Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4447 4448 4449 4450 4451 44524453 4454 4455 4456 4457 > >> >|

sks900

Cytuj wiadomość#6550138 piątek, 23 listopada 2018, 12:31:47
anialistopad napisał(a):

No kurde moj bank nie działa. Nie moge zrobic przelewu to raz .a dwa poszlam na zakupy i karta tez nie dziala. Nie moglam nia zaplacic odmowa . Dobrze ze mam jeszcze w innym banku konto bo bym zakupy zostawila przy kasie. A na infolinii twierdzą ze oni nie maja awarii. Bwkur....mnie juz dzis 

Jaki bank?
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6550153 piątek, 23 listopada 2018, 13:07:20
assal napisał(a):

Mnie to wymaganie pieczątek wkurza, choć sama w życiu o taką nie prosiłam. Jeszcze nic mi z powodu marnie opisanego paragonu nie przepadło, ale to chyba tylko dlatego, że w loteriach coś nic nie wygrywam  emotka
Za to coś mi tam kumpel niedawno kupował, a że ten uprzedzony, by paragon był dobrze opisany, poprosił kasjerkę o szczegółowy opis produktu i pieczątkę sklepu. Chwilę później słyszy, jak jedna kasjerka do drugiej szepcze: "Uważajcie, kontrola w sklepie. Pieczątkę chciał facet" emotka  

Mi kolo powiedział, że nie przystawi pieczątki na (jego sklepu) paragonie bo pieczątka  to dokument firmowy i nie można jej stawiać gdzie się chce - teraz jest  emotka a wcześniej było emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6550154 piątek, 23 listopada 2018, 13:08:41
sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

No kurde moj bank nie działa. Nie moge zrobic przelewu to raz .a dwa poszlam na zakupy i karta tez nie dziala. Nie moglam nia zaplacic odmowa . Dobrze ze mam jeszcze w innym banku konto bo bym zakupy zostawila przy kasie. A na infolinii twierdzą ze oni nie maja awarii. Bwkur....mnie juz dzis 

Jaki bank?

Juz dziala pko sa
0 0

luckymen

Cytuj wiadomość#6550169 piątek, 23 listopada 2018, 13:52:52
Decathlon, miał być Black Friday a nie ma... emotka
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6550171 piątek, 23 listopada 2018, 13:55:50
brak poszanowania w firmie do pracowników pracujących lata w danym miejscu .. emotka  bo co , bo siedzi to i tak będzie siedział ?
To tak jak z telewizją.. dla nich ważniejszy jest nowy klient niż osoba, która od lat ma z nimi umowę emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6550178 piątek, 23 listopada 2018, 14:24:00
mdepfs napisał(a):

brak poszanowania w firmie do pracowników pracujących lata w danym miejscu .. emotka  bo co , bo siedzi to i tak będzie siedział ?
To tak jak z telewizją.. dla nich ważniejszy jest nowy klient niż osoba, która od lat ma z nimi umowę emotka

Znajomy dyrektor twierdził, że pracownik, zatrudniony powyżej 5 lat, to do niczego się nie nadaje emotka . Zapuścił korzenie, nabrał pewności, czuje się bezpiecznie, a skoro "siedzi" to boi się zmian, nowych wyzwań, itp. Rotacja u niego była lecz ci, którzy odchodzili, później byli mu wdzięczni. Dawniej to ludzie przychodzili do jednej firmy na staż i z niej odchodzili na emeryturę, znam takich
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6550179 piątek, 23 listopada 2018, 14:25:21
nkba napisał(a):

assal napisał(a):

Mnie to wymaganie pieczątek wkurza, choć sama w życiu o taką nie prosiłam. Jeszcze nic mi z powodu marnie opisanego paragonu nie przepadło, ale to chyba tylko dlatego, że w loteriach coś nic nie wygrywam  emotka
Za to coś mi tam kumpel niedawno kupował, a że ten uprzedzony, by paragon był dobrze opisany, poprosił kasjerkę o szczegółowy opis produktu i pieczątkę sklepu. Chwilę później słyszy, jak jedna kasjerka do drugiej szepcze: "Uważajcie, kontrola w sklepie. Pieczątkę chciał facet" emotka  

