Wkurza mnie...

|< << < 4348 4349 4350 4351 4352 4353 43544355 4356 4357 4358 >

defed

Cytuj wiadomość#6490197 czwartek, 17 maja 2018, 08:30:36
Claudia77 napisał(a):

rzucam te dziadowskie fajki 

Super emotka Trzymam kciuki emotka  I niech ten drugi raz będzie już ostatni! Najważniejsze, że chcesz, a to już wieeelki krok! Powodzenia!!! Nie dziękuj  emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6490200 czwartek, 17 maja 2018, 08:48:40
defed napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Super emotka Trzymam kciuki emotka  I niech ten drugi raz będzie już ostatni! Najważniejsze, że chcesz, a to już wieeelki krok! Powodzenia!!! Nie dziękuj  emotka

nie będę dziękować za kciuki, ale podziękuję za wsparcie, kurka tego mi potrzeba... emotka
defed 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6490201 czwartek, 17 maja 2018, 08:50:04
kreatia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

wkurza mnie, że rzucam te dziadowskie fajki już drugi raz i znowu czarno to widzę...

Próbowałaś elektronicznego? Mi pomógł emotka  

nie nie próbowałam, ale chce rzucić bez żadnych dodatkowych wspomagaczy, rzucić w diabły - no nic będę walczyć siłą umysłu.))

glena

Cytuj wiadomość#6490212 czwartek, 17 maja 2018, 09:44:15
Claudia77 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

wkurza mnie, że rzucam te dziadowskie fajki już drugi raz i znowu czarno to widzę...

nie nie próbowałam, ale chce rzucić bez żadnych dodatkowych wspomagaczy, rzucić w diabły - no nic będę walczyć siłą umysłu.))

Uda Ci się! Ja już nie palę ponad półtora roku - też myślałam, że nie dam rady. W pierwszym podejściu poddałam się po dobie, ale potem się strasznie zawzięłam i bez żadnych gum, plastrów dałam radę. Ty też dasz! 

kreatia

Cytuj wiadomość#6490213 czwartek, 17 maja 2018, 09:46:05
Claudia77 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Droga trudniejsza, ale bardziej satysfakcjonująca emotka  
Pamiętaj, że jak wytrzymasz jeden dzień to już połowa sukcesu. To!pierwszy dzień dzisiaj? 
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6490214 czwartek, 17 maja 2018, 09:48:12
glena napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Uda Ci się! Ja już nie palę ponad półtora roku - też myślałam, że nie dam rady. W pierwszym podejściu poddałam się po dobie, ale potem się strasznie zawzięłam i bez żadnych gum, plastrów dałam radę. Ty też dasz! 

Gratulacje wielkie!!! jaki to człek głupi, niszczy sam zdrowie za to płacąc grubą kasę, a teraz jeszcze się męczy na własne życzenie ...no nic oby tym razem mi wyszło - będziesz moją inspiracją emotka
glena 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6490215 czwartek, 17 maja 2018, 09:49:34
kreatia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Droga trudniejsza, ale bardziej satysfakcjonująca emotka  
Pamiętaj, że jak wytrzymasz jeden dzień to już połowa sukcesu. To!pierwszy dzień dzisiaj? 

kochana to pierwsze pół dnia dzisiaj, wczoraj wieczorem poszłam zapaliłam ostatniego ( mam nadzieję) a reszte połamałam i wyrzuciłam do śmieci

estrelitta

Cytuj wiadomość#6490216 czwartek, 17 maja 2018, 09:53:02
Claudia77 napisał(a):

glena napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Gratulacje wielkie!!! jaki to człek głupi, niszczy sam zdrowie za to płacąc grubą kasę, a teraz jeszcze się męczy na własne życzenie ...no nic oby tym razem mi wyszło - będziesz moją inspiracją emotka

Ja nie palę 6 lat - motywacja - CIĄŻA emotka a mój małżonek szprycował się Desmoxanem- 1 opakowanie i udało się rzucić palenie po kilkunastu latach emotka
Wkurza mnie praca!
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6490221 czwartek, 17 maja 2018, 10:00:22
estrelitta napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

glena napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Ja nie palę 6 lat - motywacja - CIĄŻA emotka a mój małżonek szprycował się Desmoxanem- 1 opakowanie i udało się rzucić palenie po kilkunastu latach emotka
Wkurza mnie praca!

w ciąży też nie paliłam, a po porodzie to podwójnie mnie ciągnęło, ale jak zobaczyłam jak mój dwulatek włożył sobie peta do buzi i powiedział, że on jak mama to mną zatrzęsło emotka

joan

Cytuj wiadomość#6490226 czwartek, 17 maja 2018, 10:10:59
Claudia77 napisał(a):

w ciąży też nie paliłam, a po porodzie to podwójnie mnie ciągnęło, ale jak zobaczyłam jak mój dwulatek włożył sobie peta do buzi i powiedział, że on jak mama to mną zatrzęsło emotka

