Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6595863 poniedziałek, 6 maj 2019, 00:07:02
nawet nie wiem jak jest w Mbanku ale to jakieś dziwne obostrzenie. po co na co? stawiam że z 90%zglaszajacych będzie tak mialo
0 0

elizam

Cytuj wiadomość#6595867 poniedziałek, 6 maj 2019, 07:25:12
Wystarczy brać z Żabki potwierdzenie płatności kartą i problem z głowy... 
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6595869 poniedziałek, 6 maj 2019, 07:36:20
wilhelmzdobywca napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

A propos tego... wkurza mnie, że w sklepach kasjerzy sami z siebie nie dają potwierdzenia transakcji. Ale też to ciągłe: " Potwierdzenie drukować?"

Akurat zazwyczaj mi niepotrzebne i cieszę się, że nie dają więcej niepotrzebnego papieru, ale tym razem mam wyjątkowo pecha, bo nawet proszę o potwierdzenie, ale nie dają, bo nie. Dziś np. usłyszałam, że już za późno, bo terminal zdążył przetworzyć transakcję, a to trzeba powiedzieć na początku... Strasznie pod górkę mam z visą emotka

nie wiem jak z żabkowymi terminalami ale do momentu kolejnej płatności kartą przez innego klienta można w każdej chwili wydrukować kopie potwierdzenia płatności. Sam pracuje w sklepie i raz zamiast nacisnąć TAK (czy drukować kopie dla klienta) dałem NIE. klient nie chciał ale dla samej zasady poszperalem w terminalu i kopia wychodzi. Kwestia dwóch przycisków emotka

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6595957 poniedziałek, 6 maj 2019, 11:20:51
elizam napisał(a):

Tylko ja nie chcialam kolejnego papieru, juz kupon na cole jest dlugi, bylo mi to na reke, ze mozna potwierdzenie z banku przeslac. Wiadomo, ze moja wina, bo nie doczytalam, ale watek ma taka, a nie inna nazwe, wiec sie wkurzam, na swoje niedoczytanie, no.
0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6595964 poniedziałek, 6 maj 2019, 11:29:23
pioge7 napisał(a):

nie wiem jak z żabkowymi terminalami ale do momentu kolejnej płatności kartą przez innego klienta można w każdej chwili wydrukować kopie potwierdzenia płatności. Sam pracuje w sklepie i raz zamiast nacisnąć TAK (czy drukować kopie dla klienta) dałem NIE. klient nie chciał ale dla samej zasady poszperalem w terminalu i kopia wychodzi. Kwestia dwóch przycisków emotka

Mam jedną żabkę, gdzie pełna kultura, dzień dobry, proszę, do widzenia, czy potrzeba potwierdzenie itp., no i drugą gdzie robią łaskę,
że sprzedają cokolwiek i ta druga jest niestety bliżej. Najwyraźniej kwestia chęci kasjerów, a tego brakuje...

elizam napisał(a):

Chciałabym żeby to było takie proste... pisałam że nie mogłam się doprosić, bo ciągle jakieś wymówki mają kasjerzy...
pioge7 0

elizam

Cytuj wiadomość#6595967 poniedziałek, 6 maj 2019, 11:32:37

Chciałabym żeby to było takie proste... pisałam że nie mogłam się doprosić, bo ciągle jakieś wymówki mają kasjerzy...

Wystarczy JEDNA skarga do kierownika i skończą się wymówki. Kasjer ma obowiązek wydać potwierdzenie przelewu, to regulują przepisy i można ogromną karę zapłacić za niewydanie czy wręcz pytanie "czy drukować potwierdzenie" 

azaflora

Cytuj wiadomość#6595970 poniedziałek, 6 maj 2019, 11:36:31
elizam napisał(a):

No nie bardzo, bo ze sprzedawcami z Żabki bywa różnie  emotka . W jednej na moja prośbę przed zakupem o paragon i potwierdzenie zapłaty, oświadczono mi, że nie można wydrukować i dostałam jakiś wydruk z komputera przyniesiony z zaplecza sklepu z wielką obrazą majestatu, "bo pani to nic i tak nie da"  emotka . Są normalni, sympatyczni sprzedawcy i tacy, co robią klientom łaskę, że w ogóle raczą ich obsługiwać.

