Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4447 4448 4449 4450 4451 44524453 4454 4455 4456 4457 > >> >|

kermit

Cytuj wiadomość#6559080 środa, 26 grudnia 2018, 15:12:30
 aniajukej napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wybacz, ale nie mam zamiaru się pod Ciebie podporządkowywać. Od takich rzeczy jest ten dział. Skoro nie chcesz czytać negatywnych rzeczy, to po co przeglądasz wątek o tym, co ludzi wkurza? Czego się tu spodziewałaś? Historii o wesołych jednorożcach brykających w tęczowych chmurkach? Masz przecież wątek z czego ludzie się cieszą. Litości...

Na pewno nie tego, że ktoś wrzuci tu jakieś psycholskie zachowania jakichś zwyroli! Takie wiadomości i filmiki nawet na fb na szanujących się stronach są ukryte i widnieje na nich ostrzeżenie, że filmik/zdjęcie zawiera przemoc lub jest nieodpowiedni dla ludzi o wysokim poczuciu estetyki. Jak widać Ciebie jara taki news skoro przerzucasz go tutaj.

Ale to nie jest wiadomość ani filmik pokazujący "psycholskie zachowania zwyroli" tylko link do zrzutki na leczenie poszkodowanego kota Kliknęłaś w to w ogóle zanim  się wypowiedziałaś? Przed czym niby tu miałoby być ostrzeżenie?  Twoje poczucie estetyki nie pozwala Ci na oglądanie stron typu zrzutka czy siepomaga?  Faktycznie same nieestetyczne nieszczęścia tam są

isiulka

Cytuj wiadomość#6559081 środa, 26 grudnia 2018, 15:22:49
kermit napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Wybacz, ale nie mam zamiaru się pod Ciebie podporządkowywać. Od takich rzeczy jest ten dział. Skoro nie chcesz czytać negatywnych rzeczy, to po co przeglądasz wątek o tym, co ludzi wkurza? Czego się tu spodziewałaś? Historii o wesołych jednorożcach brykających w tęczowych chmurkach? Masz przecież wątek z czego ludzie się cieszą. Litości...

Na pewno nie tego, że ktoś wrzuci tu jakieś psycholskie zachowania jakichś zwyroli! Takie wiadomości i filmiki nawet na fb na szanujących się stronach są ukryte i widnieje na nich ostrzeżenie, że filmik/zdjęcie zawiera przemoc lub jest nieodpowiedni dla ludzi o wysokim poczuciu estetyki. Jak widać Ciebie jara taki news skoro przerzucasz go tutaj.

Ale to nie jest wiadomość ani filmik pokazujący "psycholskie zachowania zwyroli" tylko link do zrzutki na leczenie poszkodowanego kota Kliknęłaś w to w ogóle zanim  się wypowiedziałaś? Przed czym niby tu miałoby być ostrzeżenie?  Twoje poczucie estetyki nie pozwala Ci na oglądanie stron typu zrzutka czy siepomaga?  Faktycznie same nieestetyczne nieszczęścia tam są

Moze faktycznie laguna niefartownie to skomentowała bo ja tez myślałam ze to kolejny tekst o tym jak ktos dręczy zwierzęta, a ze sama jestem mocno czula na takie treści to nie klikam, nie czytam bo mnie to wkurza/smuci. 

Za to gdybym przeczytała ze to zbiórka na zwierzaka to pewnie nie tylko bym weszła ale bym pomogła.

Nie kłóćcie się bo to pewnie zwykle nieporozumienie a złość wynika z tego ze  obojgu Wam zależy na losie zwierzaków emotka
mia 0

aniajukej

Cytuj wiadomość#6559083 środa, 26 grudnia 2018, 15:31:17
kermit napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Oczywiście, że nie weszłam w ten link, ponieważ autorka posta nie napisała do czego się odnosi.
Tym niemniej nie każdy chce czytać takie wiadomości i faktycznie ten wątek czyni mnie nieszczęśliwą. Dlatego również nie czytam, nie słucham i nie ogladam żadnych wiadomości.

aniajukej

Cytuj wiadomość#6559085 środa, 26 grudnia 2018, 15:49:36
cb656 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

kermit napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Skoro nie chcesz czytać negatywnych rzeczy, to po co przeglądasz wątek o tym, co ludzi wkurza? Czego się tu spodziewałaś? Historii o wesołych jednorożcach brykających w tęczowych chmurkach?

