Wkurza mnie...

|< << < 4382 4383 4384 4385 4386 43874388 4389 4390 4391 4392 > >|

azaflora

Cytuj wiadomość#6508042 wtorek, 10 lipca 2018, 18:20:27
amif napisał(a):

brak Surfa w okolicznych Biedronkach emotka

Szukałam w kilku, znalazłam w sobotę /dostali i właśnie ustawiali jeden stand/, w drugiej dziś widziałam jakieś resztki, w pozostałych nie było, nawet w takiej, gdzie mają "wszystko". amif  możliwe, że w Twoim rejonie dopiero dostarczą emotka  oby...
bruce 0

amif

Cytuj wiadomość#6508043 wtorek, 10 lipca 2018, 18:25:04
azaflora napisał(a):

amif napisał(a):

Szukałam w kilku, znalazłam w sobotę /dostali i właśnie ustawiali jeden stand/, w drugiej dziś widziałam jakieś resztki, w pozostałych nie było, nawet w takiej, gdzie mają "wszystko". amif  możliwe, że w Twoim rejonie dopiero dostarczą emotka  oby...

może, ostatnio już pojechałam do takiej co jak nigdzie nie ma to tam sie wszystko znajdzie i nawet śladu po Surf nie było, tak wyglądało, że wcale nie było, tylko, że zaraz promocja cenowa się skończy...
bruce 0

mugolinka

Cytuj wiadomość#6508275 środa, 11 lipca 2018, 11:43:19
Wkurza mnie wyczucie mojego laptopa. Siedzę słucham radia , czekam na sygnał i ciach... zawiesza się . myślę sobie: może być gorej??? Robię restart i... aktualizacja  emotka emotka emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6508279 środa, 11 lipca 2018, 11:56:33
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, gdy ZBYT CZĘSTO słyszę lub widzę napisane błędy. Trudno je nawet nazwać językowymi. To raczej zbrodnia przeciwko logice emotka Przykład, który wręcz doprowadza mnie do szału, to błędne użycie zwrotu:

Nasi piłkarze na Mundialu grali niemrawo, niespiesznie i nieskutecznie, JEDNYM SŁOWEM - jak zwykle nie zachwycili.

To cztery słowa emotka Jakby nie można było napisać/powiedzieć: KRÓTKO MÓWIĄC. emotka
Te zwroty, choć zbliżone znaczeniowo, są jednak różne. Wrrrr... emotka

Masz rację. Powinno być: (...), jednym słowem - d***!   emotka

katrin1

Cytuj wiadomość#6508280 środa, 11 lipca 2018, 12:03:55
azaflora napisał(a):

amif napisał(a):

A mnie wkurza, że kupiłam i już nie załapałam się na zwrot, bo ten etap wyłączony, ciekawe czy w ogóle się uda załapać emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6508387 środa, 11 lipca 2018, 16:23:11
A mnie dziś wkurzyła wizyta w restauracji Mc Donald's: nie dość, że podczas składania zamówień nastąpiła awaria całego systemu w całym lokalu, która polegała na tym, że szczwany system pobrał wprawdzie pieniądze za zamówione towary (przy kasach oraz przy automatach samoobsługowych), ale nie wydrukował paragonów, na podstawie których można się było o te produkty upominać, a na dodatek - bez zatrzymanych przez złośliwy system paragonów nie można było wziąć udziału w loterii.  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6508394 środa, 11 lipca 2018, 16:36:25
cb656 napisał(a):

I co, wszyscy oszukani goście pozwolili się tak hurtem oszukać, ograbić z forsy i nie odebrać zamówień?! Nikt się nie buntował, nie reklamował? Po cichu ze spuszczoną głową wszyscy powoli odeszli od kas do domu bez swoich zamówień i swojej kasy? emotka Rety, do czego ten kraj zmierza... emotka emotka

