Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4442 4443 4444 4445 4446 44474448 4449 4450 4451 4452 > >> >|

jola29k

Cytuj wiadomość#6555782 wtorek, 11 grudnia 2018, 22:01:03
Wkurza mnie mój syn , juz nie wiem jak mam z nim rozmawiać  znowu dwie  jedynki brak zadania domowego ( syn ma 14 lat)
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6555816 środa, 12 grudnia 2018, 06:50:12
jola29k napisał(a):

Wkurza mnie mój syn , juz nie wiem jak mam z nim rozmawiać  znowu dwie  jedynki brak zadania domowego ( syn ma 14 lat)

witam w klubie też mam ten problem nie przegadasz. 
wkurza mnie pogoda, a z nią razem mój nastrój 
0 0

patyk

Cytuj wiadomość#6556046 środa, 12 grudnia 2018, 16:01:25
Wkurzają mnie nieaktualne cenówki w sklepach. Dziś kupiłam na Winiary dwa sosy w ITM miały być po 5.49 a w domu się okazało że 4.99 i w p* cały paragon. Ostatnio w Crf też mi na paragonie 2 gr zabrakło:/ 

sks900

Cytuj wiadomość#6556086 środa, 12 grudnia 2018, 17:32:42
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że od kilku dni internet Cyfrowego Polsatu działa jak ślimak. Ledwo loguję się na pocztę czy na forum. O przeglądaniu instagrama z telefonu (wifi) mogę zapomnieć, o oglądaniu seriali na laptopie też... Jednocześnie wkurza mnie jak bardzo moje życie jest zależne od takiej pierdoły jak modem... W dodatku nie mogę nic załatwić w tej kwestii, bo umowa nie jest na mnie emotka  Jak się wkurzę to zamówię jakiś inny, a z tamtego potem zrezygnujemy. Tylko co się teraz opłaca z internetu, żeby szybko chodziło?

Jak chcesz mieć dobry internet to tylko po kablu, żadne tam LTE.

e-e

Cytuj wiadomość#6556140 środa, 12 grudnia 2018, 19:46:37
Ta aplikacja wrrr. Za każdym razem muszę wpisywać e-maila i hasło o co chodzi ? ktoś ogarnia ? wcześniej było zalogowane cały czas a teraz taki cyrk.
1 0

ameryka

Cytuj wiadomość#6556240 czwartek, 13 grudnia 2018, 11:07:11
patyk napisał(a):

Wkurzają mnie nieaktualne cenówki w sklepach. Dziś kupiłam na Winiary dwa sosy w ITM miały być po 5.49 a w domu się okazało że 4.99 i w p* cały paragon. Ostatnio w Crf też mi na paragonie 2 gr zabrakło:/ 

a jeszcze lepsze są sytuacje gdy cenówki są aktualne. Sprawdzasz na skanerze czy się wszystko zgadza, a na paragonie później wskakuje dodatkowy rabat o czym się wcześniej nie wiedziało. Z punktu widzenia konsumenta na +, ale dla konkursowicza wnerw niezły jak miało się wyliczone 

chochliczka

Cytuj wiadomość#6556322 czwartek, 13 grudnia 2018, 15:15:00
ja proszę o pomoc Was, przywieźli piwo dzś. Kurier dzwonił do mego taty, tata mowil,ze caly dzien ktos jest w domu,a ten zamiast do domu to sobie zaniosl paczke do punktu obsługi paczek, potem znow zadzwonil do mego taty mowiac,ze paczka jest mala i sobie odbierze na piechotę.Tata poszedl a tu sie okazalo,ze to piwo. Kolejna rzecz- butelki się pobiły ,cieknie z kartonu. co mam zrobic? Wkurzyl mnie ten kurier niemilosiernie.

joan

Cytuj wiadomość#6556356 czwartek, 13 grudnia 2018, 17:41:05
chochliczka napisał(a):

ja proszę o pomoc Was, przywieźli piwo dzś. Kurier dzwonił do mego taty, tata mowil,ze caly dzien ktos jest w domu,a ten zamiast do domu to sobie zaniosl paczke do punktu obsługi paczek, potem znow zadzwonil do mego taty mowiac,ze paczka jest mala i sobie odbierze na piechotę.Tata poszedl a tu sie okazalo,ze to piwo. Kolejna rzecz- butelki się pobiły ,cieknie z kartonu. co mam zrobic? Wkurzyl mnie ten kurier niemilosiernie.

Zadzwoń na infolinię. Powiedz, że kurier na pewno widział uszkodzenie towaru, dlatego nie podjechał do Was, tylko (samodzielnie decydując) zostawił paczkę w innym miejscu.

Ważna sprawa - uszkodzenie widoczne należy zgłosić od razu przy odbiorze przesyłki.

Najważniejsze - jeśli nadawca nie wykupił opcji ostrożnie / uwaga szkło itp., to on odpowiada za niewłaściwe przygotowanie przesyłki do transportu i jej uszkodzenie.
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6556426 czwartek, 13 grudnia 2018, 21:53:53
chyba na kartonie było napisane uwaga szko- na moim  dostalam je 2 dni temu bylo na bank, tutaj nie wiem bo to do rodzicow pojechalio.
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6556429 czwartek, 13 grudnia 2018, 22:03:05
chochliczka napisał(a):

chyba na kartonie było napisane uwaga szko- na moim  dostalam je 2 dni temu bylo na bank, tutaj nie wiem bo to do rodzicow pojechalio.

