Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4461 4462 4463 4464 4465 44664467 4468 4469 4470 4471 > >> >|

ZetZ

Cytuj wiadomość#6565325 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 11:13:30
androm napisał(a):

Sprawa dziewczynki z siekierą w głowie była bardzo przez media wałkowana więc akurat to nie jest dobre porównanie, bo niczego tu nie zamieciono pod dywan. Każdy pamięta tę sprawę właśnie dlatego, że ją wałkowano. Temat był chodliwy - siekiera, głowa, przemoc wobec dziecka. Pamiętam nawet, że któryś tabloid jakieś szokujące zdjęcie z tego dał, potem było oburzenie na tabloid itd. Zniczy jest bardzo dużo, nie wiem, czy ci ludzie, którzy je położyli mieli tam zostać i stać żeby być widocznym na zdjęciu dla twej satysfakcji. Chyba zrozumiałe, że znicze same nie przypełzły.
Napisałeś: "Nic, cisza jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie i to wszystko" i to jest nieprawda, bo huczały o tym media, że hoho.
Z drugiej strony, rozumiem, że jest ci trudno wybrać przykład śmierci, o której nie pisano, do twego porównania, bo skoro o niej nie pisano to i ty byś o niej nie słyszał. Te które znasz są właśnie tymi o których pisano. Logiczne w sumie.

Proszę czytać ze zrozumieniem w moim wpisie jest"jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie" bo w obliczu tego medialnego obecnego szaleństwa tamte wzmianki są niczym, a propo hejtu który jest siła napędowa takich zdarzeń Twoje "
nie wiem, czy ci ludzie, którzy je położyli mieli tam zostać i stać żeby być widocznym na zdjęciu dla twej satysfakcji" jest bardzo w punkt...ja swoimi wpisami nikogo nie hejtuję ani nie miażdżę.
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6565382 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 12:35:44
ZetZ napisał(a):

androm napisał(a):

Sprawa dziewczynki z siekierą w głowie była bardzo przez media wałkowana więc akurat to nie jest dobre porównanie, bo niczego tu nie zamieciono pod dywan. Każdy pamięta tę sprawę właśnie dlatego, że ją wałkowano. Temat był chodliwy - siekiera, głowa, przemoc wobec dziecka. Pamiętam nawet, że któryś tabloid jakieś szokujące zdjęcie z tego dał, potem było oburzenie na tabloid itd. Zniczy jest bardzo dużo, nie wiem, czy ci ludzie, którzy je położyli mieli tam zostać i stać żeby być widocznym na zdjęciu dla twej satysfakcji. Chyba zrozumiałe, że znicze same nie przypełzły.
Napisałeś: "Nic, cisza jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie i to wszystko" i to jest nieprawda, bo huczały o tym media, że hoho.
Z drugiej strony, rozumiem, że jest ci trudno wybrać przykład śmierci, o której nie pisano, do twego porównania, bo skoro o niej nie pisano to i ty byś o niej nie słyszał. Te które znasz są właśnie tymi o których pisano. Logiczne w sumie.

Proszę czytać ze zrozumieniem w moim wpisie jest"jakiś suchy komentarz gdzieniegdzie" bo w obliczu tego medialnego obecnego szaleństwa tamte wzmianki są niczym, a propo hejtu który jest siła napędowa takich zdarzeń Twoje "
nie wiem, czy ci ludzie, którzy je położyli mieli tam zostać i stać żeby być widocznym na zdjęciu dla twej satysfakcji" jest bardzo w punkt...ja swoimi wpisami nikogo nie hejtuję ani nie miażdżę.

