Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4373 4374 4375 4376 4377 43784379 4380 4381 4382 4383 > >> >|

tereniagno

Cytuj wiadomość#6507701 wtorek, 10 lipca 2018, 00:25:53
Wkurza mnie,że rano wyjeżdżam na d morze, a jestem chora.Wrrr
Boli mnie gardło, mam chrypę, że nie mogę mówić i na dodatek boli mnie głowa.
Leki biorę już od soboty, tyle, że temperatura mi zeszła. emotka emotka
Nawet nie jestem jeszcze spakowana,wszystkie rzeczy w rozsypce emotka
Nie wiem, jakie będą te wakacje emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6507702 wtorek, 10 lipca 2018, 00:30:51
wkurzam się na siebie ,że wybrałam sobie niebieskie opakowanie Surf aby otrzymać zwrot od Smolara (jeszcze takiego nie stosowałam), a ten rodzaj nie bierze udział w promocji... emotka uwielbiam słowo " kup dowolne produkty" *lista w załączniku
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6507703 wtorek, 10 lipca 2018, 00:36:19
Wkurzylam sie dzis na paragon, mam produkty, nie ma... naglowka, daty, numeru, nipu, no nic, co tam powinno byc. Biale miejsce. Jak to mozliwe?! emotka  zajumalam lezacy paragon od klienta przede mna, wszystko pieknie ladnie... cale szczescie tylko lapsy mam na tym paragonie, bo bym sie zezloscila bardziej.
Wkurza mnie moje chodzenie spac srednio o 1 w nocy, rano dziecka dobudzic nie moge, wszystko szybko... ech, byle do piatku, od poniedzialku dziecko w domu, bede spokojnie sama wstawac. I wkurzylo mnie, ze zapisy do przedszkoli na wakacje byly do marca. Nic nie wiedzialam. I ze po dwa tyg w kazdym przedszkolu. Jak taki maluch ma sie oswoic w nowym miejscu, dwa tyg i do kolejnego? Biedne te przedszkolanki z placzacymi dziecmi...
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6507716 wtorek, 10 lipca 2018, 07:53:45
bc14 napisał(a):

wkurzam się na siebie ,że wybrałam sobie niebieskie opakowanie Surf aby otrzymać zwrot od Smolara (jeszcze takiego nie stosowałam), a ten rodzaj nie bierze udział w promocji... emotka uwielbiam słowo " kup dowolne produkty" *lista w załączniku

Niebieskie to biała orchidea? Są takie na liście zwrotów
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6507719 wtorek, 10 lipca 2018, 08:16:00
Wkurza mnie, że jestem już stara  emotka Jeszcze 15 lat temu na konkurs, w którym jest do wygrania spotkanie z Papa Roach, wykupiłabym wszystkie Monstery świata, żeby tylko wziąć udział i wygrać. A potem na ich koncercie skakałabym pod sceną, machała łbem i rzucała stanikami emotka A dziś? Dziś zamiast na koncert, pojadę co najwyżej z Juniorem wózkiem do warzywniaka, zamiast rzucać stanikami - porzucam z najstarszym synkiem piłką, a skakać - owszem, będę, ale z córką, do hitów typu "Jagódki" albo "Dziadek farmę miał"... emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6507724 wtorek, 10 lipca 2018, 08:40:29
joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem już stara  emotka Jeszcze 15 lat temu na konkurs, w którym jest do wygrania spotkanie z Papa Roach, wykupiłabym wszystkie Monstery świata, żeby tylko wziąć udział i wygrać. A potem na ich koncercie skakałabym pod sceną, machała łbem i rzucała stanikami emotka A dziś? Dziś zamiast na koncert, pojadę co najwyżej z Juniorem wózkiem do warzywniaka, zamiast rzucać stanikami - porzucam z najstarszym synkiem piłką, a skakać - owszem, będę, ale z córką, do hitów typu "Jagódki" albo "Dziadek farmę miał"... emotka

i to cię wkurza? Ja się uśmiechnęłam po przeczytaniu tego, wiem o czym mówisz, ale jakoś mnie nie wkurza, stanik ubrałam i zamiast na spontaniczny shopping idę zaraz z młodym do dentysty emotka Ale nie martw się, dzieci szybko urosną, jeszcze poszalejemy emotka

kinzao

Cytuj wiadomość#6507726 wtorek, 10 lipca 2018, 08:44:57
Lidlu spłoń!
Kupujesz 4move do konkursu, wracasz do domu a tam na paragonie 'napój izotoniczny'... emotka czy im trzeba wejść na kasę i osobiście powprowadzać nazwy towarów?
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6507728 wtorek, 10 lipca 2018, 08:46:47
aurorcia napisał(a):

joasiunia napisał(a):

i to cię wkurza? Ja się uśmiechnęłam po przeczytaniu tego, wiem o czym mówisz, ale jakoś mnie nie wkurza, stanik ubrałam i zamiast na spontaniczny shopping idę zaraz z młodym do dentysty emotka Ale nie martw się, dzieci szybko urosną, jeszcze poszalejemy emotka

