Wkurza mnie...

|< << < 4352 4353 4354 4355 4356 43574358 4359 4360 4361 4362 > >> >|

bruce

Cytuj wiadomość#6493905 piątek, 1 czerwca 2018, 22:27:24
koniczynka123 napisał(a):

A ja nie lubie jak ludzie jedzą w kinie. Przecież przez te 2 h nikt z glodu nie umrze A to chrupanie i picie tylko rozprasza. Juz nie wspomne jaki syf zostaje w salach po wyjsciu takiego bydla. Wg mnie powinni calkowicie zakazać spozywania czegokolwiek podczas seansu.

Zależy to od wielu rzeczy.  emotka
Rozumiem niechęć, ale ja nie umiem zrezygnować - muszę choćby łyknąć, skonsumować czy przekąsić cokolwiek. Czasem starczy tylko cukierek czy kilka łyków. Gardło nie wyrabia.  emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6493908 piątek, 1 czerwca 2018, 22:40:40
kermit napisał(a):

bruce napisał(a):

awi napisał(a):

Jeśli mi przyślą, to wykorzystam od razu. A może macie zbędne kody? Chętnie przygarnę...

Ja nie wykorzystam od razu, bo nie pójdę sama, zbieram zawsze więcej, zatem takie działania są dość opłacalne: muszę teraz znowu nabywać ich produkty, aby mieć nowe kody i nowe bilety.  emotka
A dodatkowo w temacie wkurza mnie niemożebnie, że kina sobie rozwinęły na szeroką skalę proceder nakazu wobec swych gości wchodzenia na teren sal tylko z ich jedzeniem i piciem i próbują wywalić każdego, kto wnosi coś innego.  emotka

A ja nie lubie jak ludzie jedzą w kinie. Przecież przez te 2 h nikt z glodu nie umrze A to chrupanie i picie tylko rozprasza. Juz nie wspomne jaki syf zostaje w salach po wyjsciu takiego bydla. Wg mnie powinni calkowicie zakazać spozywania czegokolwiek podczas seansu.

Zgadzam się w 100% Kiedyś jakoś ludzie potrafili obejrzeć film bez jedzenia. A teraz w kinie słychać najbardziej  nachosy i popcorn, siorbanie, mlaskanie, chrupanie emotka

Kiedyś był papier szary na kartki, Pewex oraz nocne kolejki "bo cos rzucą". Po co to zmieniali skoro ludzie jakoś żyli  emotka  Po co te markety, internety oraz konkursy promocje, skoro za Komuny każdy jakoś egzystował bez tych wynalazków??? Kino ma być rozrywką a nie karą. A teraz zyski im spadają...

kermit

Cytuj wiadomość#6493909 piątek, 1 czerwca 2018, 22:49:31
superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

Zgadzam się w 100% Kiedyś jakoś ludzie potrafili obejrzeć film bez jedzenia. A teraz w kinie słychać najbardziej  nachosy i popcorn, siorbanie, mlaskanie, chrupanie emotka

Kiedyś był papier szary na kartki, Pewex oraz nocne kolejki "bo cos rzucą". Po co to zmieniali skoro ludzie jakoś żyli  emotka  Po co te markety, internety oraz konkursy promocje, skoro za Komuny każdy jakoś egzystował bez tych wynalazków??? Kino ma być rozrywką a nie karą. A teraz zyski im spadają...