Mi kolo powiedział, że nie przystawi pieczątki na (jego sklepu) paragonie bo pieczątka  to dokument firmowy i nie można jej stawiać gdzie się chce - teraz jest  emotka a wcześniej było emotka

miałam tak samo, z kierowniczką i to dużego sklepu, mówiła, że nie da pieczątki, bo używają jej tylko jak towary przyjeżdża!
nie chce się wierzyć w niekompetencje i brak wiedzy elementarnej
normalnie bała się tą głupią pieczątkę z danymi jakie są w rejestrze online przystawić na paragon...
musiałam babę, które od kilkudziesiecu lat robi w sklepie edukować

androm

Cytuj wiadomość#6550180 piątek, 23 listopada 2018, 14:27:29
azaflora napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Znajomy dyrektor twierdził, że pracownik, zatrudniony powyżej 5 lat, to do niczego się nie nadaje emotka . Zapuścił korzenie, nabrał pewności, czuje się bezpiecznie, a skoro "siedzi" to boi się zmian, nowych wyzwań, itp. Rotacja u niego była lecz ci, którzy odchodzili, później byli mu wdzięczni. Dawniej to ludzie przychodzili do jednej firmy na staż i z niej odchodzili na emeryturę, znam takich

ciekawe czy sam zwolnił się żeby do tych 5 lat nie dobić

azaflora

Cytuj wiadomość#6550201 piątek, 23 listopada 2018, 15:18:06
androm napisał(a):

azaflora napisał(a):

mdepfs napisał(a):

ciekawe czy sam zwolnił się żeby do tych 5 lat nie dobić

Oczywiście, że nie emotka   przecież był wyjątkiem od opracowanej przez siebie reguły
0 0

Gość krzysiek113

Cytuj wiadomość#6550365 sobota, 24 listopada 2018, 08:42:23
Wkurza mnie żebranie o pomoc w Heinekenie.  emotka  naliczyłem ponad 20 wpisów. Aż tak Wam zależy na piwach za 50 zł opakowane w karton z choinką? emotka  podawałem Wam łapy w dół! W ogóle tem wątek wygraj mi jest denny.

buziolek

Cytuj wiadomość#6550366 sobota, 24 listopada 2018, 08:45:54
krzysiek113 napisał(a):

Wkurza mnie żebranie o pomoc w Heinekenie.  emotka  naliczyłem ponad 20 wpisów. Aż tak Wam zależy na piwach za 50 zł opakowane w karton z choinką? emotka  podawałem Wam łapy w dół! W ogóle tem wątek wygraj mi jest denny.

A co Ci do tego? Boli Cię to? Od tego jest ten wątek

Gość krzysiek113

Cytuj wiadomość#6550367 sobota, 24 listopada 2018, 09:00:56
Tak, posty w stylu za kod z chrupek za złotówkę niech ktos mi wygra Heinekena są żenujące. Ciekawe czy ktoś w ogole Wam odpisuje na te posty - wątpię  emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6550368 sobota, 24 listopada 2018, 09:01:23
krzysiek113 napisał(a):

A co ci do tego! masz zły dzień że wkurzaja cię te wpisy. weź wyluzuj jak nie pasuje nie komentuj. Ale mnie takie osoby wkurzaja szok emotka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6550373 sobota, 24 listopada 2018, 09:40:34
krzysiek113 napisał(a):

Hmmm... taka trochę prowokacja, co? emotka   :)  W sumie każdy ma prawo wkurzać się na to, na co ma ochotę, do tego nie jesteś z pewnością pierwszą osobą, wkurzającą się tu na jakiś temat i konkretne wpisy, dając im łapki w dół, a mimo to nadal będącą użytkownikiem forum z takimi wpisami i z takimi tematami, ale zwróć, proszę, uwagę na swoją własną stopkę - "...kiedy nie marzysz czas stoi w miejscu". emotka  Ktoś marzy o locie na księżyc czy bajecznej wycieczce zagranicznej, ktoś inny - o napisaniu prośby o Heńka. No i spełnia swoje marzenia. emotka  Wolno mu? - wolno! emotka  Więcej luzu! Wszak Ciebie to nie dotyczy, Ty nie prosisz.  emotka

izkak

Cytuj wiadomość#6550382 sobota, 24 listopada 2018, 10:56:45
krzysiek113 napisał(a):