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6595972 poniedziałek, 6 maj 2019, 11:42:02
elizam napisał(a):

Wystarczy JEDNA skarga do kierownika i skończą się wymówki. Kasjer ma obowiązek wydać potwierdzenie przelewu, to regulują przepisy i można ogromną karę zapłacić za niewydanie czy wręcz pytanie "czy drukować potwierdzenie" 

Nie wierzę, bo przy kierowniczce też nie zostało mi wydane potwierdzenie, ani nawet paragon, musiałam się upominać. Kto wie, może kasjerka to jakaś konkursowiczka i sama zgłasza takie paragony, wcale bym się nie zdziwiła.
Robić większy szum w sklepie, w którym z powodu lokalizacji robię czasem jakieś zakupy to też nie jest moja metoda, ostatecznie tylko przez loterię w ogóle tego świstka potrzebuję i tak samo jak bezaczek7, wkurzam się bardziej, że nie doczytałam regulaminu, bo mogłam wygenerować potwierdzenie z banku przed zgłoszeniem... Nieprzyjemnie po prostu jak obsługa mści się jakby na klientach zachowaniem za swoje zmęczenie, jakby pracowali tam za karę.

asantesana

Cytuj wiadomość#6596004 poniedziałek, 6 maj 2019, 12:08:55
Nie tylko wkurza mnie, ale przeraża skrajna głupota i egoizm ludzi. Oglądam relację z katastrofy samolotu w Moskwie, zginęła większość ludzi, ponieważ część próbowała ratować swoje bagaże i zakorkowała drogi ewakuacyjne. Dla czyichś majtek zginęli ludzie...  emotka    

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6596072 poniedziałek, 6 maj 2019, 13:34:52

Nie wierzę, bo przy kierowniczce też nie zostało mi wydane potwierdzenie, ani nawet paragon, musiałam się upominać. Kto wie, może kasjerka to jakaś konkursowiczka i sama zgłasza takie paragony, wcale bym się nie zdziwiła.

Ej, ale moment, wystarczy ze mam znalezione w koszu potwierdzenie czyjejs platnosci Visa i moge sama takie zglosic do loterii, nie musze byc wlascicielem tej karty?!??!!?
0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6596097 poniedziałek, 6 maj 2019, 14:15:54
bezaczek7 napisał(a):

Ej, ale moment, wystarczy ze mam znalezione w koszu potwierdzenie czyjejs platnosci Visa i moge sama takie zglosic do loterii, nie musze byc wlascicielem tej karty?!??!!?

Teoretycznie nie wystarczy, bo przy wygranej niby mogą weryfikować dane posiadacza karty. Jak to w praktyce wygląda, nie mam pojęcia emotka Bardziej chodziło mi o sam paragon, bo kupowałam wtedy Danonki. Na dwa paragony dwa razy musiałam się dopomnieć, dziwi mnie, że kasjerzy jak ktoś prosi o paragon, dalej z automatu chowają kolejny. Gdybym stała na kasie i ktoś prosiłby specjalnie o paragon, który zmięłam i chciałam wyrzucić/schować/cokolwiek, to przy drugiej płatności już bym była czujniejsza i go po prostu wydała od razu... Ręce mi czasem opadają.

A teraz mam nowy powód do wkurzenia emotka Normalnie złoty poniedziałek emotka Czytam stare wpisy na forum i ... czy ja dobrze widzę, że smsy na płatne numery z virgin po prostu nie dochodzą, bo nie? emotka Nawysyłałam się na tymbarki, farmio, wszędzie pusto, ale myślałam, że po prostu nie wygrywam. A tu wpisy na forum, że virgin nie obsługuje niektórych płatnych numerów. Nie dostawałam zwrotek, ale nie wpadłam na to, że bez żadnego powiadomienia jak to czasem wyskakuje "wiadomość nie została wysłana", moje smsy mogły pójść w siną dal emotka Wygrał ktoś w ogóle, mając numer w virgin?

lb

Cytuj wiadomość#6596223 poniedziałek, 6 maj 2019, 17:47:30
Wkurza mnie że mam kody do Empiku a gdy chcę coś kupić i wpisuję kod wyświetla się informacja, że kody rabatowe dotyczą tylko
produktów sprzedawanych i dostarczanych przez Empik.
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6596238 poniedziałek, 6 maj 2019, 18:11:51
Podchodze do kasy, mowie prosze na 5 paragonow i 5 potwierdzen platnosci. Wzielam 5 puszek fanty z kuponem po zlotowce. Kasjerka odlozyla 1 paragon, drugi, razem z trzecim juz zmiela wszystko i wywalila, to pytam czy drukuje dla mnie paragony i potwierdzenia, a ta ze drukuje, ale dla siebie, ze moglam wczesniej mowic. Stalam i czekalam az wygrzebie z kosza 2 paragony, jeden przepadl, a 3 potwierdzenia platnosci dala mi oryginaly swoje. Mowisz, a i tak nie dostajesz. No bomba. Nastepnym razem 2x powtorze co bede chciala, chocby mnie mieli za glupia wziac emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6596260 poniedziałek, 6 maj 2019, 19:03:28
lb napisał(a):

