Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4470 4471 4472 4473 4474 44754476 4477 4478 4479 4480 > >> >|

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6572047 piątek, 15 lutego 2019, 21:15:00
i u mnie, a na czwartym się zawiesiła strona emotka
1 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6572215 sobota, 16 lutego 2019, 19:16:21
a mnie wkurza że Urząd Skarbowy wyliczył mi że muszę im zapłacić 55 zł ... podatek od nagrody... emotka emotka a miałem wyjść na 0 emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6572232 sobota, 16 lutego 2019, 21:10:53
nswe69 napisał(a):

Wkurzają mnie debilne propozycje wymiany... po co pisać i proponować coś na co samemu człowiek by się nie zgodził...

No, w sumie. Przykład: Piwo Captain kosztuje 4.8 zł. 18 sztuk 86 zł. Ktoś chce karton za 30zł. Mnie to zastanawia czy ludzie myślą, że tu ktoś nie potrafi liczyć czy liczą na jakąś desperację? emotka

joaza111

Cytuj wiadomość#6572233 sobota, 16 lutego 2019, 21:22:34
androm napisał(a):

nswe69 napisał(a):

Wkurzają mnie debilne propozycje wymiany... po co pisać i proponować coś na co samemu człowiek by się nie zgodził...

No, w sumie. Przykład: Piwo Captain kosztuje 4.8 zł. 18 sztuk 86 zł. Ktoś chce karton za 30zł. Mnie to zastanawia czy ludzie myślą, że tu ktoś nie potrafi liczyć czy liczą na jakąś desperację? emotka

Ostatnio była promocja w Tesco po 2,5 za butelkę czyli 45 zł za karton 
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6572253 sobota, 16 lutego 2019, 23:26:54
delfinka101 napisał(a):

cb656 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Czy jedyną nagrodą którą jest mi pisana to piwa? wryyy

Po jaką ciężką ch emotka grasz w konkursie, w którym są nagrody, jakich nie chcesz?! emotka

Chcę IBIZĘ to gram a wygrywam tylko piwa...Na szczęście nie ty wydajesz pozwolenia gdzie kto może grać.Nie tyle mnie wkurza iż wygrywam piwa ile ze nie nic innego.. a by było w temacie; WKURZA  mnie cb który się ciągle czepia

ale przeca On zrobił tak, że poprawiłaś/sprecyzowałaś wypowiedź. nie wkurza Cię wygrana piwa, tylko brak innych wygranych. wszystko się zgadza, więc nie rozumiem wkurzenia.

------------------------------------------------------------
mnie zaś wkurza mała ilość kreatywnych konkursów. takich z porządnym jury, a nie z "influencerami". i nadmiar loterii też mnie wkurza. i to, że kot mi choruje.
0 0

anka3

Cytuj wiadomość#6572348 niedziela, 17 lutego 2019, 19:07:47
Kupiłam na marne 5 opakowań Tic tac gum... Z rozpędu wzięłam opakowania bez promocyjnych kodów wrrrrrrrrrrrrrr
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6572432 poniedziałek, 18 lutego 2019, 09:58:54
poniedziałek....od rana wyprowadziło mnie z równowagi czekanie przed przejazdem (3 pociągi jechały, ale nie jedne za drugim - trzy razy otwierali i zamykali) emotka
0 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6572571 poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:02:29
Miało być tak pięknie w 2019, miały być zmiany, zmiany poważne .... ale zmiany na lepsze,  nie na gorsze. A tu nie dość, że nic nie wygrywam, to jeszcze dostałam wypowiedzenie z pracy, i facet mnie zostawił, bo mu nagle zależeć przestało. I kolejny raz wszystko od nowa, zaczynać. Mimo wszystko z uśmiechem na ustach, bo wiosna  tuż tuż...i góry już czekają. 
andii 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6572574 poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:04:41
ankasss napisał(a):

Miało być tak pięknie w 2019, miały być zmiany, zmiany poważne .... ale zmiany na lepsze,  nie na gorsze. A tu nie dość, że nic nie wygrywam, to jeszcze dostałam wypowiedzenie z pracy, i facet mnie zostawił, bo mu nagle zależeć przestało. I kolejny raz wszystko od nowa, zaczynać. Mimo wszystko z uśmiechem na ustach, bo wiosna  tuż tuż...i góry już czekają. 

emotka   emotka
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6572577 poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:08:44
ankasss napisał(a):

widocznie czeka na Ciebie prawdziwa miłość emotka  pewnie za 2 miesiące będzie chciał wrócić...
0 0

kate86

Cytuj wiadomość#6572581 poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:14:10
donia7 napisał(a):

ankasss napisał(a):

widocznie czeka na Ciebie prawdziwa miłość emotka  pewnie za 2 miesiące będzie chciał wrócić...

