Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4445 4446 4447 4448 4449 44504451 4452 4453 4454 4455 > >> >|

klara1

Cytuj wiadomość#6557711 wtorek, 18 grudnia 2018, 15:19:06
ameryka napisał(a):

patyk napisał(a):

Wkurzają mnie nieaktualne cenówki w sklepach. Dziś kupiłam na Winiary dwa sosy w ITM miały być po 5.49 a w domu się okazało że 4.99 i w p* cały paragon. Ostatnio w Crf też mi na paragonie 2 gr zabrakło:/ 

a jeszcze lepsze są sytuacje gdy cenówki są aktualne. Sprawdzasz na skanerze czy się wszystko zgadza, a na paragonie później wskakuje dodatkowy rabat o czym się wcześniej nie wiedziało. Z punktu widzenia konsumenta na +, ale dla konkursowicza wnerw niezły jak miało się wyliczone 

Miałam tak z Delectą i Bacalland, miały być ciasta po 5,99 a były po 4,99 i takło 3 gr do 15 zł. Efekt taki, że co tydzień piekę szybkie ciacho emotka  a mąż się cieszy 
0 0

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6557799 wtorek, 18 grudnia 2018, 20:14:02
A mnie wkurza (i smuci) kilka spraw:
- konkursowo mi idzie byle jak (dawno nie było takiej nędzy, a za nią- zniechęcenia do brania udziału w kolejnych konkursach),
- chociaż wokół świątecznie, mikołajowo, prezentowo- to ja w tym roku tego kompletnie nie czuję (stara chyba się robię, zawsze uwielbiałam święta i cały ten blichtr, błyskotki, dekoracje, lampki i wszystko wokół- jak dziecko małe, a w tym roku kompletnie pusto mi w środku),
- jestem zmęczona pracą i obowiązkami zawodowymi- i chociaż uwielbiam pracować z dzieciakami i młodzieżą, to ostatnio mam ich serdecznie dość,
- a w duszy dobija mnie jakaś dziwna depresja (ja wiem, że zima i słońca ni ma i co roku mam podobnie, ale w tym roku jest inaczej, intensywniej- jakby ta ciemność ze "Stranger Things" weszła mi do głowy/duszy i opanowywała to sukcesywnie).
Ciężko jest.

pioge7

Cytuj wiadomość#6557802 wtorek, 18 grudnia 2018, 20:20:16
ludzka_istota napisał(a):

A mnie wkurza (i smuci) kilka spraw:
- konkursowo mi idzie byle jak (dawno nie było takiej nędzy, a za nią- zniechęcenia do brania udziału w kolejnych konkursach),
- chociaż wokół świątecznie, mikołajowo, prezentowo- to ja w tym roku tego kompletnie nie czuję (stara chyba się robię, zawsze uwielbiałam święta i cały ten blichtr, błyskotki, dekoracje, lampki i wszystko wokół- jak dziecko małe, a w tym roku kompletnie pusto mi w środku),
- jestem zmęczona pracą i obowiązkami zawodowymi- i chociaż uwielbiam pracować z dzieciakami i młodzieżą, to ostatnio mam ich serdecznie dość,
- a w duszy dobija mnie jakaś dziwna depresja (ja wiem, że zima i słońca ni ma i co roku mam podobnie, ale w tym roku jest inaczej, intensywniej- jakby ta ciemność ze "Stranger Things" weszła mi do głowy/duszy i opanowywała to sukcesywnie).
Ciężko jest.

emotka  Po burzy zawsze wychodzi słońce emotka  
bedzie dobrze. 
W konkursach się odkujesz
świeta jak przyjdą wtedy może poczujesz ich magię emotka  

visserarthur

Cytuj wiadomość#6557809 wtorek, 18 grudnia 2018, 20:26:27
Niekoniecznie mnie to wkurza, bo sprawa mnie nie dotyczy, ale bardzo rozbawiła mnie sytuacja znajomej i agencji Tqg (konkurs Kaufland). Napisała im, że według regulaminu 5 dni na odesłanie paragonu liczymy od dnia nastepującego, a oni, że formularz był aktywny do 16.12 (info o wygranej 12.12, czyli 5 dni mija 17.12, a nie 16.12). Ale pajace  emotka
0 0

pipi99

Cytuj wiadomość#6557813 wtorek, 18 grudnia 2018, 20:34:47
[quote=Chciałabym być znowu niepełnoletnia hehehe
cb656]
pipi99 napisał(a):

A mnie wkurza Heineken...znowu nic emotka Wysłałam już tyle życzeń- rymowanych, zwykłych, śmiesznych, poważnych...czemu się nie udaje? emotka  

Bo to konkurs dla pełnoletnich emotka Nie czytasz Regulaminu, czy zakładasz, że nie wszystkich dotyczy? emotka Oni wiedzą WSZYSTKO emotka
1 0

onmyown

Cytuj wiadomość#6557821 wtorek, 18 grudnia 2018, 20:58:55
visserarthur napisał(a):

