Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4433 4434 4435 4436 4437 44384439 4440 4441 4442 4443 > >> >|

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6549289 wtorek, 20 listopada 2018, 19:38:43
niunia-k napisał(a):

joasiunia napisał(a):

anneks1 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

...boląca głowa, mimo Ibupromu. Migrenowcy, łączę się z Wami w bólu! emotka

na migrenę Ibuprom nie pomoże. Bez recepty proponuję Migea  - 1 op. można kupić, więcej na receptę.

Ja polecam saszetki Nimesil - przepisze je każdy lekarz, ale są dobre na wszelkie bóle - od zębowych po migrenowe

Na migrenę najlepsze Solpadine zawiera kodeinę, która bardzo szybko uśmierza ból

Dziękuję, Dziewczęta, jak tylko się po południu wyczołgam z domu do pracy, to z pewnością któryś z tych specyfików zakupię emotka emotka emotka emotka

Wita się migrenowa kobitka od wielu wielu lat . Na początku pomagała pyralgina , teraz już tylko Excedrin Migra Stop. 

Mi też ostatnio chce rozerwać głowę i to nie wkurza... Ale tylko Nimnesil działa...
bruce 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6549361 środa, 21 listopada 2018, 09:15:18
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie już ten "black friday"... mamy dopiero poniedziałek, a trąbią o tym z każdej strony. Promocje takie, że pożal się Boże... rzucą minus 10 czy 15 procent albo przecenią coś co im nie schodzi. Chyba inna była idea tego przedsięwzięcia, że to właśnie w piątek, w ten jeden dzień są mega przeceny. A oni zaczynają to już w poniedziałek z jakimiś standardowymi zniżkami i tylko atakują człowieka z każdej strony.

Bo w Polsce nie ma black friday tzn jest tylko z nazwy. Prawdziwe przeceny sa w Anglii.Irlandii czy Ameryce.  W Anglii bylam i widzialam przeceny od minus 70% to jest to. Pamietam ze wtedy kupilismy mase ciuchow i butow doslownie za grosze

danae

Cytuj wiadomość#6549370 środa, 21 listopada 2018, 09:28:42
anialistopad napisał(a):

Wkurza mnie już ten "black friday"... mamy dopiero poniedziałek, a trąbią o tym z każdej strony. Promocje takie, że pożal się Boże... rzucą minus 10 czy 15 procent albo przecenią coś co im nie schodzi. Chyba inna była idea tego przedsięwzięcia, że to właśnie w piątek, w ten jeden dzień są mega przeceny. A oni zaczynają to już w poniedziałek z jakimiś standardowymi zniżkami i tylko atakują człowieka z każdej strony.

Bo w Polsce nie ma black friday tzn jest tylko z nazwy. Prawdziwe przeceny sa w Anglii.Irlandii czy Ameryce.  W Anglii bylam i widzialam przeceny od minus 70% to jest to. Pamietam ze wtedy kupilismy mase ciuchow i butow doslownie za grosze

I jeszcze próba złapania większej ilości adresów do listy mailingowej, bo gros sklepów internetowych oferuje "specjalne" zniżki tylko dla odbiorców newslettera emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6549507 środa, 21 listopada 2018, 14:08:22
Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka
0 0

danae

Cytuj wiadomość#6549509 środa, 21 listopada 2018, 14:12:13
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka

Stary? emotka Ja działam na iphone 5, to jest dopiero starożytna historia  emotka Mam dokładnie ten sam problem, z 4s też tak było. Jak marzł, to nieważne ile miał % baterii, po prostu głupiał. Raz z tym poszłam do serwisu, ale usłyszałam, że prawdopodobnie bateria jest już na wykończeniu i to jest kwestia albo wymiany baterii (co tak łatwe w przypadku Apple nie jest), albo wskazany upgrade telefonu na nowszy model.

