Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4445 4446 4447 4448 4449 44504451 4452 4453 4454 4455 > >> >|

cb656

Cytuj wiadomość#6549719 czwartek, 22 listopada 2018, 08:46:32
joan napisał(a):

79magda napisał(a):

(...) Latem nie ma tego problemu, tylko gdy jest zimno. Może trzeba go wkładać w... no, głębiej w każdym bądź razie emotka

Miałam tak kiedyś z telefonem innej marki. Pomagało trzymanie go w wewnętrznej kieszeni płaszcza i ogrzewanie własnym ciałem emotka

Tak, to dość powszechny zwyczaj... emotka I przynajmniej ręce pozostają wolne...

joan 1

estrelitta

Cytuj wiadomość#6549726 czwartek, 22 listopada 2018, 09:22:56
prosiaczek napisał(a):

Nie przeszło mi zgłoszenie Garnier, bo wysłałam sms ZGODa - po północy ( a hasło przed)   wrrrrrrrrr emotka

mam to samo
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6549731 czwartek, 22 listopada 2018, 09:29:14
Już tak strasznie ale to strasznie zadowolony z tego że w jedynym sklepie na chyba nie wiem ile odwiedzonych znalazłem produkty "Kamill". Nie było Rexa tylko Kamill.... I co ... Uhahany wziąłem z mamą OSTATNIE 4 produkty (telefonu nie miałem swojego, żeby sprawdzić regulamin), na 4 paragony, Każdy po 7,99 zł!!! Łącznie 31,96 zł. W tym momencie szczęśliwy zasiadam do komputera, otwieram stronę konkursową, żeby zgłosić moje kochane 4 paragony, na tenże konkurs a tam jak byk:
  1. Kup dowolne produkty KamiII lub REX za minimum 10 zł.
Nosz kur emotka emotka
i jestem stratny 31,96 zł
Przemęczenie? Listopadowa depresja emotka ? Ja już nie wiem emotka A czytałem ten konkurs tyle razy i jednak umknęło emotka
i to mnie dziś wkurza emotka
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6549736 czwartek, 22 listopada 2018, 09:35:58
pioge7 napisał(a):

Już tak strasznie ale to strasznie zadowolony z tego że w jedynym sklepie na chyba nie wiem ile odwiedzonych znalazłem produkty "Kamill". Nie było Rexa tylko Kamill.... I co ... Uhahany wziąłem z mamą OSTATNIE 4 produkty (telefonu nie miałem swojego, żeby sprawdzić regulamin), na 4 paragony, Każdy po 7,99 zł!!! Łącznie 31,96 zł. W tym momencie szczęśliwy zasiadam do komputera, otwieram stronę konkursową, żeby zgłosić moje kochane 4 paragony, na tenże konkurs a tam jak byk:

Nosz kur emotka emotka

Przemęczenie? Listopadowa depresja emotka ? Ja już nie wiem emotka A czytałem ten konkurs tyle razy i jednak umknęło emotka

To chyba jakieś jesienne konkursowe przesilenie, bo ja też ostatnio tak mam. Biorę w sklepie nie to, co trzeba, nie tyle, ile trzeba, często za zbyt niską kwotę, czasem zapominam paragonu, a na koniec - jak psychiczna - zamykam ten cykl pomyłek tym, że zapominam wysłać zgłoszenie w terminie emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6549742 czwartek, 22 listopada 2018, 09:40:25
joasiunia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nosz kur emotka emotka

To chyba jakieś jesienne konkursowe przesilenie, bo ja też ostatnio tak mam. Biorę w sklepie nie to, co trzeba, nie tyle, ile trzeba, często za zbyt niską kwotę, czasem zapominam paragonu, a na koniec - jak psychiczna - zamykam ten cykl omyłek tym, że zapominam wysłać zgłoszenie w terminie emotka

masakra.... czas chyba na jakiś urlopik emotka ale zaś żal emotka
a najbardziej denerwuje mnie fakt że jak proszę mamę czy tatę o zakup na konkurs to tyle razy mówię: pamiętaj o PARAGONIE, produkt jak już musisz to zostaw przy kasie, ale Paragon weź... a potem co: sam się wracam do sklepu i prosze panią sprzedawczynię o kosz z paragonami bo zapomniałem swojego emotka

