Wkurza mnie...

|< << < 4371 4372 4373 4374 4375 43764377 4378 4379 4380 4381 > >> >|

niunia22

Cytuj wiadomość#6502900 środa, 27 czerwca 2018, 10:22:16
cherry_coke napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja to mam nierealne marzenia by nasz narodowy operator usług pocztowych ukochana poczta polska działała normalnie a listonosz nie tylko wrzucał aviza.Niby ma paczki ze sobą i na poczcie ich jeszcze nie ma jak wkłada avizo.Ale dlaczego nie doręcza przesyłek to tajemnica jakaś pocztowa.A ja jestem za durna by to zrozumieć.Na infolinii gadają tylko wyuczone formułki.Na poczcie głównej nie odbierają telefonów widać ilość skarg przerosła możliwości kadrowe.
Tak latałam dziś 2 razy na pocztę ale czy to mnie nadal wkurza, jak kłopoty z pocztą to ile trwają 20 lat czy więcej i to się nie zmieni.
Oby im dobrze szedł handel książkami,gazetami,zabawkami i uwaga modelami motorów co mi poprawiło humor jak składałam w tym pałacu cudów wizytę numer 2 emotka

Jeżeli np. jest duża/ciężka paczka to nie ma jej listonosz i jak pójdziesz na pocztę to jej również nie otrzymasz, bo listonosz rozlicza się z nich po danym dniu i dopiero w kolejnym dniu roboczym możesz odebrać przesyłkę (w sprawniejszych jednostkach tego samego dnia wieczorem). 
Trzeba wrzucić na luz, bo będzie tylko gorzej. Nie ma listonoszy, a ci co pracują mają coraz większe obręby pod sobą, ze względu na ceny maksymalnie duże paczki wysyłane są w formie listu i listonosz często nie ma jak zabrać wszystkich przesyłek. Już nie wspominając o ilości przesyłek jakie przychodzą z aliexpress. 
Nie ma się co wkurzać, bo niestety choćbyśmy bardzo chcieli to jeszcze długo nic się na tej poczcie nie zmieni. Polecam chodzić po przesyłki przynajmniej kolejnego dnia od awiza. emotka

Tu się nie zgodzę , paczkę można jeszcze otrzymać w tym samym dniu , wystarczy dogadać się z listonoszem emotka  , sama nie raz tak wydawałam paczki ... Ps starajcie się aby był wpisywany wasz numer telefonu na tej kartce , która jest przy paczce , uwierzcie bardzo to pomaga listonoszom .
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6502946 środa, 27 czerwca 2018, 11:22:43
niunia22 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja to mam nierealne marzenia by nasz narodowy operator usług pocztowych ukochana poczta polska działała normalnie a listonosz nie tylko wrzucał aviza.Niby ma paczki ze sobą i na poczcie ich jeszcze nie ma jak wkłada avizo.Ale dlaczego nie doręcza przesyłek to tajemnica jakaś pocztowa.A ja jestem za durna by to zrozumieć.Na infolinii gadają tylko wyuczone formułki.Na poczcie głównej nie odbierają telefonów widać ilość skarg przerosła możliwości kadrowe.
Tak latałam dziś 2 razy na pocztę ale czy to mnie nadal wkurza, jak kłopoty z pocztą to ile trwają 20 lat czy więcej i to się nie zmieni.
Oby im dobrze szedł handel książkami,gazetami,zabawkami i uwaga modelami motorów co mi poprawiło humor jak składałam w tym pałacu cudów wizytę numer 2 emotka

Jeżeli np. jest duża/ciężka paczka to nie ma jej listonosz i jak pójdziesz na pocztę to jej również nie otrzymasz, bo listonosz rozlicza się z nich po danym dniu i dopiero w kolejnym dniu roboczym możesz odebrać przesyłkę (w sprawniejszych jednostkach tego samego dnia wieczorem). 
Trzeba wrzucić na luz, bo będzie tylko gorzej. Nie ma listonoszy, a ci co pracują mają coraz większe obręby pod sobą, ze względu na ceny maksymalnie duże paczki wysyłane są w formie listu i listonosz często nie ma jak zabrać wszystkich przesyłek. Już nie wspominając o ilości przesyłek jakie przychodzą z aliexpress. 
Nie ma się co wkurzać, bo niestety choćbyśmy bardzo chcieli to jeszcze długo nic się na tej poczcie nie zmieni. Polecam chodzić po przesyłki przynajmniej kolejnego dnia od awiza. emotka

Tu się nie zgodzę , paczkę można jeszcze otrzymać w tym samym dniu , wystarczy dogadać się z listonoszem emotka  , sama nie raz tak wydawałam paczki ... Ps starajcie się aby był wpisywany wasz numer telefonu na tej kartce , która jest przy paczce , uwierzcie bardzo to pomaga listonoszom .

