Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

pikawka

Cytuj wiadomość#6594826 wtorek, 30 kwiecień 2019, 21:29:54
asantesana napisał(a):

scrabble napisał(a):

asantesana napisał(a):

To co kurierzy wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie, czekam od rana, bo kurier ma odebrać przesyłkę, zamówiony w godzinach 10-14, juz przyzwyczaiłam się, że nie trzymają się godzin, ale dzwonię teraz na infolinię z pytaniem czy kurier zamierza w ogóle przyjechać, bo jest po 16, a kobieta mi mówi, ze mają zaznaczone, ze mnie nie było w domu. No trafiło mnie, bo nawet włosów nie poszłam umyć, żeby słyszeć domofon, jutro święto, nie wyszłam po chleb, a on sobie w takie kulki leci... I gdyby mnie nie było, to b zadzwonił na telefon. No to niech nawet z domu wraca, nic mnie to nie obchodzi... Jestem złaaaa!

Kurier PP, przyjechał ostatnio po odbiór kartonu (długość niemal 2 metry, wysokość 1m), autem typu Renault Clio. Odjechał bardzo zaskoczony,chociaż list przewozowy trzymał od początku w ręku emotka

To jeszcze nic. Poprzednim razem, DPD ukradło mi TREKa, rower o wartości ponad 4 tysiące. Przemiła Pani, zadzwoniła do mnie 3 dni po tym jak wysłałam paczkę. Zapytała co właściwie wysłałam i czy przypadkiem posiadam jakąś fotografię owego przedmiotu. Oczywiście w liście przewozowym było wszystko opisane: rower, jaki model, jaki rocznik, wymiary...
Stwierdziła, że paczka m się zgubiła. Wiecie, taki mini gabarycik emotka  
Ja ze swojej strony, kupiec ze swojej, robiliśmy dym gdzie się dało. Odnalazła się po 7 dniach, karton otwarty i na nowo pozaklejany taśmami przylepnymi DPD.
Nic mnie już nie zdziwi.

U mnie DPD to najgorsza firma, tym razem tez niestety oni, ale to już ostatni raz, więcej nie dam się im robić w bambuko. Robią co chcą, a nowa pani kurier przekierowuje sobie sama paczki do pic upów bez próby doręczenia, podobno im wolno emotka  Mnie dzisiaj naprawdę wszystko opadło po całym dniu warowania w domu i jeszcze mogę stracić klienta, bo chciał towar jak najszybciej. 
A rower przecież zawsze mógł im sie zawieruszyć emotka

Zalezy na jakiego czlowiela się trafi. Ja z dpd mam fajnego swojskiego kolesia. Dzwoni zawsze mowì pani Haniu z konkursu cos przyszlo co pani wygrala. emotka Muszę mu potem otwierać i pokazywac. emotka  poki co jezdzi do mnie 4 lata i żadnych problemow. Za to z inpostem się bujamam z reklamacja....

scrabble

Cytuj wiadomość#6594841 wtorek, 30 kwiecień 2019, 22:13:15
asantesana napisał(a):

scrabble napisał(a):

asantesana napisał(a):

To co kurierzy wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie, czekam od rana, bo kurier ma odebrać przesyłkę, zamówiony w godzinach 10-14, juz przyzwyczaiłam się, że nie trzymają się godzin, ale dzwonię teraz na infolinię z pytaniem czy kurier zamierza w ogóle przyjechać, bo jest po 16, a kobieta mi mówi, ze mają zaznaczone, ze mnie nie było w domu. No trafiło mnie, bo nawet włosów nie poszłam umyć, żeby słyszeć domofon, jutro święto, nie wyszłam po chleb, a on sobie w takie kulki leci... I gdyby mnie nie było, to b zadzwonił na telefon. No to niech nawet z domu wraca, nic mnie to nie obchodzi... Jestem złaaaa!