Edit: teraz chcę zgłosić się na Tymbarka: zrób zakupy za 6 zł, ja mam za 5,98 zł emotka wydawało mi się że tam za 5 zł trzeba kupić emotka
0 0

danae

Cytuj wiadomość#6549744 czwartek, 22 listopada 2018, 09:43:42
lola.lola napisał(a):

danae napisał(a):

lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie mój telefon emotka  wychodziłam z domu z psem na spacer i miałam 92% baterii. nagrałam krótki filmik (dosłownie 20 sekund) i nagle telefon się wyłączył. Długo nie chciał się włączyć a jak już to zrobił to nagle bateria 10% emotka  dodam że jest to iPhone 6 plus (więc już stary). Ktoś miał taki przypadek? może to przez niską temperaturę? emotka

Stary? emotka Ja działam na iphone 5, to jest dopiero starożytna historia  emotka Mam dokładnie ten sam problem, z 4s też tak było. Jak marzł, to nieważne ile miał % baterii, po prostu głupiał. Raz z tym poszłam do serwisu, ale usłyszałam, że prawdopodobnie bateria jest już na wykończeniu i to jest kwestia albo wymiany baterii (co tak łatwe w przypadku Apple nie jest), albo wskazany upgrade telefonu na nowszy model.

Na razie mnie absolutnie nie stać na takie manewry ze zmianą telefonu, więc modlę się, żebyśmy jakoś przetrwali tę zimę.

... a Lays nowego dać nie chce...  emotka  :P

Ujęłaś w słowa to, co chciałam dyskretnie zasugerować emotka . Nie bez powodu składam się teraz chyba w 90% z chipsów emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6549831 czwartek, 22 listopada 2018, 13:35:07
Przejrzałam dziś przyszłą gazetkę Intermarche i nie ma żadnego konkursu na święta emotka  
bruce 0

katake

Cytuj wiadomość#6549851 czwartek, 22 listopada 2018, 14:20:37
Niebieska_Laguna napisał(a):

Przejrzałam dziś przyszłą gazetkę Intermarche i nie ma żadnego konkursu na święta emotka  

Ja tak w ogóle jak patrzę-to póki co szału nie ma ze świątecznymi konkursami;-(

patyk

Cytuj wiadomość#6549896 czwartek, 22 listopada 2018, 16:00:23
Garnier Crf do wczoraj zgłoszenia były, a ja właśnie zasiadlam żeby paragon zgłosić.... Wrrr nie wiem który to już raz:/ i to na produktach których nie potrzebuje kompletnie emotka
0 1

bruce

Cytuj wiadomość#6549914 czwartek, 22 listopada 2018, 16:59:48
Dziś wybrałam się na zakupy z nareszcie otrzymanymi dwiema wygranymi w "Cennych opiniach" kartami do Tesco po 50 zł każda. emotka  Piękne karty, granat z srebrnymi gwiazdami, nazwa: "KARTA PODARUNKOWA TESCO" mówi już wiele, do tego moja dumna mina, a kasjerka, widząca mnie pierwszy raz w życiu, pyta, jaka jest wartość każdej karty. Ja jej odpowiadam z radością, żeby cała kolejka słyszała i żółkła z zazdrości (oczywiście żart! emotka ), że są po 50 zł, a ona do mnie tekst ze sporym politowaniem: "To tak wam mało teraz na święta dają w pracy?!".   emotka

tereniagno

Cytuj wiadomość#6549921 czwartek, 22 listopada 2018, 17:20:30
W poniedziałek byłam w Kauflandzie i w promocji były posypki na pierniki po 6.99,do tego dobrałam produkty do kwoty 15 zł na konkurs. Wysłałam zgłoszenie na Delectę i wygrałam słoik.Oczywiście zadowolona, wypełniłam formularz wraz ze skanem paragonu.Mała rzecz,a cieszy.
Dziś byłam w innym sklepie i stanęłam przed półką z posypkami,wtedy skojarzyłam sobie,że nie kupiłam produktów Delecty tylko Dr Oetker emotka Taki człowiek zapędzony,że nie myśli co kupuje emotka Niestety ,na słoik już nie czekam emotka

