Reklama na e-Konkursy.info 18.08.19 21:01:45

Wkurza mnie...

|< << < 4463 4464 4465 4466 4467 44684469 4470 4471 4472 4473 > >> >|

joan

Cytuj wiadomość#6567929 piątek, 1 luty 2019, 13:28:12
alan84 napisał(a):

czy ktoa ma do czynienia z czlowiekiem o nicku pieskot? Ta osoba mnie ciagle wyzywa oczernia na priv a ja do niej nic nie pisze i nie znam jej.

A to nie ta pani przypadkiem:
https://www.e-kon...file/user/FBmartyna7
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6567931 piątek, 1 luty 2019, 13:35:18
joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

czy ktoa ma do czynienia z czlowiekiem o nicku pieskot? Ta osoba mnie ciagle wyzywa oczernia na priv a ja do niej nic nie pisze i nie znam jej.

to chyba ten https://www.e-kon...profile/user/pieskot
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6567935 piątek, 1 luty 2019, 13:42:41
bruce napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Wkurza mnie, ze dziś kupiłam 2 opakowania oreo i oba kody wykorzystane emotka  jakim cudem skoro trzeba paragon również podać?

emotka Nawet mnie nie przerażaj, ja na razie ciągle bezskutecznie szukam choćby jednego promocyjnego opakowania, a w sklepach same stare.  emotka

Niestety emotka  napisałam już do organizatora. 
bruce 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6567938 piątek, 1 luty 2019, 13:47:58
jokan napisał(a):

joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

Patrząc na umieszczane wpisy...to jedna i ta sama osoba emotka

alan84

Cytuj wiadomość#6567942 piątek, 1 luty 2019, 14:06:20
edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

nie wiem. po moim poscie pisze mi duzo osob ze ma tak samo. po zapytqniu o misiaa wysyla codziennie wyzwiska. a czlowiek nic mu nie pisze. Prosze admina o wyrzucenie tej osoby z forum. Mam dowody w screnach jak ta osoba sie zachowuje bez powodu.

martunik3

Cytuj wiadomość#6567949 piątek, 1 luty 2019, 14:15:43
alan84 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

nie wiem. po moim poscie pisze mi duzo osob ze ma tak samo. po zapytqniu o misiaa wysyla codziennie wyzwiska. a czlowiek nic mu nie pisze. Prosze admina o wyrzucenie tej osoby z forum. Mam dowody w screnach jak ta osoba sie zachowuje bez powodu.

Zablokuj intruza i po problemie 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6567950 piątek, 1 luty 2019, 14:15:44
alan84 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

alan84 napisał(a):

Screeny są zbędne emotka Admin ma bezpośredni wgląd we wszystkie rozmowy prowadzone pomiędzy użytkownikami tego forum na PW emotka  (i chyba moderatorzy również).

paulina89

Cytuj wiadomość#6567953 piątek, 1 luty 2019, 14:24:54
Wkurza mnie, że do testowania na wizaż.pl biorą cały czas te same osoby. Choćby sie na rzęsach stawało to i tak nic. Nie pomagają recenzje i inna aktywność. Smutne to tym bardziej, że chwalą się dużą liczbą recenzentek...
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6567955 piątek, 1 luty 2019, 14:28:17
cudaczek121 napisał(a):

Dzisiaj, gdy jechałam rano tramwajem, pewna starsza pani, na oko 70 plus, spytała mnie, jak dojechać do jednego z wrocławskich hoteli. Wiem,że to nie moja sprawa w sumie, ale w hotelach często organizowane są te nieszczęsne pokazy, na których niestety naciągają ludzi na różne badziewia. No i niestety starsza pani potwierdziła moje przypuszczenia.Na co ja i i parę innych osób jadących tramwajem doradziło jej,aby absolutnie nie dała się namówić na jakieś cudowne garki, itp. Zapewniała nas, że ona się w domu nudzi i dlatego tylko tam jedzie.To jest takie smutne,że niektórzy samotni, schorowani starsi ludzie chodzą na takie kretyńskie pokazy tylko dlatego,żeby móc z kimś porozmawiać, wyjść do ludzi, a nierzadko padają tam ofiarami oszustów,ech.Mam nadzieję,że nikt tam nie zostanie naciągnięty.

Dziś dzwoniła do mnie pani z numeru warszawskiego na pokaz w Gnieźnie.Zapomniałam z tego wszystkiego zapytać,kto dał jej mój numer telefonu,skoro nigdzie,na żadne pokazy nie chodzę emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6567958 piątek, 1 luty 2019, 14:33:37
edzia21 napisał(a):

Screeny są zbędne emotka Admin ma bezpośredni wgląd we wszystkie rozmowy prowadzone pomiędzy użytkownikami tego forum na PW emotka  (i chyba moderatorzy również).

w takim razie czy to nie jest naruszanie tajemnicy korespondencji emotka  
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6567966 piątek, 1 luty 2019, 14:47:09
Nie mam wglądu w niczyje PW, nie wiem po co ta teoria.

