Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4442 4443 4444 4445 4446 44474448 4449 4450 4451 4452 > >> >|

nkba

Cytuj wiadomość#6547969 piątek, 16 listopada 2018, 12:42:34
anialistopad napisał(a):

Mnie tez wlasnie wkur. .kurier z UPS. Siedze w donu a tu sms ze byla proba doreczenia i paczka do odbioru gdzies na jakim wygwizdowiu.o jak mi cisnienie podniósł dziad jeden. Zadzwonilam do siedziby ups i maja wyjasnic dlaczego nie dostarczyl mi tej paczki. Na pewno nie pojade jej odbierac grom wie gdzie niech ruszy 4 litery i mi ja przywiezie . Pewnie nie chcialo mu sie wchodzic na 2 pietro 

Ja mam nowego kuriera dpd emotka Jestem na etapie "wychowaj sobie kuriera bo będziesz miała prze#@$%^&**ane" emotka

Frama

Cytuj wiadomość#6547993 piątek, 16 listopada 2018, 13:40:36
Dostałam w zęby z główki od psa mojej siostry i chodze od rana z opuchniętą wargą i bolącymi zębami  emotka  Tyle razy mu powtarzałam, że ma się nie cieszyć na mój widok, nie slucha i taki efekt 
0 0

danae

Cytuj wiadomość#6548010 piątek, 16 listopada 2018, 14:13:27
nkba napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Mnie tez wlasnie wkur. .kurier z UPS. Siedze w donu a tu sms ze byla proba doreczenia i paczka do odbioru gdzies na jakim wygwizdowiu.o jak mi cisnienie podniósł dziad jeden. Zadzwonilam do siedziby ups i maja wyjasnic dlaczego nie dostarczyl mi tej paczki. Na pewno nie pojade jej odbierac grom wie gdzie niech ruszy 4 litery i mi ja przywiezie . Pewnie nie chcialo mu sie wchodzic na 2 pietro 

Ja mam nowego kuriera dpd emotka Jestem na etapie "wychowaj sobie kuriera bo będziesz miała prze#@$%^&**ane" emotka

Jeśli chodzi o dpd, to miałam rewelacyjnego kuriera pod poprzednim adresem. Normalnie facet do rany przyłóż, pełna kultura, zawsze zadzwonił, megauprzejmy. Z GLS-em nie chciałabym mieć nigdy nic wspólnego.
A PP to materiał na osobną książkę, listonosz w mojej okolicy nawet wypisuje mi awizo na inne imię, chociaż reszta danych się zgadza emotka

nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6548013 piątek, 16 listopada 2018, 14:18:41
danae napisał(a):

nkba napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jeśli chodzi o dpd, to miałam rewelacyjnego kuriera pod poprzednim adresem. Normalnie facet do rany przyłóż, pełna kultura, zawsze zadzwonił, megauprzejmy. Z GLS-em nie chciałabym mieć nigdy nic wspólnego.
A PP to materiał na osobną książkę, listonosz w mojej okolicy nawet wypisuje mi awizo na inne imię, chociaż reszta danych się zgadza emotka

Pamiętam te czasy ok 5-6 lat temu kiedy budowałam dom to kurierzy po prostu bajka! Uprzejmi, pomocni, jak nie było mnie na miejscu to i podwozili... nie było kłopotu. A teraz to od jakiś 2 lat to po prostu porażka! Jak jednego wychowasz to zaraz inny przychodzi i w kółko to samo! I jeszcze %%^&&& bez wcześniejszego telefonu paczki zostawiają gdzie popadnie i podpisują sami. Interwencje w centrali nic nie dają bo nie ma kto pracować, a jak takiego postraszę, że na policję zgłoszę podrabianie podpisów to nawet się nie przejmują emotka
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6548017 piątek, 16 listopada 2018, 14:22:26
nkba napisał(a):

danae napisał(a):

nkba napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Pamiętam te czasy ok 5-6 lat temu kiedy budowałam dom to kurierzy po prostu bajka! Uprzejmi, pomocni, jak nie było mnie na miejscu to i podwozili... nie było kłopotu. A teraz to od jakiś 2 lat to po prostu porażka! Jak jednego wychowasz to zaraz inny przychodzi i w kółko to samo! I jeszcze %%^&&& bez wcześniejszego telefonu paczki zostawiają gdzie popadnie i podpisują sami. Interwencje w centrali nic nie dają bo nie ma kto pracować, a jak takiego postraszę, że na policję zgłoszę podrabianie podpisów to nawet się nie przejmują emotka

