Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4389 4390 4391 4392 4393 43944395 4396 4397 4398 4399 > >> >|

edzia21

Cytuj wiadomość#6514244 niedziela, 29 lipca 2018, 18:16:29
bruce napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Ja też na poddaszu, salon z aneksem i sypialnia, dobrze chociaż, że dzieci mają pokoje piętro niżej, bo troszkę chłodniej u nich. Klima zmieniłaby wszystko emotka

Ponoć niezdrowa jest... emotka
My niestety wszyscy śpimy na poddaszu.  emotka
Ja dziś pootwierałam wszystko, przeciągi potworne i dalej gorąc niemiłosierny, choć ciągle pada i burzowo.  emotka

Droga bruce, chyba bardziej szkodliwe są te "przeciągi potworne", niż klimatyzacja (pod warunkiem, że jest zadbana). 

bruce

Cytuj wiadomość#6514247 niedziela, 29 lipca 2018, 18:24:12
edzia21 napisał(a):

Droga bruce, chyba bardziej szkodliwe są te "przeciągi potworne", niż klimatyzacja (pod warunkiem, że jest zadbana). 

Mam odwieczne problemy z gardłem i słyszałam/czytałam, jak to "klima na gardło źle wpływa".  emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6514249 niedziela, 29 lipca 2018, 18:34:51
Pieruna wtorek i środa ma być 33C w cieniu emotka emotka emotka emotka
bruce 0

donia7

Cytuj wiadomość#6514251 niedziela, 29 lipca 2018, 18:42:56
bruce napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Mam odwieczne problemy z gardłem i słyszałam/czytałam, jak to "klima na gardło źle wpływa".  emotka

To bardziej chodzi o te grzyby i syfki, które się gromadzą w niej, gdy się jej odpowiednio nie serwisuje.

joasiunia

Cytuj wiadomość#6514252 niedziela, 29 lipca 2018, 18:43:55
stamp2 napisał(a):

Umrzem ugotowani emotka
Pocieszam się, że może właśnie ten dziki żar - prócz kuchni, salonów i sypialni - rozpali nam mózgi do czerwoności i w ten sposób powstaną jakieś wiekopomne, genialne konkursowe wiersze, które to agencje będę nagradzać jedna po drugiej, bez mrugnięcia okiem, samymi głównymi emotka emotka

bonitta

Cytuj wiadomość#6514257 niedziela, 29 lipca 2018, 19:09:53
joasiunia napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Umrzem ugotowani emotka
Pocieszam się, że może właśnie ten dziki żar - prócz kuchni, salonów i sypialni - rozpali nam mózgi do czerwoności i w ten sposób powstaną jakieś wiekopomne, genialne konkursowe wiersze, które to agencje będę nagradzać jedna po drugiej, bez mrugnięcia okiem, samymi głównymi emotka emotka

Ja pracuję wyłącznie nocami, zarówno zawodowo (bo mogę) jak i konkursowo emotka   w nocy spać się i tak nie da więc chociaż wykorzystuje czas kreatywnie (księgowość oraz konkursy emotka  )
bruce 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6514259 niedziela, 29 lipca 2018, 19:24:21
bonitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Umrzem ugotowani emotka

Ja pracuję wyłącznie nocami, zarówno zawodowo (bo mogę) jak i konkursowo emotka   w nocy spać się i tak nie da więc chociaż wykorzystuje czas kreatywnie (księgowość oraz konkursy emotka  )

hahahahahah. zwlaszcza kaiegowosc moze byc kreatywna emotka .

a mnie wkurza pralka, która nie dopiera albo plami ubranie. wczoraj stracilam jeansy...
bruce 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6514278 niedziela, 29 lipca 2018, 21:11:25
andziulka21 napisał(a):

Rano wstaję 6.30 piję kawę, potem ubieram dzieci, daje im śniadanie,karmię, zmywania naczynia. Wychodzę z dziećmi na zakupy, gotuję zupę, między czasie wstawiam pranie, wywieszam, wnoszę pościele na balkon, bawię się z dziećmi. Karmie zupą i znów zmywa, zbieram pranie, prasuje,sprzątam dom i odkurzam,bawie się z dziećmi, gotuję obiad, karmię dzieci i zmywam. Jeszcze pomiędzy żywie kota i psa, wychodzę z nim na spacer. Pomiędzy tym wszystkim wysyłam papiery do szefa i dostaje kolejne do zrobienia. Bawię się z dziećmi, później kąpię je, usypiam. Prawie jest godzina 22, szybka kąpiel wyjście z psem i do spania. 

