Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4425 4426 4427 4428 4429 44304431 4432 4433 4434 4435 > >> >|

dzasmina

Cytuj wiadomość#6543476 środa, 31 października 2018, 23:17:30
joasiajulia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Winiary -nie można wyslac zgłoszenia-zakończyli godzine przed czasem  emotka

i ja chciałam dać winiarom ostatnią szansę i nie zdążyłam.
i niech mi ktoś powie, że nie mam szczęścia emotka

w regulaminie do 23,59 

wiem emotka
no cóż, sama dopiero dziś przestawiłam zegarek, widocznie oni jeszcze są na letnim
0 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6543478 środa, 31 października 2018, 23:19:46
dzasmina napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

w regulaminie do 23,59 

wiem emotka
no cóż, sama dopiero dziś przestawiłam zegarek, widocznie oni jeszcze są na letnim

Zawsze grałąm około godziny 23 

0 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6543484 środa, 31 października 2018, 23:46:12
joasiajulia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

dzasmina napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

w regulaminie do 23,59 

wiem emotka

Zawsze grałąm około godziny 23 
Niech się przedstawią na zimowy,bo Nam paragony przepadły  emotka

0 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6543492 czwartek, 1 listopada 2018, 06:45:20
... takie opisanie konkursu, a szczególnie przyporządkowanie daty jego zakończenia:
https://www.e-kon...18.html#.W9qSdLhR1IV
de facto 12.10.2018 kończyła się jego lwia część
1 0

trebor1

Cytuj wiadomość#6543704 piątek, 2 listopada 2018, 12:59:39
trebor1 napisał(a):

... takie opisanie konkursu, a szczególnie przyporządkowanie daty jego zakończenia:

Dlatego wnioskuje, o to by  oprócz "konkursy kończące się dzisiaj"  stworzyć 
zakładkę "etapy kończące się dzisiaj", bo często zdarza mi się (ale pewnie innym)  odkryć konkurs fajny dopiero ostatniego dnia, po czym się okazuje że to już 5 etap, a szanse juz nikłe

mixik

Cytuj wiadomość#6543714 piątek, 2 listopada 2018, 13:19:34
trebor1 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

zakładkę "etapy kończące się dzisiaj", bo często zdarza mi się (ale pewnie innym)  odkryć konkurs fajny dopiero ostatniego dnia, po czym się okazuje że to już 5 etap, a szanse juz nikłe

akurat ja zgłaszałem do bazy ten konkurs i datę zakończenia dawałem taką, jak była początkowo w regulaminie (ok. połowy pażdziernika). Zapewne pionas (lub inny admin/moder) zmienił ją na 31.10., jednak jeśli ktoś nie sprawdzał regulaminu (że przedłużenie terminu dotyczy tylko Stokrotki) mógł się faktycznie nadziać. Dlatego taka zakładka o kończących się ETAPACH bardzo by się przydała emotka
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6543718 piątek, 2 listopada 2018, 13:48:01
trebor1 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

To samo zamierzałam napisać emotka Albo chociaż w tytule żeby było info, że konek/loteria trwa etapami.
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6543727 piątek, 2 listopada 2018, 15:00:32
Ech, wkurzam się na samą siebie. Bo drugi raz bardzo zawiodłam się na tej samej osobie. Niepotrzebnie jej wybaczałam i uwierzyłam, że się zmieniła. Kilka miesięcy temu zrujnowała naszą przyjaźń, potem były przeprosiny, a  teraz znowu sytuacja się powtórzyła. Tyle było gadania, że się zmieniła, że zrozumiała i już drugi raz by tak nie postąpiła. Łudziłam się, że to prawda. I byłam w błędzie. Jest mi bardzo przykro, bo znów zaangażowałam się w jej problemy i wiele pomogłam. Jestem bardzo rozczarowana, bo to jeszcze znajomość z czasów szkolnych. Niestety... dorosłość źle na niektórych działa. Nawet nie chcę żalić się rodzinie czy innym bliskim, żeby ich nie denerwować, że drugi raz dałam się w to wciągnąć. Przykro mi bardzo, bo przez to ostatnie miesiące myślałam, że już naprawdę będzie dobrze. Ale nie mogę mieć już nadziei na zmianę. Smutno mi, że tracę osobę, która była i nadal gdzieś jest tam dla mnie ważna. Tyle wspomnień jeszcze ze spędzania u siebie nawzajem wakacji za czasów nastoletnich. Takich ludzi już się nie zastąpi, szkoda, że zawodzą... 

atyde25

Cytuj wiadomość#6543731 piątek, 2 listopada 2018, 15:18:47
Nie ma się o co wkurzać jesteś bogatsza o jeszcze jedną cenną lekcję życia.Ludzie lubią wykorzystywać ,wyciskać jak cytrynę do ostatniej kropli.O ma jeszcze 3 krople będą moje.Niestety dojście do etapu gdy się nikomu nie ufa nie jest miłe ale ja osobiście bardzo się cieszę z takiego stanu rzeczy.Najgorzej jak takie osoby są w rodzinie bo jednak"obcych" łatwiej wykreślić.A czemu mnie dziś nic nie wkurza bo chciałam coś dopisać w temacie.Wkurza mnie ,że świat jest piękny ale życie trudne:P hahhahh

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6543917 sobota, 3 listopada 2018, 13:57:47
Wkurza mnie Cosmopolitan i brak wyniku tego konka. Nagrody skromne, ale takie bezczelne olewanie ludzi mnie doprowadza do szału.
https://www.cosmo...powiedz-na-pytanie-i
0 1

