Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4463 4464 4465 4466 4467 44684469 4470 4471 4472 4473 > >|

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6567154 poniedziałek, 28 stycznia 2019, 08:50:32
awi napisał(a):

mama-l-k-m

Uwielbiam Cię   emotka   emotka   emotka

bez przesady emotka
jestem osobą wierzącą ale nikogo nie nawracam, z sąsiadami żyję w zgodzie choć dziwi mnie ich podejście wyprawić piękną komunię dziecku a dwa tygodnie po już komunista nie chodził do kościoła, a jak ksiądz chodzi po kolędzie to się nas pytają kiedy po naszej ulicy chodzi.. mają taki sposób bycia proszę bardzo.. ja moją 3 prowadzę do kościoła i uczę, wieczorami się modlimy razem ale nie będę zmuszać aby potem było z musu. Mamy fajną mszę o 12 dla dzieci, ksiądz gra na gitarze, trwa 50minut  więc moje dzieci z radością chodzą oraz się nie nudzą a nawet pamiętają kazanie bo ksiądz fajnie prowadzi.. przez ostatnie dwie niedziele mieliśmy familiadę emotka

W temacie wkurza mnie że średni syn znowu chory, dzwonię od 20min do przychodni aby go umówić do lekarza byłam 32 w kolejce oczekujących teraz jestem 15, a nie mam z kim dzieci zastawić na 15minut  aby skoczyć do przychodni osobiście umówić bo 2 śpi a są ferie więc sąsiadki z dziećmi w domu, nie chce im wirusa sprzedać.. jak się dodzwonię to już na dziś miejsc nie będzie i pewnie jutro na wizytę a dziecko 3 dzień gorączkuje.. eh
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6567299 poniedziałek, 28 stycznia 2019, 15:47:02
awi napisał(a):

Jak zareagować na wkurzające porady starszej ciotki typu "módl się codziennie", "idź do kościoła i pomódl się za mamę" itp. Radzi tak mojej kuzynce przy różnych okazjach. Dziewczyna powiedziała mi, że chyba zerwie kontakty z nią i rodziną (cała jest bogobojna i kościołowa} bo nie ma już sił słuchać tego. Opędza się jak może, protestuje, obraca w żart, wyjaśnia... bez skutku. A nie chce po chamsku odpowiedzieć gdyż ciotka mogłaby zawału dostać. Szukamy jakiejś krótkiej błyskotliwej odpowiedzi, tak żeby ciotce w pięty poszło i zaprzestała pouczeń. 

Moja najlepsza koleżanka, lat 38 jest zagorzałą katoliczką.Co jakiś czas opowiadała mi jak to fajnie jest w kościele, namawia mnie do uczestniczenia we mszy, chodzenia na pielgrzymki, zarejestrowania się na jakimś tam forum religijnym.Nic nie pomogły tłumaczenia,że mam ciekawsze plany na spędzanie niedzieli- wolę sobie poczytać książki, pójść na spacer, pogadać z mamą,wypełniać ankiety, uczyć się hiszpańskiego zrobić kilka konkursików emotka Usłyszałam na to,że po co Ci te konkursy, lepiej się pomodlić w tym czasie. W końcu nie wytrzymałam i mówię do niej: "Milenka, wiesz co, Internet jest po prostu moim Bogiem i modlę się do Niego codziennie siedząc przed komputerem emotka Lała ze mnie równo, ale w końcu odpuściła.Bardzo nie lubię jak ktoś mi mówi, w jaki sposób mam spędzać swój wolny czas.Gdy byłam mała i ojciec prowadzał mnie i siostrę na mszę dla dzieci, ciągle tylko patrzyłam na zegarek, kiedy ona się skończy.Nie odczuwam absolutnie żadnej potrzeby odwiedzania Kościoła, ale jak ktoś lubi,proszę bardzo, niech sobie chodzi.Mnie to nie przekonuje.

alan84

Cytuj wiadomość#6567877 piątek, 1 lutego 2019, 11:49:24
czy ktoa ma do czynienia z czlowiekiem o nicku pieskot? Ta osoba mnie ciagle wyzywa oczernia na priv a ja do niej nic nie pisze i nie znam jej.
bruce 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6567881 piątek, 1 lutego 2019, 11:52:31
alan84 napisał(a):

czy ktoa ma do czynienia z czlowiekiem o nicku pieskot? Ta osoba mnie ciagle wyzywa oczernia na priv a ja do niej nic nie pisze i nie znam jej.

