Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4454 4455 4456 4457 4458 44594460 4461 4462 4463 4464 > >> >|

kumulacja

Cytuj wiadomość#6563043 piątek, 11 stycznia 2019, 21:43:05
zdolnabestia napisał(a):

Zaczynają się konkursy walentynkowe. Wkurza mnie podpinanie pod walentynki absolutnie wszystkiego. Taki np. Silan z zapowiedzi: Dlaczego zapach Silan jest idealny na Walentynki? Serio? Zapach płynu do płukania tkanin?

... jeśli stringi w nim wypłuczę, to miłości się nauczę ...  emotka

jomajd86

Cytuj wiadomość#6563052 piątek, 11 stycznia 2019, 22:13:18
kumulacja napisał(a):

kermit napisał(a):

Wkurza mnie konkursowa wizja roku 2019. W optymistycznej wersji czeka mnie spacer w strasznie fajnych skarpetkach od Danio, czapce od Milki, podczas którego będę ciągnąc wózek zakupowy z Delikatesów pełen niedobrej kawy Fort (wygranej za zakup niedobrej kawy Fort), aby potem w domu postukać sobie Fanatazyjną łyżeczką w stoliczek od Belvity...
Co to za nagrody są się pytam??

Ochłapy konkursowe zalegające magazyny producentów.
Dodaj do tego rękawiczki do smartfona i komin z Lays'ów emotka  

kawę popijac leżąc na winiarowskim lazy bagu;)

iwona0103

Cytuj wiadomość#6563060 piątek, 11 stycznia 2019, 22:34:49
Wkurza mnie, że nie zagrałam w Fantasii pierwszego dnia, tak jak sugerowała siostra emotka
Genialne zachowanie agencji emotka  Ale mam nadzieję, że nie pójdzie to z puli głównych nagród, które później zostaną przyznane "słupom"  emotka

dzasmina

Cytuj wiadomość#6563063 piątek, 11 stycznia 2019, 22:52:31
do czego to doszło... przechodziłam dziś koło biedronki i zapomniałam wejść po milkę emotka
0 0

smarrita

Cytuj wiadomość#6563113 sobota, 12 stycznia 2019, 13:13:59
Mam pytanie.  Nie mogę wejść do niektórych wątków  z forum, wyświetla się komunikat " ×Dostęp do tego tematu mają tylko osoby które są z nami co najmniej 30 dni.
Jesteś z nami od 30 dni." a poniżej "BŁĄD! Nie masz uprawnień." . W czym problem, jeśli obecność z tego loginu na forum to 30 dni, a nie są to wątki dostępne po zarejestrowaniu konkursów. 
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6563116 sobota, 12 stycznia 2019, 13:26:22
smarrita napisał(a):

Mam pytanie.  Nie mogę wejść do niektórych wątków  z forum, wyświetla się komunikat " ×Dostęp do tego tematu mają tylko osoby które są z nami co najmniej 30 dni.
Jesteś z nami od 30 dni." a poniżej "BŁĄD! Nie masz uprawnień." . W czym problem, jeśli obecność z tego loginu na forum to 30 dni, a nie są to wątki dostępne po zarejestrowaniu konkursów. 

mnie nie wkurza ale dziwia takie ograniczenia.Do tego ograniczenia do watku z zapowiedziami nie mowiac juz o slynnej ukrytej grupie dla wybrancow.
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6563119 sobota, 12 stycznia 2019, 14:50:03
smarrita napisał(a):

Żeby mieć dostęp do wszystkich wątków musisz dodać 3 konkursy do bazy. Nie pamiętam tylko czy co 30 czy co 60 dni, bo to się zmieniało. Oczywiście termin ważności mija osobno dla każdego konkursu. To coś na zasadzie - żeby brać, trzeba dać.
Powodzenia!

ziolko

Cytuj wiadomość#6563134 sobota, 12 stycznia 2019, 16:50:20
alan84 napisał(a):

smarrita napisał(a):

mnie nie wkurza ale dziwia takie ograniczenia.Do tego ograniczenia do watku z zapowiedziami nie mowiac juz o slynnej ukrytej grupie dla wybrancow.

