Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4439 4440 4441 4442 4443 44444445 4446 4447 4448 4449 > >> >|

astronautka

Cytuj wiadomość#6552370 piątek, 30 listopada 2018, 18:21:18
Pamiętam jak pracowałam w banku w naszej starej siedzibie jeszcze na parterze. Przyszedł chłopczyk i poprosił o pieniądze na bułkę bo jest głodny. Nie dałam kasy ale dostał bułkę i jabłko. Jak wyszedł pierdyknął tą bułką i jabłkiem w naszą szybę...wszystkim wszystko opadło....

nkba

Cytuj wiadomość#6552394 piątek, 30 listopada 2018, 19:29:16
anialistopad napisał(a):

Dlatego jak na ulicy mnie zaczepiaja bezdomni i chca kase to odmawiam i proponuje im zakup jedzenia. Jesli jest naprawde glodny to przyjmuje taka forme pomocy.a jak chce na piwo to sorry. Ale ja mu nie pomoge. 

Robię dokładnie tak samo emotka

malutka456

Cytuj wiadomość#6552508 sobota, 1 grudnia 2018, 09:25:05
kalendarz winiary = bramki  emotka emotka

ivanotta

Cytuj wiadomość#6552518 sobota, 1 grudnia 2018, 10:04:47
malutka456 napisał(a):

kalendarz winiary = bramki  emotka emotka

Mnie wkurza to że większość nowych konkursów promocyjnych to loterie i to loterie bramkowe. Uparli się wszyscy czy co?
mia, bruce 0

luk1990

Cytuj wiadomość#6552523 sobota, 1 grudnia 2018, 10:12:09
superloser napisał(a):

norweska20 napisał(a):

awi napisał(a):

w serece rosnie skończyły się bilety do cc? Dobrze widzę? Buuu

emotka Właśnie tez przed chwilą weszłam z zamiarem zamówienia ( dla forumowicza )a tu ...ich brak..napisałam do Wawel czy przewidują jeszcze pulę ....zobaczymy co napiszą

Koniec akcji już za miesiąc. Koszulki męskie tez sie skończyły a Wawel odpisał, że zostały ostatnie sztuki i nie przewiduje dodatkowych pul.

Trichę słabo,że nie dali wcześniej żadnego info na stronie ,że to będzie już koniec to by się zamówiło jeszcze może...a teraz....
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6552617 sobota, 1 grudnia 2018, 14:39:28
norweska20 napisał(a):

awi napisał(a):

emotka Właśnie tez przed chwilą weszłam z zamiarem zamówienia ( dla forumowicza )a tu ...ich brak..napisałam do Wawel czy przewidują jeszcze pulę ....zobaczymy co napiszą

Odpisali?
0 0

awi

Cytuj wiadomość#6552619 sobota, 1 grudnia 2018, 14:45:57
awi napisał(a):

norweska20 napisał(a):

awi napisał(a):

0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6552631 sobota, 1 grudnia 2018, 16:31:23
Kasjerka nie chciała dzisiaj wydać paragonów, twierdząc, że kasa ich nie drukuje... w punkcie obsługi klienta babka też powiedziała, że ona już nic nie może zrobić. Tylko dzięki uporowi udało się ją zmusić, żeby zabrała kasetkę kasjerce, oddała pieniądze i nabiła to jeszcze raz. I tym razem cud: kasa wydawała paragony... Nie wiem co kombinowała ta kasjerka, ale chyba nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje płyną z niewydawania paragonów... 

ziolko

Cytuj wiadomość#6552634 sobota, 1 grudnia 2018, 16:37:28
Niebieska_Laguna napisał(a):

Kasjerka nie chciała dzisiaj wydać paragonów, twierdząc, że kasa ich nie drukuje... w punkcie obsługi klienta babka też powiedziała, że ona już nic nie może zrobić. Tylko dzięki uporowi udało się ją zmusić, żeby zabrała kasetkę kasjerce, oddała pieniądze i nabiła to jeszcze raz. I tym razem cud: kasa wydawała paragony... Nie wiem co kombinowała ta kasjerka, ale chyba nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje płyną z niewydawania paragonów... 

