Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4471 4472 4473 4474 4475 44764477 4478 4479 4480 4481 > >> >|

ankasss

Cytuj wiadomość#6572617 poniedziałek, 18 lutego 2019, 15:13:27
Hitem były dla mnie konki Walentynkowe, ale że paragony kupione np. na bic-a to trzeba było wziąć udział. emotka Nie ma, że boli; może chociaż tam coś wygram za te głupoty co powypisywałam - hahaha emotka

No bo przecież nie ma to jak w ramach tuż przed walentynkowej niespodzianki, powiedzieć komuś z kim się jest prawie 3 lata, że już ma wyrombane w kosmos na Ciebie.  Mega kreatywnie emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6572619 poniedziałek, 18 lutego 2019, 15:23:11
ankasss napisał(a):

Hitem były dla mnie konki Walentynkowe, ale że paragony kupione np. na bic-a to trzeba było wziąć udział. emotka Nie ma, że boli; może chociaż tam coś wygram za te głupoty co powypisywałam - hahaha emotka

No bo przecież nie ma to jak w ramach tuż przed walentynkowej niespodzianki, powiedzieć komuś z kim się jest prawie 3 lata, że już ma wyrombane w kosmos na Ciebie.  Mega kreatywnie emotka

Najważniejsze, żebyś nie myślała, że to on Ciebie porzucił, lecz - że to Ty miałaś niebywałe szczęście na czas się z takiego związku wyrwać dla własnego dobra i pomyślnej przyszłości. emotka emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6572736 poniedziałek, 18 lutego 2019, 19:30:26
Wkurza mnie, że ceny przy produktach na półkach się nie zgadzają z tym, co jest potem na paragonie. I w ten sposób mam Wedla za 19 zł z groszami. I w Intermarche, i w C4... emotka I ja wiem, wiem, że moja wina, trzeba było patrzeć, kontrolować, ale czasami człowiek zmęczony, idzie, czyta, bierze i już mu na myśl nie przyjdzie, żeby te zakupy jeszcze dodatkowo analizować, zwłaszcza jak kupuje tryliard rzeczy do jedzenia na cały tydzień. 
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6572757 poniedziałek, 18 lutego 2019, 20:13:59
bruce napisał(a):

ankasss napisał(a):

Najważniejsze, żebyś nie myślała, że to on Ciebie porzucił, lecz - że to Ty miałaś niebywałe szczęście na czas się z takiego związku wyrwać dla własnego dobra i pomyślnej przyszłości. emotka emotka

on, ty, on, ty. wkurza mnie, że ludzie nie traktują związków jak związki, tylko jak wojnę dwojga ludzi.

ankasss

Cytuj wiadomość#6572771 poniedziałek, 18 lutego 2019, 20:46:08
taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

ankasss napisał(a):

on, ty, on, ty. wkurza mnie, że ludzie nie traktują związków jak związki, tylko jak wojnę dwojga ludzi.

On, Ty, pewnie dlatego że bycie w związku nie zmienia faktu, że nadal jesteś indywidualną jednostką.  I nie rozumiem, gdzie tu wojna. A jeśli już użyłaś słowa"wojna", które nie jest wcale adekwatne do sytuacji.  To chciałabym zauważyć, że nie w związku, tylko po zakończonym już związku.
bruce 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6572778 poniedziałek, 18 lutego 2019, 21:00:11
joasiunia napisał(a):

Wkurza mnie, że ceny przy produktach na półkach się nie zgadzają z tym, co jest potem na paragonie. I w ten sposób mam Wedla za 19 zł z groszami. I w Intermarche, i w C4... emotka I ja wiem, wiem, że moja wina, trzeba było patrzeć, kontrolować, ale czasami człowiek zmęczony, idzie, czyta, bierze i już mu na myśl nie przyjdzie, żeby te zakupy jeszcze dodatkowo analizować, zwłaszcza jak kupuje tryliard rzeczy do jedzenia na cały tydzień. 

Miałam takie same sytuacje, więc teraz na każdy konkurs sprawdzam ceny na czytniku emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6572808 poniedziałek, 18 lutego 2019, 22:51:46
taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

ankasss napisał(a):

emotka  Jeśli związek JEST, to trwa unia, skoro go NIE MA, unia zerwana. emotka  Przecież ewidentnie tu mowa o związku, którego, na całe szczęście dla naszej Ankasss emotka , nie ma. 