emotka  w tej sytuacji mogę polecić jedną rzecz:
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6567893 piątek, 1 lutego 2019, 12:04:12
Dzisiaj, gdy jechałam rano tramwajem, pewna starsza pani, na oko 70 plus, spytała mnie, jak dojechać do jednego z wrocławskich hoteli. Wiem,że to nie moja sprawa w sumie, ale w hotelach często organizowane są te nieszczęsne pokazy, na których niestety naciągają ludzi na różne badziewia. No i niestety starsza pani potwierdziła moje przypuszczenia.Na co ja i i parę innych osób jadących tramwajem doradziło jej,aby absolutnie nie dała się namówić na jakieś cudowne garki, itp. Zapewniała nas, że ona się w domu nudzi i dlatego tylko tam jedzie.To jest takie smutne,że niektórzy samotni, schorowani starsi ludzie chodzą na takie kretyńskie pokazy tylko dlatego,żeby móc z kimś porozmawiać, wyjść do ludzi, a nierzadko padają tam ofiarami oszustów,ech.Mam nadzieję,że nikt tam nie zostanie naciągnięty.
nkba 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6567895 piątek, 1 lutego 2019, 12:11:07
Niestety zostanie naciągnięta  i to nie jedna osoba.Moja mama też chodziła na te pokazy garnków,kołder i innych fantów.Bo dawali kiedyś obiad i albo mikser,albo parasolkę za udział niby.I też była twarda nie zmuszą jej przecież aż do czasu kiedy wzięła komplet garnków za 8 tysięcy.I jeszcze tak jej przerobili mózg ,że uważała,że to była super okazja.Wiele lat spłacania kosztem innych opłat i potrzeb życiowych.Bardziej mnie wkurza,że te spotkania dalej się odbywają w najlepsze od tylu lat i nikt nie widzi w tym nic złego.A tam chodzą w większości emeryci o najniższych świadczeniach i potem są przez to tragedie życiowe.
nkba, joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6567901 piątek, 1 lutego 2019, 12:19:51
cudaczek121 napisał(a):

Dzisiaj, gdy jechałam rano tramwajem, pewna starsza pani, na oko 70 plus, spytała mnie, jak dojechać do jednego z wrocławskich hoteli. Wiem,że to nie moja sprawa w sumie, ale w hotelach często organizowane są te nieszczęsne pokazy, na których niestety naciągają ludzi na różne badziewia. No i niestety starsza pani potwierdziła moje przypuszczenia.Na co ja i i parę innych osób jadących tramwajem doradziło jej,aby absolutnie nie dała się namówić na jakieś cudowne garki, itp. Zapewniała nas, że ona się w domu nudzi i dlatego tylko tam jedzie.To jest takie smutne,że niektórzy samotni, schorowani starsi ludzie chodzą na takie kretyńskie pokazy tylko dlatego,żeby móc z kimś porozmawiać, wyjść do ludzi, a nierzadko padają tam ofiarami oszustów,ech.Mam nadzieję,że nikt tam nie zostanie naciągnięty.

Niestety, ale pewnie ktoś tam zostanie zmanipulowany i obarczony długiem emotka Gdyby te pseudopokazy nie przynosiły zysku, to by ich nie organizowano, bo przecież nikt tego nie czyni pro publico bono.

Teraz są już tak bezczelni ludzie, że szok. Do moich rodziców ostatnio podjeżdża van a'la kurier, na domofon dzwoni babka z hasłem "kurier" i podaje im szarą kopertę żądając 59 zł pobrania za paczkę. Twierdzi, że w środku jest książka telefoniczna, którą niby moi rodzice zamówili. Koperta jest szara, bez nadawcy / odbiorcy / numeru listu przewozowego, adres rodziców babka ma wydrukowany na luźnej karteczce. Rodzice posyłają tę panią w diabły, a ona zaczyna się wydzierać i straszyć ich komornikiem...
Byłam u nich kilka dni później i znalazłam w sieci podobne sprawy sprzed kilku lat, dotyczyły poszkodowanych z całej Polski emotka

A tak przy okazji, to unikam zwalania winy na wnuczków czy nudę w domu, bo nie to jest przyczyną, że starsze osoby chodzą na pseudopokazy. W dużych miastach jest od uja zajęć wszelakich i to BEZPŁATNYCH albo np. płatnych 40 zł za pół roku. W mojej okolicy senior naprawdę nie może się nudzić, mogę z rękawa wysypać ze 20 różnych aktywności intelektualnych, rękodzielniczych, sportowych, kulturalnych czy towarzyskich. Jest tego tyle, że większości nie da się nawet obskoczyć, bo kolidują ze sobą. Z moich obserwacji wynika, że niektórzy seniorzy po prostu potrzebują pomocy w zorganizowaniu sobie nadmiaru czasu. Sprawdźcie, czy i w Waszej okolicy są możliwości aktywizacji seniorów.
nkba 0