Na pewno nie tego, że ktoś wrzuci tu jakieś psycholskie zachowania jakichś zwyroli!

Ale to nie jest wiadomość ani filmik pokazujący "psycholskie zachowania zwyroli" tylko link do zrzutki na leczenie poszkodowanego kota Kliknęłaś w to w ogóle zanim  się wypowiedziałaś?

Oczywiście, że nie weszłam w ten link, ponieważ autorka posta nie napisała do czego się odnosi.

Litości, obwiniać innych za swoją niewiedzę i ignorancję to naprawdę szczyt emotka
Gołym okiem przecież widać adres, nie trzeba w niego nawet klikać, funkcjonalność przeglądarki jest taka, że jak się nad link najedzie myszą, to w narożniku pojawia się PEŁNY adres, którego składnia pozwala na wstępną ocenę, dokąd prowadzi. Jak się o tym nie wie, to potem się tak histerycznie i niepotrzebnie wypowiada. Żaaal... emotka

Niepotrzbenie to Ty się wypowiadasz. Wszędzie, w każdym wątku, na każdy temat. Rzygam Twoim nickiem na tym forum. Szczerze.

isiulka

Cytuj wiadomość#6559088 środa, 26 grudnia 2018, 15:54:16
aniajukej napisał(a):

cb656 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

kermit napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Skoro nie chcesz czytać negatywnych rzeczy, to po co przeglądasz wątek o tym, co ludzi wkurza? Czego się tu spodziewałaś? Historii o wesołych jednorożcach brykających w tęczowych chmurkach?

Na pewno nie tego, że ktoś wrzuci tu jakieś psycholskie zachowania jakichś zwyroli!

Ale to nie jest wiadomość ani filmik pokazujący "psycholskie zachowania zwyroli" tylko link do zrzutki na leczenie poszkodowanego kota Kliknęłaś w to w ogóle zanim  się wypowiedziałaś?

Litości, obwiniać innych za swoją niewiedzę i ignorancję to naprawdę szczyt emotka
Gołym okiem przecież widać adres, nie trzeba w niego nawet klikać, funkcjonalność przeglądarki jest taka, że jak się nad link najedzie myszą, to w narożniku pojawia się PEŁNY adres, którego składnia pozwala na wstępną ocenę, dokąd prowadzi. Jak się o tym nie wie, to potem się tak histerycznie i niepotrzebnie wypowiada. Żaaal... emotka

Niepotrzbenie to Ty się wypowiadasz. Wszędzie, w każdym wątku, na każdy temat. Rzygam Twoim nickiem na tym forum. Szczerze.

Ania olej forumowych troli, nie warto psuć sobie humoru.

aniajukej

Cytuj wiadomość#6559089 środa, 26 grudnia 2018, 16:18:13
isiulka napisał(a):

aniajukej napisał(a):

cb656 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

kermit napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Ania olej forumowych troli, nie warto psuć sobie humoru.

Nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi ktoś, kogo zdanie mnie nie obchodzi. Równie dobrze mogłby nic nie napisać. Nie czytam jego wypowiedzi w innych wątkach, bo jego trzeba lekceważyć jak siostry Godlewskie. Nie słuchać, nie komentować, olewać. Takie wytwory żyją własną rzeczywistością, w której wiele wiedzą i coś znaczą. W momencie, gdy przestajesz ich zauważać, zmieniają nick i zaczynają nowe życie. Czasami lubię prowokować takie bezbarwne ptaszki udające papugi, ale dzisiaj mi się nie chce, bo już znowu mam świąteczny nastrój, pomimo tego newsa z rana.

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6559098 środa, 26 grudnia 2018, 17:14:43
aniajukej napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Święta Bożego Narodzenia... czas, w którym "ludzie" podpalają żywcem koty emotka  Po co? Dla zabawy? Dla filmiku na YouTube?
https://www.ratuj...ki.pl/spalonyfreddie

Po ch.. w ogóle takie coś wrzucasz na forum??? Może ktoś nie czyta i nie śledzi wiadomości i w ogóle nie chce o takich rzeczach czytać??!!