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6543942 sobota, 3 listopada 2018, 16:49:15
Wkurza mnie, że wydałam 25 zł na Ferrero a konkurs skończył się w śr  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6543949 sobota, 3 listopada 2018, 17:20:49
Niebieska_Laguna - rozumiem, że to przyjaciółka (była), ale czasami ludzie tak się zmieniają na niekorzyść, że nie warto marnować na nich czasu, energii i nierzadko pieniędzy... 
Też mam kilka takich osób, co wcześniej były super itp.  a z upływem czasu pokazały swoje prawdziwe oblicza... Pozostał żal i ostrożność do aktualnych znajomości. 

lima

Cytuj wiadomość#6544425 poniedziałek, 5 listopada 2018, 19:51:43
stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wydałam 25 zł na Ferrero a konkurs skończył się w śr  emotka

Haha ja dzis to samo  emotka  na dodatek 3x delicje za kwote mniejszą niż 5zł na paragonie. Mam nadzieję że mnie nie wylosują  emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6544996 środa, 7 listopada 2018, 13:05:06
Wkurza mnie, że za brak produktu w sklepie, sklep zwrócił mi kod na daną kwotę do wykorzystanie w ich sklepie, zamiast oddać gotówkę. Nie mam zamiaru wydawać tego bonu i płacić za dostawę jednej rzeczy. Więc kasa mi przepadnie. Czy to w ogóle legalne? Jeszcze rozumiem gdybym zwrot robiła, ale oni nie mieli produktu na stanie i zamiast oddać mi kasę, to jakiś kod na zakupy. Można to gdzieś zgłosić?
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6544997 środa, 7 listopada 2018, 13:09:02
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że za brak produktu w sklepie, sklep zwrócił mi kod na daną kwotę do wykorzystanie w ich sklepie, zamiast oddać gotówkę. Nie mam zamiaru wydawać tego bonu i płacić za dostawę jednej rzeczy. Więc kasa mi przepadnie. Czy to w ogóle legalne? Jeszcze rozumiem gdybym zwrot robiła, ale oni nie mieli produktu na stanie i zamiast oddać mi kasę, to jakiś kod na zakupy. Można to gdzieś zgłosić?

Zobacz co jest w regulaminie tego sklepu odnośnie zakupów przez internet, jak dla mnie to przegięcie.

androm

Cytuj wiadomość#6545000 środa, 7 listopada 2018, 13:12:17
jeśli zapłaciłaś przelewem czy tam online w inny sposób no to przegięcie, łamią prawo! jaja sobie robią
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6545006 środa, 7 listopada 2018, 13:23:29
picola napisał(a):

Zobacz co jest w regulaminie tego sklepu odnośnie zakupów przez internet, jak dla mnie to przegięcie.

moim zdaniem naruszenie, dzwon do nich , ze odsylasz mi ten kod a zadasz zwrotu gotowki na konto, jesli w terminie np. 3 dni nie zwroca, to zglaszasz do Rzeczniak praw kosnumentow, bo chyba tam trzeba uderzyc + odpowiednia "reklama" w internecie, a mozesz napisac jaki to sklep?
bruce 0

assal

Cytuj wiadomość#6545163 środa, 7 listopada 2018, 22:54:29
Wkurza mnie facebook. Myślałam, że konkursowo tam już prawie nic ciekawego się nie dzieje, a tu okazało się dziś, że ja, wchodząc na strony firm, wielu postów w ogóle nie widzę  emotka I to nie kwestia jakiś ustawień u mnie  emotka
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6545166 środa, 7 listopada 2018, 23:19:23
jokan napisał(a):

picola napisał(a):

moim zdaniem naruszenie, dzwon do nich , ze odsylasz mi ten kod a zadasz zwrotu gotowki na konto, jesli w terminie np. 3 dni nie zwroca, to zglaszasz do Rzeczniak praw kosnumentow, bo chyba tam trzeba uderzyc + odpowiednia "reklama" w internecie, a mozesz napisac jaki to sklep?

Tak im napisałam, że dziękuję za bon, bo płaciłam gotówką. Napisałam też o rzeczniku, zobaczę co odpiszą. Sklep do BDsklep.

joan

Cytuj wiadomość#6545192 czwartek, 8 listopada 2018, 08:18:50
assal napisał(a):

Wkurza mnie facebook. Myślałam, że konkursowo tam już prawie nic ciekawego się nie dzieje, a tu okazało się dziś, że ja, wchodząc na strony firm, wielu postów w ogóle nie widzę  emotka I to nie kwestia jakiś ustawień u mnie  emotka

To chyba kwestia ciasteczek itp., w każdym razie -> jakiejś tajemniczej personalizacji. Mnie kilka tygodni temu coś "pykło" na FB i w kółko widzę posty o konkursach, nawet nie wyrabiam z czytaniem tego, a co dopiero dodawaniem do bazy. Może dziś mi się uda, zobaczymy... Aktualnie mam na smartfonie 45 zrzutów ekranu z konkami na FB (i to absolutnie nie konki typu lajkuj / udostępnij / zaproś). Dawniej tak nie miałam, posty o konkach zaczęły mnie "atakować" mniej więcej w połowie października.
0 0

|< << < 4425 4426 4427 4428 4429 44304431 4432 4433 4434 4435 > >> >|