Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4449 4450 4451 4452 4453 4454 4455 4456 4457 4458 4459

jkkp

Cytuj wiadomość#6554203 czwartek, 6 grudnia 2018, 16:49:07
dostałam sms dziś z Ferrero że pieniądze już doładowane na karcie, ale co z tego jak się loguję i sprawdzam saldo karty a tam 0000  emotka
0 0

barcza

Cytuj wiadomość#6554204 czwartek, 6 grudnia 2018, 16:53:06
Brak potwierdzeń z Fortis coca cola 
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6554458 piątek, 7 grudnia 2018, 12:33:49
Ilość konkursów teraz, z okazji Mikołajek, które trwają dzień/dwa, do godz. X..., głównie na fb i instagramie.
Zapisuję na kartce, nie mam czasu zerknąć od razu, o co chodzi, a potem jeden za drugim już zakończony  emotka
Bywa, że prac 10 albo mniej  emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6554463 piątek, 7 grudnia 2018, 12:43:44
assal napisał(a):

Ilość konkursów teraz, z okazji Mikołajek, które trwają dzień/dwa, do godz. X..., głównie na fb i instagramie.
Zapisuję na kartce, nie mam czasu zerknąć od razu, o co chodzi, a potem jeden za drugim już zakończony  emotka
Bywa, że prac 10 albo mniej  emotka

mam dokładnie to samo  emotka
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6554481 piątek, 7 grudnia 2018, 13:36:01
barcza napisał(a):

Brak potwierdzeń z Fortis coca cola 

i brak wygranych emotka
0 0

kasiaj110

Cytuj wiadomość#6554585 piątek, 7 grudnia 2018, 18:25:00
pomarudzę Wam tutaj troszeczkę - a miało być tak pięknie! Wczoraj widziałam siebie oczami wyobraźni na samotnym szopingu- kurcze ciuszki, torebki hmmm a tu z rana syn chory- zasmarkany a w gratisie jakiś taki dziwnie opuchnięty - chyba świaniaka załapał emotka ale to się okaże dopiero jutro. A co jak mój małżonek się zarazi? Ja się pytam co wtedy? Mąż do garażu poleciał- tam czuje że jest bezpieczny emotka on i jego "ekipa"  chyba spędzą weekend w samotności na odkażaniu się tyskim z biedry emotka hehe ale z tego piwnego napoju to chyba tylko sra...i dostanie emotka  

Ale wiecie co ja chyba jakaś nienormalna jestem! Ale tak raczej zdrowo cenzura....a emotka - kupiłam synowi wczoraj w prezencie  - żel pod prysznic w kształcie stormtroopera - i myślałam ze mnie oszukano emotka . Niby jest karteczka że płyn itp. ale jak to się dziadostwo otwiera- to nie miałam pojęcia! Dałam synowi mówię- masz płyn- och i ach super ale syn też ciągnie, naciska, kręci i nic- to się nigdzie nie otwiera. Mówię - ryzyk-fizyk- ukręcę mu głowę- jak popsuję to kupię nowy emotka . Nieźle mu tą głową musiałam poszarpać by udało się hełm zdjąć emotka . Muszę przyznać że figurka solidnie wykonana emotka a płyn fantastycznie pachnie emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6554598 piątek, 7 grudnia 2018, 19:16:44
cieszylam sie, ze znalazlam paragon na Tyskie Biedra....patrze na date, a tam 10 listopad....ja nie wiem jak ten paragon sie uchowal w koszyku miesiac czasu emotka emotka emotka

Frama

Cytuj wiadomość#6554604 piątek, 7 grudnia 2018, 19:38:27
Dziś dzień wkurzonego konkursowicza:
jestem w pracy, o 10:00 sms o paczce w Paczkomacie, zrywam się, pędzę, bo trzeba szybko odebrać emotka , otwieram a skrzynka pusta. Dorwałam kuriera i okazało się, że przyszły dwie paczki i nie wie, którą ma mi wydać, wiec nie da żadnej... obie wracają do nadawcy. Dziękuję Ci InPost!
Po pracy: zakupy konkursowe oczywiście w itm: kasjer daje mi paragon w dwóch częściach z pytaniem, czy nie mam nic przeciwko temu... oczywiście mam! Chcę zwrócić towar-mogę ale tylko w kasie głównej, przy której kolejka, bo tylko tam lotto, zwrot butelek, faktury... odczekałam, kasjerka patrzy wielkimi oczami o co mi chodzi. Poszła na zaplecze i myśli (chyba), po 10 minutach przyszła po kasjera, który mnie kasował, poszli na zaplecze i myślą. Po kolejnych minutach przychodzi kasjer i pokazuje mi ksero paragonu na kartce A4 i pyta, czy jak mi to ładnie wytnie to mi wystarczy?!?! emotka No, nie, bo ksero ładnie wycięte mogę sobie zrobić w domu. Pytam, czy to naprawdę taki wielki problem oddać zakupiony towar? Namyślają się na zapleczu już tylko chwilę i wychodzą zadowoleni, że anulują paragon i wybiją nowy. Alleluja - cały czas o to proszę. Dostałam paragon, który ze złości wpakowałam w rozpakowany wafelek czekoladowy w torebce... ale o tym dowiedziałam się dopiero w domu emotka  

alan84

Cytuj wiadomość#6554616 piątek, 7 grudnia 2018, 20:33:52
szukam osob oszukanych przez Jarko44.

