Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4373 4374 4375 4376 4377 43784379 4380 4381 4382 4383 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6505476 wtorek, 3 lipca 2018, 18:36:03
tereniagno mogłaś zapytać, po co im takie dane, skoro nagroda jest poniżej wartości 760 zł. 
Jak kiedyś tak zapytałam w jakiejś loterii, to najpierw zasłaniali się wymogami.. księgowymi!!  emotka emotka  a później zrezygnowali z pobierania takich danych ode mnie.
Poza tym mogłaś od razu nie wysyłac im ksera dowodu.
Moim zdaniem nie mają prawa żądać takich danych przy nagrodach o tak małej wartości

tereniagno

Cytuj wiadomość#6505511 wtorek, 3 lipca 2018, 19:49:44
ziolko napisał(a):

tereniagno mogłaś zapytać, po co im takie dane, skoro nagroda jest poniżej wartości 760 zł. 
Jak kiedyś tak zapytałam w jakiejś loterii, to najpierw zasłaniali się wymogami.. księgowymi!!  emotka emotka  a później zrezygnowali z pobierania takich danych ode mnie.
Moim zdaniem nie mają prawa żądać takich danych przy nagrodach o tak małej wartości

Wysłałam tylko ksero dowodu z fotką i imieniem i nazwiskiem,nic więcej.Powiedziała,że muszą sprawdzić czy jestem osobą pełnoletnią,więc powiedziałam,że mają fotkę i chyba nie wyglądam na małolatę emotka czy to nie wystarczy,tylko wszystkie dane personalne?Powiedziałam,że żądają danych, jakby to była nagroda wartości co najmniej 1000zł.Powiedziałam,że u innego organizatora wygrałam wycieczkę wartości 20 tys. i takich danych nie żądali,jak tu wartość 20 zł.To pani odpowiedziała,że takie mają zapis w KRS i tego się trzymają,więc powiedziałam,że w takim razie rezygnuję z nagrody i "Do widzenia".Żałuję,że zapomniałam powiedzieć, żeby przysłali moje papiery ,które im wysłałam. Dopiero, gdy rozłączyłam się, przypomniałam sobie, że nie powiedziałam emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6505529 wtorek, 3 lipca 2018, 20:20:48
Kocisko zwaliło i stłukło dużą  Euphorię Calvina Kleina  emotka . Tak drogiego odświeżacza jeszcze nie miałam..

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6505532 wtorek, 3 lipca 2018, 20:26:21
azaflora napisał(a):

Kocisko zwaliło i stłukło dużą  Euphorię Calvina Kleina  emotka . Tak drogiego odświeżacza jeszcze nie miałam..

Bardzo ładny ten "odświeżacz", polecam stronę pachnidełko.pl, sprawdzona, są w bardzo dobrej cenie, a przynajmniej były jakiś czas temu.

0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6505584 wtorek, 3 lipca 2018, 22:18:01
Ja im chyba ten link wyślę i mam piii piiii ,że już w tej agencji nic nie wygram nigdy:P

https://www.ksoin...obistych-nielegalne/
andii 0

masza

Cytuj wiadomość#6505604 wtorek, 3 lipca 2018, 23:20:22
azaflora napisał(a):

Na pewno samo spadło - kot tylko przechodził obok emotka

sydariameki

Cytuj wiadomość#6505607 wtorek, 3 lipca 2018, 23:25:52
Przypomniało mi się w ostatniej chwili o konkursie w Eurosklepie emotka Pani wyciągnęła mi urne spod lady, a w środku podarty karton i baloniki. Już czuję,ze wygraną mam w kieszeni...
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6505613 wtorek, 3 lipca 2018, 23:58:48
tereniagno napisał(a):

ziolko napisał(a):

Wysłałam tylko ksero dowodu z fotką i imieniem i nazwiskiem,nic więcej.Powiedziała,że muszą sprawdzić czy jestem osobą pełnoletnią,więc powiedziałam,że mają fotkę i chyba nie wyglądam na małolatę emotka czy to nie wystarczy,tylko wszystkie dane personalne?Powiedziałam,że żądają danych, jakby to była nagroda wartości co najmniej 1000zł.Powiedziałam,że u innego organizatora wygrałam wycieczkę wartości 20 tys. i takich danych nie żądali,jak tu wartość 20 zł.To pani odpowiedziała,że takie mają zapis w KRS i tego się trzymają,więc powiedziałam,że w takim razie rezygnuję z nagrody i "Do widzenia".Żałuję,że zapomniałam powiedzieć, żeby przysłali moje papiery ,które im wysłałam. Dopiero, gdy rozłączyłam się, przypomniałam sobie, że nie powiedziałam emotka

W czym mają zapis? KRS??  emotka  Krajowym Rejestrze Sądowym?? a co to ma do konkursu? 
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6505614 środa, 4 lipca 2018, 00:05:30
atyde25 napisał(a):

Ja im chyba ten link wyślę i mam piii piiii ,że już w tej agencji nic nie wygram nigdy:P

Po tym co powiedziałam pani z agencji, to myślę, że już jestem na czarnej liście i nic u nich nie wygram emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6505615 środa, 4 lipca 2018, 00:22:42
tereniagno napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Po tym co powiedziałam pani z agencji, to myślę, że już jestem na czarnej liście i nic u nich nie wygram emotka

Tamta Pani chyba pomyliła KRS z regulaminem,hehhe. Ale swoją drogą jak o Albedo mowa to oni chcą tylko xero,żeby było widać Imię,nazwisko i datę urodzenia ( wszystko na pierwszej stronie, resztę można zamazać).
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6505616 środa, 4 lipca 2018, 00:24:46
ziolko napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ziolko napisał(a):

W czym mają zapis? KRS??  emotka  Krajowym Rejestrze Sądowym?? a co to ma do konkursu? 