Opisałam tutaj tylko sytuację, która mnie zdenerwowała. Nie opublikowałam żadnego filmu ani zdjęcia, na który mogłabyś się przeze mnie natknąć. Gdyby ludzie o tym nie rozmawiali i nie podawali dalej, to nie udałoby się w ciągu doby uzbierać kilkunastu tysięcy na leczenie tego kota. Jeśli Ty wolisz zamykać oczy na to, co dzieje się na świecie i żyć w jakimś kokonie, to Twoja sprawa. Szanuję. Ale nie wchodź do cukierni, gdzie ludzie jedzą ciastka i nie miej do nich o to pretensji, bo Ty jesteś na diecie. Nie napisałam o tym w wątku "Informują" czy "Dyskusje o innych konkursach", żeby złamać regulamin. Nie opublikowałam też żadnych niewłaściwych materiałów. Specjalnie nie wkleiłam żadnego zdjęcia. Ale ludzie komentują tutaj różne sprawy - morderstwa, ataki terrorystyczne... wolność słowa. Wchodząc na taki wątek, robisz to na własną odpowiedzialność. Ja komentuję sprawy, które mnie denerwują. I nie zamierzam się cenzurować, bo Ty chcesz oglądać świat w różowych okularach. Jesteś dorosła i chyba bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz w internecie? Nie opublikowałam tutaj żadnego kontrowersyjnego zdjęcia ani nagrania. Więc robisz burzę w szklance wody, bo nawiązałam do bieżącej sprawy. Mam nadzieję, że wyrzuciłaś już telewizor, kazałaś ocenzurować wszystkie kioski ruchu oraz odłączyłaś sobie internet, bo ten przypadek niedługo trafi do mediów. Nie daj Boże ktoś wspomni o tym we wiadomościach, wywiesi na witrynie gazetę z tą informacją albo pojawi się ona w nagłówku na jakimś portalu, a Ty przecież nie jesteś przygotowana na takie "psycholskie" wiadomości... Sama uważam, że publikowanie drastycznych zdjęć czy filmów bez ostrzeżenia jest złe, ale ja nic takiego nie zrobiłam. Więc nabierz trochę pokory i szacunku do innych. A nie już na "Dzień dobry" rzucasz przekleństwami jak w rynsztoku.

aniajukej

Cytuj wiadomość#6559100 środa, 26 grudnia 2018, 17:40:15
Przeczytaj raz jeszcze uważnie co napisałam - nie czytam, nie oglądam, nie słucham wiadomości. W ogóle. Nie czytam gazet ani wiadomości w internecie. Nie natknę się na gazetę w kiosku, bo nie mieszkam w Polsce. To, że nie chcę czytać takich wiadomości nie znaczy, że jestem nieczuła ani nie obchodzi mnie to. Mój kokon jest po to, że mam już dość takich informacji o znęcających się nad zwierzetami ludziach. Nie jestem w stanie znieśc więcej. Dlatego się od tego odcięłam. Kapujesz?
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6559101 środa, 26 grudnia 2018, 17:49:29
aniajukej napisał(a):

Przeczytaj raz jeszcze uważnie co napisałam - nie czytam, nie oglądam, nie słucham wiadomości. W ogóle. Nie czytam gazet ani wiadomości w internecie. Nie natknę się na gazetę w kiosku, bo nie mieszkam w Polsce. To, że nie chcę czytać takich wiadomości nie znaczy, że jestem nieczuła ani nie obchodzi mnie to. Mój kokon jest po to, że mam już dość takich informacji o znęcających się nad zwierzetami ludziach. Nie jestem w stanie znieśc więcej. Dlatego się od tego odcięłam. Kapujesz?

Przykro mi, ale to jest Twoja sprawa. To publiczne forum, wątek od wyżalania się... Każdy może tutaj napisać o sprawach, które go bolą. Nie złamałam regulaminu i nie opublikowałam żadnych drastycznych materiałów, które mogłyby kogoś zgorszyć. Umieściłam swoją wypowiedź w odpowiednim wątku. Przykro mi z powodu Twojej wrażliwości. Mnie też bolą takie newsy, bo każdą swoją wolną chwilę i wolny grosz poświęcam na pomoc zwierzętom i ludziom. Kto mnie tu lepiej zna, ten wie. Rozumiem i szanuję Twoją decyzję. Ale jesteśmy na przestrzeni publicznej, a ja trzymam się regulaminu. Więc proszę nie obwiniaj mnie za swoje odczucia, bo nie napisałam tutaj nic, co byłoby nieodpowiednie. To jest wątek "wkurza mnie" i raczej nikt tu pozytywnych rzeczy nie wrzuca... więc każdy sam decyduje, co czyta. Nie powinnaś z tego powodu rzucać do mnie przekleństwami. Nie mam zamiaru więcej tego tłumaczyć, bo to bez sensu. A Tobie życzę więcej spokoju i opanowania. Pozdrawiam... 

aniajukej

Cytuj wiadomość#6559102 środa, 26 grudnia 2018, 17:53:47
To jest wątek od pisania co mnie wkurza. Wkurzyłaś mnie Ty i Twój post. Idealne miejsce zatem.
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6559104 środa, 26 grudnia 2018, 18:04:13
aniajukej napisał(a):

To jest wątek od pisania co mnie wkurza. Wkurzyłaś mnie Ty i Twój post. Idealne miejsce zatem.