Cóż... Żeby mieć dostęp do wszystkich tematów trzeba dać chociaż minimum od siebie, czyli dodać 3 konkursy na 30 dni. 
Baza konkursów powstaje dzięki forumowiczom. 
Niektóre tematy są zamknięte dla "nowych", bo bywało, że ludzie specjalnie się rejestrowali, żeby np. kupować coś na nowe konto, bo na wcześniejszym byli np. "spaleni".
Jak to "słynna grupa dla wybrańców"??

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6563139 sobota, 12 stycznia 2019, 17:26:06
Też czytałam, że jest schowana jakaś grupa VIP konkursowiczów, ale nie wiem czego dokładnie dotyczy, ani kto tam jest. No to widocznie nie dla mnie emotka

niunia-k

Cytuj wiadomość#6563143 sobota, 12 stycznia 2019, 18:14:54
Wkurza mnie , że gdy się człowiek pochwali w mdw to zaraz ma tysiąc wiadomości na skrzynce. Kochani odpisywałam Wam, ale nie ma złotego środka na wygrywanie. No może jeden jest aby wygrać trzeba grać ! Teraz nie dziwie się innym forumowiczom że nie wpisują się jak coś wygrają, bo po prostu człowieka trafia ....  Ja jestem dobra odpisywałam ale koniec, miarka się przebrała w chwili gdy dostaje wiadomości od kogoś kto jest jeden dzień na forum albo przed sekundą założył konto  emotka

onmyown

Cytuj wiadomość#6563173 sobota, 12 stycznia 2019, 20:51:25
niunia-k napisał(a):

Wkurza mnie , że gdy się człowiek pochwali w mdw to zaraz ma tysiąc wiadomości na skrzynce. Kochani odpisywałam Wam, ale nie ma złotego środka na wygrywanie. No może jeden jest aby wygrać trzeba grać ! Teraz nie dziwie się innym forumowiczom że nie wpisują się jak coś wygrają, bo po prostu człowieka trafia ....  Ja jestem dobra odpisywałam ale koniec, miarka się przebrała w chwili gdy dostaje wiadomości od kogoś kto jest jeden dzień na forum albo przed sekundą założył konto  emotka

Jest na to rada. Nie chwalić się i nie wpisywać w mdw. Pomaga emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6563199 sobota, 12 stycznia 2019, 22:13:42
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Żeby mieć dostęp do wszystkich tematów trzeba dać chociaż minimum od siebie, czyli dodać 3 konkursy na 30 dni. Baza konkursów powstaje dzięki forumowiczom.

emotka ...a pionas na mój wniosek, by stworzyć warunek: forum dostępne dla tych, co współtworzą to miejsce, grzmiał kiedyś, że "w życiu nie ograniczy dostępu do forum, które w założeniu ma być dostępne dla wszystkich". I takie to realia, które przerosły rzeczywistość. emotka

To chyba było daaawno temu  emotka
0 0

pawelski

Cytuj wiadomość#6563200 sobota, 12 stycznia 2019, 22:15:03

0 0

pawelski

Cytuj wiadomość#6563204 sobota, 12 stycznia 2019, 22:18:03
kermit napisał(a):

Wkurza mnie konkursowa wizja roku 2019. W optymistycznej wersji czeka mnie spacer w strasznie fajnych skarpetkach od Danio, czapce od Milki, podczas którego będę ciągnąc wózek zakupowy z Delikatesów pełen niedobrej kawy Fort (wygranej za zakup niedobrej kawy Fort), aby potem w domu postukać sobie Fantazyjną łyżeczką w stoliczek od Belvity...
Co to za nagrody są się pytam??

No właśnie przecież jest wzrost gospodarczy.