Zatwierdzony regulamin przez KRS." Kij im w oko", nie dałam danych i tyle, a czy przyślą apteczkę z dwoma plastrami czy nie, to już ich problem emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6505617 środa, 4 lipca 2018, 00:26:04
misiamarysia napisał(a):

azaflora napisał(a):

Bardzo ładny ten "odświeżacz", polecam stronę pachnidełko.pl, sprawdzona, są w bardzo dobrej cenie, a przynajmniej były jakiś czas temu.

misiamarysia - chyba musisz zaliczyć kurs cytowania innych, bo jakoś Tobie to poprawnie nie wychodzi...

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6505629 środa, 4 lipca 2018, 07:59:20
anialistopad napisał(a):

Informacja z twojego zamowieniu, 773820456253 lip 2018DHL Parcel PolanddomnieSzanowni Panstwo,Staralismy sie dostarczyc twoja przesylke 20.06.2018.Ktos wie co to? Ponizej jeszcze mam pobierz fakture ale nie otwieralam jej. Jakis przekret chyba bo nic nie zamawialam. I kwota do zaplaty 491 zl

Jak się dzwoni do DHL, np. zamówić kuriera to na początku trzeba wysłuchać nagrania ostrzegającego przez fałszywymi fakturami i mailami niby od DHL. Także znowu coś jest na rzeczy.

jokan

Cytuj wiadomość#6505652 środa, 4 lipca 2018, 10:00:30
cb656 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Informacja z twojego zamowieniu, 773820456253 lip 2018DHL Parcel Poland Szanowni Panstwo, Staralismy sie dostarczyc twoja przesylke 20.06.2018.
Ktos wie co to? Ponizej jeszcze mam pobierz fakture ale nie otwieralam jej.
Jakis przekret chyba bo nic nie zamawialam. I kwota do zaplaty 491 zl

Nie rozumiem, jak możesz mieć tego typu wątpliwości, skoro jesteś pewna, że niczego nie zamawiałaś? Oczywiście, że ściema!

to jakis nalot, bo ja tez otrzymalam wczoraj podobnego maila, sciema jak nic - zobacz oryginalny mail nadawcy, a poza tym skad dhl mialby twoj mail?

mczarna

Cytuj wiadomość#6505777 środa, 4 lipca 2018, 13:10:28
jokan napisał(a):

cb656 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Informacja z twojego zamowieniu, 773820456253 lip 2018DHL Parcel Poland Szanowni Panstwo, Staralismy sie dostarczyc twoja przesylke 20.06.2018.

Nie rozumiem, jak możesz mieć tego typu wątpliwości, skoro jesteś pewna, że niczego nie zamawiałaś? Oczywiście, że ściema!

to jakis nalot, bo ja tez otrzymalam wczoraj podobnego maila, sciema jak nic - zobacz oryginalny mail nadawcy, a poza tym skad dhl mialby twoj mail

U mnie też ten mail i cwaniaki chcą wpłaty ponad 600 zł.Ściema jak nic,tylko ciekawe kto sprzedał nasze adresy mailowe?
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6505801 środa, 4 lipca 2018, 13:54:04
wkurza mnie Albedo  emotka
mia 0

misiamisiam

Cytuj wiadomość#6505857 środa, 4 lipca 2018, 15:53:26
A mnie dziś wkurza wszystko. Jak nie wiatr w oczy, to kłody pod nogi. Szczęście moje gdzie ty jesteś?
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6505862 środa, 4 lipca 2018, 15:57:00
A mnie wkurza moja niewyparzona geba . 2 słowa za dużo i przyjaciolka sie obrazila. Moglam sie ugryźć w jezyk i przemilczeć pewne sprawy.ale nie zawsze muszę powiedzieć co myślę. Zla jestem za to na siebie jak nie wiem
cb656 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6505868 środa, 4 lipca 2018, 16:03:11
anialistopad napisał(a):

A mnie wkurza moja niewyparzona geba . 2 słowa za dużo i przyjaciolka sie obrazila. Moglam sie ugryźć w jezyk i przemilczeć pewne sprawy.ale nie zawsze muszę powiedzieć co myślę. Zla jestem za to na siebie jak nie wiem

Dzisiaj się obraziła ale jeżeli to prawda co powiedziałaś to jutro już jej przejdzie..ja zawsze mówię to co myślę
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6505869 środa, 4 lipca 2018, 16:04:06
mczarna napisał(a):

jokan napisał(a):

cb656 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

to jakis nalot, bo ja tez otrzymalam wczoraj podobnego maila, sciema jak nic - zobacz oryginalny mail nadawcy, a poza tym skad dhl mialby twoj mail

U mnie też ten mail i cwaniaki chcą wpłaty ponad 600 zł.Ściema jak nic,tylko ciekawe kto sprzedał nasze adresy mailowe?

Mnie ocenili na mniej zamożną i chcą tylko 291 emotka  ale ta ich składnia..uśmiałam się
0 0
|< << < 4373 4374 4375 4376 4377 43784379 4380 4381 4382 4383 > >> >|