Jak ja się cieszę że każdy kurier który do mnie przyjeżdża jest po prostu cudowny emotka  na żadnego nie mogę narzekać emotka  
Ale żeby być w temacie to wkurza mnie sytuacja na naszej poczcie, bo mój listonosz się rozchorował i panie na zastępstwie są tak mało kumate że szok.
nkba 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6548026 piątek, 16 listopada 2018, 14:44:27
A ja tyle napisałam i wsio mi się skasowało:)Nowy kurier DPD to porażka a kiedyś miałam takiego cudownego.I to boli najbardziej jak się przesiadasz z mercedesa na malucha:(I to takiego z zepsutym silnikiem a buuuuuuuuuuuuuu:(
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6548043 piątek, 16 listopada 2018, 15:36:09
Wkurza mnie, że uniewinnili gwałciciela, który zaprezentował na rozprawie koronkową bieliznę ofiary, twierdząc, że to majtki sprowokowały go do gwałtu i nie można mieć do niego o to pretensji... to jakiś absurd  emotka

delfinka101

Cytuj wiadomość#6548116 piątek, 16 listopada 2018, 18:09:53
atyde25 napisał(a):

A ja tyle napisałam i wsio mi się skasowało:)Nowy kurier DPD to porażka a kiedyś miałam takiego cudownego.I to boli najbardziej jak się przesiadasz z mercedesa na malucha:(I to takiego z zepsutym silnikiem a buuuuuuuuuuuuuu:(

Uf..mój kurier zanim odszedł przekazał nowemu co i jak i mam wszystko zawsze na czas na telefon, ba jak wyjechałam to kurier podwiózł paczke na inne osiedle do mojej mamy. Wszystkich kurierów mam super , nawet z inpostu.
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6548130 piątek, 16 listopada 2018, 18:40:38
Wrócę do tego, co mnie niedawno wkurzyło - braku awiza od kuriera poczty, bo miał być sms, który gdzieś w przestrzeni wirtualnej zaginął.
Poszłam na pocztę, pani wpisała nazwisko w komputer, paczkę raz dwa przyniosła. Czy tak ma teraz być? Dopytałam przy okazji. Na razie są dwie możliwości, ale to od firmy wysyłającej zależy, czy będzie teraz przesyłka/paczka awizowana.
Opowiedziałam o tym koleżance, ta była chwilę później u siebie na poczcie i z ciekawości zapytała, czy coś do nie jest. Okazało się, że czeka paczka z Edipresse (to wizaż, polki, mamotoja i kilka innych stron). Do niej kurier nawet nie zadzwonił, a sms też nie dotarł emotka  
Przy takim systemie paczki będą sobie wracać wciąż do nadawcy  emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6548164 piątek, 16 listopada 2018, 20:50:47
Wkurza mnie,to i pewnie część Was,że ostatnio nie ma tylu konkursów,tylko same loterie, a te bramkowe to już szczególnie masowo jakoś...Widzę jeszcze czasem coś z Kauflandem,czy jakimiś lokalnymi sklepami,ale Kaufa mam za daleko, Topaz dopiero powstanie,Brico ni ma,Inter- za daleko.Co to się dzieje? Gdzie są konkursy ogólnopolskie ( nie loterie)? Leclerc-jak mieszkałam daleko to było full, teraz tylko czasem.Poza tym jak już jest konkurs to foto,bardzo mało tych pisanych....Mi się odechciało brać udział,nie widzę prawie nic dla siebie. Jak widzę już konkurs Kup za 40, a możesz wygrać bony za 50 ,bo na 1 czy 2 głowne nie liczę ,to mi ręce opadają.

slonko365

Cytuj wiadomość#6548177 piątek, 16 listopada 2018, 21:46:15
mczarna napisał(a):

Wkurza mnie,to i pewnie część Was,że ostatnio nie ma tylu konkursów,tylko same loterie, a te bramkowe to już szczególnie masowo jakoś...Widzę jeszcze czasem coś z Kauflandem,czy jakimiś lokalnymi sklepami,ale Kaufa mam za daleko, Topaz dopiero powstanie,Brico ni ma,Inter- za daleko.Co to się dzieje? Gdzie są konkursy ogólnopolskie ( nie loterie)? Leclerc-jak mieszkałam daleko to było full, teraz tylko czasem.Poza tym jak już jest konkurs to foto,bardzo mało tych pisanych....Mi się odechciało brać udział,nie widzę prawie nic dla siebie. Jak widzę już konkurs Kup za 40, a możesz wygrać bony za 50 ,bo na 1 czy 2 głowne nie liczę ,to mi ręce opadają.

