Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4383 4384 4385 4386 4387 43884389 4390 4391 4392 4393 > >> >|

1mariusz

Cytuj wiadomość#6509516 niedziela, 15 lipca 2018, 09:54:01
anet napisał(a):

bruce napisał(a):

Koło Zozolowe (czy ono w ogóle zatrzymuje się KIEDYKOLWIEK na tych smartfonach?! emotka ), wielogodzinne nieudane próby wysyłania MMS-ów oraz beznadziejnie (nieczytelne, źle opisane) wydrukowane paragony konkursowe wkurzają mnie niesamowicie.  emotka emotka emotka Nazbierało się tego sporo, aż się prosi, żeby nareszcie jakaś pozytywna wiadomość przyszła o wypasionej nagrodzie...  emotka

Bruce, w zozolach nagroda jest przyznawana co 500-nemu zgłoszeniu emotka , ale dobra wiadomość jest taka, że w sierpniu powinno odbyć się opcjonalne losowanie, w którego puli znajdą się niewydane nagrody.
W temacie- kolejne pudło w familijnych. emotka

Dziewczyny radzę wchodzić na listę zwycięzców co pewien czas i jednak sprawdzić,czy nie widniejecie jako dumni właściciele telefoniku!!!! Ja tak sobie z ciekawości przewijałam i mało trupem nie padłam jak zobaczyłam ,że Pamiątka Ślubna wygrała PRZESZŁO MIESIĄC WCZEŚNIEJ a tego wpisu NIE BYŁO!!!!!Na kontakt wpisać się nie mogłam!! Zadzwonić z uwagi na weekend -nie  mogłam! Na szczęście w poniedziałek się dodzwoniłam i miły pan powiedział,że nie widzi żadnego problemu i telefonik już u mnie śmiga!! emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6509521 niedziela, 15 lipca 2018, 10:36:05
Wkurza mnie, że myślałam, że w konkursie M&Ms będą wygrywać zdjęcia dopracowane, z pomysłem, a niekoniecznie (proszę wybaczyć) wybierane z łapanki po ciemku jak niektóre emotka
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6509525 niedziela, 15 lipca 2018, 10:52:17
Że ręcznik Coca COla na który powymieniałam kody nie jest dostępny w moich okolicach emotka  
0 0

ameryka

Cytuj wiadomość#6509590 niedziela, 15 lipca 2018, 17:56:06
znowu źle kupione zakupy na Sokołów (4 grosze za mało)  emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6509593 niedziela, 15 lipca 2018, 18:15:22
prosiaczek napisał(a):

Wkurza mnie, że myślałam, że w konkursie M&Ms będą wygrywać zdjęcia dopracowane, z pomysłem, a niekoniecznie (proszę wybaczyć) wybierane z łapanki po ciemku jak niektóre emotka

Gust jest względny. Wybór laureatów jest zależny od upodobań Komisji. Nie musi się podobać wszystkim. Brandcomm to jedna z lepszych Agencji. Nagrody w tydzień wysyłają a nie czekasz 2 miesiące, az zapominasz.
Piękno podobno tkwi w prostocie... a nie sztucznym "botoxie" na fotach
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6509611 niedziela, 15 lipca 2018, 19:26:46
Ależ oczywiście de gustibus... wniosek jest taki, że w komisji jest fetyszysta stóp promujący niebezpieczna jazdę i fan dzieci wybierający randomewegi malucha jedzącego M&Msy emotka emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6509615 niedziela, 15 lipca 2018, 19:40:10
prosiaczek napisał(a):

Ależ oczywiście de gustibus... wniosek jest taki, że w komisji jest fetyszysta stóp promujący niebezpieczna jazdę i fan dzieci wybierający randomewegi malucha jedzącego M&Msy emotka emotka

Jakbys potrafiła czytać ze zrozumieniem to byś wiedziała, ze konkursowe zadanie to 
  • Wykonaj kreatywne zdjęcie konkursowe, na którym pokaż jakpodróżujesz z M&M'S i delektujesz się ich wyśmienitym smakiem!
A nie koty... m&ms to nie karma zwierzęca. A zdjecie z Pringelsami to chyba z nudôw zrobione. 
0 cb656

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6509617 niedziela, 15 lipca 2018, 19:45:34
Skąd koty? emotka są też lazybagi wychrupiste. emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6510022 poniedziałek, 16 lipca 2018, 21:15:32
Wkurza mnie, że nie umiem tak, jak mój awatarowy kot, a czasem bardzo bym chciała…  emotka emotka

defed

Cytuj wiadomość#6510154 wtorek, 17 lipca 2018, 11:22:52
Wkurza mnie zapis w regulaminie:
W terminie 7 dni kalendarzowych od dnia powiadomienia o wygranej (decyduje data doręczenia do siedziby Organizatora), (...), Zwycięzca jest zobowiązany doręczyć pocztą, kurierem lub osobiście na adres Organizatora (...).  emotka  Serio? 7 dni to czasem nawet dla poleconych priorytetowych za mało czasu na dotarcie do adresata...
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6510155 wtorek, 17 lipca 2018, 11:24:20
defed napisał(a):

Wkurza mnie zapis w regulaminie:
W terminie 7 dni kalendarzowych od dnia powiadomienia o wygranej (decyduje data doręczenia do siedziby Organizatora), (...), Zwycięzca jest zobowiązany doręczyć pocztą, kurierem lub osobiście na adres Organizatora (...).  emotka  Serio? 7 dni to czasem nawet dla poleconych priorytetowych za mało czasu na dotarcie do adresata...