Pewnie zależy od poczty. U nas jest duża jednostka poczta i listonosz kończy pracę 19/20 i dopiero na koniec pracy zdaje paczki i nie da się odebrać wcześniej. emotka

niunia22

Cytuj wiadomość#6502947 środa, 27 czerwca 2018, 11:24:17
cherry_coke napisał(a):

niunia22 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Pewnie zależy od poczty. U nas jest duża jednostka poczta i listonosz kończy pracę 19/20 i dopiero na koniec pracy zdaje paczki i nie da się odebrać wcześniej. emotka

Bardziej od listonosza emotka  
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6502949 środa, 27 czerwca 2018, 11:26:39
niunia22 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

niunia22 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Chyba, że tak. emotka  Choć czasem żal mi listonoszy. W moim mieście coraz mniej listonoszy, paczek coraz więcej, pracują od świtu do nocy nosząc ciężary bez względu na pogodę. Kokosów nie zarabiają. Wydaje mi się, że kiedyś mieli dużo lepsze warunki pracy. 

barcza

Cytuj wiadomość#6502979 środa, 27 czerwca 2018, 12:14:01
cherry_coke napisał(a):

niunia22 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

niunia22 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Chyba, że tak. emotka  Choć czasem żal mi listonoszy. W moim mieście coraz mniej listonoszy, paczek coraz więcej, pracują od świtu do nocy nosząc ciężary bez względu na pogodę. Kokosów nie zarabiają. Wydaje mi się, że kiedyś mieli dużo lepsze warunki pracy. 

Ja mam odmienne zdanie ,jeżeli Poczta przyjmuje duże listy jak list a nie paczki to obowiązkiem jest je dostarczyć do domu, bo za dostarczenie do adresata ma Poczta płacone . Nawet mniejsze nie są dostarczane, ostatnio 3 razy byłam na Poczcie i stałam w długiej kolejce żeby odebrać list oczywiście w domu cały czas był mąż i córka natomiast listonoszka nie. Tylko proszę mi nie pisać żebym na Poczcie zamówiła R, bo miałam taką usługę niestety jeden list nie dotarł a reklamacja nie była uwzględniona bo w systemie był list jako dostarczony i nikt nie jest w stanie udowodnić, że Listonoszka nie dała do skrzynki albo dała do innej.  

0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6502993 środa, 27 czerwca 2018, 12:55:29
Coraz więcej dostaję paczek (czy to z konków czy z Allegro) kurierem DHL a niestety zbytnio z panem kurierem się nie lubimy  emotka emotka  a przed chwilą kolejny sms że kurier dhl przyjedzie jutro  emotka
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6502994 środa, 27 czerwca 2018, 13:00:28
pioge7 napisał(a):

Coraz więcej dostaję paczek (czy to z konków czy z Allegro) kurierem DHL a niestety zbytnio z panem kurierem się nie lubimy  emotka emotka  a przed chwilą kolejny sms że kurier dhl przyjedzie jutro  emotka

Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale u mnie jest możliwość przekierowywania przesyłek DHL do punktu odbioru i jest ich dość sporo. Nie wiem na jakim etapie jest Twoje wkurzenie na kuriera, ale tak tylko sugeruje emotka  
bruce 0

Urbanek

Cytuj wiadomość#6502996 środa, 27 czerwca 2018, 13:06:01
Wkurza mnie Heineken! tyle kodów, tyle kapsli, tyle piwa od początku loterii... i.... 2 piłki na początku a co niektórzy na okrągło na liście emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6502998 środa, 27 czerwca 2018, 13:11:27
cherry_coke napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale u mnie jest możliwość przekierowywania przesyłek DHL do punktu odbioru i jest ich dość sporo. Nie wiem na jakim etapie jest Twoje wkurzenie na kuriera, ale tak tylko sugeruje emotka  