Na razie mnie absolutnie nie stać na takie manewry ze zmianą telefonu, więc modlę się, żebyśmy jakoś przetrwali tę zimę.

atyde25

Cytuj wiadomość#6549511 środa, 21 listopada 2018, 14:15:16
A mnie wkurzają delicje ile można:( a i zakup redbulla bez tej wkładki a buuuuuuuuuuuu.Ciekawe czy je ściągają w sklepach z puszek czy nie ma jeszcze promo w asortymencie.
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6549514 środa, 21 listopada 2018, 14:21:01
danae napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Stary? emotka Ja działam na iphone 5, to jest dopiero starożytna historia  emotka Mam dokładnie ten sam problem, z 4s też tak było. Jak marzł, to nieważne ile miał % baterii, po prostu głupiał. Raz z tym poszłam do serwisu, ale usłyszałam, że prawdopodobnie bateria jest już na wykończeniu i to jest kwestia albo wymiany baterii (co tak łatwe w przypadku Apple nie jest), albo wskazany upgrade telefonu na nowszy model.

Na razie mnie absolutnie nie stać na takie manewry ze zmianą telefonu, więc modlę się, żebyśmy jakoś przetrwali tę zimę.

... a Lays nowego dać nie chce...  emotka  :P
0 0

79magda

Cytuj wiadomość#6549517 środa, 21 listopada 2018, 14:23:34
danae napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Potwierdzam, również mam ajfona i dzieje się dokładnie to samo. Wychodzę na rower, włączam endomondo i trzymam kciuki, żeby mi zapisało trasę emotka choć bateria ma np. 80-90%. Latem nie ma tego problemu, tylko gdy jest zimno. Może trzeba go wkładać w... no, głębiej w każdym bądź razie emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6549526 środa, 21 listopada 2018, 14:37:50
79magda napisał(a):

danae napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Potwierdzam, również mam ajfona i dzieje się dokładnie to samo. Wychodzę na rower, włączam endomondo i trzymam kciuki, żeby mi zapisało trasę emotka choć bateria ma np. 80-90%. Latem nie ma tego problemu, tylko gdy jest zimno. Może trzeba go wkładać w... no, głębiej w każdym bądź razie emotka

u mnie również tak się działo tyle że przy robieniu zdjęć - kupiłam nową baterię i problem przestał istnieć. (mam xiaomi)

joan

Cytuj wiadomość#6549530 środa, 21 listopada 2018, 14:45:10
79magda napisał(a):

(...) Latem nie ma tego problemu, tylko gdy jest zimno. Może trzeba go wkładać w... no, głębiej w każdym bądź razie emotka

Miałam tak kiedyś z telefonem innej marki. Pomagało trzymanie go w wewnętrznej kieszeni płaszcza i ogrzewanie własnym ciałem emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6549702 czwartek, 22 listopada 2018, 00:07:24
Nie przeszło mi zgłoszenie Garnier, bo wysłałam sms ZGODa - po północy ( a hasło przed)   wrrrrrrrrr emotka
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6549726 czwartek, 22 listopada 2018, 09:22:56
prosiaczek napisał(a):

Nie przeszło mi zgłoszenie Garnier, bo wysłałam sms ZGODa - po północy ( a hasło przed)   wrrrrrrrrr emotka

mam to samo
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6549731 czwartek, 22 listopada 2018, 09:29:14
Już tak strasznie ale to strasznie zadowolony z tego że w jedynym sklepie na chyba nie wiem ile odwiedzonych znalazłem produkty "Kamill". Nie było Rexa tylko Kamill.... I co ... Uhahany wziąłem z mamą OSTATNIE 4 produkty (telefonu nie miałem swojego, żeby sprawdzić regulamin), na 4 paragony, Każdy po 7,99 zł!!! Łącznie 31,96 zł. W tym momencie szczęśliwy zasiadam do komputera, otwieram stronę konkursową, żeby zgłosić moje kochane 4 paragony, na tenże konkurs a tam jak byk:
  1. Kup dowolne produkty KamiII lub REX za minimum 10 zł.
Nosz kur emotka emotka
i jestem stratny 31,96 zł
Przemęczenie? Listopadowa depresja emotka ? Ja już nie wiem emotka A czytałem ten konkurs tyle razy i jednak umknęło emotka
i to mnie dziś wkurza emotka
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6549736 czwartek, 22 listopada 2018, 09:35:58
pioge7 napisał(a):

