Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4371 4372 4373 4374 4375 43764377 4378 4379 4380 4381 > >> >|

kermit

Cytuj wiadomość#6504092 piątek, 29 czerwca 2018, 17:45:27
superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

A co mam budyń za 10 zl kupić  emotka  To jakies 15 opakowań... zapas na rok. I brudne garki.

W Biedrze, pani kasjerka kiedyś mi tłumaczyła, że "donat" to obważanek a nie pączek  emotka
Na pytanie, dlaczego używają angielski zwrot w błędnym jego rozumieniu, skoro jest polska wersja, oburzona odesłała na ścianke z numerem do Jeronima  emotka

Ano widzisz... Niektórzy nie znają języka angielskiego, a są i tacy, którym język polski przysparza problemów. Na przykład taki obwarzanek - skubany przez RZ a nie Ż. Albo takie sformułowanie "używają angielski zwrot"...Aa może powinno być "używają angielskiego zwrotu"? (tak dokładnie to słowa, bo nie zwrotu przecież). A pani kasjerka w tej "Biedrze" ma taką pracę, że sobie tam sprzedaje, kasuje, liczy i w nosie ma nazwy nadane odgórnie.

I to jest w Polakach gwarantowana reakcja, zawsze czepnie się pisowni... w kraju gdzie hejt w sieci istnieje, a nie  nienawiść.
Wygrany ZAKŁAD,  emotka  dzieki Kermit. 

Zasadniczo nie chce mi się rozkminiać Twoich postów, ale skoro piszesz do mnie to się wysilę.
Czy mam rozumieć, że założyłeś/aś się z kimś, że będziesz przez kilka miesięcy zamieszczać na forum posty bez ładu i składu, zawierające wyrwane z kontekstu myśli, pełne błędów wszelkiej maści, celowo, z premedytacją i dajmy na to do 30.06 2018 Kermit się "czepnie pisowni" ? Jeśli tak to gratuluję wygranej...
Ps. Jeśli źle rozumiem to będę wdzięczna za wyjaśnienia

Jak to dziadek, RIP mawiał... "rzuc padline to sepy sie zleca". 
Zakład był "czy ktoś się rzuci na padline" i zmieni temat "donata"  na dowartościowanie się jako polonista. Widzisz, ile łapek dostałaś za kopnięcie "dyslektyka"  emotka

Tiaa.... Żenua... Bez odbioru emotka
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6504126 piątek, 29 czerwca 2018, 19:43:25
Wkurza mnie, ze zamawiałam bluzę z Cheetos w rozmiarze xl, a dostałam l, początek konkursu, reklamować, by napiszą, o wyczerpaniu rozmiaru...
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6504133 piątek, 29 czerwca 2018, 20:02:49
pini napisał(a):

Wkurza mnie, ze zamawiałam bluzę z Cheetos w rozmiarze xl, a dostałam l, początek konkursu, reklamować, by napiszą, o wyczerpaniu rozmiaru...

Napisz do nich maila, powinno odbyć się bezproblemowo, jeśli rozmiar jest dostępny. Przysyłają kuriera na swój koszt nawet emotka
cb656 0

androm

Cytuj wiadomość#6504171 piątek, 29 czerwca 2018, 21:38:07
pini napisał(a):

oni przewidzieli, że schudniesz:)
poza tym, jak to sam poliester to może się to naciągnie
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6504173 piątek, 29 czerwca 2018, 21:40:24
androm napisał(a):

pini napisał(a):

poza tym, jak to sam poliester to może się to naciągnie.

To nie dla mnie emotka  szybciej bawełna się naciągnie, niż ten poliester...
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6504175 piątek, 29 czerwca 2018, 21:43:14
pini napisał(a):

androm napisał(a):

pini napisał(a):

pewnie się pomylili, napisz do nich, może będziesz mieć dwie bluzy:)
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6504176 piątek, 29 czerwca 2018, 21:45:25
wkurzaja mnie przewrazliwione mamuski emotka
cb656 0

hittmanka

Cytuj wiadomość#6504177 piątek, 29 czerwca 2018, 21:52:38
androm napisał(a):

pini napisał(a):

androm napisał(a):

pini napisał(a):

może na każdy tydzien mają podzielone rozmiary i to, że początek konkursu nie wyklucza , że się skończyły   emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6504235 sobota, 30 czerwca 2018, 08:45:55
Wkurza mnie czas że tak szybko ucieka ...

astronautka

Cytuj wiadomość#6504243 sobota, 30 czerwca 2018, 09:34:13
agakaz2 napisał(a):

Mam podobnie jeszcze niedawno byłam w ciąży a mój mały ma już pół roku 
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6504269 sobota, 30 czerwca 2018, 10:56:39
kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

A co mam budyń za 10 zl kupić  emotka  To jakies 15 opakowań... zapas na rok. I brudne garki.

W Biedrze, pani kasjerka kiedyś mi tłumaczyła, że "donat" to obważanek a nie pączek  emotka
Na pytanie, dlaczego używają angielski zwrot w błędnym jego rozumieniu, skoro jest polska wersja, oburzona odesłała na ścianke z numerem do Jeronima  emotka

Ano widzisz... Niektórzy nie znają języka angielskiego, a są i tacy, którym język polski przysparza problemów. Na przykład taki obwarzanek - skubany przez RZ a nie Ż. Albo takie sformułowanie "używają angielski zwrot"...Aa może powinno być "używają angielskiego zwrotu"? (tak dokładnie to słowa, bo nie zwrotu przecież). A pani kasjerka w tej "Biedrze" ma taką pracę, że sobie tam sprzedaje, kasuje, liczy i w nosie ma nazwy nadane odgórnie.
Edit:
Ps. garNki a nie garki emotka

