Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4428 4429 4430 4431 4432 44334434 4435 4436 4437 4438 > >> >|

jomajd86

Cytuj wiadomość#6538630 wtorek, 16 października 2018, 09:04:04
bandit napisał(a):

wkurzają mnie 2 raz w ciągu 2 tygodni fejkowe zakupy na moich aukcjach !!
ktoś klika kupuję  a potem cisza i nie płaci 
oczywiscie są to kliknięcia nie zarejestrowanych !!

ostatnio to już chyba jakaś plaga, bo u mnie w ciągu miesiąca chyba już z 5 takich emotka
0 0

vazzz

Cytuj wiadomość#6538656 wtorek, 16 października 2018, 10:12:48
jomajd86 napisał(a):

bandit napisał(a):

ostatnio to już chyba jakaś plaga, bo u mnie w ciągu miesiąca chyba już z 5 takich emotka

U mnie to samo. W ciągu dwóch tygodni trzy razy wystąpiłam o zwrot prowizji. Jedna osoba napisała, że kupiła niechcący emotka a dwie pozostałe się nie odezwały. No i wkurzają mnie ludzie z tupetem, którym nie chce się stać w kolejkach tylko się wpychają. Mój facet stał sobie w kolejce w Inmedio, nagle wpada pani i już widać, że ona raczej w kolejce się nie ustawi. No i oczywiście bezczelnie wepchnęła się przed niego na co on jej mówi: Przepraszam panią, ale jest kolejka. Na co oburzona młoda dziewczyna, która tam sprzedaje mówi: To pan zwraca uwagę kobiecie??!! Na co pani, która się wepchnęła odwraca się do niego i krzyczy na cały sklep: Tak, i może mnie pan jeszcze pobije!! Także taka miła i przyjemna sytuacja. Wpychać się bezpardonowo można, ale zwrócić uwagę nawet kulturalnie to już absolutnie nie.

martunik3

Cytuj wiadomość#6538661 wtorek, 16 października 2018, 10:16:53
bandit napisał(a):

Miałam i ja taki przypadek kilka razy, potem trzeba wnioskować o zwrot prowizji 

androm

Cytuj wiadomość#6538671 wtorek, 16 października 2018, 10:28:54
martunik3 napisał(a):

bandit napisał(a):

ja miałam tak dwa razy z zarejestrowanymi. Najgorsze jest to, że oni nawet się nie odezwą sami żeby napisać "przepraszam, rezygnuję". Niesamowite. Po prostu, chamstwo na całego. Opóźnia to sprzedaż jak się ma jeden przedmiot do sprzedania, bo tydzień czekania na wpłatę. Wkurzyło mnie to i skontaktowałam się z allegro żeby się dowiedzieć co zrobić, aby ich jakoś nauczyć kultury.
Allegro napisało żeby podać numer aukcji i oni wyślą ostrzeżenie, a nawet w skrajnych przypadkach mogą blokować konto. Skoro więc Was to wkurza, możecie zareagować!
Kiedyś były komentarze w obie strony i to się nie zdarzało.

jomajd86

Cytuj wiadomość#6538679 wtorek, 16 października 2018, 10:40:44
androm napisał(a):

martunik3 napisał(a):

bandit napisał(a):

ja miałam tak dwa razy z zarejestrowanymi. Najgorsze jest to, że oni nawet się nie odezwą sami żeby napisać "przepraszam, rezygnuję". Niesamowite. Po prostu, chamstwo na całego. Opóźnia to sprzedaż jak się ma jeden przedmiot do sprzedania, bo tydzień czekania na wpłatę. Wkurzyło mnie to i skontaktowałam się z allegro żeby się dowiedzieć co zrobić, aby ich jakoś nauczyć kultury.
Allegro napisało żeby podać numer aukcji i oni wyślą ostrzeżenie, a nawet w skrajnych przypadkach mogą blokować konto. Skoro więc Was to wkurza, możecie zareagować!
Kiedyś były komentarze w obie strony i to się nie zdarzało.