To nie były wzmianki. To było przez kilka dni non stop, relacje na żywo, szkoła, rozmowy z sasiadami, bliskimi itp. Piszesz 
też wcześniej, że to niesprawiedliwe, że jedna śmierć jest głośna inna nie. Od kiedy świat istnieje jest taka niesprawiedliwosc. I dobrze, bo ja np nie chciałabym by śmierć moich bliskich była celebrowana i głośna jak te 2 przykłady powyżej. Ale pociesze Cię, jest 1 sprawiedliwość. Każdy z nas umrze emotka  

estrelitta

Cytuj wiadomość#6565435 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 13:52:43
Wkurza mnie brak słońca i motywacji do działania. Nic mi się nie chce, jak już się zachce to nic z tego nie wychodzi. Ech ...

freyja88

Cytuj wiadomość#6565436 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 13:53:53
estrelitta napisał(a):

Wkurza mnie brak słońca i motywacji do działania. Nic mi się nie chce, jak już się zachce to nic z tego nie wychodzi. Ech ...

Gdzieś już to słyszałam emotka

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6565444 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 14:12:07
znalazłam idealną ofertę pracy do siebie: wymagany rosyjski, angielski oraz znajomość rynków Litwy, Łotwy i Estonii (byłam na wymianach studenckich w LT i EE), fmcg, częste wyjazdy służbowe, mnóstwo benefitow, dobre wynagrodzenie, pozycja Junior KAM....
na drugim końcu Polski emotka .
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6565454 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 14:26:23
ZetZ napisał(a):

roponuję jak rodzic-rodzicowi lepiej przyjrzeć się własnemu
dziecku i zastanowić gdzie tkwi przyczyna tych wszystkich sytuacji i czy wszystko jest takim na jakie z pozoru wygląda, bo na koniec całej afery tak jak okazało się w naszym przypadku

ale co myślisz, że się nie przyjrzałam, wyciągnęłaś bezsensowne wnioski z mojego małego przykładu, gdzie sprawa jest dużo głębsza i doskonale wiem o co chodzi, ale nie miałam zamiaru opisywać życiorysu tu ani swojego ani mojego syna, a wiesz, gdzie u nas tkwi przyczyna, to Ci powiem, w braku k.....wa tolerancji, bo mój syn się wyróżnia z tłumu 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6565475 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 15:25:49
...że znowu auto w naprawie i -700 zł ;(
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6565480 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 15:49:24
staszek napisał(a):

ZetZ napisał(a):

androm napisał(a):

To nie były wzmianki. To było przez kilka dni non stop, relacje na żywo, szkoła, rozmowy z sasiadami, bliskimi itp. Piszesz 
też wcześniej, że to niesprawiedliwe, że jedna śmierć jest głośna inna nie. Od kiedy świat istnieje jest taka niesprawiedliwosc. I dobrze, bo ja np nie chciałabym by śmierć moich bliskich była celebrowana i głośna jak te 2 przykłady powyżej. Ale pociesze Cię, jest 1 sprawiedliwość. Każdy z nas umrze emotka  

To ja jestem w szoku bo pierwsze o takim zdarzeniu słyszę, spytałam rodzeństwo i też pierwszy raz słyszą. Aż zacznę szukać wzmianek po necie choć to przerażające emotka A z Adamowiczem faktycznie przesadzają. Jeszcze jak widzę, że znajomi na FB ciągle wstawiają jakieś udostępnienia z nim to mam dość. Ja tylko chce rozwiązać w wolnej chwili konkursy na Fb a nie dołować się. Na co dzień mam dość stresujących sytuacji, bólu itp...
ZetZ, joan 0

mia

Cytuj wiadomość#6565481 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 15:50:07
Depresyjna aura, jałowe dyskusje, uciekający czas i rachunki zżerające w tym miesiącu moje konto, jak stado szarańczy... emotka
Plus durnowate smsy - zamiast konkursowych od jakichś wróży - "Jeśli nie wygrasz dzięki moim liczbom, to odchodzę z wróżenia w TV..."
Moja pierwsza myśl była: "No to sp...aj stamtąd!" emotka