Rok temu rzucił mi przez ogrodzenie do ogródka paczkę... zamówione serce ze szkła na rocznicę ślubu rodziców z grawerem.. nie wiem czy wtedy czy nie ale serce oczywiście się potłukło... całą sytuację widział mój tata który siedział w pokoju i zbierał się do wyjścia do niego. A ten wziął rzucił paczkę i pojechał. Po złożeniu skargi paczki przychodzą niby do domu już normalnie ale towarzyszy temu taka atmosfera emotka
co do punktu odbioru... najlblizszy 12 km ode domu zamieszkania. Pracuję do 20 (od 6) punkt do 21. Nie chce mi się jechać po robocie do żabki żeby odebrać przesylke...  także taka atmosfera będzie towarzyszyć dalej póki nie zmienią kuriera emotka  wytrzymam ale wolałbym pana z gls. Idzie się z nim pośmiać i zawsze uśmiechnięty. emotka  do mojej babci mówi nawet babciu emotka    
awi, bruce 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6503066 środa, 27 czerwca 2018, 15:22:01
Kupiłam samsunga s8 na promocji w empiku i on jest z rynku europejskiego emotka  Nie mogę znaleźć info  na stronie empik o tym fakcie. emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6503092 środa, 27 czerwca 2018, 16:17:43
gosia16 napisał(a):

Kupiłam samsunga s8 na promocji w empiku i on jest z rynku europejskiego emotka  Nie mogę znaleźć info  na stronie empik o tym fakcie. emotka

A to my wyszliśmy z Europy?  emotka

/edit: /edit: myślałam że jest jedna, europejska. porób screeny i zwróć, masz do tego prawo
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6503099 środa, 27 czerwca 2018, 16:26:03
kreatia napisał(a):

gosia16 napisał(a):

A to my wyszliśmy z Europy?  emotka

/edit: /edit: myślałam że jest jedna, europejska. porób screeny i zwróć, masz do tego praw

Niestety,mam taką trochę niemiecką . Właśnie wyjaśniamy problem.
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6503156 środa, 27 czerwca 2018, 18:22:55
Wątku tesciowych ciag dalszy: przyjechala moja. na dwa tygodnie. zeby w czasie nieobecności mojej mamy zajac sie moja corka. wszystko krytykuje. wlozylam naczynia do zmywarki. ostentacyjnie wyciagnela je i umyla recznie glosno wzdychajac. ale ja to wszystko cierpie.... ja wytrzymam... zemsta jest przeciez potrawa ktora najlepiej smakuje na zimno.

ps. tak, wiem. powinnam byc wdzieczna za to ze przyjezdza opiekowac sie moim dzieckiem. dziecko w koncu cukier je i oglada telewizje. no i jest uczone zeby mowic do mnie po imieniu, bo sie tak babci podoba
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6503167 środa, 27 czerwca 2018, 18:42:41
dwaburekoty napisał(a):

Wątku tesciowych ciag dalszy: przyjechala moja. na dwa tygodnie. zeby w czasie nieobecności mojej mamy zajac sie moja corka. wszystko krytykuje. wlozylam naczynia do zmywarki. ostentacyjnie wyciagnela je i umyla recznie glosno wzdychajac. ale ja to wszystko cierpie.... ja wytrzymam... zemsta jest przeciez potrawa ktora najlepiej smakuje na zimno.

ps. tak, wiem. powinnam byc wdzieczna za to ze przyjezdza opiekowac sie moim dzieckiem. dziecko w koncu cukier je i oglada telewizje. no i jest uczone zeby mowic do mnie po imieniu, bo sie tak babci podoba

ooo nie :O
Jasne, Teściowa pomaga, więc super. Ale jest u CIEBIE w domu, więc powinna się dostosować. Jak sobie nie życzysz takich smaczków, to może jakoś bardziej konkretnie spróbuj jej określić granice, bo może babeczka nie kuma, jak się mówi nie wprost - jeśli ma nie jeść słodyczy, to MA NIE JEŚĆ SŁODYCZY I KONIEC KROPKA bez dyskusji.
Uczenie mówienia po imieniu przez Babcię to w ogóle jakieś chore jest. Decyzja należy tylko i wyłącznie do Rodzica emotka Co to za pomysł?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6503177 środa, 27 czerwca 2018, 18:50:50
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Mówienie po imieniu to w ogóle jakieś chore jest emotka Co to za pomysł?

