Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4423 4424 4425 4426 4427 44284429 4430 4431 4432 4433 > >> >|

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6542254 piątek, 26 października 2018, 17:57:30
Agnes napisał(a):

tydzien temu pisałam to samo ale znów powtórzę
kurierzy kurierzy i jeszcze raz kurierzy
w ciągu tygodnia 2 paczki zwrócone do nadawcy bo nie było mnie w domu, szkoda tylko ze nikt nie raczyl do mnie zadzwonić

Ja też ostatnio zastanawiam się od czego są te firmy kurierskie, bo chyba jedynie od przewożenia paczek między swoimi oddziałami. A żeby dostarczyć paczkę do klienta to już mają gdzieś. U kurierów totalna samowolka... działają jak chcą. Nie trzymają się żadnych procedur. A powinni je mieć jasno ustalone, że idą pod drzwi, a jak nikogo nie ma to potem jest druga próba doręczenia albo chociaż awizo. Skąd ja mam niby wiedzieć, że był kurier, nie zastał mnie i zostawił ją gdzieś na bazie. Ostatnio dostałam numer paczki od agencji, tylko dzięki temu dowiedziałam się, że kurier mnie nie zastał i podejmie drugą próbę doręczenia. Pilnowałam go w wyznaczony dzień i oczywiście nie przyjechał. Potem na śledzeniu informacja, że znowu nie zastał mnie w domu. Co było nieprawdą, bo pilnowałam kuriera jak oka w głowie. Już mu się nie chciało jechać leniowi drugi raz. Dzwonię więc na infolinię i mówię, a jakaś pindzia tylko powtarza, że była druga próba doręczenia i żadne fakty do niej nie docierają. W końcu się rozłączyłam i wysmarowałam skargę na kuriera i babkę z infolinii, ale i tak pewnie pozostanie to bez echa. Po paczkę trzeba było jechać do innego miasta, paliwo wyniosło 40 zł, i po to ludzie płacą za przesyłki, żeby jechać po nie przez pół województwa? A firmy kurierskie i tak mają wszystko w nosie. Szkoda, że nie ma komu się za nich wziąć, żeby trzymali się jakichś standardów, a jak nie to kary. Może by się w końcu nauczyli... Bo teraz dopóki kurier nie ukradnie paczki albo nie nagrasz go jak rzuca nią o ścianę, to może sobie robić co chce. Odbiorca paczki jest dla takich firm po prostu zerem... 
nkba 0

tytomaszszczescie

Cytuj wiadomość#6542257 piątek, 26 października 2018, 18:02:09
frodo napisał(a):

Wkurza mnie, że nie ma w co grać emotka

jestem takiego samego zdania

gdzie te konkursy z ciekawymi nagrodami? Gdzie opisówki?

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6542287 piątek, 26 października 2018, 19:34:25
Gram dopiero od połowy lipca, ale widzę, że przed wakacjami jakieś fajniejsze konkursy były, w wakacje też trochę, a teraz tylko loterie loterie emotka   Może szykuje się świąteczny atak?
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6542288 piątek, 26 października 2018, 19:36:40
prosiaczek napisał(a):

Gram dopiero od połowy lipca, ale widzę, że przed wakacjami jakieś fajniejsze konkursy były, w wakacje też trochę, a teraz tylko loterie loterie emotka   Może szykuje się świąteczny atak?

nie poznałam Cię szywska emotka

Może... ale strasznie kiepsko z konkursami teraz emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6542307 piątek, 26 października 2018, 20:32:20
donia7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Cześć emotka To ja emotka  chrum!

0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6542396 sobota, 27 października 2018, 12:53:40
Nie wkurza mnie, ale jestem wręcz zdruzgotany, że mam już drugiego karniaka w niedługim okresie i to za prostowanie głupot i błędów, które głoszą tu, uczestnicy... regulamin co innego, ale niektórzy mają zdolność do tworzenia swoich teorii...
0 0

marzenie16

Cytuj wiadomość#6542445 sobota, 27 października 2018, 19:39:49
Niebieska_Laguna napisał(a):

Agnes napisał(a):

tydzien temu pisałam to samo ale znów powtórzę
kurierzy kurierzy i jeszcze raz kurierzy
w ciągu tygodnia 2 paczki zwrócone do nadawcy bo nie było mnie w domu, szkoda tylko ze nikt nie raczyl do mnie zadzwonić