Tak, posty w stylu za kod z chrupek za złotówkę niech ktos mi wygra Heinekena są żenujące. Ciekawe czy ktoś w ogole Wam odpisuje na te posty - wątpię  emotka

A mnie wkurza Twoje podejście! emotka  Ja też oferowałam kody Lay's za "złotówkę" za pomoc w Heinekenie. Chyba nie sądzisz, że ktoś wygra mi pudło piwa za 1 kod?   emotka To byłby deal jakich mało, ale każdy ma swój rozum i ilość kodów uzgadniamy na PW emotka  Dodam tylko, że forumowicze odpisują - niekoniecznie  z ofertą sprzedaży kartonów, bo niektórzy dają też wskazówki BEZINTERESOWNIE, nie oczekując niczego w zamian  emotka  I tak, wkurza mnie, że prośbę o pomoc nazywasz żebraniem. Ja od 2 lat nie trafiam w gust Heinekena, a wiem, że taka paczka sprawiłaby męskiej części moich znajomych  frajdę.  Za każdą pomoc dziękuję, mam nadzieję, że w tym roku uda mi się wygrać i sprawiać sobie oraz komuś radość. Na zdrowie!  emotka

gosia16

Cytuj wiadomość#6550385 sobota, 24 listopada 2018, 11:04:36
krzysiek113 napisał(a):

Widzisz,a kiedyś na tym forum ludzie wygrywali sobie na wzajem za nic.Ale widać po twoim podejściu, że to było kiedyś i już nie wróci.
bruce 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6550387 sobota, 24 listopada 2018, 11:10:26
gosia16 napisał(a):

krzysiek113 napisał(a):

Widzisz,a kiedyś na tym forum ludzie wygrywali sobie na wzajem za nic.Ale widać po twoim podejściu, że to było kiedyś i już nie wróci.

właśnie to jest ta pomoc o której ktoś z postach wspominał. jeszcze są tacy ludzie Ale to już rzadkość. 

a w temacie wkurza mnie trochę że już w rynku stoi u mnie choinka - jest to coś na co niestety wpływu nie mam 
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6550392 sobota, 24 listopada 2018, 11:45:33
A może po prostu nie pomagaj, przejdź obok tego obojętnie, daj żyć ludziom tak jak chcą ?

Claudia77

Cytuj wiadomość#6550403 sobota, 24 listopada 2018, 13:02:36
krzysiek113 napisał(a):

to ja Ci bardzo współczuję, iż tak uważasz, bo znaczy to, że nie poznałeś tu na forum fantastycznych, bezinteresownych ludzi, tyle w temacie, ale tak to jest jak ludzie mierzą innych swoją miarką i to właśnie mnie wkurza

cb656

Cytuj wiadomość#6550404 sobota, 24 listopada 2018, 13:04:53
agakaz2 napisał(a):

krzysiek113 napisał(a):

A co ci do tego! masz zły dzień że wkurzaja cię te wpisy. weź wyluzuj jak nie pasuje nie komentuj. Ale mnie takie osoby wkurzaja szok emotka emotka

emotka mnie z kolei wkurzają takie sytuacje, jak ta: jedni drugim dyktują, za co można, a za co już nie można się wkurzać emotka Ty co, monopol jakiś na jedną jedyną słuszną rację masz, czy co? emotka Jednych wkurza drobiazg, innego poważna sprawa, ale dlaczego się czepiasz człowieka, że wkurza się o coś, co ciebie nie? Przejdź obok tego obojętnie emotka to jego życie i jego wkurz.
|< << < 4447 4448 4449 4450 4451 44524453 4454 4455 4456 4457 > >> >|