Nie ma tego złego jak to mówią... mnie narzeczony pół roku przed ślubem zostawił, sala zaklepana, lista gości zrobiona...myślałam sobie "4,5 roku zmarnowane"-rok po tym rozstaniu spotkałam kogoś, kto zdecydowanie bardziej do mnie pasuje i i jesteśmy już prawie 3 lata małżeństwem emotka  głowa do góry, tak moze miało być bo czeka na Ciebie ktos bardziej wartościowy i to z nim będziesz naprawdę szczęśliwa emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6572592 poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:25:24
ankasss napisał(a):

Współczuje emotka  ale końcówka wypowiedzi napawa optymizmem emotka  my też czekamy na piękną pogodę i jakieś wolne w weekend żeby sie w końcu wybrać w góry, a w tym roku mamy dużo w planach emotka  może sie zobaczymy na jakis górskich szlakach emotka
pozdrawiam  
0 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6572593 poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:26:48
kate86 napisał(a):

donia7 napisał(a):

ankasss napisał(a):

Nie ma tego złego jak to mówią... mnie narzeczony pół roku przed ślubem zostawił, sala zaklepana, lista gości zrobiona...myślałam sobie "4,5 roku zmarnowane"-rok po tym rozstaniu spotkałam kogoś, kto zdecydowanie bardziej do mnie pasuje i i jesteśmy już prawie 3 lata małżeństwem emotka  głowa do góry, tak moze miało być bo czeka na Ciebie ktos bardziej wartościowy i to z nim będziesz naprawdę szczęśliwa emotka

Dobry z niego facet, ale jednak "maminsynek", i chyba faktycznie zbyt dużo różnic między nami. I widocznie tak miało być. Właśnie sobie uświadomiłam, że lepiej teraz niż później. emotka

ankasss

Cytuj wiadomość#6572601 poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:35:40
pioge7 napisał(a):

ankasss napisał(a):

Współczuje emotka  ale końcówka wypowiedzi napawa optymizmem emotka  my też czekamy na piękną pogodę i jakieś wolne w weekend żeby sie w końcu wybrać w góry, a w tym roku mamy dużo w planach emotka  może sie zobaczymy na jakis górskich szlakach emotka
pozdrawiam  

Może, może kto wie emotka
pioge7 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6572608 poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:52:55
ankasss napisał(a):

trzeba być optymistą emotka praca lepsza się znajdzie a druga połówka to już tym łatwiej póki co pół litra musi starczyć emotka emotka powodzenia:) będzie tylko lepiej emotka
0 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6572611 poniedziałek, 18 lutego 2019, 14:56:04
tadziuuu napisał(a):

ankasss napisał(a):

trzeba być optymistą emotka praca lepsza się znajdzie a druga połówka to już tym łatwiej póki co pół litra musi starczyć emotka emotka powodzenia:) będzie tylko lepiej emotka

Myślę, że jedno i drugie się znajdzie, tylko trzeba dobrze szukać. A co do pół litra to akurat pod ręką nie mam, ale w czwartek impreza pożegnalna w pracy, więc się nadrobi.

bruce

Cytuj wiadomość#6572615 poniedziałek, 18 lutego 2019, 15:06:33
ankasss napisał(a):

Będzie pięknie.  emotka  Zobaczysz jeszcze, jak bardzo.  emotka emotka
Praca widocznie Ci akurat taka niepotrzebna była, a co do faceta...  emotka emotka  - niegodzien takiej Perły, jak Ty; kiedy to zrozumie, będzie już za późno. Wierz mi, maminsynki to ciężkie przejście dla partnerki, raczej błogosław los, że Cię uchronił.  emotka emotka

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6572616 poniedziałek, 18 lutego 2019, 15:10:28
ankasss napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

ankasss napisał(a):

Myślę, że jedno i drugie się znajdzie, tylko trzeba dobrze szukać. A co do pół litra to akurat pod ręką nie mam, ale w czwartek impreza pożegnalna w pracy, więc się nadrobi.

aktualnie są też konkursy gdzie można dobre pół litra wygrać emotka to tak w temacie emotka  
0 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6572617 poniedziałek, 18 lutego 2019, 15:13:27
Hitem były dla mnie konki Walentynkowe, ale że paragony kupione np. na bic-a to trzeba było wziąć udział. emotka Nie ma, że boli; może chociaż tam coś wygram za te głupoty co powypisywałam - hahaha emotka

No bo przecież nie ma to jak w ramach tuż przed walentynkowej niespodzianki, powiedzieć komuś z kim się jest prawie 3 lata, że już ma wyrombane w kosmos na Ciebie.  Mega kreatywnie emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6572619 poniedziałek, 18 lutego 2019, 15:23:11
ankasss napisał(a):

Hitem były dla mnie konki Walentynkowe, ale że paragony kupione np. na bic-a to trzeba było wziąć udział. emotka Nie ma, że boli; może chociaż tam coś wygram za te głupoty co powypisywałam - hahaha emotka

No bo przecież nie ma to jak w ramach tuż przed walentynkowej niespodzianki, powiedzieć komuś z kim się jest prawie 3 lata, że już ma wyrombane w kosmos na Ciebie.  Mega kreatywnie emotka

Najważniejsze, żebyś nie myślała, że to on Ciebie porzucił, lecz - że to Ty miałaś niebywałe szczęście na czas się z takiego związku wyrwać dla własnego dobra i pomyślnej przyszłości. emotka emotka

|< << < 4470 4471 4472 4473 4474 44754476 4477 4478 4479 4480 > >> >|