Ale pretensje miej do siebie, że to na własne życzenie przeczytałaś, a nie do mnie, że o tym napisałam. Ja się stosuję do zasad forum. I nie mam zamiaru zbierać wyzwisk za Twoje problemy z percepcją świata. Sama wchodzisz na takie wątki, a potem czepiasz się agresywnie ludzi, że piszą zgodnie z tematyką wątku, a Ty nie chcesz tego czytać... I to moja ostatnia odpowiedź do Ciebie, bo trudno to nawet nazwać dyskusją. 

synk

Cytuj wiadomość#6559126 środa, 26 grudnia 2018, 22:00:47
wkurza mnie faworyzowanie niektórych przez admina (zdolnabestia)....gość mnie obraził i jest OK, ja napisałem prawdę o jego zachowaniu i mam punkta karnego...a kij jej w oko...Wesołych Świąt emotka

aniajukej

Cytuj wiadomość#6559145 środa, 26 grudnia 2018, 23:11:35

aniajukej napisał(a):

Ale pretensje miej do siebie, że to na własne życzenie przeczytałaś, a nie do mnie, że o tym napisałam. Ja się stosuję do zasad forum. I nie mam zamiaru zbierać wyzwisk za Twoje problemy z percepcją świata. Sama wchodzisz na takie wątki, a potem czepiasz się agresywnie ludzi, że piszą zgodnie z tematyką wątku, a Ty nie chcesz tego czytać... I to moja ostatnia odpowiedź do Ciebie, bo trudno to nawet nazwać dyskusją. 

Zanim mnie znowu spróbujesz ocenić. Frgm bloga.
"Lubię czasami wrzucić do sieci prowokacyjny komentarz w odpowiedzi na jakiś artykuł, czy zaczepną odpowiedź do czyjegoś komentarza. Im popularniejszy portal, tym hejt pod moim adresem zaczyna się szybciej. Zazwyczaj na niego nie odpowiadam, ale czasami nie mogę oprzeć się pokusie, by nie podyskutować sobie kulturalnie z nieświadomymi prowokacji użytkownikami internetu.
Tak było w przypadku, gdy napisałam, że pozbyłam się z mojego domu książek, bo mojej córce po nich odbija, jej wyobraźnia zaczyna szybować na niewyobrażalnych dla mnie pułapach a jej wiedza i słownictwo poszerzają się w zastraszającym tempie.

Jednakże moja wczorajsza odpowiedź do hot niusa sprzedanego po południu przez Radio Zet, była przemyślana i w 100% zgodna z moimi uczuciami.
Cytuję niusa: "Dramat w Niemczech. 25-letnia mieszkanka Hanoweru nie mogła dostać się do mieszkania swoich krewnych. Zaniepokojona kobieta wezwała na miejsce patrol policji. W środku znaleziono dwa martwe ciała. W mieszkaniu w niemieckim Hanowerze leżały zwłoki 52-latki i jej 27-letniego syna. Jak mówią śledczy, od samego początku podejrzewali, że za śmierć dwojga osób odpowiadał pies rasy Staffordshire Bull Terrier (...)"
Dodam jeszcze, że artykuł opatrzony był tytułem "Ogromna tragedia" oraz zdjęciem psa i zanim zaczęłam go czytać, miałam już w głowie wizję kolejnego psychola, który krzywdząc bezbronne zwierzę, chciał udowodnić światu jaki z niego bohater.
Gdy doczytałam do końca, szczerze mówiąc ulżyło mi. Nareszcie to nie człowiek skrzywdził psa. No i właśnie wtedy poczułam, że muszę napisać to, o czym pomyślałam.
I napisałam w komentarzach pod artykułem: "Jednak wolę przeczytać takiego niusa niż kolejne doniesienia o psie skatowanym przez człowieka".
No i się zaczęło...
Napisano między innymi, że ze swoimi przekonaniami jestem jak Hitler, bo lepiej traktuję zwierzęta, niż ludzi.
Na privie dostałam wiadomość, że powinnam się smażyć w piekle, bo nie mam wrażliwości na ludzką śmierć a psią maszynę do zabijania powinnam mieć w domu, żeby zagryzła kiedyś na śmierć mnie i moje dzieci.
Ktoś napisał, że mnie po cenzuraiło, bo śmiem się wyrazić o ludzkiej krzywdzie takimi lekceważącymi słowami.
No i że jestem chora psychicznie i dużo takich wkurzonych emotek wrrrr dostałam.