Na moim kartonie wyraźnie było napisane piwo
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6556436 czwartek, 13 grudnia 2018, 22:58:14
misiamarysia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Info na kartonie jest bez znaczenia, liczy się info w liście przewozowym, czyli to, co zlecił płatnik - to jest przedmiotem umowy transportowej. Nie wystarczy zamówić przesyłki transportowej standardowej, a potem opisać karton słowem "piwo", żeby przesyłka była traktowana, jako szkło / ostrożnie. Pomijając oczywisty fakt, że piwo występuje też w puszkach.

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6556438 czwartek, 13 grudnia 2018, 23:21:37
joan napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Info na kartonie jest bez znaczenia, liczy się info w liście przewozowym, czyli to, co zlecił płatnik - to jest przedmiotem umowy transportowej. Nie wystarczy zamówić przesyłki transportowej standardowej, a potem opisać karton słowem "piwo", żeby przesyłka była traktowana, jako szkło / ostrożnie. Pomijając oczywisty fakt, że piwo występuje też w puszkach.

No masz rację emotka Do mnie "przyszły" słoiki Bakalland i kurier zadzwonił, że nawet nie będzie ich przywoził, tylko robi sam zwrot, bo potłuczone w drobny mak, ale to jedyny normalny kurier (DPD), ze wszystkich, jacy mnie odwiedzają.
joan 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6556489 piątek, 14 grudnia 2018, 10:24:53
Większość prezentów kupiłam w listopadzie, ale zrobiłam jeszcze 3 zamówienia na początku grudnia, tylko 1 zrealizowane, 2 anulowane- braki w magazynie. Wkurza mnie, że tracę tydzień czekania na takie info, a jeszcze poczekam na zwrot kasy tj. ok. 200zł bo oni czas mają... a ja przecież bogata kolejne 200zł wydam zanim mi zwrócą... emotka
A wkurzył mnie też ostatnio Smyk bo ceny zmieniały się z dnia na dzień ze 130 na 180, z 104 na 116. Więc zrezygnowałam. Dawno się nie wpisywałam to muszę się pożalić emotka

andziulka21

Cytuj wiadomość#6556520 piątek, 14 grudnia 2018, 11:08:05
Poczta Polska  emotka  paczka kurier24 idzie już tydzień i dojść nie może  emotka

Edit czy w takim wypadku jak paczka została nadana w zeszła sobotę mogę jakoś reklamować? 
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6556550 piątek, 14 grudnia 2018, 12:12:51
Wkurza mnie,że 25 listopada 2018 roku na prośbę mamy zamówiłam dla ojca skarpety narciarskie w sklepie Snowinn.pl, a dziś mi odpisują na maila,że przepraszają za niedogodności, ale nie mają tego produktu w magazynie emotka No, skoro nie mają, to powinni mieć o tym info zanim Klient złoży zamówienie, tak czy nie emotka Dajmy na to zamawiam coś w internetowym empiku i tam od razu widzę,że np. dany produkt jest niedostępny, to przynajmniej wiem,że nie mogę go zamówić, a nie czekam jak głupia emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6556553 piątek, 14 grudnia 2018, 12:15:04
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że 25 listopada 2018 roku na prośbę mamy zamówiłam dla ojca skarpety narciarskie w sklepie Snowinn.pl, a dziś mi odpisują na maila,że przepraszają za niedogodności, ale nie mają tego produktu w magazynie emotka No, skoro nie mają, to powinni mieć o tym info zanim Klient złoży zamówienie, tak czy nie emotka Dajmy na to zamawiam coś w internetowym empiku i tam od razu widzę,że np. dany produkt jest niedostępny, to przynajmniej wiem,że nie mogę go zamówić, a nie czekam jak głupia emotka

niestety jest to praktyka w wielu sklepach internetowych emotka - co mnie tez wkurza...
0 0

aniachudoba

Cytuj wiadomość#6556558 piątek, 14 grudnia 2018, 12:23:16
cudaczek121 napisał(a):

Empik wcale taki super nie jest. Już parę razy mi się zdarzyło że niby produkt dostępny a po kilku dniach przychodzi wiadomość że jednak go nie mają. Nawet jak ostatnio kupowałam monopoly na złotą loterię to pierwsze monopoly mi anulowali po 3 dniach
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6556561 piątek, 14 grudnia 2018, 12:33:25
No wkurzyłam się niesamowicie sama na siebie  emotka emotka Przepadła mi szansa na wygranie pralko-suszarki,bo dzwonili do mnie,a nie odebrałam telefonu.
Nie słyszałam.Teraz patrzę,że mam połączenie nieodebrane emotka emotka emotka emotka emotka emotka
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6556565 piątek, 14 grudnia 2018, 12:44:58
joan napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

dzwoniłam na infolinie heinekena pani powiedziala ze sie nie zajmuje tym konkursem i tyle...Prosilam by dala inny numer-nie chciala emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6556566 piątek, 14 grudnia 2018, 12:51:30
chochliczka napisał(a):

joan napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

dzwoniłam na infolinie heinekena pani powiedziala ze sie nie zajmuje tym konkursem i tyle...Prosilam by dala inny numer-nie chciala emotka

wg regulaminu organizatorem jest " 2012 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-052),
przy ul. Mazowieckiej 9,"  może do nich uderzyć?
joan 0
|< << < 4442 4443 4444 4445 4446 44474448 4449 4450 4451 4452 > >> >|