Mam wrażenie, że nie rozumiesz tego co czytasz. Ja nie piszę o dostępności produktów, tylko o  kulturze zachowania. Warto mieć świadomość, że mlaskanie powoduje irytację u osoby siedzącej obok. Pomijam już syf, o którym pisała Koniczynka. Zmiana systemu nie oznacza, że mamy zachowywać się jak  świ**e. Zgadzam się w jednym "kino ma być rozrywką a nie karą", a niestety przez te okropne odgłosy przestaje być przyjemnością. Znam osoby, które znacznie ograniczyły wizyty w kinie z takich właśnie powodów.

awi

Cytuj wiadomość#6493940 sobota, 2 czerwca 2018, 09:08:55
bruce napisał(a):

muszę teraz znowu nabywać ich produkty, aby mieć nowe kody i nowe bilety.  emotka

1 bilet = 40pkt = ok. 4 kg słodyczy wedla.
To nieopłacalne, chyba że się je kupuje niezależnie od biletów. Staram się odstawić cukier ale zostało mi jeszcze 18p. do biletu, więc na chwilę obecną kończy się na staraniach... I tak się uzależniamy... i tak się to kręci
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6493941 sobota, 2 czerwca 2018, 09:19:23
awi napisał(a):

1 bilet = 40pkt = ok. 4 kg słodyczy wedla.
To nieopłacalne, chyba że się je kupuje niezależnie od biletów. Staram się odstawić cukier ale zostało mi jeszcze 18p. do biletu, więc na chwilę obecną kończy się na staraniach... I tak się uzależniamy... i tak się to kręci

Dokładnie.  emotka emotka
Liczę na wznowienie akcji podwojenia punktów za konkretne produkty (zaskoczył mnie jej brak na Dzień Dziecka) i wypatruję czegoś podobnego na horyzoncie. emotka
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6493945 sobota, 2 czerwca 2018, 09:50:14
Awaria systemu płatniczego Visa  emotka . Wczoraj nieświadomi awarii ludzie poblokowali sobie karty  emotka , no poza płatnościami w internecie,są sklepy w realu i bankomaty! Za pierwszym podejściem dowiedziałam się, że chcę pobrać więcej niż mam, wieczorem, że niepoprawny PIN, w Biedronce udało się zapłacić kartą, a nadal nie mam tej płatności "zdjętej". Awaria była nie tylko w Polsce, podobno niemal wszystko już wróciło do normy, ja chcę swoją gotówkę!
edit
bankomaty dostępne emotka , pani przyjechała samochodem i zapytała mnie czy dziś jest gotówka w bankomacie, też nie wiedziała o awarii Visy, uznała, że bankomat wczoraj był pusty
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6493997 sobota, 2 czerwca 2018, 14:02:15
gram w belriso... PARAGON WYKORZYSTANY, dziś kupiony... i mam po paragonie emotka cholera w poniedziałek będzie za późno żeby grać a dziś nic nie zrobię
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6493999 sobota, 2 czerwca 2018, 14:19:42

Liczę na wznowienie akcji podwojenia punktów za konkretne produkty (zaskoczył mnie jej brak na Dzień Dziecka) i wypatruję czegoś podobnego na horyzoncie. emotka

Nie wiedziałam, że coś takiego było emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6494010 sobota, 2 czerwca 2018, 16:07:12
awi napisał(a):

Nie wiedziałam, że coś takiego było emotka

Np. niedawno było za galaretki z cukrem (Fresh & Fruity) 2 razy więcej. Niestety (co mocno mnie wkurza), rzadko to wznawiają.  emotka
awi 0

superloser

Cytuj wiadomość#6494015 sobota, 2 czerwca 2018, 16:47:59
cb656 napisał(a):

superloser napisał(a):

Pisze o WOLNOŚCI, która w Polsce jest ograniczona z kazdej strony. Z podejsciem, "że kiedyś to "...
Moze te osoby zwyczajnie brak kasy tłumaczą, że chrupanie im wadzi? Bo sale są okupowane w 30-50% , wiec jak sie chce to można nawet być samemu na sali.