Mam inne zdanie na ten temat. Jak komu pasuje, to nic mi do tego, niech sobie mówią. Każdy rządzi u siebie.

chodziło mi o to, że Teściowa o tym nie decyduje, tylko Rodzic. Mi to nie przeszkadza, tylko w tej konkretnej sytuacji, że decyduje teściowa jest to dla mnie oburzające.
/edit: poprawiłam mój wpis, bo faktycznie był mylący.
cb656 0

glena

Cytuj wiadomość#6503443 czwartek, 28 czerwca 2018, 13:09:33
defed napisał(a):

Wkurza mnie mój C4 market. Nie mają papieru nawilżanego Velvet (Psze pani, już miesiąc nie mamy tego na półkach!), ostatnio nie mieli żeli Palmolive potrzebnych do konka, kiedyś tam nie mieli Pringlesów, gdy trwała loteria... Czy to się kiedyś zmieni? emotka
Szukam też po całym mieście sosów do makaronu Winiary, kupowałam je w Biedronce, w C4, w Kauflandzie, ale teraz na półkach brak, a obsługa nie wie o co mi chodzi i wciska mi konkurencyjne, niedobre i z brzydkim składem...  emotka

Ja dzisiaj kupiłam w Kauflandzie (nie na konkurs zresztą emotka , do "normalnego" użytku - one są naprawdę bardzo smaczne, z dobrym składem) - może i u Ciebie już wróciły na półki.
A w temacie - wkurza mnie pakowanie się do przeprowadzki, pakuję, pakuję i dalej końca nie widać... 
defed 0

defed

Cytuj wiadomość#6503456 czwartek, 28 czerwca 2018, 13:24:52
glena napisał(a):

Ja dzisiaj kupiłam w Kauflandzie

A czy ten Winiary stał na półce obok Pudliszek i innych, blisko makaronów, czy może osobno na jakimś standzie promo? Bo wczoraj przeczesałam regał z sosami w słoikach i nic nie znalazłam, cenówek też nie ma.
W BOKu też nie pomogli, powiedzieli, że mogą sprawdzić w systemie czy dany produkt jest w ofercie Kaufa, ale tylko ogólnie, bez wskazania konkretnego sklepu. Jak nie ma na regale, to nie ma. emotka
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6503515 czwartek, 28 czerwca 2018, 15:08:08
defed napisał(a):

glena napisał(a):

Ja dzisiaj kupiłam w Kauflandzie

A czy ten Winiary stał na półce obok Pudliszek i innych, blisko makaronów, czy może osobno na jakimś standzie promo? Bo wczoraj przeczesałam regał z sosami w słoikach i nic nie znalazłam, cenówek też nie ma.
W BOKu też nie pomogli, powiedzieli, że mogą sprawdzić w systemie czy dany produkt jest w ofercie Kaufa, ale tylko ogólnie, bez wskazania konkretnego sklepu. Jak nie ma na regale, to nie ma. emotka

Nie na osobnym standzie, gdzieś w okolicy przetworów warzywnych (puszek i słoików), wyłuskałam go wzrokiem w przelocie i na szybko stwierdziłam, że kupuję na obiad, więc nie patrzyłam co stało obok. Kosztował 4,99. Kupiłam Boloński, ale był jeszcze z oliwkami i pieczarkami - nie kojarzę takiej wersji, ktoś wie, czy też dobra?
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6503653 czwartek, 28 czerwca 2018, 19:15:39
Urbanek napisał(a):

Wkurza mnie Heineken! tyle kodów, tyle kapsli, tyle piwa od początku loterii... i.... 2 piłki na początku a co niektórzy na okrągło na liście emotka

Przynajmniej masz pilki, u mnie 0 w kazdym konkursie/ loterii od nich.
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6503656 czwartek, 28 czerwca 2018, 19:18:24
yreks napisał(a):

Urbanek napisał(a):

Przynajmniej masz pilki, u mnie 0 w kazdym konkursie/ loterii od nich.

u mnie też nic, a kapsli cała reklamówka... emotka  i to mnie wkurza  emotka
0 0

|< << < 4371 4372 4373 4374 4375 43764377 4378 4379 4380 4381 > >> >|