A w moich stronach to w ogole obarzanek a nie obwarzanek emotka
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6504287 sobota, 30 czerwca 2018, 11:57:00
hittmanka napisał(a):

androm napisał(a):

pini napisał(a):

androm napisał(a):

pini napisał(a):

może na każdy tydzien mają podzielone rozmiary i to, że początek konkursu nie wyklucza , że się skończyły   emotka

I w mailu informującym o wygranej bluzie jest zapis "Jednocześnie uprzejmie przypomnimy, iż nagrody wydawane są według dostępności i mogą Państwo otrzymać inny rozmiar niż wybrany. "
0 0

niunia22

Cytuj wiadomość#6504292 sobota, 30 czerwca 2018, 12:19:28
Wkurza mnie , że gdy dodaje do bazy konkursy , często są odrzucane bo ktoś je zgłosił wcześniej ... chociaż sprawdzając wcześniej bazę nie było go tam ... to jeszcze jestem w stanie zrozumieć , ktoś mnie ubiegł a admin nie zdążył jeszcze go "wklepać" , ale gdy widzę Notorycznie zgłaszane identyczne konkursy które są przyjmowane , tu tylko 1 przykład a jest ich dużo , dużo więcej ...  

https://www.e-kon...on.html#.WzdYO9UzbIV

https://www.e-kon...ec.html#.WzdYE9UzbIU

Ten sam konkurs dwie różne osoby , nie rozumiem ! Może ktoś mi to wytłumaczyć ?
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6504295 sobota, 30 czerwca 2018, 12:23:38
niunia22 napisał(a):

Wkurza mnie , że gdy dodaje do bazy konkursy , często są odrzucane bo ktoś je zgłosił wcześniej ... chociaż sprawdzając wcześniej bazę nie było go tam ... to jeszcze jestem w stanie zrozumieć , ktoś mnie ubiegł a admin nie zdążył jeszcze go "wklepać" , ale gdy widzę Notorycznie zgłaszane identyczne konkursy które są przyjmowane , tu tylko 1 przykład a jest ich dużo , dużo więcej ...  

Myślę, że weryfikacja jest po adresie strony, a w tym przykładzie który podałaś w pierwszym przypadku informacja o konkursie jest ze strony  biblioteki, a w drugim ze strony gminy ( tak odsyła po kliknięciu weź udział)
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6504296 sobota, 30 czerwca 2018, 12:25:55
wkurzają mnie powiadomienia z wątku wkurza mnie emotka  (musiałam kiedyś przypadkiem zaznaczyć chęć ...)
a piszę to tylko po to, by odznaczyć checkbox: "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie"  emotka  innego pomysłu na zlikwidowanie powiadomień nie mam

niunia22

Cytuj wiadomość#6504300 sobota, 30 czerwca 2018, 12:34:24
@gnieszk@ napisał(a):

niunia22 napisał(a):

Myślę, że weryfikacja jest po adresie strony, a w tym przykładzie który podałaś w pierwszym przypadku informacja o konkursie jest ze strony  biblioteki, a w drugim ze strony gminy ( tak odsyła po kliknięciu weź udział)

Dobrze weryfikacja jest po adresie strony , też zauważyłam , ze różnią się źródła strony , ale chyba ktoś to dodaje i idzie sprawdzić czy czasami tego konkursu nie zaakceptował wcześniej ...
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6504371 sobota, 30 czerwca 2018, 16:37:04
cb656 napisał(a):

astronautka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie wiem, jak to odebrać emotka Że zatęskniłaś za byciem znów w ciąży? emotka

Wkurza mnie beznadziejny komentarz

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6504386 sobota, 30 czerwca 2018, 17:33:06
Wkurza mnie,że dotarły chipsy Lays wygrane,ale wszystkie w niepromocyjnych opakowaniach emotka A tak poza tym to w mailu było napisane wysyłka pufy, a chipsy miały dotrzeć potem, więc ja się pytam, gdzie moja pufa emotka
cb656 0

ameryka

Cytuj wiadomość#6504406 sobota, 30 czerwca 2018, 18:38:01
prawie 23000 piłek coca-cola a brak mojego miasta na liście z dostępnymi piłkami (na 3 punkty inmedio). Do najbliższego 25 km więc będzie ręcznik zamiast piłki
0 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6504456 sobota, 30 czerwca 2018, 21:21:40
agakaz2 napisał(a):

cb656 napisał(a):

astronautka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie wiem, jak to odebrać emotka Że zatęskniłaś za byciem znów w ciąży? emotka

Wkurza mnie beznadziejny komentarz

Nie denerwuj się aga na kogoś takiego jak ten osobnik bo to ktoś kto czerpie energię z ubliżania innym w sieci bo w życiu realnym jest po prostu słabą jednostką i musi gdzieś się wyżyć. Z każdego postu kipi z niego zazdrość i pogarda to typ JP na 100% który pierwszy dzwoni pod 997.  Śmiać mi się chce jak czytam jego komentarze,  w których stara się być ynteligentny a tak na prawdę jest zupełnie odwrotnie. Ubliża po czym kasuje komentarze. Jak masz coś do mnie podam ci adres przyjedź i wykaż się a sorki pewnie cie mamusia nie puści. Wielu forumowiczów nie reaguje na twoje zaczepki i to doprowadza cie do furii bo uwielbiasz się z kimś  kłócić nie mając przeważnie racji. Sposób na ciebie jest jeden olać cie a wówczas utoniesz w oceanie nienawiści. Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem a ja jestem bardzo szczęśliwa a jeszcze bardziej czytając twoje komentarze. Amen
|< << < 4371 4372 4373 4374 4375 43764377 4378 4379 4380 4381 > >> >|