Kurier PP, przyjechał ostatnio po odbiór kartonu (długość niemal 2 metry, wysokość 1m), autem typu Renault Clio. Odjechał bardzo zaskoczony,chociaż list przewozowy trzymał od początku w ręku emotka

To jeszcze nic. Poprzednim razem, DPD ukradło mi TREKa, rower o wartości ponad 4 tysiące. Przemiła Pani, zadzwoniła do mnie 3 dni po tym jak wysłałam paczkę. Zapytała co właściwie wysłałam i czy przypadkiem posiadam jakąś fotografię owego przedmiotu. Oczywiście w liście przewozowym było wszystko opisane: rower, jaki model, jaki rocznik, wymiary...
Stwierdziła, że paczka m się zgubiła. Wiecie, taki mini gabarycik emotka  
Ja ze swojej strony, kupiec ze swojej, robiliśmy dym gdzie się dało. Odnalazła się po 7 dniach, karton otwarty i na nowo pozaklejany taśmami przylepnymi DPD.
Nic mnie już nie zdziwi.

U mnie DPD to najgorsza firma, tym razem tez niestety oni, ale to już ostatni raz, więcej nie dam się im robić w bambuko. Robią co chcą, a nowa pani kurier przekierowuje sobie sama paczki do pic upów bez próby doręczenia, podobno im wolno emotka  Mnie dzisiaj naprawdę wszystko opadło po całym dniu warowania w domu i jeszcze mogę stracić klienta, bo chciał towar jak najszybciej. 
A rower przecież zawsze mógł im sie zawieruszyć emotka

Wcale się nie dziwię. Może daj mu numer nadania i opisz sytuację? Teraz i tak majówka to chwilę sobie poczeka emotka  
Z DPD miałam jeszcze akcje ze zwrotem zapłaty na konto. Niby mają 14 dni, a po 30 ani widu, ani słychu. Musiałam pisać reklamację i pieniądze się znalazły. Za dużo mają zamówień, za mało pracowników i taki efekt...

-Violka-

Cytuj wiadomość#6594995 środa, 1 maj 2019, 18:20:47
Idę podejrzeć, czy ciasto na pizzę rośnie. 
Nie rośnie. 
Zapomniałam dodać drożdży  emotka

alan84

Cytuj wiadomość#6595016 środa, 1 maj 2019, 20:13:43
wkurza mnie ze osoba bez slowa i bez powodu zablokowala mnie... mogla chociaz cos napisac. Nie rozumiem ludzi...
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6595025 środa, 1 maj 2019, 20:48:36
-Violka- napisał(a):

Nie rośnie. 

I co? nie czułaś różnicy w konsystencji ciasta? emotka
Mogłaś mieć pizzę w wersji kruchej emotka   
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6595027 środa, 1 maj 2019, 20:53:36
ziolko napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Nie rośnie. 

I co? nie czułaś różnicy w konsystencji ciasta? emotka
Mogłaś mieć pizzę w wersji kruchej emotka   

myślałam, że za mało mąki  emotka
dosypałam potem suchych i ok. 
Nastolatki zjedzą wszystko  emotka

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6595044 środa, 1 maj 2019, 22:52:11
Czy nowa karta będzie działać przy pierwszych zakupach odrazu?
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6595049 środa, 1 maj 2019, 23:18:56
szukajacykonkursow napisał(a):

ale co to za karta?
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6595050 środa, 1 maj 2019, 23:21:56
halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6595053 środa, 1 maj 2019, 23:37:27

halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

zazwyczaj trzeba aktywować poprzez choćby puste przeciągnięcie przez bankomat. Sprawdź np stan konta, i już karta przejmie wszystkie funkcje poprzedniej karty, która w tym momencie zostanie zdezaktywowana (czy jakoś tak)
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6595055 środa, 1 maj 2019, 23:43:49
delvitto napisał(a):

halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

zazwyczaj trzeba aktywować poprzez choćby puste przeciągnięcie przez bankomat. Sprawdź np stan konta, i już karta przejmie wszystkie funkcje poprzedniej karty, która w tym momencie zostanie zdezaktywowana (czy jakoś tak)

Tamta chyba już została zdezaktywoawa bo była ważna do 30.04.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6595056 środa, 1 maj 2019, 23:49:20

delvitto napisał(a):

halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

no to samo włożenie karty do bankomatu powinno ją aktywować. Tak mi się wydaje.
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6595058 środa, 1 maj 2019, 23:52:43
delvitto napisał(a):

delvitto napisał(a):

halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

no to samo włożenie karty do bankomatu powinno ją aktywować. Tak mi się wydaje.

