Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4475 4476 4477 4478 4479 44804481 4482 4483 4484 4485 > >> >|

isiulka

Cytuj wiadomość#6575338 środa, 27 lutego 2019, 07:48:38
bruce napisał(a):

Tjaaa.... emotka emotka  
Bardzo mnie wkurza ciągłe niepowodzenie w loteriach bramkowych. Kto to w ogóle wymyślił?!  emotka

Bruce uwielbiam Cię emotka
bruce, nkba 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6575339 środa, 27 lutego 2019, 07:49:26
kolejne zebranie w pracy 
temat RSU  emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6575340 środa, 27 lutego 2019, 07:51:56
Wkurza mnie że nie mamy kiedy z dziećmi wyskoczyć na weekend w góry. Teraz co był - w sobotę dzieci zaczynały zajęcia w klubie malucha a w niedziele szły na bal karnawałowy, teraz w ten weekend w niedziele idą do kolegi na urodziny, w następny 9 marca idą do koleżanki na urodziny, 16 marca mają zajęcia w klubie malucha a jak się ich pytaliśmy czy możemy coś odpuścić i pojechać w piątek w góry a wrócić w niedzielę to powiedzieli że jak nie będą mieli wychodnego emotka  a ponoć koleżanka 23 marca też robi urodziny więc pozamiatany marzec a ja tak tęsknie za widokiem gór na żywo.. kamerki internetowe to za mało..
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6575341 środa, 27 lutego 2019, 07:55:38
mama-l-k-m napisał(a):

Wkurza mnie że nie mamy kiedy z dziećmi wyskoczyć na weekend w góry. Teraz co był - w sobotę dzieci zaczynały zajęcia w klubie malucha a w niedziele szły na bal karnawałowy, teraz w ten weekend w niedziele idą do kolegi na urodziny, w następny 9 marca idą do koleżanki na urodziny, 16 marca mają zajęcia w klubie malucha a jak się ich pytaliśmy czy możemy coś odpuścić i pojechać w piątek w góry a wrócić w niedzielę to powiedzieli że jak nie będą mieli wychodnego emotka  a ponoć koleżanka 23 marca też robi urodziny więc pozamiatany marzec a ja tak tęsknie za widokiem gór na żywo.. kamerki internetowe to za mało..

To wybierz się w góry z przyjaciółką. Ty odpoczniesz, dzieci odpoczną od Ciebie, a że będą "imprezować" to nie zdążą zatęsknić  emotka
Edit. Wkurza mnie przeziębienie, które męczy od kilku dni.
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6575352 środa, 27 lutego 2019, 09:07:04
cleo25 napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

To wybierz się w góry z przyjaciółką. Ty odpoczniesz, dzieci odpoczną od Ciebie, a że będą "imprezować" to nie zdążą zatęsknić  emotka
Edit. Wkurza mnie przeziębienie, które męczy od kilku dni.

super pomysł ale są dwa niestety..
- mój cycuś może w dzień bez cyca by dał radę ale w nocy cały dom Dzierlatka by postawiła na nogi emotka
- przyjaciółka robi studia podyplomowe i ma zjazdy w weekendy
- sąsiadka / przyjaciółka też miałaby problem z zostawieniem dzieci na weekend.
Zostało czekać kiedy będą mieli wolne grafiki, tylko niebawem wiosna się zacznie i matka zacznie szaleć w ogrodzie i weź się wtedy wyrwij z domu emotka

reniii

Cytuj wiadomość#6575371 środa, 27 lutego 2019, 10:09:28
[quote=

FBilona]

nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem 

emotka
Przecież sama się zwracasz do kogoś per TY pisząc "nie pisz", poza tym na forum wykorzystujesz login/nick i równie dobrze możesz być starszym panem lub dziewczynką z 2 klasy podstawówki, dlaczego ktoś miałby pisać do ciebie per Pani na publicznym forum ?