Może to właśnie ten przełomowy moment dla Ciebie? emotka

Mój dziadek palił papierosy przez kilkadziesiąt lat. Lekarz powiedział mu, że jeśli nie rzuci palenia, za jakiś czas obetną dziadkowi nogi. Rzucił z dnia na dzień. To był dla niego ten moment przełomowy emotka

FBilona

Cytuj wiadomość#6490227 czwartek, 17 maja 2018, 10:11:26
Wkurza mnie moja bezmyślność, kupiłam kasztelana, a o kamisie na dokładkę zapomniałam. Przykłady można mnożyć, a kasa ucieka. Wkurza mnie sąsiadka,która ogradza część drogi / nie mam gdzie postawić auta/ bo sieje trawę, żeby na ulicy było ładnie, a ja potknęłam się o wbity kołek i teraz boli mnie kolano.
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6490467 czwartek, 17 maja 2018, 20:10:38
Konkursy promocyjne. szukano: loteria · znaleziono: 70 emotka Kiedyś byłoby może 7 emotka . Wkurza mnie to.

stamp2

Cytuj wiadomość#6490470 czwartek, 17 maja 2018, 20:34:26
zaczytana-pola napisał(a):

Konkursy promocyjne. szukano: loteria · znaleziono: 70 emotka Kiedyś byłoby może 7 emotka . Wkurza mnie to.

A mnie wkurza że pewnie już planujesz jak łyknać moj emotka tv w Brico. Nie masz swojego sklepu? emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6490471 czwartek, 17 maja 2018, 20:35:10
stamp2 napisał(a):

A mnie wkurza że pewnie już planujesz jak łyknać moj emotka tv w Brico. Nie masz swojego sklepu? emotka

emotka Podpisany?

asantesana

Cytuj wiadomość#6490473 czwartek, 17 maja 2018, 20:39:04
Claudia77 napisał(a):

defed napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

nie będę dziękować za kciuki, ale podziękuję za wsparcie, kurka tego mi potrzeba... emotka

Pamiętaj o klasyku! Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą! Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!

stamp2

Cytuj wiadomość#6490474 czwartek, 17 maja 2018, 20:39:52

stamp2 napisał(a):

emotka Podpisany?

Tak  emotka a jak sie z denerwuje to tam u Ciebie wezmę udział, skoro Tobie wolno na moim terenie-to ja też moge emotka
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6490475 czwartek, 17 maja 2018, 20:43:20
stamp2 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

emotka Podpisany?

Tak  emotka a jak sie z denerwuje to tam u Ciebie wezmę udział, skoro Tobie wolno na moim terenie-to ja też moge emotka

Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale jeszcze nie wiem, czy wezmę udział gdziekolwiek emotka . Poza tym na moim terenie nie ma żadnego Brico emotka . Głupio mi, bo zawsze muszę najeżdżać cudze terytoria emotka

cb656

Cytuj wiadomość#6490478 czwartek, 17 maja 2018, 20:56:28
Claudia77 napisał(a):

chce rzucić bez żadnych dodatkowych wspomagaczy, rzucić w diabły - no nic będę walczyć siłą umysłu.))

Słusznie. Można żyć bez palenia, uwierz doświadczonemu człowiekowi, który to już kilkadziesiąt lat praktykuje emotka emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6490649 piątek, 18 maja 2018, 14:15:23
Myję sobie spokojnie garnki, w międzyczasie jedną ręką przewracam kotlety, drugą zdejmuję Juniora ze stołu, aż tu nagle słyszę, że przyszedł SMS na konkursowy telefon emotka Rzucam gary, lecę w te pędy z Juniorem pod pachą, z mokrymi łapami, drżącymi dłońmi łapię komórkę, spodziewając się SMSa od Bobovity z ITM i czytam: "Twój numer ma nieodebrany amulet anielski chroniący od biedy, chorób i samotności! Pobierz go!" itd. emotka

Wkurza mnie SPAM SMSowy.

cb656

Cytuj wiadomość#6490657 piątek, 18 maja 2018, 14:36:39
joasiunia napisał(a):

...Rzucam gary, drżącymi dłońmi łapię komórkę, spodziewając się SMSa od Bobovity z ITM i czytam:
"Twój numer ma nieodebrany amulet anielski chroniący od biedy, chorób i samotności! Pobierz go!" itd. emotka
Wkurza mnie SPAM SMSowy.

No widzisz. Nie odbierasz i potem masz... Masz powód, by się wpisać po raz kolejny do wątku "Dziś ZNÓW nic nie wygrałam".
A tak - amulet chroniący przed biedą sprawi, że zaczniesz anektować wątek MDW emotka
0 0
|< << < 4348 4349 4350 4351 4352 4353 43544355 4356 4357 4358 >