Potwierdzam, że pieskot i FBmartyna7 używają tego samego IP.

edzia21

Cytuj wiadomość#6567973 piątek, 1 luty 2019, 15:09:08
bruce napisał(a):

edzia21 napisał(a):

emotka emotka  Serio? 

Serio. Administratorzy for internetowych maja dostep do wszystkiego wlacznie z pw. Moderatorzy roznie - zalezy od uprawnien nadanych im przez admina. Zadna tajemnica emotka  Należy pamiętać jeszcze o jednym - mieć dostęp to raz, a wykorzystywać go w praktyce i czytać czyjeś wypociny "do poduszki" to dwa emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6567974 piątek, 1 luty 2019, 15:10:39
atyde25 napisał(a):

Niestety zostanie naciągnięta  i to nie jedna osoba.Moja mama też chodziła na te pokazy garnków,kołder i innych fantów.Bo dawali kiedyś obiad i albo mikser,albo parasolkę za udział niby.I też była twarda nie zmuszą jej przecież aż do czasu kiedy wzięła komplet garnków za 8 tysięcy.I jeszcze tak jej przerobili mózg ,że uważała,że to była super okazja.Wiele lat spłacania kosztem innych opłat i potrzeb życiowych.Bardziej mnie wkurza,że te spotkania dalej się odbywają w najlepsze od tylu lat i nikt nie widzi w tym nic złego.A tam chodzą w większości emeryci o najniższych świadczeniach i potem są przez to tragedie życiowe.

A z kolei jakiś tydzień temu moja siostra podjeżdża pod swój dom po pracy.A tam pod jej klatką kręci się kilku policjantów.Przed klatką stoi jej zapłakana sąsiadka, pani Danusia.Moja siostra pyta starszej pani, co się stało.Okazało się,że jakiś oszust przez telefon stacjonarny podał się za jej siostrzeńca i wyłudził od staruszki oszczędności życia.A ponoć ta kobieta bardzo rozgarnięta, jednak widocznie miała "chwilowe zaćmienie", jak to sama określiła.Jej córka wprawdzie już po fakcie zlikwidowała telefon stacjonarny,ale co z tego,ech.Jakim to trzeba być nieludzkim człowiekiem, aby czerpać satysfakcję i korzyści materialne z tego,że się kogoś oszuka i okradnie emotka Ja, jak mnie nie stać, to po prostu godzę się z faktem, że skoro nie umiem czegoś wygrać albo na coś nie zarobiłam, to nie będę tego mieć i koniec.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6568009 piątek, 1 luty 2019, 16:05:47
cudaczek121 napisał(a):

(...) jakiś oszust przez telefon stacjonarny podał się za jej siostrzeńca i wyłudził od staruszki oszczędności życia. (...)

Moi rodzice nie posiadają żadnych "oszczędności życia", ale im ciągle powtarzam, że mają albo w ogóle nie odbierać telefonu (widząc obcy numer) albo od razu na wstępie powiedzieć "Spierd*!", bez wdawania się w jakąkolwiek rozmowę (widząc zastrzeżony numer telefonu). Ale ile z tego zechcą przekuć w życie, a ile jednym uchem wleci... emotka Czasem już mam na nich takiego nerwa, że sekundy dzielą mnie od momentu, gdy chwytam pierwszą z brzegu porcelanę i rzucam nią o ścianę emotka
0 0

synk

Cytuj wiadomość#6568045 piątek, 1 luty 2019, 17:00:08
godzinę walczyłem z odzyskaniem dostępu do Ali**. Security mnie zablokowało a moja sieć PLUS nie przyjmuje sms-ów z Chin. Dopiero Play pozwolił na uzyskanie kodu weryfikacyjnego.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6568054 piątek, 1 luty 2019, 17:15:44
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

(...) jakiś oszust przez telefon stacjonarny podał się za jej siostrzeńca i wyłudził od staruszki oszczędności życia. (...)

Moi rodzice nie posiadają żadnych "oszczędności życia", ale im ciągle powtarzam, że mają albo w ogóle nie odbierać telefonu (widząc obcy numer) albo od razu na wstępie powiedzieć "Spierd*!", bez wdawania się w jakąkolwiek rozmowę (widząc zastrzeżony numer telefonu). Ale ile z tego zechcą przekuć w życie, a ile jednym uchem wleci... emotka Czasem już mam na nich takiego nerwa, że sekundy dzielą mnie od momentu, gdy chwytam pierwszą z brzegu porcelanę i rzucam nią o ścianę emotka

To moj ojciec jest najlepszy. Dzwonia do niego z banku i oferuja kredyt,a ten co? Oczywiście sie zgadza i po kilku minutach ma pieniądze na koncie. Nie pyta o oprocentowanie o warunki kredytu, no o nic. Pozniej mamuska wraca z pracy,a ten jej z duma,ze ma 10 tysia na koncie, a ona musi pracowac. On po wypadku i juz nie mysli jak zdrowy ,normalny człowiek.  Dopiero mamuska dzwoni do banku i odkreca wszystko. Juz kilka razy tak ja zalatwil.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6568065 piątek, 1 luty 2019, 18:00:05
anialistopad napisał(a):