O prawo do posiadania psa zaczęłam walczyć, gdy miałam 5 lat.
Rodzice ugięli się po raz pierwszy dwa lata później. Dostałam pudelka na siódme urodziny. Potem przygarnęliśmy owczarka niemieckiego, potem kolejnego a pekińczyka dostałam od Mikołaja.
Nie mówię, że nigdy nie stosowałam przemocy fizycznej wobec psów, bo to nie byłaby prawda. Raz zastosowałam... Gdy miałam jakieś 4 lata, Kama, (owczarek niemiecki należący do Siostry mojej babci) próbowała zbyt brutalnie ustalić ze mną zasady koegzystencji. Ugryzłam ją w ucho. Mama mówi, że to był początek pięknej przyjaźni. Ja ją kochałam a ona ze słusznej odległości odwzajemniała moje uczucie.
Gdy stworzyłam własny dom, nie mogło zabraknąć w nim psów, bo dla mnie istnieje tylko jeden model Domu Idealnego. Ten z psami w środku. Mogą być też w nim ludzie, ale psy muszą.

Gdy czytam (choć ostatnio już nie czytam, bo mam po prostu dość tej patoli) doniesienia mediów o przestępstwach dokonywanych przez ludzi na psach, o bestialskich zbrodniach (tak, to są zbrodnie), których ludzie dopuszczają się na bezbronnych zwierzętach, PRZYSIĘGAM!, budzą się we mnie najgorsze instynkty!
Jestem osobą bardzo miłą, wrażliwą, pomocną, empatyczną.
Ale gdy doświadczam przemocy wobec bezbronnych, do głosu dochodzą bardzo złe demony drzemiące w mojej sympatycznej osobowości.
Mając niespełna 20 lat miałam nieprzyjemność być świadkiem sytuacji, gdy jakiś niewielki pan chciał wyegzekwować od swojego psa posłuszeństwo. Wymyślił sobie, że jak go skopie na ulicy, pies zacznie go słuchać. To był rok 1998. Nikt nie zareagował. Nikt, poza mną. Nie wiem jak to się stało i kiedy, ale w ułamku sekundy pies był w moich rękach a pan leżał na chodniku. Powinnam go wtedy jeszcze skopać, ale tak się bałam, że uciekałam aż mi się trampki paliły.

Moim zdaniem prawo jest zbyt łagodne dla psychopatów znęcających się nad zwierzętami i to jest podstawowy problem. Potrzebne są radykalne zmiany i to na cito.
Gdyby w ramach kary, przed osadzeniem w więzieniu, można byłoby na przykład takiego gościa przywiązać liną do auta i przeciągnąć po okolicy, na przykład wokół schroniska. Albo rozebrać do naga i zostawić w lesie przywiązanego do drzewa na dobę lub dwie bez jedzenia i picia. Albo go skopać i połamać mu ręce albo nogi. No albo na przykład oblać benzyną i podpalić (tak na chwilę chociaż). Albo wsadzić do worka, zawiązać i wrzucić do rzeki...ehhh rozmarzyłam się.
No bo niby dlaczego ktoś, kto świadomie wykorzystał przewagę fizyczną nad bezbronną istotą żyjącą po to tylko, żeby rozładować swoje chore emocje, ma prawo żyć bez doświadczenia na własnej skórze tego, co sam zrobił?"
0 niunio

agakaz2

Cytuj wiadomość#6559149 czwartek, 27 grudnia 2018, 07:13:28
niektórym odbija po świętach chyba za dużo wolnego emotka
dziś ważny dzień - wkurza mnie niewiedza.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6559170 czwartek, 27 grudnia 2018, 10:24:59
Tak dokladnie,a zwroc takiemu uwagę, ze po pieskach sie sprzata.  To ci kulturalnie odpowie  spier........