Cebe, znasz mnie i wyobrażasz sobie, że ze spuszczoną głową odeszłam?  emotka emotka
Cóż - zamówienia dyktowało się obsłudze ... ustnie. Kasujący przynajmniej byli świadkami składanych zamówień, zatem mogli sami je "podać dalej" (inna sprawa, że to akurat dorabiająca sobie do wakacji młodzież, ciągle myląca się i "zielona"), ale gorzej z tymi przy automatach (patrz - oczywiście - ja emotka ) - oni mieli tylko wydruk potwierdzający pobrane sumy, zero paragonu, numeru zamówienia, nazw dań, zero czegokolwiek więcej.  emotka Po godzinie czekania dałam się uprosić, aby już o numer do loterii, kolejnej awantury nie wszczynać.  emotka
0 0

gramtatatam

Cytuj wiadomość#6508396 środa, 11 lipca 2018, 16:42:00
bruce napisał(a):

A mnie dziś wkurzyła wizyta w restauracji Mc Donald's: nie dość, że podczas składania zamówień nastąpiła awaria całego systemu w całym lokalu, która polegała na tym, że szczwany system pobrał wprawdzie pieniądze za zamówione towary (przy kasach oraz przy automatach samoobsługowych), ale nie wydrukował paragonów, na podstawie których można się było o te produkty upominać, a na dodatek - bez zatrzymanych przez złośliwy system paragonów nie można było wziąć udziału w loterii.  emotka

Mnie wkurzyła wczorajsza wizyta w McDonald's w Radomiu, gdzie kasjerka odkładała sobie na bok paragony i oddawała klientom tylko wydruk z numerem zamówienia. Nie grałam wcześniej, ale kojarzyłam z wpisów na forum, że jest jakiś kod na paragonie, więc się dopomniałam o swój paragon. Kolejna "chytra baba z Radomia". 

bruce

Cytuj wiadomość#6508398 środa, 11 lipca 2018, 16:45:08
cb656 napisał(a):

bruce napisał(a):

Po godzinie czekania dałam się uprosić, aby już o numer do loterii, kolejnej awantury nie wszczynać.  emotka

Czekać godzinę na posiłek w lokalu słynącym z szybkości realizacji zamówień?! emotka
Nie napiszę tego, co pomyślałem. Znasz mnie i wiesz, że to by było niecenzuralne emotka

No widzisz, a inni mojego oburzenia nie zrozumieli.  emotka Gość, który ustnie przyjmował "powtórzone" zamówienie, wsiąkł, a przysłuchujący się temu szef - że użyję kwiecistego cytatu ze słownika pewnego polityka - "rżnął głupa", zatem odczekawszy naprawdę sporo czasu, wzięłam sprawy w swoje ręce.  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6508400 środa, 11 lipca 2018, 16:46:42
gramtatatam napisał(a):

Mnie wkurzyła wczorajsza wizyta w McDonald's w Radomiu, gdzie kasjerka odkładała sobie na bok paragony i oddawała klientom tylko wydruk z numerem zamówienia. Nie grałam wcześniej, ale kojarzyłam z wpisów na forum, że jest jakiś kod na paragonie, więc się dopomniałam o swój paragon. Kolejna "chytra baba z Radomia". 

To ja się nawet zaczynam domyślać, czemu te systemy takie złośliwe ostatnio. Kiedy brakuje chytrych bab, one je zastępują.  emotka

freyja88

Cytuj wiadomość#6508405 środa, 11 lipca 2018, 17:00:01
To co dzieje się w wątku "informują". Półtora strony o Tchibo. Z czego polowa to zapytania, rozmyslania i @#% wie co jeszcze emotka

akaska

Cytuj wiadomość#6508440 środa, 11 lipca 2018, 18:42:25
Sms od dhl o nieudanym doręczeniu wiatraczka od Korala. W domu ja, dzieci, teść i teściowa. A infolinia do 18.30
bruce 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6508446 środa, 11 lipca 2018, 18:50:41
maria1980 napisał(a):