angie222

Cytuj wiadomość#6567909 piątek, 1 lutego 2019, 12:41:26
W listopadzie znalazłam na wycieraczce ogłoszenie, gdzie firemka od naciągania emerytów jasno napisała, że zaprasza jedynie osoby, które ukończyły 45 rok życia. Pokaz miał być zorganizowany w osiedlowym domu kultury w terminie bliskim listopadowym świętom. To przykre, że instytucja, która powinna angażować osoby starsze, zdecydowała się wynająć przestrzeń podejrzanemu przedsiębiorstwu.
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6567918 piątek, 1 lutego 2019, 13:01:45
Wkurza mnie, ze dziś kupiłam 2 opakowania oreo i oba kody wykorzystane emotka  jakim cudem skoro trzeba paragon również podać?

bruce

Cytuj wiadomość#6567926 piątek, 1 lutego 2019, 13:23:18
alan84 napisał(a):

Nie znam tej osoby, ale najpewniej to kolejny nick, jaki sobie nadała, tak przypuszczam, bo - o ile dobrze pamiętam - pisałeś tu kiedyś, aby uważać na kogoś z czarnej listy.  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6567927 piątek, 1 lutego 2019, 13:24:20
nikusia88 napisał(a):

Wkurza mnie, ze dziś kupiłam 2 opakowania oreo i oba kody wykorzystane emotka  jakim cudem skoro trzeba paragon również podać?

emotka Nawet mnie nie przerażaj, ja na razie ciągle bezskutecznie szukam choćby jednego promocyjnego opakowania, a w sklepach same stare.  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6567929 piątek, 1 lutego 2019, 13:28:12
alan84 napisał(a):

A to nie ta pani przypadkiem:
https://www.e-kon...file/user/FBmartyna7
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6567931 piątek, 1 lutego 2019, 13:35:18
joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

to chyba ten https://www.e-kon...profile/user/pieskot
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6567935 piątek, 1 lutego 2019, 13:42:41
bruce napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

emotka Nawet mnie nie przerażaj, ja na razie ciągle bezskutecznie szukam choćby jednego promocyjnego opakowania, a w sklepach same stare.  emotka

Niestety emotka  napisałam już do organizatora. 
bruce 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6567938 piątek, 1 lutego 2019, 13:47:58
jokan napisał(a):

joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

Patrząc na umieszczane wpisy...to jedna i ta sama osoba emotka

alan84

Cytuj wiadomość#6567942 piątek, 1 lutego 2019, 14:06:20
edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

nie wiem. po moim poscie pisze mi duzo osob ze ma tak samo. po zapytqniu o misiaa wysyla codziennie wyzwiska. a czlowiek nic mu nie pisze. Prosze admina o wyrzucenie tej osoby z forum. Mam dowody w screnach jak ta osoba sie zachowuje bez powodu.

martunik3

Cytuj wiadomość#6567949 piątek, 1 lutego 2019, 14:15:43
alan84 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

nie wiem. po moim poscie pisze mi duzo osob ze ma tak samo. po zapytqniu o misiaa wysyla codziennie wyzwiska. a czlowiek nic mu nie pisze. Prosze admina o wyrzucenie tej osoby z forum. Mam dowody w screnach jak ta osoba sie zachowuje bez powodu.

Zablokuj intruza i po problemie 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6567950 piątek, 1 lutego 2019, 14:15:44
alan84 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

Screeny są zbędne emotka Admin ma bezpośredni wgląd we wszystkie rozmowy prowadzone pomiędzy użytkownikami tego forum na PW emotka  (i chyba moderatorzy również).

paulina89

Cytuj wiadomość#6567953 piątek, 1 lutego 2019, 14:24:54
Wkurza mnie, że do testowania na wizaż.pl biorą cały czas te same osoby. Choćby sie na rzęsach stawało to i tak nic. Nie pomagają recenzje i inna aktywność. Smutne to tym bardziej, że chwalą się dużą liczbą recenzentek...
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6567955 piątek, 1 lutego 2019, 14:28:17
cudaczek121 napisał(a):

Dziś dzwoniła do mnie pani z numeru warszawskiego na pokaz w Gnieźnie.Zapomniałam z tego wszystkiego zapytać,kto dał jej mój numer telefonu,skoro nigdzie,na żadne pokazy nie chodzę emotka
0 0

|< << < 4463 4464 4465 4466 4467 44684469 4470 4471 4472 4473 > >|