To moj ojciec jest najlepszy. Dzwonia do niego z banku i oferuja kredyt,a ten co? Oczywiście sie zgadza i po kilku minutach ma pieniądze na koncie. Nie pyta o oprocentowanie o warunki kredytu, no o nic. Pozniej mamuska wraca z pracy,a ten jej z duma,ze ma 10 tysia na koncie, a ona musi pracowac. On po wypadku i juz nie mysli jak zdrowy ,normalny człowiek.  Dopiero mamuska dzwoni do banku i odkreca wszystko. Juz kilka razy tak ja zalatwil.

emotka

Najgorsze, że nie ma na to recepty, niezawodnego sposobu, dzięki któremu rodzina mogłaby spać spokojnie. Ewentualnie może jakoś zablokować rozmowy przychodzące & wychodzące, żeby system łączył tylko z osobami w rodzinie? Ciekawe, czy jest taka opcja...
0 0

niunia-k

Cytuj wiadomość#6568073 piątek, 1 luty 2019, 18:16:05
Mój tata jest taki łatwo wierny emotka   obawiam się że to po części moja wina..... Chwalac się że wygrywam On też chce grać. Tylko gra w te pseudo smsowe już wygrałeś 50 tys. tylko wykonaj jeszcze pierdylion sms-ów emotka   ehhh tłumaczę , proszę , błagam .... Jak grochem o ścianę 
0 0

xooxooxoo

Cytuj wiadomość#6568075 piątek, 1 luty 2019, 18:23:56
cudaczek121 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Niestety zostanie naciągnięta  i to nie jedna osoba.Moja mama też chodziła na te pokazy garnków,kołder i innych fantów.Bo dawali kiedyś obiad i albo mikser,albo parasolkę za udział niby.I też była twarda nie zmuszą jej przecież aż do czasu kiedy wzięła komplet garnków za 8 tysięcy.I jeszcze tak jej przerobili mózg ,że uważała,że to była super okazja.Wiele lat spłacania kosztem innych opłat i potrzeb życiowych.Bardziej mnie wkurza,że te spotkania dalej się odbywają w najlepsze od tylu lat i nikt nie widzi w tym nic złego.A tam chodzą w większości emeryci o najniższych świadczeniach i potem są przez to tragedie życiowe.

A z kolei jakiś tydzień temu moja siostra podjeżdża pod swój dom po pracy.A tam pod jej klatką kręci się kilku policjantów.Przed klatką stoi jej zapłakana sąsiadka, pani Danusia.Moja siostra pyta starszej pani, co się stało.Okazało się,że jakiś oszust przez telefon stacjonarny podał się za jej siostrzeńca i wyłudził od staruszki oszczędności życia.A ponoć ta kobieta bardzo rozgarnięta, jednak widocznie miała "chwilowe zaćmienie", jak to sama określiła.Jej córka wprawdzie już po fakcie zlikwidowała telefon stacjonarny,ale co z tego,ech.Jakim to trzeba być nieludzkim człowiekiem, aby czerpać satysfakcję i korzyści materialne z tego,że się kogoś oszuka i okradnie emotka Ja, jak mnie nie stać, to po prostu godzę się z faktem, że skoro nie umiem czegoś wygrać albo na coś nie zarobiłam, to nie będę tego mieć i koniec.

To chyba jakaś nowa fala, bo dawno nie słyszałam o tych wyłudzeniach, a teraz znowu wszędzie. Do znajomej starszej pani też dzwonili jakieś 4 razy, podając, że ktoś ma problemy, trzeba mu pomóc i przelać pieniądze, bo inaczej pójdzie do więzienia. Na szczęście zadzwoniła przejęta do rodziny, bo wydawało jej się, że nie kojarzy, żeby kogoś takiego mieli w rodzinie. I całe szczęście, bo też pewnie by się tak skończyło! 

U mnie dzisiaj natomiast taka dziwna sytuacja, że odbieram domofon i pan mówi "elektryk", a ja na to, że na pewno nie do mnie. Dowiedział "do widzenia". Nie dzwonił pod żaden inny numer, bo domofony w klatce są strasznie głośne i wszystko słychać. Patrzę za okno, poszedł wysikać się pod drzewo i wyszedł z osiedla. Więc dziwny elektryk. Nie miał przy sobie żadnej torby, nie wykonał telefonu, żeby się dowiedzieć do kogo ma iść... Nie chce snuć podejrzeń, ale możliwe, że tak dzwonią na "pałę" i wchodzą komuś do domu.
0 0

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6568084 piątek, 1 luty 2019, 18:34:36
Mój tata kiedyś zapłacił listonoszowi za jakąś książkę religijną coś koło 70 zł. Myślał, że wygrałam i się nawet nie zastanowił. To była jakaś fundacja Piotra Skargi, nie pamiętam już. Pisałam do nich maile, ale oni dalej wysyłają co jakiś czas jakieś ulotki na adres domowy.
bruce 0
|< << < 4463 4464 4465 4466 4467 44684469 4470 4471 4472 4473 > >> >|