I jeszcze potrafię usłyszeć, że siedzę w domu i nic nie robię, no ku***. 
Pozdrawiam wszystkie teściowe.

Ps przepraszam musiałam to z siebie wyrzucić. 

Być może Twoja teściowa to samo kiedyś wiecznie słyszała od swojej teściowej i bezsensownie papuguje- nie przejmuj się i nadal rób swoje emotka

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6514305 niedziela, 29 lipca 2018, 23:05:48
cudaczek121 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Rano wstaję 6.30 piję kawę, potem ubieram dzieci, daje im śniadanie,karmię, zmywania naczynia. Wychodzę z dziećmi na zakupy, gotuję zupę, między czasie wstawiam pranie, wywieszam, wnoszę pościele na balkon, bawię się z dziećmi. Karmie zupą i znów zmywa, zbieram pranie, prasuje,sprzątam dom i odkurzam,bawie się z dziećmi, gotuję obiad, karmię dzieci i zmywam. Jeszcze pomiędzy żywie kota i psa, wychodzę z nim na spacer. Pomiędzy tym wszystkim wysyłam papiery do szefa i dostaje kolejne do zrobienia. Bawię się z dziećmi, później kąpię je, usypiam. Prawie jest godzina 22, szybka kąpiel wyjście z psem i do spania. 

Być może Twoja teściowa to samo kiedyś wiecznie słyszała od swojej teściowej i bezsensownie papuguje- nie przejmuj się i nadal rób swoje emotka

nie wszystkie teściowe zioną jadem,ja od swojej ciągle słyszę , ze jestem najlepsza,a wkurzyła mnie dzisiejsza burza i wichura
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6514308 niedziela, 29 lipca 2018, 23:18:50
zabcia0410 napisał(a):

nie wszystkie teściowe zioną jadem,ja od swojej ciągle słyszę , ze jestem najlepsza,a wkurzyła mnie dzisiejsza burza i wichura

Mnie wkurzył upał. Jeszcze w tym roku tak nie było, żeby w cieniu pot mi ciekł po plecach emotka . A jutro ma być jeszcze gorzej.
A propos burzy... właśnie stałam na balkonie i podziałam błyskawice, które widać co kilka sekund gdzieś nad Radomiem, czy Kozienicami. Pozostaje współczuć mieszkańcom, bo nie wygląda to dobrze emotka .
0 0

izak1000

Cytuj wiadomość#6514312 niedziela, 29 lipca 2018, 23:47:28
andziulka21 napisał(a):

6

A może tak  chociaż co pewien  czas "poświęcić" te odkurzanie  rzecz spotkania z teściową na luzie ,przy kawce i babskich pogaduszkach,  może ona tego potrzebuje a   wtedy  zobaczysz w niej też dobre cechy. emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6514313 niedziela, 29 lipca 2018, 23:49:46
Red Bull  emotka  tyle zgłoszeń I jak sprawdzić, czy się NIE ZDUBLOWAŁO? ! emotka  Co, mam czytać te wszystkie hasła? Po 2 stronach człowiek zaczyna wątpič w znaczenie słów. Co ma VAT do Watt emotka  ???
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6514315 poniedziałek, 30 lipca 2018, 00:10:45
superloser napisał(a):

Red Bull  emotka  tyle zgłoszeń I jak sprawdzić, czy się NIE ZDUBLOWAŁO? ! emotka  Co, mam czytać te wszystkie hasła? Po 2 stronach człowiek zaczyna wątpič w znaczenie słów. Co ma VAT do Watt emotka  ???