Niekoniecznie mnie to wkurza, bo sprawa mnie nie dotyczy, ale bardzo rozbawiła mnie sytuacja znajomej i agencji Tqg (konkurs Kaufland). Napisała im, że według regulaminu 5 dni na odesłanie paragonu liczymy od dnia nastepującego, a oni, że formularz był aktywny do 16.12 (info o wygranej 12.12, czyli 5 dni mija 17.12, a nie 16.12). Ale pajace  emotka

TQG i wszystko jasne... jakoś mnie to nie dziwi. Też mam wieczne problemy z nimi i moimi wygranymi bonami, których usilnie starają się nie wydać. Mogli by się uczyć od innych agencji np. Avanti i czasem okazać ludzką twarz
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6557823 wtorek, 18 grudnia 2018, 21:04:47
a mnie wkurza polonistka w szkole mojego syna - 67% ocen to oceny niedostateczne...żeby nie było wątpliwości, tych ocen jest prawie 110. Albo młodzież w tej klasie to niepiśmienne debile...albo nauczyciel pomylił powołanie....

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6557846 wtorek, 18 grudnia 2018, 22:19:46
Zapisałam się do fajnej szkoły, w której uczą hiszpańskiego metodą Callana.Nauczycielka ekstra,koleżanki też- znamy się z poprzedniego kursu metodą tradycyjną.Już na ostatnich zajęciach nasza nauczycielka mówi nam,że jesteśmy wzywane do sekretariatu celem wyjaśnienia kwestii płatności.Gościu z sekretariatu stwierdza,że w ogóle nie dokonałam płatności za kurs, no to mu mówię,że na następne zajęcia mogę mu przynieść dowody wpłat- płaciłam w 2 ratach w październiku i w listopadzie.No i dziś tam w ich biurze siedziała jakaś inna babka i znowu ta sama śpiewka- tylko jedna z pań zapłaciła, 3 pozostałe nie.Na to pokazuje im dowody wpłaty na ich konto i jakoś dziwnym trafem moje wpłaty się nagle cudownie jednak odnalazły, a faktycznie tylko jedna koleżanka nie zapłaciła, do czego się przyznała.Jejku, dobrze nauczają, mają fajną kadrę,ale taki bajzel w księgowości.Naprawdę poczułam się nieswojo, jakbym chciała coś ugrać dla siebie emotka To mała szkoła, naprawdę tak ciężko sprawdzić kilkadziesiąt wpłat emotka A jeszcze dziś mieliśmy egzamin semestralny i tak się dodatkowo zestresowałam,ech.
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6557860 wtorek, 18 grudnia 2018, 23:15:24
Wkurza mnie że tradycyjnie przed świętami mamy znowu wirusa.. 2 lata temu najstarszy syn tak wymiotował że trafił do szpitala i 2 dni przed świętami wyszli z mężem, rok temu 3 dni przed świętami najstarszy syn, ja, mąż też tak wymiotowaliśmy że w święta apetytu nie mieliśmy, a teraz co - 6 dni do świąt a średni syn wymiotuje i nie wiadomo na kogo się rozejdzie a tak się cieszyłam że dziś 2 karpie w wannie pływają i dzieci radość mają, że piękną jodłę kaukaską kupiłam i cudowny stabilny stojak, dzieci jutro w przedszkolu wigilię mają i poślę tylko starszego i drugiemu będzie przykro a też chciałam pakować prezenty jak będą w przedszkolu a tu przy średnim nie spakuje i za dużo nie podziałam w domu.. idą święta, idą święta chyba zaczyna mnie pomału brać stres czy z wszystkim się wyrobię i na innych wirus nie przeskoczy..

tereniagno

Cytuj wiadomość#6557867 wtorek, 18 grudnia 2018, 23:42:06
onmyown napisał(a):

visserarthur napisał(a):

TQG i wszystko jasne... jakoś mnie to nie dziwi. Też mam wieczne problemy z nimi i moimi wygranymi bonami, których usilnie starają się nie wydać. Mogli by się uczyć od innych agencji np. Avanti i czasem okazać ludzką twarz

Niektórzy organizatorzy liczą pierwszy dzień od powiadomienia o wygranej nagrodzie. tzn.12 powiadomienie i pierwszym dniem jest już 12.W kilku przypadkach już to zauważyłam emotka

visserarthur

Cytuj wiadomość#6557874 środa, 19 grudnia 2018, 00:40:41
tereniagno napisał(a):

onmyown napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Niektórzy organizatorzy liczą pierwszy dzień od powiadomienia o wygranej nagrodzie. tzn.12 powiadomienie i pierwszym dniem jest już 12.W kilku przypadkach już to zauważyłam emotka

Tylko, że to nie do nich należy określanie sposobu liczenia, tym bardziej, że w większości regulaminów są zapisy, że w kwestiach nieuregulowanych regulaminem, moc prawną mają zapisy kodeksu cywilnego, a tam: "Jeżeli początkiem terminu oznaczonego w dniach jest pewne zdarzenie, nie uwzględnia się przy obliczaniu terminu dnia, w którym to zdarzenie nastąpiło."