aż dzisiaj siądę do tego i będę zgłaszać. do tej pory tylko się wkurzalam i występowałam o zwrot prowizji...dzięki za uświadomienie

bruce

Cytuj wiadomość#6538799 wtorek, 16 października 2018, 14:57:20
bandit napisał(a):

emotka emotka Ale mi ulżyło!  emotka Wybacz...  emotka
Mam to samo, zachodzę w głowę, czemu ja, a teraz spokojniej - inni też tak mają.  emotka
Dziś wkurzyłam się niemiłosiernie, zgłosiłam skargę, jednego kupującego (zwleka z czterema rzeczami!) mi zablokowano.  emotka
Niestety, wnioski o zwrot prowizji są czasem odrzucane, nawet... jeśli portal sam radzi je złożyć.  emotka emotka Powody? - kupujący, który nie zapłacił, nie potwierdza mojego argumentu, że... nie zapłacił.  emotka Trzeba wtedy ostro walczyć.  emotka emotka emotka
androm 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6538806 wtorek, 16 października 2018, 15:10:13
bruce napisał(a):

bandit napisał(a):

emotka emotka Ale mi ulżyło!  emotka Wybacz...  emotka
Mam to samo, zachodzę w głowę, czemu ja, a teraz spokojniej - inni też tak mają.  emotka
Dziś wkurzyłam się niemiłosiernie, zgłosiłam skargę, jednego kupującego (zwleka z czterema rzeczami!) mi zablokowano.  emotka
Niestety, wnioski o zwrot prowizji są czasem odrzucane, nawet... jeśli portal sam radzi je złożyć.  emotka emotka Powody? - kupujący, który nie zapłacił, nie potwierdza mojego argumentu, że... nie zapłacił.  emotka Trzeba wtedy ostro walczyć.  emotka emotka emotka

ja miałam tak ostatnio z rommbą, ale od allegro był komunikat że to najprawdopodobniej oszust i żeby nie wysyłac nic. Oddali prowizję automatycznie
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6538819 wtorek, 16 października 2018, 15:28:11
kawazczekolada napisał(a):

ja miałam tak ostatnio z rommbą, ale od allegro był komunikat że to najprawdopodobniej oszust i żeby nie wysyłac nic. Oddali prowizję automatycznie

emotka I to jest ok. Właśnie automatycznie powinno być, zgodnie z regulaminem, że po 7 dniach nie płacenia i nie dawania znaków życia ten ktoś ma komunikat, że termin minął i jego "kupowanie" przepadło, a sprzedający ma info, że może wystawić przedmiot ponownie. A nie, żeby się prosić, wydzwaniać na koszt własny, szukać podejrzanego kupującego i jeszcze pisać wnioski, które są odrzucane, chociaż sami je pisać polecali.  emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6538831 wtorek, 16 października 2018, 16:00:02
bruce napisał(a):

emotka I to jest ok. Właśnie automatycznie powinno być, zgodnie z regulaminem, że po 7 dniach nie płacenia i nie dawania znaków życia ten ktoś ma komunikat, że termin minął i jego "kupowanie" przepadło, a sprzedający ma info, że może wystawić przedmiot ponownie. A nie, żeby się prosić, wydzwaniać na koszt własny, szukać podejrzanego kupującego i jeszcze pisać wnioski, które są odrzucane, chociaż sami je pisać polecali.  emotka

Słuchajcie, jak mi się pierwszy raz zdarzyło to zadzwoniłam do kupującej, bo wpłaty ani widu, ani słychu. Dzwonię, mówię, a ona mi mówi, że wpłaciła dziś rano i to dojdzie po południu, i że teraz nie ma jej w domu (w tle jej dziecko płaczące), ale do godziny wróci i mi prześle potwierdzenie. Ja jej mówię, że jak mogła wpłacić na moje konto jak na aukcji było tylko payu i nie ma mojego nr konta. Ona na to, że jej się w danych pokazał mój nr konta.
Oczywiście, ani niczego przysłała, ani nie wpłaciła. Kłamała w żywe oczy. Matka dzieciom! Obrzydza mnie coś takiego. Taki wielki problem napisać czy powiedzieć: przepraszam, nie będę wpłacał. 500+ pewnie bierze, ale odpowiedzialności za swoje czyny to nie potrafi w tak prostych sprawach. To do dziś jest dla mnie szok jak można tak kłamać i po co? Zero jakiejś moralności. Jakie wartości tym swoim potomkom przekaże jak sama kręgosłupa moralnego nie ma. Tępmy buractwo, bo jak z domu nie wynieśli przyzwoitości to my ich nauczymy!:)
Naprawdę mnie to wkurza, bo to zupełny brak szacunku.Ja zawsze oprócz zwrotu prowizji, daję ich tez na czarną listę żeby na pewno ćwoka już nie spotkać.