0 0

joan

Cytuj wiadomość#6563206 sobota, 12 stycznia 2019, 22:21:04
niunia-k napisał(a):

Dlatego ja nawet takich pytań nie zadaję, bo to prowadzi jedynie do tego, że się laureatowi odechciewa pisać o nagrodzie. A jednak lubię poczytać o cudzej radości i chciałabym, żeby na forum jej było dużo emotka

Moja rada dla poszukiwaczy receptur na zwycięstwo: pytaj nie laureata, co się właśnie wpisał w MDW, a ostatnich 10 - 20 osób, którym na naszym forum w czymkolwiek pomogłeś. Statystycznie któraś z nich powinna udzielić Ci jakiejś przydatnej porady. Nie masz kogo spytać? Ano właśnie, rukwa mać emotka

pawelski

Cytuj wiadomość#6563207 sobota, 12 stycznia 2019, 22:21:27
Rośnie sprzedaż dóbr konsumpcyjnych więc nie trzeba robić konkursów żeby je reklamować emotka
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6563208 sobota, 12 stycznia 2019, 22:24:02
superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Wkurza mnie, że nie zagrałam w Fantasii pierwszego dnia, tak jak sugerowała siostra emotka
Genialne zachowanie agencji emotka  Ale mam nadzieję, że nie pójdzie to z puli głównych nagród, które później zostaną przyznane "słupom"  emotka

Ktoś stracił pewnie prace. Kapitał Agencji 53tys, nagrody za błąd to połowa wartości firmy.
Nawet w "słupach" się nie zwróci. Kosztowny początek roku.

Wkurza, że zima znów zaskoczyła na drogach szklanka i na chodnikach.

Taaa pewnie sam właściciel poddał się dymisji... skąd Ty się urwałeś  emotka  
Co ma kapitał do zysku? emotka
Firmy mające obroty w milionach obrotu mają po 50 tys. kapitału. 
stamp2 0

kunlunija

Cytuj wiadomość#6563211 sobota, 12 stycznia 2019, 22:50:45
isiulka napisał(a):

superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Ktoś stracił pewnie prace. Kapitał Agencji 53tys, nagrody za błąd to połowa wartości firmy.

kapitał zakładowy wynika z przepisów ksh. spółki z o o zazwyczaj mają kapitał 5 000 zł, bo to kapital minimalny spółki z o o , w spółce akcyjnej to 100 000 zł. 

isiulka

Cytuj wiadomość#6563217 sobota, 12 stycznia 2019, 23:24:15
superloser napisał(a):

isiulka napisał(a):

superloser napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Co ma OBRÓT to wygenerowanego zysku firmy? I który pracodawca zostawi pracownika, który kosztuje 25tys złotych w jednym kliknięciu zwrotnego mejla do 20 osób?
Płotki w firmach za mniej lecą dyscyplinarnie. I kto zatrudni takiego geniusza? Uważasz, że jak firma obraca milionami to milionerzy tam pracują  emotka

Amber Gold, Piotr i Paweł, Alma nawet Wisła Kraków obracali/obracają milionami, no i ??? Jakoś nie są wypłacalni.

Wymiatasz  emotka

emotka
Kiedyś podsłyszałam na przystanku rozmowę dwóch dziewczyn:
Dziewczyna 1 - Eeee a czemu słońce się pali jak w kosmosie nie ma tlenu?
Dziewczyna 2 - Słońce się nia pali tylko światło się odbija od księżyca i tak tylko wygląda

Mam wrażenie , że gdzieś Cie już spotkałam... emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6563219 sobota, 12 stycznia 2019, 23:32:30
Wkurza mnie, że jestem taka kiepska z rymowanych zgłoszeń (wolę pisać prozą), a najczęściej właśnie rymy wygrywają..  emotka
Echh.. że też nie mam tak lekkiego pióra, jak niektórzy na forum... 
|< << < 4454 4455 4456 4457 4458 44594460 4461 4462 4463 4464 > >> >|