Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4421 4422 4423 4424 4425 44264427 4428 4429 4430 4431 > >> >|

pioge7

Cytuj wiadomość#6541006 poniedziałek, 22 października 2018, 17:10:35
joasiunia napisał(a):

No właśnie w samym fakcie pracy nic mnie nie wkurza, gdyby nie jej godziny. One mnie czasem do białej rozpaczy doprowadzają,  bo pracuję przeważnie 15-20 (muzyczna to szkoła popołudniowa) i się elegancko, dzień w dzień mijam z rodziną. Oni do domu, ja z domu. Ja do domu, oni spać... 

U mnie siostra tak pracowała 2 lata... dzieci na 8 do 14 w szkole ona o 13 jechała do pracy, od 14 do 22.. przychodziła dzieci śpią... wstawali tylko razem, ale jak to dzieci na osttanią chwilę i spędzali dziennie może 15 minut. Po dwóch latach powiedziała dość... i teraz ma pracę na zmiany... także raz się nie widzą tydzien, ale pózniej 2 tygodnie się znowu widzą emotka  
joan 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6541167 wtorek, 23 października 2018, 10:29:07
Wkurza mnie, że ludzie jeżdżą rowerami po chodnikach.. Dziś sytuacja - idę sobie chodnikiem (ważna informacja: tą ulicą przejeżdża jeden samochód na godzinę) i nagle za plecami słyszę dzwonek sygnalizujący, że muszę ustąpić mu drogi.. SERIO? Rozumiem, gdyby na ulicy był mega ruch albo gdyby to jechało dziecko.. Ale nie, pustka totalna a koleś na oko ok 45-50 lat.
Kiedyś miałam też sytuację gdzie dwie dziewczyny również jechały chodnikiem, widziały że idę z naprzeciwka i jechały sobie obok siebie więc w efekcie to ja musiałam zejść z chodnika na ulicę, żeby sobie królewny mogły przejechać...
1 0

haima

Cytuj wiadomość#6541191 wtorek, 23 października 2018, 11:31:03
Nestle!! Bo i mnie dopadła klątwa z nieprawidłowym/wykorzystanym kodem  emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6541225 wtorek, 23 października 2018, 13:00:43
Zamówiłam w sklepie internetowym między innym 4 słoiki eko kapusty kiszonej, zamówienie przyszło bez tej kapusty, nawet nie było jej na papierowej fakturze. A online oczywiście jest i zapłaciłam za nią. Złożyłam reklamację przez formularz na stronie sklepu i po kilkunastu dniach zero odzewu, napisałam na facebooku, to podali mi jakiegoś mejla, wysłałam tam wiadomość i znowu ponad tydzień bez kontaktu. Niby to tylko 4 słoiki kapusty, ale nie daje mi to spokoju, że tak po prostu sobie nie wysłali i mają to gdzieś emotka  Już nie wiem do kogo się zwrócić. 
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6541229 wtorek, 23 października 2018, 13:15:40
ze nie ma laserowej operacji zylakow na nfz. Kiedys cos bylo ale podobno nie maja juz kontraktu. Moze Ktos wie gdzie w wielkopolsce ,dolnoslaskie operuja i noe za miloby monet? A moze np w czechach za zwrotem kasy nfz?
0 0

alusia29

Cytuj wiadomość#6541230 wtorek, 23 października 2018, 13:16:34
Niebieska_Laguna napisał(a):

Zamówiłam w sklepie internetowym między innym 4 słoiki eko kapusty kiszonej, zamówienie przyszło bez tej kapusty, nawet nie było jej na papierowej fakturze. A online oczywiście jest i zapłaciłam za nią. Złożyłam reklamację przez formularz na stronie sklepu i po kilkunastu dniach zero odzewu, napisałam na facebooku, to podali mi jakiegoś mejla, wysłałam tam wiadomość i znowu ponad tydzień bez kontaktu. Niby to tylko 4 słoiki kapusty, ale nie daje mi to spokoju, że tak po prostu sobie nie wysłali i mają to gdzieś emotka  Już nie wiem do kogo się zwrócić. 

Postrasz, że składasz zawiadomienie do rzecznika praw konsumenta - często pomaga na takich  emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6541234 wtorek, 23 października 2018, 13:19:17
dzisiejsza pogoda - leje, wieje i jest zimno emotka Nie lubię takiej jesieni...
mia 0

mia

Cytuj wiadomość#6541235 wtorek, 23 października 2018, 13:26:44
nanajka81 napisał(a):

dzisiejsza pogoda - leje, wieje i jest zimno emotka Nie lubię takiej jesieni...