vazzz

Cytuj wiadomość#6565512 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 17:42:06
Wesoły weekend. W piątek osoba z rodziny dostaje wysypki i gorączki (prawie 40 stopni). Osoba porusza się głównie za pomocą chodzika i wózka inwalidzkiego. Po zadzwonieniu do przychodzi w celu wezwania lekarza do domu, okazuje się, że taką wizytę trzeba zamawiać z wyprzedzeniem i absolutnie nikt nie przyjedzie. No cóż- trzeba więc samemu przetransportować chorą co przy jej samopoczuciu i innych schorzeniach jest dość trudne. W przychodni na nocnej pomocy siedzi lekarka- tak na oko dwudziestokilkuletnia. Bada pacjentkę i mówi: To jest chyba odra. Ale w celu potwierdzenia wpisuje temat w google grafika i pyta pielęgniarkę cz ta widziała objawy odry. Nie widziała. Pacjentka mówi, że miała już odrę, ale wg. pani doktor to nic nie szkodzi. Aha. Lekarka przepisuje coś przeciwgorączkowego i popularny lek na alergię i dodaje przy tym, że gdyby w ciągu doby się nie poprawiło to ona proponuje żeby następnego dnia podać STERYDY (?!!!) Koniec wizyty.
Mija sobota, niedziela, gorączka nadal nie spada. Kolejne telefony, tym razem do szpitala, ale tam nikt nie potrafi pomóc. Więc znów telefon do tej samej przychodzi, gdzie pani w rejestracji stwierdza, że przecież pani doktor na 100% stwierdziła, że to odra (serio?) a na dodatek zaleciła hospitalizację (no tak, oczywiście tylko ani słowem się o tym nie zająknęła i nie dała skierowania)! Trzeba więc tam jechać po skierowanie.
Poniedziałek- wesoła wizyta w szpitalu zakaźnym- przychodzi pan doktor, bada, ogląda i mówi: to na pewno nie odra. Dodatkowo jak zostaje mu opowiedziany przebieg wizyty u pani doktor to tylko macha ręką i stwierdza, że odrę można mieć tylko raz. Wykonuje więc serię badań, które nie wykazują nic, więc odsyła pacjentkę do domu z zaleceniem, że ma się udać na dermatologię.
Nadal nic nie wiadomo, ze wszystkim szarpie się człowiek siedemdziesięcioletni po trzech zawałach, ja pomagałam jak umiem, ale teraz już mnie tam nie ma, a osoby, które w tym domu mieszkają mają przecież ważniejsze sprawy na głowie niż pomoc własnej matce ;/

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6565516 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 18:04:29
Mojemu ojczymowi (lat 89) lekarz wezwany na wizytę kazał jechać na EKG do miasta bo nie wie co mu dolega. Udało się załapać na popołudniowe badanie. Okazało się, że ojczym(też na wózku) miał udar więc od razu wzięto go do szpitala. Starszymi osobami akurat ten nasz lekarz się nie przejmuje  emotka   Ale znam wielu innych wspaniałych lekarzy. Ostatnio jeden z nich stwierdził, że nawet na oddziale dobrze wiedzą, który lekarz to LEKARZ, a któremu się tylko wydaje, że umie leczyć. Powiedział też co należy mówić dzwoniąc na pogotowie żeby karetka nie odmówiła przyjazdu. Co prawda 2x tylko to wykorzystałam ale przynajmniej udar u  mamy był wczas wykryty.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6565528 poniedziałek, 21 stycznia 2019, 18:21:54
Wkurza mnie ,ze ludzie nie potrafią  powiedziec zwyklego dziękuję i przepraszam. Nie wspomne juz o dzien dobry czy do widzenia emotka

