Ponad 2.5 godz czekania w kolejce (przez 2 godziny bylam pierwsza osoba w kolejce), a zgloszenie zajelo ok godziny ... masakra!

taalvikki

Cytuj wiadomość#6493528 czwartek, 31 maja 2018, 00:07:30
grandprix napisał(a):

Wkurza mnie "kreatywność" agencji, które w każdym konkursie rozdają badziewne koszulki czy inne piłki. Szkoda, że gwizdków nie dają, byłoby taniej.

a czy gdyby ludzie nie brali udziału w takich konkursach, to agencje nadal by je organizowały?

/mnie wkurzają loterie. stop. wróć. wkurza mnie, że ludzie w nich grają, co sprawia, że jest ich coraz więcej, a kreatywnych coraz mniej.

assal

Cytuj wiadomość#6493553 czwartek, 31 maja 2018, 10:19:14
Co chwila ostrzegają przed różnymi imprezami. 
Na wszelki wypadek.
Jakby co, powiedzą: coś zrobiliśmy, ostrzegaliśmy... emotka
A firmy ubezpieczeniowe mają zysk, bo ubezpieczają od ryzyka zamieszek i ataków. 
Wciąż łatwiej zginąć w wypadku samochodowym spowodowanym przez kierowcę pod wpływem, ale to nasza polska codzienność  emotka
joan 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6493555 czwartek, 31 maja 2018, 10:44:34
Lejący się kolejny dzień żar z nieba emotka emotka emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6493611 czwartek, 31 maja 2018, 16:45:45
cb656 napisał(a):

Wkurzające jest, że po siedmiuset piątym obejrzeniu filmu "Nie wierzcie bliźniaczkom" po każdym kolejnym obejrzeniu jestem podwójnie zryczany: ze śmiechu i ze wzruszenia emotka Gupi romantyk emotka
emotka emotka emotka emotka emotka
I nadal wielbię Lisę Ann Walter, trzymam stronę Natashy Richardson, tolerując mydłka, jakim jest Dennis Quaid i zakamuflowane pedalstwo Simona Kunza. emotka

To zrelaksuj się na The Leisure Seeker. Weź Kleenex bo muchy wpadają  emotka  mimo klimy.
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6493618 czwartek, 31 maja 2018, 16:59:38
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

W kinie  emotka  "latają" 

Wkurza mnie to. Kino domowe zepsute, do kina zewnętrznego bilety drogie, środków brak, wrrr... emotka

Przecież Unlimited masz od Lidki  emotka  
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6493620 czwartek, 31 maja 2018, 17:02:43
Niezmiennie wkurzają mnie kupujący na olx-ie. Po serii żenujących wiadomości czekam na: Kupię XXXX od pani za darmo z wysyłką gratis. emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6493622 czwartek, 31 maja 2018, 17:12:27
zaczytana-pola napisał(a):

Niezmiennie wkurzają mnie kupujący na olx-ie. Po serii żenujących wiadomości czekam na: Kupię XXXX od pani za darmo z wysyłką gratis. emotka

Pani sprzedająca powinna dopłacić-co,nie łaska? emotka
cb656 0

mia

Cytuj wiadomość#6493623 czwartek, 31 maja 2018, 17:15:27
zaczytana-pola napisał(a):

A mnie ostatnio najbardziej ze szczegółowymi pytaniami o przedmiot (czytaj: zawracaniem d... bo wszystko jest opisane albo u mnie, albo w necie, wtedy podaję link w opisie), których potem... wcale nie odczytują. emotka Poza tym samo OLX mnie wkurza ze swoimi opłatami, przy teoretycznie darmowych ogłoszeniach. Czekam kiedy zaczną brać prowizję, jak na Allegro.
cb656 0

awi

Cytuj wiadomość#6493640 czwartek, 31 maja 2018, 19:21:10
WAWEL - voucher do kina miał termin ważności krótszy niż mnie poinformowano. Z seansu nici. Napisałam, mam nadzieję, że odnowią termin

mia

Cytuj wiadomość#6493663 czwartek, 31 maja 2018, 20:48:19
cb656 napisał(a):

(...)
Nadal na olx jest opcja "nie, dziękuję, zamieść bez promowania". Nie czytasz komunikatów na ekranie? emotka