Amen. Mam wrażenie , że sztorm z morza przeniósł się do miasta. emotka Właśnie zastanawiam się, jak pojechać po zakupy, bo a) trzeba przejść do garażu, b) do sklepu też samochodem nie wjadę, a parking jest lekko oddalony.
Parasol odpada - połamanych mam już wystarczającą kolekcję. Sztormiak? emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6541239 wtorek, 23 października 2018, 13:34:55
alusia29 napisał(a):

Postrasz, że składasz zawiadomienie do rzecznika praw konsumenta - często pomaga na takich  emotka

Chyba tak zrobię, choć wydaje mi się, że nikt tam nawet nie czyta tych mejli emotka   Jedynie na facebooku, ale oni nie odpowiadają za takie sprawy sklepu.
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6541244 wtorek, 23 października 2018, 13:46:42
Wkurza mnie brak fajnych konkursów, jeszcze fajniejszych nagród. Gdzie te czasy, gdy brakowało czasu na twórczość emotka

buziolek

Cytuj wiadomość#6541249 wtorek, 23 października 2018, 14:11:19
estrelitta napisał(a):

Wkurza mnie brak fajnych konkursów, jeszcze fajniejszych nagród. Gdzie te czasy, gdy brakowało czasu na twórczość emotka

Gdzie te fajne konkursy lay's z telewizorami, konsolami, premie kibica?  emotka

ruda88

Cytuj wiadomość#6541253 wtorek, 23 października 2018, 14:19:47
Dzisiaj zauważyłam, że w pracy zmieniliśmy mleko na Łaciate i już się podjarałam, że będę miała kody na loterię za free, a tu   emotka  bo do zgłoszenia jest niezbędny paragon...
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6541257 wtorek, 23 października 2018, 14:32:34
ruda88 napisał(a):

Dzisiaj zauważyłam, że w pracy zmieniliśmy mleko na Łaciate i już się podjarałam, że będę miała kody na loterię za free, a tu   emotka  bo do zgłoszenia jest niezbędny paragon...

Jak będziesz robiła zakupy, to rozejrzyj się, czy komuś paragon nie upadł na ziemię, albo nie pałęta się po koszyku. Zadbaj o czystość, a zanim wyrzucisz paragon do kosza, sprawdź czy nie ma na nim Łaciatego emotka  to popularne mleko jest, szanse są duże emotka
ruda88 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6541258 wtorek, 23 października 2018, 14:33:43
Mało, że pada, wieje, pojechałam na zakupy do Kauflanda. M. innymi kupiłam: Ferrero, Milkę, Prince polo, Płatki Nestle. Zapłaciłam karta, pani zwinęła wszystkie paragony i resztę kasy(z dopłatą gotówką). Teraz wyjęłam paragony i co? okazało się, że mam wszystkie dodatkowe niefiskalne, a paragonu z zakupionymi produktami niestety brak emotka emotka
Wszystko na marne poszło emotka emotka Mogę tylko uratować, że są kody w płatkach, nic więcej emotka
0 0

toka

Cytuj wiadomość#6541260 wtorek, 23 października 2018, 14:37:31

alusia29 napisał(a):

Chyba tak zrobię, choć wydaje mi się, że nikt tam nawet nie czyta tych mejli emotka   Jedynie na facebooku, ale oni nie odpowiadają za takie sprawy sklepu.

postrasz że opiszesz tą sytuacje na ich fejsie i ulubionych forach eko żeby ostrzec ludzi przed zakupami u nich.Mylić się może każdy ale naprawić sytuacje powinni.Klient musi być zadowolony i koniec. emotka

ilonaxx5

Cytuj wiadomość#6541791 czwartek, 25 października 2018, 10:14:35
milka emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6541796 czwartek, 25 października 2018, 10:26:00
Zawsze przed pracą wstępuję do małego sklepiku przy Pl. Zawiszy (Warszawa) po mleko i wodę. Ogólnie wiem, że sklepik jest stosunkowo drogi ale to jedyny, do którego mi "po drodze".
Dziś przeglądając półki wpadło mi w oko małe opakowanie Ferrero (100g) i myślę sobie: "Dobra. Pogoda do bani. Przede mną 10h w pracy. Kupię. Może się uda." Wzięłam i patrzę na cenę: 16.90 zł. Odłożyłam szybciej niż wzięłam.
Czekając w kolejce pomyślałam "hmmm no to może jakiś baton". Sięgając po Grześka przypomniałam sobie o loterii Prince Polo więc ostatecznie wybór padł na nie. Teraz zadowolona siadam sobie do komputera chcąc zgłosić paragon i co na nim widzę......
- woda
- mleko
- słodycze

Życie chyba daje mi jakieś znaki, żebym definitywnie odpuściła sobie loterie.
1 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6541962 czwartek, 25 października 2018, 17:30:51
uciekający czas...za miesiąc z kawałkiem zaczną się kalendarze adwentowe...gdzie się podział ten cały rok? 

lola.lola

Cytuj wiadomość#6541968 czwartek, 25 października 2018, 17:50:20
astronautka napisał(a):

uciekający czas...za miesiąc z kawałkiem zaczną się kalendarze adwentowe...gdzie się podział ten cały rok? 

Niby szybko mija ale.... oby zima minęła równie szybko jak lato emotka

aurorcia

Cytuj wiadomość#6541970 czwartek, 25 października 2018, 18:06:13
bruce napisał(a):

bruce napisał(a):

Wkurza wymóg bycia chamską, lecz na początek rozmowy o treści: "CZĘŚĆ!", ja odpowiadam chamsko właśnie: "CZEGO?".  emotka

Nie zostałam dobrze zrozumiana, przepraszam.  emotka
Razi mnie literka "ę" zamiast "e" w powitaniu, nic więcej. emotka  Naprawdę potulne ze mnie byczysko.  emotka emotka emotka

Uffff, a już myślałam, że dla ciebie "cześć" to zbyt bezpośrednio i oczekujesz raczej "Szanowna Pani" emotka

|< << < 4421 4422 4423 4424 4425 44264427 4428 4429 4430 4431 > >> >|