Wkurza mnie ,że ledwo zaczęłam grać i taka byłam pewna zapału ,a po publikacji wyników 50lat piwniczanki zapał się wypalił. Nowy Sącz ,Nowy Sącz ,Nowy Sącz... Niby zdawałam sobie sprawę ,że 2 nakrętkami to marne szanse ,ale te bramki mnie

Nie no co Ty... Przecież jeszcze Piwniczna Zdrój mocno ogarnia. W każdym etapie od samego początku razem z dwiema osobami z rodziny zgłosilismy ok. 45 kodów (średnio po 1 dziennie). Jeszcze nie zobaczyliśmy się na liście laureatów emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6508812 czwartek, 12 lipca 2018, 15:50:56
Facebook od południa nie mogę wejść do aplikacji co chwilę się zamyka wrr
0 0

szala

Cytuj wiadomość#6508825 czwartek, 12 lipca 2018, 16:37:55
Wkurza mnie moje roztrzepanie... Dopiero dzisiaj doczytałam, że w konkursie Mixa z naturą trzeba było kupic 2 produkty, nie 1.
A ja kupiłam jeden i nie spełniłam wymogów regulaminu.
Na dodatek posłałam tak kreatywną odpowiedz...
Żegnaj kocyku emotka  
bruce 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6508836 czwartek, 12 lipca 2018, 17:07:29
freyja88 napisał(a):

To co dzieje się w wątku "informują". Półtora strony o Tchibo. Z czego polowa to zapytania, rozmyslania i @#% wie co jeszcze emotka

Zgadzam się. A najlepsze jak ktoś napisał, 4 godziny po tym jak go poinformowali. Myślałam, ze ten wątek działa na bieżąco. A nie wchodzę, zeby dowiedzieć się już o czymś o czym wiem od dawna...

kreatia

Cytuj wiadomość#6508853 czwartek, 12 lipca 2018, 17:35:53
magie1982 napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Zgadzam się. A najlepsze jak ktoś napisał, 4 godziny po tym jak go poinformowali. Myślałam, ze ten wątek działa na bieżąco. A nie wchodzę, zeby dowiedzieć się już o czymś o czym wiem od dawna...

tu toczyła się dyskusja
odnośnie ewentualnej "nowej odsłony" wątku. Poczytajcie, dajcie jakieś propozycje, a jak będziemy grzeczni ( emotka ) może pionas zrobi coś fajnego emotka
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6508857 czwartek, 12 lipca 2018, 17:45:06
akaska napisał(a):

Sms od dhl o nieudanym doręczeniu wiatraczka od Korala. W domu ja, dzieci, teść i teściowa. A infolinia do 18.30

byliście za głośno  emotka
wkurza mnie, że tyle muszę zrobić, a nie mam zapału by ruszyć d. 

anialistopad

Cytuj wiadomość#6508900 czwartek, 12 lipca 2018, 19:26:08
Mail Delivery SubsystemdomnieYour message to was automatically rejected:Quota exceeded (mailbox for user is full)---------- Wiadomość przekazana dalej ----------
From: Mail Delivery Subsystem 
To: 
Date: Thu, 12 Jul 2018 19:22:39 +0200
Subject: Rejected: Pd: Konkurs Mixa. Też tak macie z Mixa, nie mogę odesłać danych? 
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6508902 czwartek, 12 lipca 2018, 19:30:57
Wkurza mnie, że chyba jako jedyna nie wygrałam z Mixa. emotka Nie wiem dlaczego mi się ubzdurało, że tam jest 200 koców i każdy wygra... w sumie aż tak beznadziejnie nie napisałam, ale mam teraz ochotę kopnąć się w kostkę, że się bardziej nie wysiliłam. emotka
I maksymalnie wkurza mnie agencja 4Frame. A to już z ich winy. emotka
0 0

|< << < 4382 4383 4384 4385 4386 43874388 4389 4390 4391 4392 > >|