Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4455 4456 4457 4458 4459 44604461 4462 4463 4464 4465 > >> >|

Urbanek

Cytuj wiadomość#6563454 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 12:24:13
Wkurza mnie że w moim mieście zamykają Intermarche emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6563467 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 12:52:34
astronautka napisał(a):

Ból. Tydzień temu miałam usuwana zastana dolną ósemkę. Nie chciała wyjść po dobroci tylko było rozkruszanie i dlutowanie. Mam 6 szwów i boli jak skurczybyk. Karmię piersią i mogę brać tylko niektóre srodki przeciwbólowe które działają krótko. Wkurza mnie że choleratwo boli ale miałam już stan zapalny i musialam ja usunąć....ehhh co się człowiek wycierpi to jego 

kochana miałam to samo - okładaj policzek zimnym lodem a kostki sobie ssaj, ulgę poczujesz, ja dostałam jeszcze antybiotyk, a przestało boleć dopiero po około trzech tygodniach....

pioge7

Cytuj wiadomość#6563479 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 13:23:55
Urbanek napisał(a):

A w moim właśnie lidl płonie :(  emotka  mam nadzieję szybko go odbudują emotka  

astronautka napisał(a):

Ból. Tydzień temu miałam usuwana zastana dolną ósemkę. Nie chciała wyjść po dobroci tylko było rozkruszanie i dlutowanie. Mam 6 szwów i boli jak skurczybyk. Karmię piersią i mogę brać tylko niektóre srodki przeciwbólowe które działają krótko. Wkurza mnie że choleratwo boli ale miałam już stan zapalny i musialam ja usunąć....ehhh co się człowiek wycierpi to jego 

Niedawno tez wyrywałem 8. Ale nie pozwoliłem sobie zaszyć bo wiem ile to kosztuje potem bólu... koleżanka tez wyrywała zaszyła i 2 miesiące cierpiała. Mi po 7 dniach przeszło... 
lekarz nalegał żeby zeszyć dziurę ale się uparłem i nie. Także na przyszłość lepiej zostawić sobie dziurę i odcierpieć tydzien niż miesiac. 

missagent

Cytuj wiadomość#6563481 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 13:30:16
pioge7 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

astronautka napisał(a):

Niedawno tez wyrywałem 8. Ale nie pozwoliłem sobie zaszyć bo wiem ile to kosztuje potem bólu... koleżanka tez wyrywała zaszyła i 2 miesiące cierpiała. Mi po 7 dniach przeszło... 
lekarz nalegał żeby zeszyć dziurę ale się uparłem i nie. Także na przyszłość lepiej zostawić sobie dziurę i odcierpieć tydzien niż miesiac. 

Współczuję bardzo, miałam usunięte wszystkie 4 ósemki chirurgicznie, wiem co to za ból.
Zimne okłady na pewno przyniosą ulgę.
Wytrwałości życzę emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6563486 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 13:36:25
Potwierdzam  po wurwaniu tych nieszczesnych 8 po zszyciu boli ponad miesiąc, a jak sie zostswi dziurę to 4-5 dni i jest ok. Przetestowalam osobiscie na sobie. Mi pomagala na bol plukanka z szalwi i kory dębu, a i smarowalam dziaslo saholem . Chyba dobrze napisałam jego nazwę 
pioge7 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6563503 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 14:10:04
7pioge7 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

astronautka napisał(a):

Niestety ale musieli rozcinac cale dziąsło bo byla zupełnie schowana. Krwi było tyle jakby świnie zazynali także zszyć musieli...mam jeszcze 3 do usunięcia ale chyba jak mlody skończy 18....ehhh
0 0

astronautka

Cytuj wiadomość#6563504 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 14:11:10
Claudia77 napisał(a):

astronautka napisał(a):

kochana miałam to samo - okładaj policzek zimnym lodem a kostki sobie ssaj, ulgę poczujesz, ja dostałam jeszcze antybiotyk, a przestało boleć dopiero po około trzech tygodniach....