Taaa... do kina chodzą tylko kasiaste osoby, albo te biedaki, co bilety wygrały w jakimś konkursie emotka emotka
Mylisz wolność z wszechobecnym chamstwem i brakiem liczenia się z kimkolwiek. Kino to jednak powinno zostać kinem - miejscem, gdzie w ciszy i skupieniu obejrzysz film. Czy sam jeden na sali, czy wciśnięty pomiędzy innymi w sali upakowanej na 100%, gdzie połowa potrafi podczas filmu głośno rozmawiać, telefonować (sic!), siorbać niesmacznie i gdzie wszędzie rozchodzi się smród popcornu. Bo to śmierdzi po prostu. I klima na to nie pomaga. Wszystko jest tym przesiąknięte i nawet gdy wracam do domu z sali, gdzie było 10 osób, to ciuchy i tak nadają się do prania, gdyż smród, jakim przesiąknięte są obicia siedzeń, wtarł się w ubranie. emotka
P.S. "kiedyś to panie też było w kinach chamstwo". Tylko ono było w kinach na przedmieściach, na terenie ogródków działkowych, w kinach z rozlatującymi się drewnianymi krzesłami... Teraz mamy nie tylko "wolność", ale nawet niewolę tej wolności - to znaczy, że jakaś grupka chamów zniewala całą resztę swoim poczuciem, że im wszystko wolno i nie muszą się z nikim i niczym liczyć. emotka

Dlatego siedz w domu I ogladaj Parents trap. Polska to kraj normalny inaczej. Parkujesz na chodniku. Wnosisz race na stadion. Pozwalasz by ochroniarz sklepu grzebał Ci w torbach. Cywilizacja... jak w autobusie niby chora babcia, fizycznie ściąga dziecko z fotela - bo ona musi usiąść... normalność a nie chamstwo...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6494025 sobota, 2 czerwca 2018, 17:50:56

Niedawno byłam w kinie na filmie "Sobibór" - po drugiej stronie schodów jakaś kobieta wespół ze swoim kompanem wpied* słonecznik. Na ekranie Holokaust, a oni przez cały seans żarli słoniola. Powiem wprost: powstrzymywałam się, ale serio miałam ochotę im przyp*....

dolly

Cytuj wiadomość#6494035 sobota, 2 czerwca 2018, 18:47:39
Kotłuje mi się w głowie, jakas piosenka i za chiny nie mogę jej znaleźć w sieci  emotka
moze ktoś kojarzy, szło cos w ten deseń
"mogę odejść, ale patrzeć chcę, jak wali się świat.... coś ze łzami i coś nie tańcz blisko mnie.... emotka
ktoś, coś?
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6494036 sobota, 2 czerwca 2018, 18:50:26
dolly napisał(a):

Kotłuje mi się w głowie, jakas piosenka i za chiny nie mogę jej znaleźć w sieci  emotka
"mogę odejść, ale patrzeć chcę, jak wali się świat.... coś ze łzami i coś nie tańcz blisko mnie.... emotka
ktoś, coś?

https://teksciory.interia.pl/natalia-nykiel-spokoj-tekst-piosenki,t,661172.html
To?
dolly 0

dolly

Cytuj wiadomość#6494037 sobota, 2 czerwca 2018, 18:53:17
@gnieszk@ napisał(a):

dolly napisał(a):

ktoś, coś?

https://teksciory.interia.pl/natalia-nykiel-spokoj-tekst-piosenki,t,661172.html
To?

Taaaaaaaakkkkkkkk tooooo!!!!!!!
Dziękuję! emotka   emotka   emotka   emotka   emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6494040 sobota, 2 czerwca 2018, 19:24:56
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

Niedawno byłam w kinie na filmie "Sobibór" - po drugiej stronie schodów jakaś kobieta wespół ze swoim kompanem wpied* słonecznik. Na ekranie Holokaust, a oni przez cały seans żarli słoniola. Powiem wprost: powstrzymywałam się, ale serio miałam ochotę im przyp*....