Miła moja oczywiście,że nie musisz i tak jest zwyczajowo. Ale jak ktoś chce obrazić, zaatakować, ubliżyć to dla zasady PAN/PANI. Może ten delikatny dystans powstrzyma od wylewania jadu i niemiłych uwag w rodzaju "jedz taksówka to będziesz siedzieć"

Tu na forum to faktycznie trzeba mieć szczęście żeby nie oberwać po głowie gdy napisze się coś co nie jest albo po myśli wąskiej grupy zaprzyjaźnionych forumowiczów którzy w razie czego staną szeregiem w obronie swoich pobratymców a innych zmieszają z błotem i tak obrócą kota do góry ogonem, żeby wyszło zawsze po ich myśli albo specjalnie osoby te napędzają konflikty aby móc o czymś dyskutować. FBilona nie przejmuj się tymi głupimi uwagami ja też miałam taką jazdę gdy zwróciłam uwagę komuś kto żartował głupkowato z pytającego. I teraz pewno i ja będę zaatakowana ale nic to bo mi to zwisa i powiewa. 

kreatia

Cytuj wiadomość#6575418 środa, 27 lutego 2019, 12:27:54
Proponuję nowy podział:
1) MDW do 50 zł.
2) MDW od 50,01 zł do plus nieskończoności.

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6575431 środa, 27 lutego 2019, 13:26:09
superloser napisał(a):

luki28 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

Nie życzę sobie żadnych ataków na mnie! Nie podoba się co piszę ,to proszę to ignorować. Taka była sytuacja, a ja ją tylko powtórzyłam. Nigdzie nie piszę ,że to pochwalam. Skomentowałam tylko wydarzenie, które miało miejsce. I nie pisz "dla Ciebie", tylko dla Pani bo mogłabyś być moją córka/synem 

emotka
Przecież sama się zwracasz do kogoś per TY pisząc "nie pisz", poza tym na forum wykorzystujesz login/nick i równie dobrze możesz być starszym panem lub dziewczynką z 2 klasy podstawówki, dlaczego ktoś miałby pisać do ciebie per Pani na publicznym forum ?

Dokładnie, chyba jaśnie PANIĄ odrobinę poniosło... To jest forum, które rządzi się swoimi prawami, tutaj do siebie zwracamy się per Ty, bez względu na wiek i to jest spoko. Bo niby skąd mamy wiedzieć ile kto ma lat? Może będzie trzeba robić wnikliwą analizę przed odpowiedzią na czyiś post, jak się do kogo zwracać, bo być może ten ktoś jest starszy? To są jakieś jaja...

STAROŚČ nie jest wyznacznikiem okazywanego szacunku. Na szacunek trzeba zapracować a nie go wymuszać.
Przykro mi, że jesteś "komunistycznie stara" (TO NIE OBELGA, tylko wyznacznik wieku) - ale publicznie popierasz atak żołnierza na młodego chłopaka. I nie mam zamiaru do ciebie na per pani sie zwracać, zwłaszcza kiedy, ty sama "lecisz na ty".

Ode mnie nie oczekuj SZACUNKU. 

Co z tego, że człowiek sobie zapracuje na szacunek jak osoby nieznane o tym nie wiedzą?! "Komunistycznie stara?"- ale idiotyzm, miało być chyba śmiesznie, wyszło emotka . Niestety młode pokolenie zapomina co to szacunek do drugiej osoby, już nie mówiąc o starszych...

Claudia77

Cytuj wiadomość#6575436 środa, 27 lutego 2019, 13:42:23
koniczynka123 napisał(a):

superloser napisał(a):

luki28 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

emotka

Dokładnie, chyba jaśnie PANIĄ odrobinę poniosło... To jest forum, które rządzi się swoimi prawami, tutaj do siebie zwracamy się per Ty, bez względu na wiek i to jest spoko. Bo niby skąd mamy wiedzieć ile kto ma lat? Może będzie trzeba robić wnikliwą analizę przed odpowiedzią na czyiś post, jak się do kogo zwracać, bo być może ten ktoś jest starszy? To są jakieś jaja...

STAROŚČ nie jest wyznacznikiem okazywanego szacunku. Na szacunek trzeba zapracować a nie go wymuszać.
Przykro mi, że jesteś "komunistycznie stara" (TO NIE OBELGA, tylko wyznacznik wieku) - ale publicznie popierasz atak żołnierza na młodego chłopaka. I nie mam zamiaru do ciebie na per pani sie zwracać, zwłaszcza kiedy, ty sama "lecisz na ty".