Dałaś nadzieję że wreszcie przestanie boleć  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6563507 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 14:23:41
astronautka napisał(a):

Bardzo Ci współczuję.Ja przez dwa tygodnie po usunięciu ósemki nie mogłam normalnie otwierać buzi i leki przeciwbólowe były moimi najlepszymi przyjaciółmi.Wyrywaną miałam w listopadzie, w międzyczasie nawet już zdążyłam być u dentysty w grudniu,ale dopiero na początku stycznia inna dentystka zauważyła,że mi wciąż nie odpadła nitka po zszywaniu po zabiegu emotka Myślałam,że mi sama  odpadnie emotka

Claudia77

Cytuj wiadomość#6563513 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 14:31:06
astronautka napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

astronautka napisał(a):

Dałaś nadzieję że wreszcie przestanie boleć  emotka

i koniecznie kup w aptece płyn antybakteryjny, bo to nie przelewki po takim zabiegu, tym bardziej jak był stan zapalny...

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6563545 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 15:27:59
na prawdę się dziś wkurrrrrzyłem... masakra z Prezydentem Gdańska. I niestety zło wygrywa dalej bo Owsiak podał się do dymisji z prowadzenia WOŚP. Tak jak Gdańsk to Ludzie w tym mocnym akcentem Paweł Adamowicz to jeszcze w wyniku tego zła osoba która jest WOŚPem rezygnuje. ech 

mia

Cytuj wiadomość#6563551 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 15:42:12
Nie wkurza, ale doprowadza do rozpaczy...
Nie ma nawet połowy stycznia, a dwie tragedie pod rząd... emotka Co to będzie za rok??? Jedna trauma się kończy, zaczyna druga.
nkba 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6563563 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 16:03:06
tadziuuu napisał(a):

na prawdę się dziś wkurrrrrzyłem... masakra z Prezydentem Gdańska. I niestety zło wygrywa dalej bo Owsiak podał się do dymisji z prowadzenia WOŚP. Tak jak Gdańsk to Ludzie w tym mocnym akcentem Paweł Adamowicz to jeszcze w wyniku tego zła osoba która jest WOŚPem rezygnuje. ech 

weszłam na forum by to samo napisać, napisałeś to co miliony Polaków teraz myślą, a szlak mnie trafia, że rząd wygrał, od lat walczył z Owsiakiem i teraz mogą ogłosić zwycięstwo  emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6563566 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 16:15:20
jkkp napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

weszłam na forum by to samo napisać, napisałaś to co miliony Polaków teraz myślą, a szlak mnie trafia, że rząd wygrał, od lat walczył z Owsiakiem i teraz mogą ogłosić zwycięstwo  emotka

Ta niewyobrażalna tragedia to chyba ostatni moment, by każdy z nas się na chwilę zatrzymał, żebyśmy się nie nakręcali, żeby już nie było "my", "oni", "rząd" itp. Odpowiadanie agresją (choćby słowną) na agresję do niczego dobrego nas nie doprowadzi. Już za daleko to zaszło... Popieram WOŚP całym sercem, kocham Jurka Owsiaka, ale kiedy czytam, że "mogą ogłosić zwycięstwo" przechodzą mnie dreszcze...

jkkp

Cytuj wiadomość#6563569 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 16:34:48
kermit napisał(a):

jkkp napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

weszłam na forum by to samo napisać, napisałaś to co miliony Polaków teraz myślą, a szlak mnie trafia, że rząd wygrał, od lat walczył z Owsiakiem i teraz mogą ogłosić zwycięstwo  emotka

Ta niewyobrażalna tragedia to chyba ostatni moment, by każdy z nas się na chwilę zatrzymał, żebyśmy się nie nakręcali, żeby już nie było "my", "oni", "rząd" itp. Odpowiadanie agresją (choćby słowną) na agresję do niczego dobrego nas nie doprowadzi. Już za daleko to zaszło... Popieram WOŚP całym sercem, kocham Jurka Owsiaka, ale kiedy czytam, że "mogą ogłosić zwycięstwo" przechodzą mnie dreszcze...

gdzie wojsko, policja i strażacy, którzy ramię w ramie stali latami przy Orkiestrze, nawet gdyby ktoś miał tak niepoważne pomysły by zaatakować, to czuł respekt i do głowy by nie przyszło rzucać się z nożem na scenie.  Ta tragedia nie powinna mieć miejsca, w tak pięknym dniu. Zamiast radości, mamy rozpacz, rozgoryczenie i żal

nswe69

Cytuj wiadomość#6563584 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 17:06:17
freyja88 napisał(a):