Codzienność jest fajna, nic do niej nie mam emotka Najbardziej mnie tu wkurza coś, czego chyba w sumie nie wyartykułowałam - przerażająco szybki upływ czasu... emotka

defed

Cytuj wiadomość#6507729 wtorek, 10 lipca 2018, 08:47:00
kinzao napisał(a):

Lidlu spłoń!
Kupujesz 4move do konkursu, wracasz do domu a tam na paragonie 'napój izotoniczny'... emotka czy im trzeba wejść na kasę i osobiście powprowadzać nazwy towarów?

Kup w puszce 250ml, będziesz mieć NAPÓJ4MOVE VIT.PUSZ  emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6507732 wtorek, 10 lipca 2018, 08:54:18
joasiunia napisał(a):

Papa Roach? emotka emotka pieruna zielonego pojecia-co to takiego?Piłkarze może? emotka Wkurza mnie oślepiające słońce od świtu do samej nocy emotka

Gość

Cytuj wiadomość#6507736 wtorek, 10 lipca 2018, 09:11:42
kinzao napisał(a):

Lidlu spłoń!

Też mam tak emotka więc sie nie przejmuj,wszyscy co kupili butelke tak mają i Smolar uzna:)
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6507810 wtorek, 10 lipca 2018, 11:18:52
joasiunia napisał(a):

Wczoraj miałam podobne myśli, oto etapy mojego życia:
1) Chodzę na koncerty. Pal licho, że śmierdzi piwskiem, cygaretami, potem i brudem, a nagłośnienie wyrywa mi płuca.
2) Na koncerty nie chodzę, gdyż mi śmierdzą i uszęta swe szanuję, ale położyć się na kocu w parku mogę i muzyki posłuchać, bo akurat poziom głośności poza stadionem jest całkiem przyjemny.
3) Wydzieram się przez okno kuchenne na WI-eśniaka, który właśnie parkuje auto na mojej ulicy, istny armageddon na zewnątrz, po obu stronach jednokierunkówki samochody, nie ma już chodników, nie mogę dojechać do domu i zostawiłam auto na Lidlu, a WI-eśniak (niczym wróżbita) twierdzi, że przejazd wozu strażackiego tą ulicą nie będzie potrzebny. On to po prostu wie, złamas jeden. I żałuję, że nie mam pod ręką karnych wacków, bo się wszystkich tym burakom po naklejce na szybę należało. I uj mnie obchodzi, że ktoś przyjechał na koncert... ot starość.

darog

Cytuj wiadomość#6507812 wtorek, 10 lipca 2018, 11:22:02
joan napisał(a):

joasiunia napisał(a):

1) Chodzę na koncerty. Pal licho, że śmierdzi piwskiem, cygaretami, potem i brudem, a nagłośnienie wyrywa mi płuca.
2) Na koncerty nie chodzę, gdyż mi śmierdzą i uszęta swe szanuję, ale położyć się na kocu w parku mogę i muzyki posłuchać, bo akurat poziom głośności poza stadionem jest całkiem przyjemny.
3) Wydzieram się przez okno kuchenne na WI-eśniaka, który właśnie parkuje auto na mojej ulicy, istny armageddon na zewnątrz, po obu stronach jednokierunkówki samochody, nie ma już chodników, nie mogę dojechać do domu i zostawiłam auto na Lidlu, a WI-eśniak (niczym wróżbita) twierdzi, że przejazd wozu strażackiego tą ulicą nie będzie potrzebny. On to po prostu wie, złamas jeden. I żałuję, że nie mam pod ręką karnych wacków, bo się wszystkich tym burakom po naklejce na szybę należało. I uj mnie obchodzi, że ktoś przyjechał na koncert... ot starość.