Co z tego, że człowiek sobie zapracuje na szacunek jak osoby nieznane o tym nie wiedzą?! "Komunistycznie stara?"- ale idiotyzm, miało być chyba śmiesznie, wyszło emotka . Niestety młode pokolenie zapomina co to szacunek do drugiej osoby, już nie mówiąc o starszych...

ale Wy macie problemy emotka
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6575438 środa, 27 lutego 2019, 13:45:17
Claudia77 napisał(a):

superloser napisał(a):

luki28 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

emotka

Jak nie masz problemów to po co wchodzisz w ten top? Mnie wkurza chamskie zachowanie więc mam prawo się wypowiedzieć!

isiulka

Cytuj wiadomość#6575450 środa, 27 lutego 2019, 14:47:10
 Czy moglibyście przestać się kłócić chociaż na 5 min?

...Skocze tylko po chipsy, będzie mi się lepiej czytać emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6575467 środa, 27 lutego 2019, 15:30:07
sssylwiaaa napisał(a):

Mnie wkurza wszechobecny tłuszcz roślinny palmowy...

Wczoraj mój mąż kupił faworki. To były najgorsze faworki, jakie kiedykolwiek jadłam! Nie wiem, na czym były smażone, ale podniebienie i wnętrze policzków mieliśmy oblepione czymś tłustym, jakby parafiną posmarowane. Masakra!
No ale skoro były tanie, to nie można oczekiwać nie wiadomo czego dobrego... emotka

Za to kiedyś sama kupiłam zachwalane faworki w jednej cukierni, smażone na smalcu. Drogie, jak ho ho... Były zapakowane w plastikowe pudełko jednorazowe.
Pierwsze, co poczułam po otwarciu to mocny zapach smalcu, ale taki intensywny.. bleee..
Rozumiem, że smalec ma swój zapach, ale w tym przypadku był za mocny.
Sama jak kupowałam smalec, jak robiłam piernik, to najpierw wąchałam. I wybrałam taki, co był mało wyczuwalny.
Nie chciałam, żeby świnia zdominowała mi piernik emotka emotka
Poza tym wiem, że zapach smalcu zalezy od wieku świni, płci, tego czym była karmiona itp.

Claudia77

Cytuj wiadomość#6575479 środa, 27 lutego 2019, 15:55:45

Claudia77 napisał(a):

superloser napisał(a):

luki28 napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

FBilona napisał(a):

emotka

Jak nie masz problemów to po co wchodzisz w ten top? Mnie wkurza chamskie zachowanie więc mam prawo się wypowiedzieć!

wkurza Cię chamstwo? zatem przeczytaj jeszcze raz co do mnie napisałaś, kultura, że ho ho...

joan

Cytuj wiadomość#6575487 środa, 27 lutego 2019, 16:18:37
ziolko napisał(a):

(...) Nie chciałam, żeby świnia zdominowała mi piernik emotka emotka
Poza tym wiem, że zapach smalcu zalezy od wieku świni, płci, tego czym była karmiona itp.

Nawet portale branżowe mają w tej kwestii swoje zalecenia: "Należy pamiętać, że tłuszcz rybi charakteryzuje się bardzo intensywnym zapachem, dlatego, w przypadku tuczników, powinno się zrezygnować z mączki co najmniej na 2-3 tygodnie przed ubojem, ponieważ może ona obniżyć walory smakowe mięsa."
https://www.okiem...eniu-trzody-chlewnej

W sumie już prawie tłusty czwartek, ale jakoś nie mam ochoty na ciasto gotowane w knurzych wytopinach emotka

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6575490 środa, 27 lutego 2019, 16:24:44
sssylwiaaa napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy moglibyście przestać się kłócić chociaż na 5 min?

...Skocze tylko po chipsy, będzie mi się lepiej czytać emotka

Tylko uważnie czytaj skład. Mnie wkurza wszechobecny tłuszcz roślinny palmowy... A Wy nie ktoccie się tak! Przeznaczcie na to chwilę (już minęła) i cieszcie się życiem! 