Ja też ostatnio zastanawiam się od czego są te firmy kurierskie, bo chyba jedynie od przewożenia paczek między swoimi oddziałami. A żeby dostarczyć paczkę do klienta to już mają gdzieś. U kurierów totalna samowolka... działają jak chcą. Nie trzymają się żadnych procedur. A powinni je mieć jasno ustalone, że idą pod drzwi, a jak nikogo nie ma to potem jest druga próba doręczenia albo chociaż awizo. Skąd ja mam niby wiedzieć, że był kurier, nie zastał mnie i zostawił ją gdzieś na bazie. Ostatnio dostałam numer paczki od agencji, tylko dzięki temu dowiedziałam się, że kurier mnie nie zastał i podejmie drugą próbę doręczenia. Pilnowałam go w wyznaczony dzień i oczywiście nie przyjechał. Potem na śledzeniu informacja, że znowu nie zastał mnie w domu. Co było nieprawdą, bo pilnowałam kuriera jak oka w głowie. Już mu się nie chciało jechać leniowi drugi raz. Dzwonię więc na infolinię i mówię, a jakaś pindzia tylko powtarza, że była druga próba doręczenia i żadne fakty do niej nie docierają. W końcu się rozłączyłam i wysmarowałam skargę na kuriera i babkę z infolinii, ale i tak pewnie pozostanie to bez echa. Po paczkę trzeba było jechać do innego miasta, paliwo wyniosło 40 zł, i po to ludzie płacą za przesyłki, żeby jechać po nie przez pół województwa? A firmy kurierskie i tak mają wszystko w nosie. Szkoda, że nie ma komu się za nich wziąć, żeby trzymali się jakichś standardów, a jak nie to kary. Może by się w końcu nauczyli... Bo teraz dopóki kurier nie ukradnie paczki albo nie nagrasz go jak rzuca nią o ścianę, to może sobie robić co chce. Odbiorca paczki jest dla takich firm po prostu zerem... 

0 0

marzenie16

Cytuj wiadomość#6542446 sobota, 27 października 2018, 19:41:10
Zgadzam się z Tobą...To po co podajemy nr telefonów?Kto jest władny coś z tym zrobić?
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6542449 sobota, 27 października 2018, 19:55:53
Zamawiając, jako firma, kuriera, często wybieram: czy mają być dokumenty zwrotne, czy ma być przesyłka awizowana pod nieobecność adresata, czy kurier ma wcześniej dzwonić/wysłać smsa z godziną itp.
Jak ktoś chce zaoszczędzić, bierze najtańsza opcję. Kurier prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą na pewno nie będzie ze swoich dopłacał, jak niewiele z tego i tak ma emotka  
Rynek jest jaki jest. Firmy szukają oszczędności gdzie się da, bo cuda tylko w tv ogłaszają  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6542452 sobota, 27 października 2018, 20:46:20
prosiaczek napisał(a):

donia7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Cześć emotka To ja emotka  chrum!

taaaa, teraz beda konkurs na haloweenowe przebrania, straszenia, a potem na swiateczne ozdoby, piekna choinke, etc. emotka
androm 0

agicho

Cytuj wiadomość#6542458 sobota, 27 października 2018, 21:42:07
visserarthur napisał(a):

Nie wkurza mnie, ale jestem wręcz zdruzgotany, że mam już drugiego karniaka w niedługim okresie i to za prostowanie głupot i błędów, które głoszą tu, uczestnicy... regulamin co innego, ale niektórzy mają zdolność do tworzenia swoich teorii...

Nie przejmuj się. Też dostałam swego czasu karniaka za "nic", śmiałam skomentować konkurs, czy tam wyniki, którego nie było w bazie , nadmienię,iż nie brałam w nim udziału a jedynie wyraziłam zdanie.
Staram dzielić się konkursami , nie jestem sępem ale niesmak pozostał.
I potwierdza się przysłowie ,iż mowa jest srebrem a milczenie zlotem. emotka emotka
bruce 0

kajus18

Cytuj wiadomość#6542527 niedziela, 28 października 2018, 13:54:34
visserarthur napisał(a):

emotka emotka emotka

lola.lola

Cytuj wiadomość#6542528 niedziela, 28 października 2018, 13:55:07
Wkurza mnie, że ostatnio w tv pewien "majster" powiedział, że firmy wykończeniowe nie powinny pobierać od inwestorów zaliczek  emotka  Że każda firma np. materiały powinna kupować z własnego kapitału a nie pieniędzy klienta (bo jeśli firma jest porządna to ma swój kapitał). Sama pracuję w podobnej branży i zdążyłam się zorientować co teraz ludzie wyprawiają. Na przykład wpłacają zaliczkę, odbierają usługę i nie chcą zapłacić reszty... Zaliczka jest również zabezpieczeniem wykonawcy, żeby w ostatniej chwili taki Janusz nie powiedział, że on jednak rezygnuje i wycofuje się ze współpracy gdy materiały zostały już załóżmy przez wykonawcę kupione. 