atyde25

Cytuj wiadomość#6558017 środa, 19 grudnia 2018, 14:23:32
Fajnie ,że operatorzy tak dbają by za dużo nie wydał człek na smsy premium.Ale to już przesada plus na 2 numerach na kartę zablokował mi tak sobie na ich widzimisie wysyłkę sms premium:P Wszystko rozumiem ale wkurza mnie  to ,że sami zadecydowali na co mam wydawać swoje doładowania bez poinformowania mnie o tym.Nie powiem wam nawet bo to wiecie jak wkurzające jest czekanie na połączenie z człowiekiem na ich infolinii.Ale uffffffffff odblokowane mogę tracić na smsy ile chcę:)
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6558018 środa, 19 grudnia 2018, 14:28:21
Teraz to już nie wiem czy się śmiać czy płakać.Ale powiedziałam tej pani ,że ok 1 w nocy nagle została mi zabrana możliwość wysyłania numerów premium hmmmmmmmmmmmm.Wyszłam na erotomankę hahhahhah:)No tak każdy ma jakieś problemy do wkurzania się na święta emotka

isiulka

Cytuj wiadomość#6558019 środa, 19 grudnia 2018, 14:34:45
atyde25 napisał(a):

Fajnie ,że operatorzy tak dbają by za dużo nie wydał człek na smsy premium.Ale to już przesada plus na 2 numerach na kartę zablokował mi tak sobie na ich widzimisie wysyłkę sms premium:P Wszystko rozumiem ale wkurza mnie  to ,że sami zadecydowali na co mam wydawać swoje doładowania bez poinformowania mnie o tym.Nie powiem wam nawet bo to wiecie jak wkurzające jest czekanie na połączenie z człowiekiem na ich infolinii.Ale uffffffffff odblokowane mogę tracić na smsy ile chcę:)

Blokada smsów premium, to ponoć luksus jakim obdarowuje operator, dzięki temu nie dostajesz spamu emotka   
0 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6558064 środa, 19 grudnia 2018, 17:42:04
wkurza mnie totalnie  moje " nie chce mi się " - już nawet kafki nie idę sobie zaparzyć emotka  
Wkurza mnie  brak prezentu dla syna - drugi tydzień poluję na coś ale jeszcze nie wiem na co emotka
 Skarpety dopadają - już mam emotka - z mojego ulubionego sklepu - gryfnie emotka który serdecznie polecam emotka  
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6558075 środa, 19 grudnia 2018, 18:02:26
kasiaj110 napisał(a):

wkurza mnie totalnie  moje " nie chce mi się " - już nawet kafki nie idę sobie zaparzyć emotka  
Wkurza mnie  brak prezentu dla syna - drugi tydzień poluję na coś ale jeszcze nie wiem na co emotka
 Skarpety dopadają - już mam emotka - z mojego ulubionego sklepu - gryfnie emotka który serdecznie polecam emotka  

A on czasem nie czeka na PS? emotka

Również mam słabość do asortymentu w Gryfnie... oraz Qdizajn emotka Ino bym musiała kiedyś dokładnie oblukać, czy czasem nie sprzedają chińszczyzny - o ile to możliwe, staram się jej nie kupować.

tereniagno

Cytuj wiadomość#6558101 środa, 19 grudnia 2018, 19:53:42
Nie wierzę, padł mi komputer na same Święta.Słabo umiem posługiwać się na tablecie:(Irytuje mnie to emotka
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6558110 środa, 19 grudnia 2018, 20:24:06
joan napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

A on czasem nie czeka na PS? emotka

Również mam słabość do asortymentu w Gryfnie... oraz Qdizajn emotka Ino bym musiała kiedyś dokładnie oblukać, czy czasem nie sprzedają chińszczyzny - o ile to możliwe, staram się jej nie kupować.

KOCHAM śląską gwarę na tych koszulkach, a zwłaszcza FURGAJĄCE CICIKI oraz SZMATERLOK.
Próbowałam wybrać zabawny T-shirt z tych dwóch stron, ale nie wiem który emotka  tyle tego jest.
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6558113 środa, 19 grudnia 2018, 20:45:15
kumulacja napisał(a):

KOCHAM śląską gwarę na tych koszulkach, a zwłaszcza FURGAJĄCE CICIKI oraz SZMATERLOK.
Próbowałam wybrać zabawny T-shirt z tych dwóch stron, ale nie wiem który emotka  tyle tego jest.

Mnie się najbardziej podobają produkty z napisami:
- Skocz mi na pukel!
- Bodnij mie w rzić!
- Chachor
- Gizd
emotka emotka emotka

Vivacia

Cytuj wiadomość#6558241 czwartek, 20 grudnia 2018, 12:30:50
...jak przychodzą reklamy loterii, w których biorę udział, i przez chwilę mylnie myślę, że coś wygrałam emotka :P:P
lager 0
|< << < 4445 4446 4447 4448 4449 44504451 4452 4453 4454 4455 > >> >|