a jak wysyłasz hasło w konku esemesowym, to sprawdzasz wcześniej, czy ktoś nie wysłał takiego samego? 
a VAT do Watt ma tyle, co koń do koniaku, czyli podobieństwo dźwiękowe. 
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6514322 poniedziałek, 30 lipca 2018, 01:42:55
taalvikki napisał(a):

superloser napisał(a):

a jak wysyłasz hasło w konku esemesowym, to sprawdzasz wcześniej, czy ktoś nie wysłał takiego samego? 
a VAT do Watt ma tyle, co koń do koniaku, czyli podobieństwo dźwiękowe. 

Dorzuć podatek bo dzikie bydło Red Bulla hula.
Lepiej jakby nie publikowali.  Chociaż przy tak ograniczonej ilości znaków oraz wyrazów w "temacie", to dubel prawdopodobny jest wielce. 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6514323 poniedziałek, 30 lipca 2018, 01:49:18
Lepszy już ten VAT niż rad od curie-skłodowskiej... emotka  
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6514366 poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:14:53
Wkurza mnie, że popsuł mi się samochód. 
Wkurza mnie, że trzeba w niego włożyć kupę kasy.
Wkurza mnie, że chciałabym pozwolić sobie na jakieś lepsze auto, a to nie najlepszy czas.

Choć jestem wdzięczna, że auto popsuło mi się pod pracą, bo się do niej nie spóźniłam. No i mogło też rozkraczyć się na środku ulicy, a jednak udało mi się zjechać na bok żeby nikomu nie zawadzało. 

Kocham poniedziałki ... emotka

kopernik

Cytuj wiadomość#6514369 poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:21:50
wkurza mnie, że są ludzie którzy nie dają szansy wygrać innym koszulki w Lechu bo sami grają na 10 adresów mailowych. Ludzie po co wam kilka/kilkanaście takich samych koszulek. Dajcie szanse innym na  chociaż jedną koszulkę w tygodniu.
0 cb656

mietowa

Cytuj wiadomość#6514379 poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:41:41
kopernik napisał(a):

wkurza mnie, że są ludzie którzy nie dają szansy wygrać innym koszulki w Lechu bo sami grają na 10 adresów mailowych. Ludzie po co wam kilka/kilkanaście takich samych koszulek. Dajcie szanse innym na  chociaż jedną koszulkę w tygodniu.

Co prawda nie gram o koszulki, ale wiesz, że Twój apel zrobił na mnie wrażenie? Aż prawie poczułam wyrzuty sumienia z powodu każdej podwójnej czy potrójnej nagrody, którą wygrałam emotka . Następnym razem tak nie zrobię - dam szansę innym!
A teraz zdradzę Ci sekret - też możesz zagrać na 10 adresów mailowych. Tylko cichosza.... emotka

donia7

Cytuj wiadomość#6514382 poniedziałek, 30 lipca 2018, 10:46:48
kopernik napisał(a):

Czasami można zrobić fajny prezent znajomym. Mi się udało kilka termosów z Milki- córcia rozdała koleżankom. Nawet nie wiesz jakie dzieci były szcześliwe emotka

yugen

Cytuj wiadomość#6514558 poniedziałek, 30 lipca 2018, 17:21:18
Wkurza mnie, że galeria w Red Bullu jest otwarta i ludzie bezczelnie przerabiają zgłoszone hasła. Jak jakieś hieny żerują na tym co zostało zgłoszone, kradną pomysł i tylko go przerabiają, czasem zmieniając jedynie jakiś przymiotnik. Tak ktoś postąpił z moim hasłem. I widzę, że tyczy się to też wielu innych. Szkoda, że ludzie nie potrafią się uczciwie bawić i że mają w sobie tyle bezczelności, żeby wykorzystywać cudzą pracę. "O, ktoś dodał fajne hasło. Przerobię je i może sprzątnę mu sprzed nosa nagrodę". Czy tak to wygląda u tych ludzi?
|< << < 4389 4390 4391 4392 4393 43944395 4396 4397 4398 4399 > >> >|