Chyba mówimy o czym innym... Ogłoszenia z konkretnej dziedziny (np. Dom i ogród), po przekroczeniu pewnej ilości są płatne.
Nie chodzi tu o promowanie. Jedyny komunikat na ekranie wtedy, to że jak chcesz dodać, masz zapłacić. Finito. emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6493691 czwartek, 31 maja 2018, 22:56:56
awi napisał(a):

WAWEL - voucher do kina miał termin ważności krótszy niż mnie poinformowano. Z seansu nici. Napisałam, mam nadzieję, że odnowią termin

Mnie przesłano ...wykorzystany w Warszawie klika tygodni wcześniej. Niestety, dowiedziałam się przy kasie i musiałam zapłacić. Gdybym nie mogła iść i chciała sprzedać kod tu, na forum, wyszłabym na oszustkę.  emotka emotka
awi 0

luk1990

Cytuj wiadomość#6493712 piątek, 1 czerwca 2018, 04:45:54
bruce napisał(a):

awi napisał(a):

Mnie przesłano ...wykorzystany w Warszawie klika tygodni wcześniej. Niestety, dowiedziałam się przy kasie i musiałam zapłacić. Gdybym nie mogła iść i chciała sprzedać kod tu, na forum, wyszłabym na oszustkę.  emotka emotka

no tak własnie u mnie było-
i na nic były tłumczenia,że to nie moja wina ;/
straszny mają bałagan w tymi kodami emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6493723 piątek, 1 czerwca 2018, 07:44:19
luk1990 napisał(a):

no tak własnie u mnie było-
i na nic były tłumczenia,że to nie moja wina ;/
straszny mają bałagan w tymi kodami emotka

To ponoć wina kina (sieci). Napisałam, wyjaśniłam, w końcu dostałam nowy kod, ale - szczerze przyznam - strach z nim gdzieś teraz jechać.  emotka
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6493782 piątek, 1 czerwca 2018, 12:52:03
Wypełzłam z domu w upał i skwar, do Żabki popędziłam po kapsułki do zmywarki. Żabka otwarta sezonowo, czerwiec- październik, więc myślę- lecę bona wydać, przy okazji udział w konkursie wziąć. W Żabce chłodno, miło. Jedna Lady za ladą, znudzona życiem i zniechęcona (w sumie- nie dziwię się dziś). Żabka mała, buszuję pomiędzy półkami z napojami i chipsami, na głowę lecą mi zupki chińskie, a z lodówki smętnie spoziera pizza (możliwe, że z poprzedniego sezonu- nie miałam odwagi sprawdzić). Ale nic to- szukam chemii. Znajduję półkę i oto oczom mym ukazuje się opakowane kapsułek. Właściwe. Konkursowe. Jedno. Pytam Lady zza lady, czy może gdzieś jakieś drugie będzie? Zmroziła mnie wzrokiem i odparła "Nie". To wycofałam się, zapominając o trzech innych aktualnych konkursach żabkowych.

Wkurza mnie to, że mieszkam w turystycznej miejscowości, w której nic konkursowego kupić nie można.
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6493783 piątek, 1 czerwca 2018, 12:59:24
ludzka_istota napisał(a):

Wypełzłam z domu w upał i skwar, do Żabki popędziłam po kapsułki do zmywarki. Żabka otwarta sezonowo, czerwiec- październik, więc myślę- lecę bona wydać, przy okazji udział w konkursie wziąć. W Żabce chłodno, miło. Jedna Lady za ladą, znudzona życiem i zniechęcona (w sumie- nie dziwię się dziś). Żabka mała, buszuję pomiędzy półkami z napojami i chipsami, na głowę lecą mi zupki chińskie, a z lodówki smętnie spoziera pizza (możliwe, że z poprzedniego sezonu- nie miałam odwagi sprawdzić). Ale nic to- szukam chemii. Znajduję półkę i oto oczom mym ukazuje się opakowane kapsułek. Właściwe. Konkursowe. Jedno. Pytam Lady zza lady, czy może gdzieś jakieś drugie będzie? Zmroziła mnie wzrokiem i odparła "Nie". To wycofałam się, zapominając o trzech innych aktualnych konkursach żabkowych.

Wkurza mnie to, że mieszkam w turystycznej miejscowości, w której nic konkursowego kupić nie można.

Lady zza lady emotka
|< << < 4349 4350 4351 4352 4353 43544355 4356 4357 4358 4359 > >> >|