Wkurza mnie że mam kody do Empiku a gdy chcę coś kupić i wpisuję kod wyświetla się informacja, że kody rabatowe dotyczą tylko
produktów sprzedawanych i dostarczanych przez Empik.

niestety empik sprzedaje u siebie też rzeczy innych producentów  i wtedy nie mozesz za nie płacic kartami prezentowymi, kodami, itp.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6596279 poniedziałek, 6 maj 2019, 20:08:42
Mnie wkurza już fakt, że paragony śnią mi się po nocach  emotka .  Śniło mi się, ostatnio że obudziłam się normalnie rano, spojrzałam w kalendarz i zdałam sobie sprawę, że przegapiłam jeden dzień w którym kończyło się dużo konkursów. A na te konkursy miałam full paragonów  emotka . Rano nie mogłam dojść do siebie. Normalnie jak w incepcji  emotka . Czas na wakacje, czas wygrać sobie wakacje emotka

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6596280 poniedziałek, 6 maj 2019, 20:12:16
ivanotta napisał(a):

Mnie wkurza już fakt, że paragony śnią mi się po nocach  emotka .  Śniło mi się, ostatnio że obudziłam się normalnie rano, spojrzałam w kalendarz i zdałam sobie sprawę, że przegapiłam jeden dzień w którym kończyło się dużo konkursów. A na te konkursy miałam full paragonów  emotka . Rano nie mogłam dojść do siebie. Normalnie jak w incepcji  emotka . Czas na wakacje, czas wygrać sobie wakacje emotka

Jeśli to jakaś choroba to też to mam. Śniło mi się ostatnio, że znalazłam w wózku zakupowym w Carrefourze kilka paragonów na Mk Cafe i tak się z nich ucieszyłam, że po przebudzeniu było mi żal, że to tylko sen emotka

mamimamu

Cytuj wiadomość#6596318 poniedziałek, 6 maj 2019, 23:28:47
Wkurza mnie, że nie mogę pomóc wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy  emotka
 ilekroć noszę się z zamiarem dorzucenia swojego przysłowiowego grosika do walki o zdrowie kogoś z tysiąca Potrzebujących, wyrasta przede mną mur NIE DO POKONANIA: "KOGO WYBRAĆ? KOMU POMÓC? konieczność kategoryzowania i selekcji ciąży mi na sercu tak bardzo, że muszę to wreszcie z siebie wyrzucić!

Po prostu czuję się źle z tym, że muszę wybierać, komu pomóc -to jest  niesprawiedliwe!
 A jeszcze bardziej wkurza mnie, że o tym, czy Ktoś będzie mógł żyć (i wygra z chorobą) decyduje COŚ TAKIEGO JAK PIENIĄDZE!

Przepraszam - musiałam to napisać   emotka
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6596321 poniedziałek, 6 maj 2019, 23:45:27
bezaczek7 napisał(a):

elizam napisał(a):

Tylko ja nie chcialam kolejnego papieru, juz kupon na cole jest dlugi, bylo mi to na reke, ze mozna potwierdzenie z banku przeslac. Wiadomo, ze moja wina, bo nie doczytalam, ale watek ma taka, a nie inna nazwe, wiec sie wkurzam, na swoje niedoczytanie, 

Ale wiesz, zastanawiam się, bo tam w regulaminie chyba jest napisane, że jakby mieli wątpliwości przy weryfikacji, to mogą poprosić o wyciąg - potwierdzenie z konta. No i co? Ono wtedy jest już ok? Juz im pasuje?
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6596337 wtorek, 7 maj 2019, 07:33:23
No kur... ludzi to już całkiem pojeb....Właśnie SMS od wychowawcy ze szkoły ,ze dzis nie ma lekcji,bo dostali @ ,ze w szkole jest bomba. Czy naprawdę gówniarze już nie maja co robić  tylko takie głupoty wymyślają? 
bruce, nkba 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6596509 wtorek, 7 maj 2019, 12:15:21
Wkurza mnie mój Intermarche, produkty są fatalnie opisane (mówię od strony konkursowicza). Opis produktu na paragonie potrafi zawierać prawie wszystkie inne informacje (gramaturę, rodzaj i nie wiadomo co jeszcze), tylko nie nazwę producenta/marki emotka Może 1/10 produkt na paragonie trafi się dobry, chyba jak już nie mają jak inaczej tego opisać. A jak jest u Was?
0 0