Już tak strasznie ale to strasznie zadowolony z tego że w jedynym sklepie na chyba nie wiem ile odwiedzonych znalazłem produkty "Kamill". Nie było Rexa tylko Kamill.... I co ... Uhahany wziąłem z mamą OSTATNIE 4 produkty (telefonu nie miałem swojego, żeby sprawdzić regulamin), na 4 paragony, Każdy po 7,99 zł!!! Łącznie 31,96 zł. W tym momencie szczęśliwy zasiadam do komputera, otwieram stronę konkursową, żeby zgłosić moje kochane 4 paragony, na tenże konkurs a tam jak byk:

Nosz kur emotka emotka

Przemęczenie? Listopadowa depresja emotka ? Ja już nie wiem emotka A czytałem ten konkurs tyle razy i jednak umknęło emotka

To chyba jakieś jesienne konkursowe przesilenie, bo ja też ostatnio tak mam. Biorę w sklepie nie to, co trzeba, nie tyle, ile trzeba, często za zbyt niską kwotę, czasem zapominam paragonu, a na koniec - jak psychiczna - zamykam ten cykl pomyłek tym, że zapominam wysłać zgłoszenie w terminie emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6549742 czwartek, 22 listopada 2018, 09:40:25
joasiunia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nosz kur emotka emotka

To chyba jakieś jesienne konkursowe przesilenie, bo ja też ostatnio tak mam. Biorę w sklepie nie to, co trzeba, nie tyle, ile trzeba, często za zbyt niską kwotę, czasem zapominam paragonu, a na koniec - jak psychiczna - zamykam ten cykl omyłek tym, że zapominam wysłać zgłoszenie w terminie emotka

masakra.... czas chyba na jakiś urlopik emotka ale zaś żal emotka
a najbardziej denerwuje mnie fakt że jak proszę mamę czy tatę o zakup na konkurs to tyle razy mówię: pamiętaj o PARAGONIE, produkt jak już musisz to zostaw przy kasie, ale Paragon weź... a potem co: sam się wracam do sklepu i prosze panią sprzedawczynię o kosz z paragonami bo zapomniałem swojego emotka

Edit: teraz chcę zgłosić się na Tymbarka: zrób zakupy za 6 zł, ja mam za 5,98 zł emotka wydawało mi się że tam za 5 zł trzeba kupić emotka
0 0

danae

Cytuj wiadomość#6549744 czwartek, 22 listopada 2018, 09:43:42
lola.lola napisał(a):

danae napisał(a):

lola.lola napisał(a):

... a Lays nowego dać nie chce...  emotka  :P

Ujęłaś w słowa to, co chciałam dyskretnie zasugerować emotka . Nie bez powodu składam się teraz chyba w 90% z chipsów emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6549831 czwartek, 22 listopada 2018, 13:35:07
Przejrzałam dziś przyszłą gazetkę Intermarche i nie ma żadnego konkursu na święta emotka  
bruce 0

katake

Cytuj wiadomość#6549851 czwartek, 22 listopada 2018, 14:20:37

Przejrzałam dziś przyszłą gazetkę Intermarche i nie ma żadnego konkursu na święta emotka  

Ja tak w ogóle jak patrzę-to póki co szału nie ma ze świątecznymi konkursami;-(

patyk

Cytuj wiadomość#6549896 czwartek, 22 listopada 2018, 16:00:23
Garnier Crf do wczoraj zgłoszenia były, a ja właśnie zasiadlam żeby paragon zgłosić.... Wrrr nie wiem który to już raz:/ i to na produktach których nie potrzebuje kompletnie emotka
0 1

tereniagno

Cytuj wiadomość#6549921 czwartek, 22 listopada 2018, 17:20:30
W poniedziałek byłam w Kauflandzie i w promocji były posypki na pierniki po 6.99,do tego dobrałam produkty do kwoty 15 zł na konkurs. Wysłałam zgłoszenie na Delectę i wygrałam słoik.Oczywiście zadowolona, wypełniłam formularz wraz ze skanem paragonu.Mała rzecz,a cieszy.
Dziś byłam w innym sklepie i stanęłam przed półką z posypkami,wtedy skojarzyłam sobie,że nie kupiłam produktów Delecty tylko Dr Oetker emotka Taki człowiek zapędzony,że nie myśli co kupuje emotka Niestety ,na słoik już nie czekam emotka

|< << < 4433 4434 4435 4436 4437 44384439 4440 4441 4442 4443 > >> >|