Gość krzysiek113

Cytuj wiadomość#6538857 wtorek, 16 października 2018, 16:44:57
androm może wpłaciła na PayU zwykłym przelewem lub wpłatą na Poczcie. Po zakupie można pobrać numer konta PayU. Beznadziejne zarzut dla
kupującej, w tym wypadku mogła mieć rację emotka

Gość krzysiek113

Cytuj wiadomość#6538859 wtorek, 16 października 2018, 16:46:49
I po co o 500 + wszędzie wrzucać wstawki, żenujące emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6538917 wtorek, 16 października 2018, 19:00:21
A mnie wkurza pewna dyskusja o batonikach,jakby były złotem.Ciągnie się i ciągnie...Może załóżcie osobny wątek..?
0 0

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6539033 środa, 17 października 2018, 01:09:20
wkurza mnie, że często za późno się biorę za konkurs, nie potrafię się odpowiednio zorganizować i po raz kolejny nie wyrobiłem się przed magiczną godziną 23:59 ...
0 0

niunia22

Cytuj wiadomość#6539119 środa, 17 października 2018, 10:53:58
Wkurza mnie bezczelność ludzi na olx  emotka emotka emotka   Ja się pytam czy nie ma już normalnych ludzi na tym świecie ?  Żeby gostek mi pisał że łaskawie kupi u mnie produkt o tysiąc złotych taniej niż podałam w ofercie ( gdzie nic słowem nie było że można się targować)  emotka emotka emotka
bruce 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6539121 środa, 17 października 2018, 11:00:27
niunia22 napisał(a):

Wkurza mnie bezczelność ludzi na olx  emotka emotka emotka   Ja się pytam czy nie ma już normalnych ludzi na tym świecie ?  Żeby gostek mi pisał że łaskawie kupi u mnie produkt o tysiąc złotych taniej niż podałam w ofercie ( gdzie nic słowem nie było że można się targować)  emotka emotka emotka

rower z red bulla chcieli kupić za 1000 zł od ręki emotka
0 0

niunia22

Cytuj wiadomość#6539122 środa, 17 października 2018, 11:01:52

niunia22 napisał(a):

No własnie jak mnie to wkurza ... i najlepiej żeby jeszcze im dostarczyć daną rzecz w zębach   emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6539127 środa, 17 października 2018, 11:07:00
niunia22 napisał(a):

niunia22 napisał(a):

No własnie jak mnie to wkurza ... i najlepiej żeby jeszcze im dostarczyć daną rzecz w zębach   emotka

ludziom sie w d... poprzewracalo...ostatnio czytalam na pewnej grupie jak to ludzie chca cos oddac za darmo np. (czyli z druga strone niz to co piszesz - sprzedaz) i tez problem, a bo nie takie, nie siakie, a dowiezc, doniesc (w zebach itd.), masakra, nieraz lepiej wurzucic na smietnik lub gdzies zostawic i ktos sobie zabierze przypadkiem, niz sie uzerac z ludzmi....

niunia22

Cytuj wiadomość#6539129 środa, 17 października 2018, 11:10:58
Może by mnie to tak nie wkurzyło , gdybym nie obniżyła ceny (drastycznie) i tak sama od siebie. Więc znalazł się jakiś polaczek cebulaczek , który myśli że jest jedynym kupującym na świecie.   emotka emotka
0 0

ikropka

Cytuj wiadomość#6539191 środa, 17 października 2018, 12:37:46
Lidl. Kilka odwiedziłam i nigdzie ani Nutelli ani Wawrzyńca
0 0

rubik

Cytuj wiadomość#6539200 środa, 17 października 2018, 13:03:41
Nic ciągle nic Frosta nic Prince Polo nic inne promocyjne konkursy nic i tak od 1,5 miesiąca.Czekam cierpliwie może wreszcie co ruszy. emotka
0 0
|< << < 4428 4429 4430 4431 4432 44334434 4435 4436 4437 4438 > >> >|