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6572811 poniedziałek, 18 lutego 2019, 22:58:46
tereniagno napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Miałam takie same sytuacje, więc teraz na każdy konkurs sprawdzam ceny na czytniku emotka

W ITM radzę uważać - ceny na czytniku są z reguły  bez uwzględnienia promocji

ankasss

Cytuj wiadomość#6572814 poniedziałek, 18 lutego 2019, 23:07:58
bruce dzięki, naprawdę humor mi się poprawił (na szczęście nie ma emotka )

ziolko

Cytuj wiadomość#6572955 wtorek, 19 lutego 2019, 12:07:04
Szlagg.... znowu paragon poszedł w.. 
Miałam wedla z intermarche i nie wysłałam zgłoszenia  emotka emotka
bruce 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6573033 wtorek, 19 lutego 2019, 14:41:40
Wkurza mnie, że od rana swędzi mnie lewa dłoń i non stop się drapie  emotka
I zezarlam Kinder Bueno i to też mnie wkurza  emotka  
bruce 0

lager

Cytuj wiadomość#6573181 wtorek, 19 lutego 2019, 22:57:05
Że nadeszły czasy okrutnej posuchy, bo idzie się załamać gdy w mdw już tylko wpisy o miśku, łyżeczce, termosie, o wafelku...

staszek

Cytuj wiadomość#6573183 wtorek, 19 lutego 2019, 23:04:36
lager napisał(a):

Że nadeszły czasy okrutnej posuchy, bo idzie się załamać gdy w mdw już tylko wpisy o miśku, łyżeczce, termosie, o wafelku...

To samo chciałam napisać...

chochliczka

Cytuj wiadomość#6573184 wtorek, 19 lutego 2019, 23:08:57
Okropny ból dolnej ósemki wkurza mnie i boli strasznie ałaaa  emotka  A tyle sie nasłuchałam o wyrywaniu dolnych zębów mądrości, że boję się isc do dentysty 
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6573186 wtorek, 19 lutego 2019, 23:41:03
andziulka21 napisał(a):

Wkurza mnie, że od rana swędzi mnie lewa dłoń i non stop się drapie  emotka
I zezarlam Kinder Bueno i to też mnie wkurza  emotka  

u nas sie mówi, że jak swedzi lewa dłoń to kasa jest blisko, a jak prawa to goście się zbliżają i będziesz se witać z nimi

bc142

Cytuj wiadomość#6573234 środa, 20 lutego 2019, 09:55:01
Groupon !! Zosatły mi 3 dni na zrealizowanie kuponu, a knajpa proponuje termin za 2 tygodnie, tłumacząc,że mają limit dzienny gości z Grouponu. Piszę do Grouponu o zwrot kasy, a oni,że w warunkach sprzedaży był zapis "należy dokonać wczesniejszej rezerwacji"
emotka

edit. 10:04 Wypisałam im takiego maila.że zwrócą kasę - teraz muszę się wpisać w wątku "dziś cieszę się z "
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6573300 środa, 20 lutego 2019, 12:17:11
od lutego w naszej wsi pojawiły się nazwy ulic i zmienione numery domów - w związku z tym mamy 30 dni na poinformowanie róznych instytucji, no i oczywiscie mamy używać już nowego adresu. 
Elektroniczna próba zmiany danych w Orange - nieudana --> brak takiego adresu w systemie
Gps nie pokazuje ulic - kurierzy dzwonią z pytaniem co jest grane (aktualizacja ma byc w marcu)
Już nie wspomnę o tym, że proba dowiedzenia się gdzie mam zmienić dane, a gdzie nie trzeba bo robi się to automatycznie, doprowadza mnie do szału bo w jednym miejscu mówią mi jedno, a w drugim cos innego

-Violka-

Cytuj wiadomość#6573302 środa, 20 lutego 2019, 12:22:16
moskala22 napisał(a):

od lutego w naszej wsi pojawiły się nazwy ulic i zmienione numery domów - w związku z tym mamy 30 dni na poinformowanie róznych instytucji, no i oczywiscie mamy używać już nowego adresu. 
Elektroniczna próba zmiany danych w Orange - nieudana --> brak takiego adresu w systemie
Gps nie pokazuje ulic - kurierzy dzwonią z pytaniem co jest grane (aktualizacja ma byc w marcu)
Już nie wspomnę o tym, że proba dowiedzenia się gdzie mam zmienić dane, a gdzie nie trzeba bo robi się to automatycznie, doprowadza mnie do szału bo w jednym miejscu mówią mi jedno, a w drugim cos innego

Ale gdyby na to spojrzeć od konkursowej strony ... przez jakiś czas masz 2 gospodarstwa domowe do dyspozycji  emotka

nkba

Cytuj wiadomość#6573305 środa, 20 lutego 2019, 12:28:36
moskala22 napisał(a):

ja przez ponad dwa lata mieszkałam przy ulicy, której nigdzie nie było emotka A u mojej mamy tez zmienili ulicę ale nigdzie za wyjątkiem zakładu pracy zmiany nie podawała. Ale problem był u brata, który miał zarejestrowaną pod tym adresem działalność- tu aktualizacja okazała sie gehenną, nie wspomnę kosztach np. wymiany pieczątek itp. 
bruce 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6573319 środa, 20 lutego 2019, 13:13:28
moją ulice zmienili rok temu i nigdzie nowej nazwy nie podawałam, wszystkie rachunki dostawałam od razu na nową nazwę
|< << < 4471 4472 4473 4474 4475 44764477 4478 4479 4480 4481 > >> >|