Powiem wprost: DZIWIĘ SIĘ emotka Nie jestem pewny, czy udałoby mi się zagryźć język w tej sytuacji... emotka

I własnie wkurza takie polskie podejscie do innych. Ludzie niepełnosprawni albo "tacy sami a jednak inni" muszą sie "do mnie dostosować"!  Dlatego autyzm w Polsce to wstydliwa odmienność a na Zachodzie dostosowuje sie dla nich kinowe seanse.  Ludzie maja prawo wyjsc do kina a nie siedziec zastraszeni w domach, bo ktos Im "przyp..." bo nie sa cicho a nie sa w stanie kontrolowac inaczej swoich emocji.... Wiecej empathy 

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6494046 sobota, 2 czerwca 2018, 19:52:27
bruce napisał(a):

Zależy to od wielu rzeczy.  emotka
Rozumiem niechęć, ale ja nie umiem zrezygnować - muszę choćby łyknąć, skonsumować czy przekąsić cokolwiek. Czasem starczy tylko cukierek czy kilka łyków. Gardło nie wyrabia.  emotka

Byłam wczoraj w kinie na seansie "Ella i John"- swoją drogą bardzo dobry film, jak dla mnie polecam! Oprócz mnie na sali były może cztery inne osoby. W każdym razie usiadłam sobie z dala od innych ludzi, aby w spokoju przeżywać film i jeść popcorn.To wcale nie dlatego,że jestem tak ciągle głodna, ze nie wytrzymałabym 1,5- 2 godzin bez czegokolwiek w ustach,ale tak jakoś dla mnie kino plus popcorn wcale się"nie gryzą", a wręcz nie wyobrażam sobie seansu bez popcornu. W kinie także zawsze wyciszam telefon. Rozumiem np. powagę teatru tudzież opery i w takich miejscach nawet nie przeszłoby mi przez myśl picie i jedzenie.Jeśli ktoś nie trawi popcornu lub innych przekąsek jedzonych w kinie, to zawsze alternatywą pozostaje kino, gdzie nie ma opcji fast foodów- we Wrocławiu w DCF-ie np. w ogóle nie mają przekąsek-popcornu i coli.
bruce 0

assal

Cytuj wiadomość#6494060 sobota, 2 czerwca 2018, 21:20:47
W Krakowie seansów bez popcornu jest na szczęście więcej. A w CC na porannych seansach średnio są trzy/cztery osoby, więc popcornu dawno nie widziałam i nie czułam emotka
Ostatnio za to dojrzałam plakaty w autobusach... informujące o tym, że miejsca siedzące są dla pasażerów, nie na ich torby i torebki  emotka  To już trzeba na coś tak oczywistego wydawać pieniądze?  emotka

sydariameki

Cytuj wiadomość#6494068 sobota, 2 czerwca 2018, 22:15:46
Zdarza mi się pójść do teatru w Czechach, jak jest scena polska. Tam czymś normalny jest,że ludzie na widowni mają butelki z wodą. Jest tam słaba wentylacja i po chwili jest duszno. Więc jak ktoś zrobi sobie w trakcie spektaklu łyka, to nikt nawet niego nie spojrzy.
cb656 0

bruce

Cytuj wiadomość#6494069 sobota, 2 czerwca 2018, 22:22:04
joan napisał(a):

Ja tak miałam przed laty na studiach: podczas wycieczki do Oświęcimia widziałam niemieckich uczniów, spożywających sobie z apetytem buły z kiełbachą i siedzących z tym całym "piknikiem" tuż obok baraków.  emotka Pamiętam, byłam tym zdruzgotana. Mnie tam ledwo udało się ustać na nogach.  emotka
cb656 0

luk1990

Cytuj wiadomość#6494091 niedziela, 3 czerwca 2018, 04:37:18
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

1. Masz kod do CinemaCity to sobie mozesz go teraz sprawdzić na stronie.

emotka Dzięki, tego nie wiedziałam.  emotka emotka

gdzie jest opcja sprawdzenia kodu?:))
bruce 0

|< << < 4352 4353 4354 4355 4356 43574358 4359 4360 4361 4362 > >> >|