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6549923 czwartek, 22 listopada 2018, 17:23:35
Nosz ku.. chciałam zgłosić paragon na colę w biedrze. Kupiłam wieksze butelki 1.75 tego świństwa- myślę beda na imprezę, a tu patrzę w regulamin, że liczą się pojemności max 1l - no pogieło ich zupełnie!!!  emotka emotka
0 1

assal

Cytuj wiadomość#6549972 czwartek, 22 listopada 2018, 19:21:22
Pytam się niedawno w jednym ze sklepów, czemu nie mają informacji o nowych promocjach przy produktach, a pani do mnie: bo mi się nie chce co chwila latać i cen zmieniać  emotka

joan

Cytuj wiadomość#6549976 czwartek, 22 listopada 2018, 19:28:08
assal napisał(a):

Pytam się niedawno w jednym ze sklepów, czemu nie mają informacji o nowych promocjach przy produktach, a pani do mnie: bo mi się nie chce co chwila latać i cen zmieniać  emotka

Czy to miało może miejsce w Żabce / Freshu? emotka
assal 0

titinunu

Cytuj wiadomość#6549979 czwartek, 22 listopada 2018, 19:30:36
pioge7 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nosz kur emotka emotka

To chyba jakieś jesienne konkursowe przesilenie, bo ja też ostatnio tak mam. Biorę w sklepie nie to, co trzeba, nie tyle, ile trzeba, często za zbyt niską kwotę, czasem zapominam paragonu, a na koniec - jak psychiczna - zamykam ten cykl omyłek tym, że zapominam wysłać zgłoszenie w terminie emotka

a najbardziej denerwuje mnie fakt że jak proszę mamę czy tatę o zakup na konkurs to tyle razy mówię: pamiętaj o PARAGONIE, produkt jak już musisz to zostaw przy kasie, ale Paragon weź... a potem co: sam się wracam do sklepu i prosze panią sprzedawczynię o kosz z paragonami bo zapomniałem swojego emotka

Edit: teraz chcę zgłosić się na Tymbarka: zrób zakupy za 6 zł, ja mam za 5,98 zł emotka wydawało mi się że tam za 5 zł trzeba kupić emotka

Myślałam,ze tylko Ja tak mam.Prosiłam brata ,aby kupił COLE w Biedronce ,no to przysyła teraz skany 4 paragonów z PEPSI. Mokate uradowany,ze kupił w promocji po 2,98 i oczywiście tylko 2 szt,a trzeba za 10zł.I jak tu grać emotka
pioge7 0

marcinek1985

Cytuj wiadomość#6549980 czwartek, 22 listopada 2018, 19:30:54
A mnie wkurzył konkurs Wielka Loteria InPost "Sprint po Jeepa"  emotka specjalnie kupiłem coś aby móc wziąć udział w konkursie i wygrać, wczoraj dostałem informacje rano, że towar został przekazany do Inpost więc z niecierpliwością czekałem na smsa i....... wysłali go o 00:36  emotka  wtedy kiedy smacznie sobie spałem i jak rano wstałem o 7 to już było pozamiatane  emotka  co za durny konkurs i nie przemyślane zasady  emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6549983 czwartek, 22 listopada 2018, 19:41:11
Kupilam farbe do wlosow i  w końcu ich  nie pomalowalam .bo ktos sobie wyjal z opakowania tubke z farba. Zostal sam utleniacz .a ja w sklepie nie otwieralam i nie sprawdzilam czy wszystko jest
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6550001 czwartek, 22 listopada 2018, 20:47:25
zrobilem dzis zakupy... na paragonie mkcafe, almette, laciate... platnosc bonem wiec zrzutke na 1 paragon robilem. W domu patrze... a paragon jest wyrwany z kasy bez podsumowania rachunku no i jego konca. I co , nic nie wysle nic nie zglosze w loteriach.
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6550007 czwartek, 22 listopada 2018, 20:53:37
Dopiero zaczął się Heniek a już mnie zaczął wkurzać - widze że w tym roku będzie to samo co w tamtym czyli totalne ZERO...
0 0

anet

Cytuj wiadomość#6550014 czwartek, 22 listopada 2018, 20:59:15
pioge7 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Nosz kur emotka emotka

emotka a ja mam 5,99 zł emotka
0 0

|< << < 4445 4446 4447 4448 4449 44504451 4452 4453 4454 4455 > >> >|