Oczywięcie będzie działac na tym samym pin-ie?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6595059 środa, 1 maj 2019, 23:55:05

będzie działac na tym samym pin-ie?

tak.
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6595062 czwartek, 2 maj 2019, 00:00:38
delvitto napisał(a):

będzie działac na tym samym pin-ie?

tak.

Dzięki.Bo jutro muszę wykorzystac kupon rabatowy przy zakupach ,a tylko do jutra ważny.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6595166 czwartek, 2 maj 2019, 13:12:36
Strasznie irytują mnie reklamy Rossmann z Pauliną Krupińską. Takie to jakieś ciężkie i beznadziejne i jeszcze dlugie do tego. Ładna dziewczyna, ale talentu aktorskiego za grosz.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6595177 czwartek, 2 maj 2019, 13:46:27
kermit napisał(a):

Strasznie irytują mnie reklamy Rossmann z Pauliną Krupińską. Takie to jakieś ciężkie i beznadziejne i jeszcze dlugie do tego. Ładna dziewczyna, ale talentu aktorskiego za grosz.

Też mi się one rzuciły w oczy. Strasznie sxtucznie wyszła. Rzeczywiscie słabe

as32572

Cytuj wiadomość#6595240 czwartek, 2 maj 2019, 18:07:01
Wyjazd służbowy do UK w przyszłym tygodniu, przynajmniej raz w roku muszę tam lecieć.
Nie lubię ich pogody, ani ludzi, którzy przy Tobie są mili a za plecami obgadują emotka
bruce 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6595244 czwartek, 2 maj 2019, 18:22:24
bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

kermit napisał(a):

To ja łykam kilogramami takie bajery...  emotka  Mam dziwną tendencję do odbierania wielu reklam nader pozytywnie, by nie rzec wręcz - przesadnie, jakby były pełnometrażowymi filmami.  emotka  Ostatnio rekordy bije u mnie reklama z psiakiem, który za żadne skarby świata nie ma ochoty chodzić ciągle na mordercze "spacerki" (o dyskotekach nie wspominając emotka ), gdyż jego pani pozbyła się bólu kolana dzięki specjalnej maści.  emotka emotka

Ta z psem jest raczej zabawna, ta Rossmana nudna i niesamowicie drętwa
bruce 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6595299 czwartek, 2 maj 2019, 22:24:14
@[email protected] napisał(a):

bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

kermit napisał(a):

To ja łykam kilogramami takie bajery...  emotka  Mam dziwną tendencję do odbierania wielu reklam nader pozytywnie, by nie rzec wręcz - przesadnie, jakby były pełnometrażowymi filmami.  emotka  Ostatnio rekordy bije u mnie reklama z psiakiem, który za żadne skarby świata nie ma ochoty chodzić ciągle na mordercze "spacerki" (o dyskotekach nie wspominając emotka ), gdyż jego pani pozbyła się bólu kolana dzięki specjalnej maści.  emotka emotka

Ta z psem jest raczej zabawna, ta Rossmana nudna i niesamowicie drętwa

ooo też dzisiaj widziałam tę reklamę i najpierw zastanawiałam się, czy to jest zajawka jakiegoś nowego kanału czy co. No i smutno, bo lubię Krupińską, jest śliczna jak laleczka, ale niestety ta reklama rzeczywiście sztuczna. Ona jest tam taka jakaś przesadna i nadmiernie podekscytowana. Reklamy z aktorkami z "przyjaciółek" dużo lepsze.