wchodzi na forum codziennie jak widac.
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6554624 piątek, 7 grudnia 2018, 20:57:39
piątek, mąż z kolegami na treningu, dziecko śpi.
Oczekiwania: w końcu wezmę udział we wszystkich konkursach w internetach!
rzeczywistość: a poczytam sobie "starcie królów". w końcu czytam ten tom już 4 miesiąc....

wkurzam się, bo wiem, że będę sie wkurzac, gdy wygrają wszyscy, oprócz mnie.

estrelitta

Cytuj wiadomość#6554850 sobota, 8 grudnia 2018, 21:43:06
W końcu nastała ta chwila i wzięłam się za robienie pierniczków - wszystkie składniki w misce, sięgam po miód ... a miodu brak. Pytam małża gdzie położył słoik miodu, a on bidny nie wie. Przeszukałam całą kuchnię - amba fatima.  I kur ... po pierniczkach  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6554866 dzisiaj o 00:06:57
estrelitta napisał(a):

W końcu nastała ta chwila i wzięłam się za robienie pierniczków - wszystkie składniki w misce, sięgam po miód ... a miodu brak. Pytam małża gdzie położył słoik miodu, a on bidny nie wie. Przeszukałam całą kuchnię - amba fatima.  I kur ... po pierniczkach  emotka

No cóż... poszukaj przepisu na pierniczki bez miodu  emotka   
Lub wersja inna - kruche pierniczki, też bez miodu  emotka   
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6554867 dzisiaj o 00:08:17
Szlagggggg - kupiłam produkty na ten konkurs https://www.e-kon...ur.html#.XAxPCNtKjDc
I oczywiście NIE wzięłam udziału  emotka emotka

aniajukej

Cytuj wiadomość#6554869 dzisiaj o 00:25:02
Brzydzę się sobą, że biorę udział w konkursach o du.perele, bo założyłam się z siostrą, która więcej konkursów w grudniu wygra i nie mam czasu na seks...
Jak już zagram o wszystkie książki, żele pod prysznic, płyty cd, lniane torby na zakupy i inne fajne nagrody, mąż śpi   emotka
Pocieszałam się, że u niej to samo, ale potem przypomniałam sobie, że ona nie ma męża  emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6554950 dzisiaj o 16:04:26
aniajukej napisał(a):

Brzydzę się sobą, że biorę udział w konkursach o du.perele, bo założyłam się z siostrą, która więcej konkursów w grudniu wygra i nie mam czasu na seks...
Jak już zagram o wszystkie książki, żele pod prysznic, płyty cd, lniane torby na zakupy i inne fajne nagrody, mąż śpi   emotka
Pocieszałam się, że u niej to samo, ale potem przypomniałam sobie, że ona nie ma męża  emotka

emotka emotka emotka

la-princessa

Cytuj wiadomość#6554951 dzisiaj o 16:08:29
aniajukej napisał(a):

Uważaj, żebyś w końcu rozwodu nie wygrała  emotka

aniajukej

Cytuj wiadomość#6554969 dzisiaj o 17:41:50
emotka cb656 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Brzydzę się sobą, że biorę udział w konkursach o du.perele, bo założyłam się z siostrą, która więcej konkursów w grudniu wygra i nie mam czasu na seks... Jak już zagram o wszystkie książki, żele pod prysznic, płyty cd, lniane torby na zakupy i inne fajne nagrody, mąż śpi   emotka Pocieszałam się, że u niej to samo, ale potem przypomniałam sobie, że ona nie ma męża  emotka

...ale ma siostrę, która zaniedbuje męża seksualnie i jest wyposzczony emotka

I to Cię wkurza? Bo o tym jest ten wątek... Pionas, chyba trzeba rozdać parę karniaków...  emotka emotka
cb656 0

cb656

Cytuj wiadomość#6554972 dzisiaj o 17:43:38
aniajukej napisał(a):

...założyłam się z siostrą, która więcej konkursów w grudniu wygra i nie mam czasu na seks... Jak już zagram o wszystkie książki, żele pod prysznic, płyty cd, lniane torby na zakupy i inne fajne nagrody, mąż śpi   emotka . Pocieszałam się, że u niej to samo, ale potem przypomniałam sobie, że ona nie ma męża  emotka

...ale ma siostrę, która zaniedbuje męża seksualnie i jest wyposzczony emotka Jakby co - wszystko zostaje w rodzinie emotka emotka
P.S. WKURZA MNIE TO emotka emotka
|< << < 4449 4450 4451 4452 4453 4454 4455 4456 4457 4458 4459