Kiedy człowiek chory to życie nie cieszy emotka I nie rozumiem czemu komuś przeszkadza, że człowiek tu pisze o powodzie wkurzania. Przecież od tego jest ten top  emotka po co szczęśliwi tu wchodzą i narzekają na tych, którzy mają powód do złości ?! A ja akurat nawiązałam do wypowiedz FBilony, bo spotkała mnie dziś podobna sytuacja. Człowiek tj ja(może jeszcze nie taki stary ale nie mogący ustać ze względu na kręgosłup) "podpiera filar" a obok siedzi i gra na telefonach zmęczona młodzież.
Wg powyższych opinii najlepiej jakby "starzy" siedzieli w domu starców i nigdzie nie wychodzili bo przecież zajmują niepotrzebnie miejsca, tlen itp zmęczonej młodzieży.Na szczęście wy też kiedyś będziecie starzy... emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6575493 środa, 27 lutego 2019, 16:48:55
emotka fftopic: emotka
MOŻE ŁASKAWIE SKOŃCZYCIE TE KŁÓTNIE CIĄGNĄCE SIĘ PRZEZ KILKA STRON??
NIE WNIKAM, KTO MA RACJĘ, A KTO NIE MA, ALE BĘDĘ WDZIĘCZNA (PEWNO INNI TEZ) ZA NIE MONOPOLIZOWANIE TEGO TEMATU PRZEZ KILKA OSÓB.
emotka emotka

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6575494 środa, 27 lutego 2019, 16:49:14

Wg powyższych opinii najlepiej jakby "starzy" siedzieli w domu starców i nigdzie nie wychodzili bo przecież zajmują niepotrzebnie miejsca, tlen itp zmęczonej młodzieży.Na szczęście wy też kiedyś będziecie starzy... emotka

Pięknie napisane.. każdy z nas będzie stary i to od naszych czynów zależy czego nasze dzieci się nauczą.. to my im przykład dajemy.. mój mąż zawsze ustępuje miejsca w kościele, na występach dzieci innym mamom, babciom, ciociom i przy różnych okolicznościach.
Nasz syn lat 6 w niedziele na mszy dla dzieci ustąpił sam miejsca starszej pani i poszedł stać razem z tatą który pilnował córki a ja ze średnim siedziałam dalej w ławce.. po mszy mnie się pyta czy jestem dumna z niego bo robi tak jak tata.. mi łzy pociekły ze wzruszenia że mimo młodego wieku wie jak się zachować. Jego koleżankę wozimy na zajęcia z plastyki to otwiera jej drzwi bo widzi że mi mąż jak jeździmy razem również otwiera mimo że czasami się bardzo śpieszymy i mogę to sama zrobić.
Sąsiedzi z daleka słyszą że nasze dzieci są na dworze bo widzą gdzieś za drzewami i wołają "Dzień dobry" bo ja tak samo robię.. 
to od nas zależy jakie wartości damy naszym dzieciom - nie lubię jednej sąsiadki ale widzę i pierwsza jej się kłaniam bo tak nauczyli mnie moi rodzicie emotka

w temacie wkurza mnie ból głowy mimo wziętych dziś 2 tabletek a zaraz z dziećmi do kina jadę i obym im tam nie zasnęła emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6575500 środa, 27 lutego 2019, 17:03:03
To ja też się wtrącę, jeśli wolno... emotka
Paragon za paragonem przepada, nie mam termosu z Milki (o bluzie z Oreo nie wspomnę emotka ) , biada, biada, biada!!!! emotka emotka

la-princessa

Cytuj wiadomość#6575504 środa, 27 lutego 2019, 17:28:02
Wkurza mnie, że znowu jadłam w biegu... i kawałek orzeszka ziemnego chyba utknął mi gdzie przełyku emotka  Próbowałam już odchrząknąć i pić dużo wody, ale dalej czuję, że coś tam jest. Sama nie wiem czy bać się czy tylko panikuję... a tyle razy samej sobie powtarzam, żeby jeść powoli i spokojnie. A nie w biegu emotka  I czemu siebie nie słucham?
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6575520 środa, 27 lutego 2019, 19:08:03
la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie, że znowu jadłam w biegu... i kawałek orzeszka ziemnego chyba utknął mi gdzie przełyku emotka  Próbowałam już odchrząknąć i pić dużo wody, ale dalej czuję, że coś tam jest. Sama nie wiem czy bać się czy tylko panikuję... a tyle razy samej sobie powtarzam, żeby jeść powoli i spokojnie. A nie w biegu emotka  I czemu siebie nie słucham?

ja wczoraj to samo miałam po połknieciu antybiotyku. Zjedz moze kawałek skórki chleba i popij duża ilością wody.

|< << < 4475 4476 4477 4478 4479 44804481 4482 4483 4484 4485 > >> >|