I potem ludzie oglądają takiego "majstra" w tv i myślą, że są królami życia i wszystko im się należy za free..........

joan

Cytuj wiadomość#6542785 poniedziałek, 29 października 2018, 17:21:48
Właśnie chciałam zagrać o płytę z muzyką do filmu "Bohemian Rhapsody"; wg naszej bazy konkurs nadal trwa. A na stronie organizatora wytłuszczone info: do 29 października 2018 roku do godziny 12:00 wypełnijcie formularz... Wczoraj było to samo z innym konkursem. Czy wskazówki odnośnie godzin gdzieś się gubią w bazowej przestrzeni? emotka

norweska20

Cytuj wiadomość#6542794 poniedziałek, 29 października 2018, 18:03:30
Dotyk w telefonie LG-K580 przesłał mi działać emotka i nic nie idzie zrobić , nawet odebrać telefonu ...wygłupiałam się z moją 5latką i trąciłam sok ....i wylał się obok telefonu -nie centralnie na niego , a jednak tyle wystarczyło żeby przestał działać.....wyłączać go nie idzie, a bateria wskazuje 32%...mam nadzieje że jak już się całkiem rozładuje to się jakość magicznie odwiesi i zacznie działać ...bo konkursowicz bez telefonu , to jak bez ręki emotka a drugiego telefonu nie mam ....

ps. Może ma ktoś pomysł , jak tego dziada wyłączyć , skoro dotyk nie działa.... ?
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6542805 poniedziałek, 29 października 2018, 18:36:04
norweska20 napisał(a):

Dotyk w telefonie LG-K500 przesłał mi działać emotka i nic nie idzie zrobić , nawet odebrać telefonu ...wygłupiałam się z moją 5latką i trąciłam sok ....i wylał się obok telefonu -nie centralnie na niego , a jednak tyle wystarczyło żeby przestał działać.....wyłączać go nie idzie, a bateria wskazuje 32%...mam nadzieje że jak już się całkiem rozładuje to się jakość magicznie odwiesi i zacznie działać ...bo konkursowicz bez telefonu , to jak bez ręki emotka a drugiego telefonu nie mam ....

ps. Może ma ktoś pomysł , jak tego dziada wyłączyć , skoro dotyk nie działa.... 

A jak przytrzymujesz tę czerwoną kropeczkę to nie wylacza Ci się?

może zwyczajnie wyjmij baterie?
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6542816 poniedziałek, 29 października 2018, 19:36:42
isiulka napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Dotyk w telefonie LG-K500 przesłał mi działać emotka i nic nie idzie zrobić , nawet odebrać telefonu ...wygłupiałam się z moją 5latką i trąciłam sok ....i wylał się obok telefonu -nie centralnie na niego , a jednak tyle wystarczyło żeby przestał działać.....wyłączać go nie idzie, a bateria wskazuje 32%...mam nadzieje że jak już się całkiem rozładuje to się jakość magicznie odwiesi i zacznie działać ...bo konkursowicz bez telefonu , to jak bez ręki emotka a drugiego telefonu nie mam ....

wyłączyć go można tylko naciskając z prawej strony na przycisk- a potem wybierając dotykiem jedną z opcji  wyłącz, uruchom ponownie, włacz tryb samolotowy ....dostać się do baterii - oz grozo, tych telefonów się raczej nie otwiera
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6542825 poniedziałek, 29 października 2018, 20:12:22
norweska20 napisał(a):

isiulka napisał(a):

norweska20 napisał(a):

wyłączyć go można tylko naciskając z prawej strony na przycisk- a potem wybierając dotykiem jedną z opcji  wyłącz, uruchom ponownie, włacz tryb samolotowy ....dostać się do baterii - oz grozo, tych telefonów się raczej nie otwiera 

Też mam Lg k500 emotka  i sie zastanawiam, czy mowimy o tym samym telefonie emotka
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6542833 poniedziałek, 29 października 2018, 20:46:13
isiulka napisał(a):

norweska20 napisał(a):

isiulka napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Też mam Lg k500 emotka  i sie zastanawiam, czy mowimy o tym samym telefonie emotka

LG K580  ślepota jestem X CAM
0 0

slonko365

Cytuj wiadomość#6542937 wtorek, 30 października 2018, 11:43:13
Ten wiatr straszliwy mnie wkurza. Aż głowa mnie boli, kto to widział, żeby w listopadzie prawie było nagle 19 stopni. A jak wyjdę to wyglądam jak wypłosz jakiś, rozczochrana do imentu...  emotka
jokan 0

|< << < 4423 4424 4425 4426 4427 44284429 4430 4431 4432 4433 > >> >|