Szczególnie w czasie letnich wakacji, kiedy ogólnie poczty jest mnóstwo.  emotka
defed 0

mietowa

Cytuj wiadomość#6510189 wtorek, 17 lipca 2018, 12:19:22
Dyskusje w "Informują". Człowiekowi już się miło robi, że może gdzieś tam dzwonią, a na wątku gadanie o d**e Maryni  emotka .

agakaz2

Cytuj wiadomość#6510394 wtorek, 17 lipca 2018, 17:02:47
mietowa napisał(a):

Dyskusje w "Informują". Człowiekowi już się miło robi, że może gdzieś tam dzwonią, a na wątku gadanie o d**e Maryni  emotka .

Wiesz mam tak samo 
Zamiast przenieść się do konkretnych wątków piszą tam eh wkurza mnie to

superloser

Cytuj wiadomość#6510516 środa, 18 lipca 2018, 00:27:48
Red bull emotka  bo nie ma licznika zgłoszeń. 
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6510518 środa, 18 lipca 2018, 00:44:07
Wkurzają mnie opóźnienia w wynikach i to bez jakiś regulacji...Tak,wiem,milion razy to już było.Ostatnio-pewna pani,znana blogerka, zamiast dać wyniki balowała na urlopie i nawet niektóre jej broniły,że ma urlop, a przecież datę ustawiła na wyniki 25.06,mamy już koniec 17.07.Wyniki ma w nosie,nawet się nie tłumaczy.Woli zarabiać polecając mega drogi hotel pewnego biura podróży i takie tam...Inna akcja-znana firma alkoholowa-ludzie  pytają gdzie wyniki,bo już organizatorzy cisną z nowym konkursem, a poprzedniego zapomnieli rozwiązać.Miał być dziś (jutro) rozwiązany pewien dziecięcy konkurs,patrząc na to,że jest po północy to i nawet tego rozwiązania brak.No ja uwagi nie zwrócę,bo już wiadomo,że wtedy nazwisko spalone.

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6510527 środa, 18 lipca 2018, 06:07:11
Mnie wkurzają nie tylko te opóźnienia ale też enigmatyczne "zwycięzców powiadomiono" albo wyniki po tygodniach czekania zakitrane są w jakimś innym, absurdalnym  miejscu niż tam, gdzie był podany konkurs ( nie mówię o zakładkach: konkurs i wyniki!!!) Szału dostaję, jak organizator nie potwierdza pozytywnej weryfikacji odnośnie drogiej nagrody, gdzie człowiek tygodniami nie wie, czy ją dostanie.... A już czekanie miesiąc i dłużej od weryfikacji na wysyłkę nagród, to emotka emotka emotka

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6510539 środa, 18 lipca 2018, 08:36:17
Promocja na sos winiary w Kaufie z 4,99 na 3,49 bez zmiany etykiety cenowej emotka  

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6510561 środa, 18 lipca 2018, 09:43:40
Nie mam już sił do kurierów i ich samowolki. Oraz do tego, że ich pracodawcy nic sobie z tego nie robią. Odbiór przesyłki zamówiony na konkretny dzień, dopłata za konkretny przedział czasowy. I oczywiście kurier nie przyjeżdża i nawet nie dzwoni. Więc ja zadzwoniłam dzisiaj na ich infolinię. Tam oczywiście bałagan i nic nie wiedzą. W końcu ustalili, że podobno kurier w poniedziałek zgłosił, że klient nie osiągalny. Co jest kłamstwem, bo ani do mnie nie dzwonił, ani na bank go nie było. Akurat cały dzień osobiście go pilnowałam. We wtorek zgłosił, że brakło u czasu. Podejrzewam, że tak samo było w poniedziałek, tylko nie chciał sobie już kłopotów robić. Niestety to ich częste praktyki. Miejscowość pod miastem i po jedną paczkę nie chce się im jeździć, zwlekają aż coś jeszcze będzie. Tylko że ja za inną usługę zapłaciłam. Oczywiście konsultant niekompetentny. Nic nie może zrobić, z nikim innym nie może połączyć. Firma ma gdzieś to jak pracują ich kurierzy, z żadnych skarg nie wyciągają konsekwencji. A zatrudniać większej ilości pracowników nie mają zamiaru. Jednak zlecenia i pieniądze chętnie przyjmują... Zamówienie anulowane, ale czasu i nerwów mi to już nie wróci. Najbardziej wkurza mnie chamstwo tych kurierów, nakłamie taki, zrzuci winę na kogoś, a nie zadzwoni do klienta i nie powie, że ma taką i siaką sytuację i czy może przyjechać w ten dzień emotka  

katrin1

Cytuj wiadomość#6510566 środa, 18 lipca 2018, 09:47:37
Wkurza mnie, że ostatnio wygrywam samą drobnicę albo nic, w związku z tym brak mi motywacji do tworzenia zgłoszeń na kolejne konkursy emotka
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6510570 środa, 18 lipca 2018, 09:48:56
katrin1 napisał(a):

Wkurza mnie, że ostatnio wygrywam samą drobnicę albo nic, w związku z tym brak mi motywacji do tworzenia zgłoszeń na kolejne konkursy emotka

Mam dokładnie tak samo. I brak czasu emotka
0 0
|< << < 4383 4384 4385 4386 4387 43884389 4390 4391 4392 4393 > >> >|