No ja ostatnio patrzę na swoją kopertę z paragonami za listopad - taka dość pękata. No i codziennie coś wysyłam, wklepuję jakieś kody z mleka, herbat, płatków... A potem patrzę sobie na listę KONKURSÓW wysłanych w tym miesiącu - a tam prawie nic na liście. Niby jeszcze się miesiąc nie skończył, ale bez przesady... 

bruce

Cytuj wiadomość#6548200 piątek, 16 listopada 2018, 23:15:02
A ja się na początku burzyłam, wypinałam na te loterie, a potem kilka razy udział wzięłam i teraz - z przyzwyczajenia oraz lenistwa  emotka - po zakupach konkursowych (i to z reguły - jednoparagonowych emotka ), od razu chciałabym nadać tylko zgłoszenie, bez żadnego wysiłku umysłowego. No, dosłownie totalnym wygodnickim bezmozgowiem się powoli staję przez te loterie.  emotka emotka

mczarna

Cytuj wiadomość#6548337 sobota, 17 listopada 2018, 19:21:17
bruce napisał(a):

A ja się na początku burzyłam, wypinałam na te loterie, a potem kilka razy udział wzięłam i teraz - z przyzwyczajenia oraz lenistwa  emotka - po zakupach konkursowych (i to z reguły - jednoparagonowych emotka ), od razu chciałabym nadać tylko zgłoszenie, bez żadnego wysiłku umysłowego. No, dosłownie totalnym wygodnickim bezmozgowiem się powoli staję przez te loterie.  emotka emotka

Ale loterie loterie czy loterie bramki? Bo to jest różnica...
0 0

cb656

Cytuj wiadomość#6548339 sobota, 17 listopada 2018, 20:00:36
mczarna napisał(a):

bruce napisał(a):

A ja (...) po zakupach konkursowych (...) od razu chciałabym nadać tylko zgłoszenie, bez żadnego wysiłku umysłowego. No, dosłownie totalnym wygodnickim bezmozgowiem się powoli staję przez te loterie.

Nie. W tym wypadku jest to bez różnicy.
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6548359 sobota, 17 listopada 2018, 22:18:07
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

bruce napisał(a):

A ja (...) po zakupach konkursowych (...) od razu chciałabym nadać tylko zgłoszenie, bez żadnego wysiłku umysłowego. No, dosłownie totalnym wygodnickim bezmozgowiem się powoli staję przez te loterie.

Cb Kochacie się z Bruce od zawsze,więc nie takie czepialstwo jest wręcz beztroskie...
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6548369 sobota, 17 listopada 2018, 22:50:18
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

bruce napisał(a):

Cb Kochacie się z Bruce od zawsze,więc nie takie czepialstwo jest wręcz beztroskie...

Przeczytaj jeszcze raz podkreślone fragmenty. Jeśli to ma być udział bez wysiłku umysłowego, to analizowanie, czy jest to loteria loteria czy loteria bramkowa nie spełnia założeń. A ta ostatnia uwaga jest po prostu niemerytoryczna. Co nie znaczy, że nie zgadzam się, iż jest to beztroskie czepianie się. W tym wypadku TWOICH słów.

Poczytałam i wiem co chciałam ...
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6548376 niedziela, 18 listopada 2018, 01:31:45
Muszę kupić pudełka, by dokumenty pochować, więc zerkam w sieć, czy czegoś teraz nie będzie, a tu konkurs był w listopadzie, a ja nic nie wiedziałam  emotka emotka emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6548380 niedziela, 18 listopada 2018, 08:37:34
mczarna napisał(a):

bruce napisał(a):

Ponieważ przy loteriach wyłączam zdecydowanie myślenie, jest mi "wsio rawno".  emotka
cb656 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6548387 niedziela, 18 listopada 2018, 10:09:57
Wkurza mnie, że często nakupuję promocyjnych produktów, robiąc wycieczkę po sklepach ... po czym zapominam wysłać zgłoszenia, a termin upłynął. Od dzisiaj obiecuję sobie wysyłać zgłoszenia najpóźniej następnego dnia po zakupie.
nkba 0

bruce

Cytuj wiadomość#6548392 niedziela, 18 listopada 2018, 10:30:36
gizoon napisał(a):

Wkurza mnie, że często nakupuję promocyjnych produktów, robiąc wycieczkę po sklepach ... po czym zapominam wysłać zgłoszenia, a termin upłynął. Od dzisiaj obiecuję sobie wysyłać zgłoszenia najpóźniej następnego dnia po zakupie.

Ja mam znowu odwrotnie: obiecuję sobie, że kupię i wezmę udział, potem oczywiście nie udaje się i tylko czytam na forum, mega zazdrosna emotka , ile to wygranych, a ja nawet dla spokoju sumienia udziału nie wzięłam. 
A w temacie:
Wkurza mnie, że - mimo walki i oporów - znowu się wpisałam w schemat:
https://www.e-kon.../strona/288#p6547671
emotka
nkba 0

|< << < 4442 4443 4444 4445 4446 44474448 4449 4450 4451 4452 > >> >|