Dziewczyny, jesteście rewelacyjne! Przyznałbym Wam za te teksty po dobrym TV 

joan

Cytuj wiadomość#6507818 wtorek, 10 lipca 2018, 11:27:00
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

Wydzieram się przez okno kuchenne na WI-eśniaka, który właśnie parkuje auto na mojej ulicy, istny armageddon na zewnątrz, po obu stronach jednokierunkówki samochody, nie ma już chodników, nie mogę dojechać do domu i zostawiłam auto na Lidlu, a WI-eśniak (niczym wróżbita) twierdzi, że przejazd wozu strażackiego tą ulicą nie będzie potrzebny. On to po prostu wie, złamas jeden. I żałuję, że nie mam pod ręką karnych wacków, bo się wszystkich tym burakom po naklejce na szybę należało. I uj mnie obchodzi, że ktoś przyjechał na koncert... ot starość.

Wkurza mnie, że nie można tak sobie bezkarnie wywołać jakiegoś porządnego pożaru, by WI-eśniakowi pokazać, że jako wróżbita to Maciejowi do pięt nie dorasta emotka Nie można, bo to byłoby działanie bezprawne i jako takie podlegające słusznej karze. Ale korci. Bardziej niż karne wacki na szybie jego spalonego auta emotka emotka

Myślałam jeszcze o wysmarowaniu kocią kupą klamek u drzwi samochodowych, ale wszędzie te kamery, a kot akurat kuwety nie chciał zapełnić emotka
1 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6507819 wtorek, 10 lipca 2018, 11:28:57
joan napisał(a):

joasiunia napisał(a):

joan - nie zważam na swój PESEL, na koncerty chodzę, śpiewam, skaczę, tupię, aż czasem mnie łapią kurcze w stopy  emotka ., a że ja nietrunkowa, to w klubach nie chodzę do barków /zresztą nigdy nie chodziłam/, raz się żyje!

FBsylwia14

Cytuj wiadomość#6507831 wtorek, 10 lipca 2018, 12:03:10
że dzwonili nareszcie z Brico i nie powiedzieli jaka nagroda emotka
0 0

maria1980

Cytuj wiadomość#6507883 wtorek, 10 lipca 2018, 13:49:56
Wkurza mnie ,że ledwo zaczęłam grać i taka byłam pewna zapału ,a po publikacji wyników 50lat piwniczanki zapał się wypalił. Nowy Sącz ,Nowy Sącz ,Nowy Sącz... Niby zdawałam sobie sprawę ,że 2 nakrętkami to marne szanse ,ale te bramki mnie emotka
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6507884 wtorek, 10 lipca 2018, 13:51:55
cb656 napisał(a):

GRATULUJEMY! JESTES LAUREATEM NAGRODY DODATKOWEJ W KONKURSIE WYGRYWAJ Z CARLSBERG sms

u mnie GRATULUJEMY! JESTES LAUREATEM NAGRODY GŁÓWNEJ W KONKURSIE WYGRYWAJ Z CARLSBERG sms od Smolara

Wkurza mnie, że nie umiem tego przebić emotka emotka

Załóż własny biznes - agencję, organizuj konkursy, wybieraj, nagradzaj, rządź i dziel  emotka
/Organizator Agencja Promocyjno Reklamowa - cb656, może doczekasz się na forum własnego wątku, jak inni organizatorzy emotka ?/
0 0

jofe8484

Cytuj wiadomość#6507890 wtorek, 10 lipca 2018, 14:04:16
maria1980 napisał(a):

Wkurza mnie ,że ledwo zaczęłam grać i taka byłam pewna zapału ,a po publikacji wyników 50lat piwniczanki zapał się wypalił. Nowy Sącz ,Nowy Sącz ,Nowy Sącz... Niby zdawałam sobie sprawę ,że 2 nakrętkami to marne szanse ,ale te bramki mnie emotka

To też trochę dlatego, że ta woda jest dostępna głównie na południu Polski, a mnie zastanawia, że nikt z forum nie chwalił się wygraną, w poprzedniej edycji chyba też nie. A wkurzam się bo oczywiście tez lipa ;-(((

edzia21

Cytuj wiadomość#6507891 wtorek, 10 lipca 2018, 14:05:35
jofe8484 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

To też trochę dlatego, że ta woda jest dostępna głównie na południu Polski, a mnie zastanawia, że nikt z forum nie chwalił się wygraną, w poprzedniej edycji chyba też nie. A wkurzam się bo oczywiście tez lipa ;-(((

była nagroda na forum.

|< << < 4373 4374 4375 4376 4377 43784379 4380 4381 4382 4383 > >> >|