Ooo.. nieźle emotka  
W jakim to sklepie?? sieciowy czy lokalny?
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6552637 sobota, 1 grudnia 2018, 16:41:50
andii napisał(a):

awi napisał(a):

norweska20 napisał(a):

awi napisał(a):

Odpisali?

przywrócili bilety

Tak od wczoraj od godziny 23 znowu sa bileciki emotka
andii 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6552638 sobota, 1 grudnia 2018, 16:41:52
ziolko napisał(a):

Ooo.. nieźle emotka  

W E.Leclerc  emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6552670 sobota, 1 grudnia 2018, 18:23:04
dorothy napisał(a):

jutro kończy się akcja ze Słodziakami, a ja zostaję z naklejkami...

mam na książkę, której nigdzie nie ma, a byłam w 4 Biedrach
w ogóle u mnie to i pluszaków nie ma, już pare dni temu sstoisko gdzie były uprzątniete i jakieś produkty na sprzedaż do jedzenia w tym miejscu
BOK olewa
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6552724 sobota, 1 grudnia 2018, 21:16:44
Dziś spadło trochę śniegu, a ja już zaliczyłam pierwszą glebę emotka
I to przed samym wejściem do klatki, do bloku emotka
0 0

monia24

Cytuj wiadomość#6552725 sobota, 1 grudnia 2018, 21:19:22
dorothy napisał(a):

jutro kończy się akcja ze Słodziakami, a ja zostaję z naklejkami...

podobno przedłużona akcja i będą dostawy
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6552736 sobota, 1 grudnia 2018, 21:42:28

ziolko napisał(a):

Ooo.. nieźle emotka  

W E.Leclerc  emotka

w ZG?
0 0

kawazczekolada

Cytuj wiadomość#6553117 poniedziałek, 3 grudnia 2018, 14:31:25
Kiedyś było tyle fajnych konkursów w grudniu. teraz ciągle bramki i bramki. Loterii też coraz więcej. Kiedyś chociaż kalendarze adwentowe były normalne a teraz... Winiary teraz to już wszedł w szał bramek... mam wrażenie że agencje mają w nosie to czego oczekują klienci. Nastawią godziny bramek i wszystko mają w nosie emotka

monisss

Cytuj wiadomość#6553147 poniedziałek, 3 grudnia 2018, 15:45:54
kawazczekolada napisał(a):

Kiedyś było tyle fajnych konkursów w grudniu. teraz ciągle bramki i bramki. Loterii też coraz więcej. Kiedyś chociaż kalendarze adwentowe były normalne a teraz... Winiary teraz to już wszedł w szał bramek... mam wrażenie że agencje mają w nosie to czego oczekują klienci. Nastawią godziny bramek i wszystko mają w nosie emotka

też nie znoszę bramek emotka i loterii.. a agencje idą w loterie i to w te bramkowe.. nie wiem o co kamann..
bruce 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6553150 poniedziałek, 3 grudnia 2018, 15:52:21
ZOO w centrum handlowym... zwierzęta bez dostępu do natury, do słońca, do świeżego powietrza, do żywych roślin... Pomimo walk aktywistów nie udaje się zabrać stamtąd tych zwierząt. Czy kogoś naprawdę bawi taki widok emotka  ? 
bruce 0

pikantny

Cytuj wiadomość#6553160 poniedziałek, 3 grudnia 2018, 16:27:09
monisss napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

też nie znoszę bramek emotka i loterii.. a agencje idą w loterie i to w te bramkowe.. nie wiem o co kamann..

Bramki są, bo agencje mają dość roszczeń od niezadowolonych konkursowiczów, którzy są wiecznie niezadowoleni z obrad jury i wylewają swoje smutki na maile agencji bądź fanpage, potrafią donosić i ich zaskarżać, bo nie wygrali, co widać po aferce jaką kilka osób nakręciło z Winiary w "dyskusje o innych konkursach"... Potem się nie dziwcie, że prócz konkursów to i loterii też niedługo zabraknie.

atyde25

Cytuj wiadomość#6553196 poniedziałek, 3 grudnia 2018, 17:33:31
Natrętni agenci ubezpieczeniowi którzy kłamią jak z nut by wcisnąć produkty firmy dla której pracują:(Kto im sprzedał numery telefonów wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bruce 0
|< << < 4439 4440 4441 4442 4443 44444445 4446 4447 4448 4449 > >> >|