stamp2

Cytuj wiadomość#6559175 czwartek, 27 grudnia 2018, 10:40:51
anialistopad napisał(a):

Tak dokladnie,a zwroc takiemu uwagę, ze po pieskach sie sprzata.  To ci kulturalnie odpowie  spier........

a co tam że wczoraj 6 osób spłoneło, emotka najważniejsze żeby dbać o sra......ce piesełeczki-i pamietajta nie strzelać! emotka co by piesełow nie straszyć emotka a że ludzie sie boją to nieważne emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6559180 czwartek, 27 grudnia 2018, 10:55:23
pogoda emotka emotka tylko uwalić sie i emotka emotka emotka
pewnie na Wielkanoc bedzie śnieg-jak tradycja to tradycja emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6559242 czwartek, 27 grudnia 2018, 14:51:58
anialistopad napisał(a):

ja mam wesoło bo dzieci mają na ogrodzie piaskownicę a od sąsiadów koty uwielbiają robić sobie z niej kuwetę. W czerwcu wymieniliśmy piasek. Pilnowałam, na noc przykrywałam aby odzwyczaić kocurki. Jednego wieczoru podlewałam kwiaty a jeszcze nie przykryłam piaskownicy i widzę już kocurek myk do piaskownicy więc piłką rzuciłam w jego stronę i wołam "uciekaj rudzielcu" a sąsiadka "czemu atakuję jej kotka jak on z potrzebą".. zaniosłam jej paragon za piasek 50 zł i z uśmiechem że wymiana piasku w kuwecie kotka wyniosła 50 zł płaci gotówką czy przelewem emotka  
nie mam nic do zwierząt ale niestety czasami właściciele place zabaw dla dzieci wykorzystują jako super miejsca na załatwianie ich potrzeb. Ile kup nieposprzątanych, ile piaskownic śmierdzących to długo mówić. Wszystko z umiarem bo tak jak komuś mogą przeszkadzać wrzeszczące dzieci tak innemu psiaki z kokardkami na głowie z potrzebą w piaskownicy lub koło. 

w temacie wkurza mnie brak śniegu bo dzieci tak na niego czekają..

anialistopad

Cytuj wiadomość#6559395 piątek, 28 grudnia 2018, 13:27:29
Przeszukalam caly dom i nie ma mojego kolczyka. Prezent od meza na gwiazdke. Pudeleczko jest, lancuszek i 1 kolczyk.a drugiego wcielo. Moj maly gdzies go rzucil,nawet nie wiem kiedy mi go pociągnął.  Na chwilke zostawilam na stole,doslownie sekundy i amba,wcielo.wkurzylam sie jak ..........
0 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6559470 piątek, 28 grudnia 2018, 18:03:38
Zbliża się konie roku więc oto moja litania "Wkurzam się bo" :
- czy normą już jest jak się wysyła życzenia na fejsbooku to wysyła się zdjęcie własnej choinki z prezentami- jak mnie się to nie podoba!!!!!! Wszystkie życzenia jakie dostałam miały właśnie takie zdjęcia- miałam ochotę odpisywać nawzajem emotka i uj mnie obchodzi jaką choinkę masz w domu! 

- nagonka na petardziaży emotka - osobiście nie wypuszczam forsy w powietrze ale jak ktoś chce - wolny kraj- człowiek istota rozumna i powinna wiedzieć w jaki sposób ma ze swojego mózgu korzystać! Mam w domu i koty i psa i wiem co to znaczy stres u zwierzaka - dlatego dbam o to by zapewnić im  bezpieczeństwo - ale nie wyzywam nikogo od debili bo w sylwestra strzela...  
Popadamy w jakieś skrajności których mój wsiorski rozum nie potrafi ogarnąć - może i nawet nie chce tego ogarniać ...

- wkurza mnie pogoda- jak ja nie cierpię deszczu

- wkurzają mnie dyskusje na forum- uszczypliwości i nieżyczliwość- to są tylko konkursy- powinny być dobrą zabawą - a jeśli uda się coś wygrać - to rewelacyjnie! Pogratulujmy sobie nawzajem - pomóżmy jeśli możemy, ochrzańmy jeśli jest taka potrzeba ale pozostańmy ludźmi!!!! Prawdziwe oblicze konkursowicza wychodzi w momencie przegranej! 
|< << < 4447 4448 4449 4450 4451 44524453 4454 4455 4456 4457 > >> >|