Nie mam weny, nie mam chęci. Mój zapał do pracy bardzo zmalał. Nie wiem co się stało. Nie wiem czym jest to spowodowane, choć podejrzewam zwykłe
lenistwo. Jestem strasznie wkurzona na siebie,że nie potrafię się zmusić
do pracy. Od 4 dni próbuję napisać coś na konk w Kaufie i nic
oryginalnego nie przychodzi mi do głowy... Może rzeczywiście stworzę
zgłoszenie wykorzystując pomysł męża i napiszę, że moja ulubiona
wycieczka zimowa to całą rodziną..uciekanie przed lawiną. emotka

Oszukać przeznaczenie wersja e-konkursy... Gratulacje emotka

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6563598 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 17:39:28
jkkp napisał(a):

kermit napisał(a):

jkkp napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

gdzie wojsko, policja i strażacy, którzy ramię w ramie stali latami przy Orkiestrze, nawet gdyby ktoś miał tak niepoważne pomysły by zaatakować, to czuł respekt i do głowy by nie przyszło rzucać się z nożem na scenie.  Ta tragedia nie powinna mieć miejsca, w tak pięknym dniu. Zamiast radości, mamy rozpacz, rozgoryczenie i żal

Mundurówki dostały zakaz wspierania WOŚP. Jako cywile- proszę bardzo, ale w mundurze- zakaz. Przez lata w mojej mieścinie dzięki strażakom licytacje miały duże wzięcie (przejażdżka wozem, albo na podnośnik, albo inne cuda- wianki), do tego strażacy chodzili z wolontariuszami jako obstawa, a policjanci wspierali. Od dwóch lat oficjalnie nie mogą. I to jest mega przykre.

jomajd86

Cytuj wiadomość#6563650 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 19:53:59
bruce napisał(a):

Tragiczne warunki na drogach.  emotka emotka

masakryczna szklanka na drogach:/
bruce 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6563655 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 19:59:46
jomajd86 napisał(a):

bruce napisał(a):

2 godz. powrót z pracy w Krakowie... zamiast rozkładowych 25 min... pewnie samochodem jeszcze dłużej, bo nie mogą buspasem 
bruce 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6563679 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 20:38:51
wspieram WOŚP, ale wkurzają mnie ludzie, którzy chcą zmusić Owsiaka do pozostania na stanowisku... wyobraźcie sobie, że prowadzicie samochód, który ma wypadek. nie z Waszej winy, ale zginął Wasz przyjaciel, który siedział obok Was. Tego samego dnia ktoś Was zmusza żebyście dalej jeździli samochodem.... trochę empatii, Owsiak jest tylko człowiekiem. WIELKIM, ale tylko człowiekiem. bierze odpowiedzialność za swoje czyny i według mnie schodzi zw sceny niepokonany.jak ktoś chce wyrazić swoje poparcie dla tego co robi, to niech za rok do skarbonki rzuci dwa razy więcej niż w tym roku, zamiast tagować wszystko "jurekzostan". ORKIESTRA GRA DALEJ-TYLKO DYRYGENT SIĘ ZMIENIŁ.

Edit: bo chyba orkiestra zagra za rok....

androm

Cytuj wiadomość#6563697 poniedziałek, 14 styczeń 2019, 21:52:30
bruce napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

jomajd86 napisał(a):

bruce napisał(a):

2 godz. powrót z pracy w Krakowie... zamiast rozkładowych 25 min... pewnie samochodem jeszcze dłużej, bo nie mogą buspasem 

Ja tyle czasu spędziłam... kilkaset metrów od domu. emotka   Szklanka, przerażająca szklanka. Masakra - wszystkie autka i autobusy po prostu stały i- co najwyżej - jeździły dookoła własnej osi. Cześć zdecydowała się na jazdę po chodnikach, między przechodniami. Przemiły pan, przerażony moim wyglądem, kiedy gnałam do domu przez zaspy, podał mi kubło popiołu, którym to popiołem zaczęłam podsypywać lód pod kołami. W końcu samochód ruszył do przodu i pod górę. Nigdzie ani piaskarek, ani pługów. Jeszcze takiej akcji to nie przeżywałam.  emotka

to była jakaś burza śnieżna albo co! nie widziałąm czegoś takiego wcześniej
bruce 0
|< << < 4455 4456 4457 4458 4459 44604461 4462 4463 4464 4465 > >> >|