chochliczka

Cytuj wiadomość#6565878 wtorek, 22 stycznia 2019, 22:30:30
Wkurza mnie, że jak już było lepiej z moją babcią to teraz znów kolejna choroba  emotka   A do tego dziś jak wstałam przeraziłam się. Patrzę a tu mój psiak krwawi - okazało się, ze pękł mu na nodze - tak wiem,że pies ma łapy  jakiś naczyniak. Czy Wasz pies może kogos tez miał coś takiego?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6565879 wtorek, 22 stycznia 2019, 22:33:23
Wkurza mnie rynek pracy, brak ciekawych ofert - same pierdu pierdu za półdarmo emotka
andii 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6565881 wtorek, 22 stycznia 2019, 22:37:57
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie, że jak już było lepiej z moją babcią to teraz znów kolejna choroba  emotka   A do tego dziś jak wstałam przeraziłam się. Patrzę a tu mój psiak krwawi - okazało się, ze pękł mu na nodze - tak wiem,że pies ma łapy  jakiś naczyniak. Czy Wasz pies może kogos tez miał coś takiego?

Sprawdź mu poduszki u łapek, mojemu czesto w mrozy robiły się pęknięcia i leciała krew. Woda utleniona, ogranicz spacery, nawilżaj mu łapy  i dojdzie do siebie. 
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6565883 wtorek, 22 stycznia 2019, 22:41:13
chochliczka napisał(a):

Mój pies miał zmiany na języku, robioną miał biopsję. Okazało się, że naczyniaki. Wyglądały jak jakieś brodawki. Są to najczęściej łagodne nowotwory.
Moja mama ma naczyniaka na wątrobie, trzustce, też takie łagodne, ale usg brzucha musi robić co pół roku.
Jeśli chodzi o Twego psa to bym się zainteresowała, bo to może być tak, że go bolało i sam odgryzł. Jak coś zostało to też bym biopsję zrobiła, bo na oko to nie powinno się diagnozować.
0 0

staszek

Cytuj wiadomość#6565886 wtorek, 22 stycznia 2019, 22:54:23
Nagrody w loteriach bramkowych i nie tylko, a przede wszystkim to, że ludzie rzucają się na każdy badziew (i nie 1 ani nie 2 paragonami, ale kilkunastoma/kiludziesięcioma), a potem płacz, że nagrody słabe emotka
Ja takie konkursy bojkotuję i dobrze się z tym czuję emotka

chochliczka

Cytuj wiadomość#6566274 czwartek, 24 stycznia 2019, 11:34:43
Dzięki dziewczyny, okazało się, że to przerzuty  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6566619 piątek, 25 stycznia 2019, 16:11:03
Kiedy dostaję maila z ankietą do wypełnienia w Klubie Kantar- dawny panel Ibis, staram się w miarę możliwości jak najszybciej wypełnić daną ankietę i w tym celu loguję się do panelu.Ostatnio prawie zawsze mi ichniejszy system wmawia,że nieprawidłowy e-mail lub hasło emotka Po paru dniach loguję się ponownie za pomocą tego samego loginu i hasła,ale dziwnym trafem danej ankieta nie jest już aktywna,wrr.Odkąd panel Ibis-Millward Brown przechrzcił się na ten cały Kantar, ciągle tam takie "cyrki". Widocznie już zbyt wiele bonów do empiku tam zgarnęłam i mnie tam nie chcą emotka
Wkurza mnie,że od 1999 roku do końca 2018 roku ojciec wpłacał mamie po 400 zł miesięcznie na fundusz Nationale Nederlanden, czyli jeśli dobrze liczę jakieś 91200 zł.Gdy mama chciała sobie wypłacić tę kasę, bo tato odmówił dalszego opłacania składek, okazało się,że do wypłaty jest tylko 30 tysięcy z hakiem emotka emotka Jakieś 60 tysięcy poszło się bujać...
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6566642 piątek, 25 stycznia 2019, 17:05:22
cudaczek121 tylko 1/3 dostanie?  emotka czy już wypłaciła??
Bo jak nie wypłaciła to może trzeba kogoś zapytać? 
0 0
|< << < 4461 4462 4463 4464 4465 44664467 4468 4469 4470 4471 > >> >|