Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4476 4477 4478 4479 4480 44814482 4483 4484 4485 4486 > >> >|

kermit

Cytuj wiadomość#6575530 środa, 27 lutego 2019, 19:56:14
kreatia napisał(a):

Proponuję nowy podział:
1) MDW do 50 zł.
2) MDW od 50,01 zł do plus nieskończoności.

Że wafelek, termosik i misio? emotka

mia

Cytuj wiadomość#6575539 środa, 27 lutego 2019, 20:38:29
kermit napisał(a):

kreatia napisał(a):

Proponuję nowy podział:
1) MDW do 50 zł.

Deja vu... emotka
https://www.e-kon...dla-kazdego/strona/1

kreatia

Cytuj wiadomość#6575542 środa, 27 lutego 2019, 20:43:10
mia napisał(a):

kermit napisał(a):

kreatia napisał(a):

Proponuję nowy podział:
1) MDW do 50 zł.

Deja vu... emotka

aż polubiłam emotka
bethan 0

bethan

Cytuj wiadomość#6575547 środa, 27 lutego 2019, 21:02:54
kreatia napisał(a):

mia napisał(a):

kermit napisał(a):

kreatia napisał(a):

Deja vu... emotka

aż polubiłam emotka

Zalew misiów, stoliczków i innych pier.d.ó.ł  w MDW osłabia. Też mi powód do... Nie dokończę, bo się poczują urażeni.

kermit

Cytuj wiadomość#6575551 środa, 27 lutego 2019, 21:28:18
To jaka nazwa wątku? Cosik w stylu "Misio, termos, wafelek i innych pier**ł wiele" Jakieś inne propozycje?

staszek

Cytuj wiadomość#6575553 środa, 27 lutego 2019, 21:29:54
kermit napisał(a):

To jaka nazwa wątku? Cosik w stylu "Misio, termos, wafelek i innych pier**ł wiele" Jakieś inne propozycje?

Durnostojki

bethan

Cytuj wiadomość#6575554 środa, 27 lutego 2019, 21:31:30
kermit napisał(a):

Towarzystwo wygrywające fanty jest niereformowalne, nic z tego nie będzie. Radość wielka od pierwszego wafelka.
kermit, mia 0

kermit

Cytuj wiadomość#6575558 środa, 27 lutego 2019, 21:37:02
bethan napisał(a):

kermit napisał(a):

Towarzystwo wygrywające fanty jest niereformowalne, nic z tego nie będzie. Radość wielka od pierwszego wafelka.

No i super - mamy to "Radość wielka - wygrałem wafelka!!!"

edzia21

Cytuj wiadomość#6575559 środa, 27 lutego 2019, 21:41:37
kermit napisał(a):

Dorzuć jeszcze koszulinki z łOREłO  emotka

mia

Cytuj wiadomość#6575561 środa, 27 lutego 2019, 21:47:46
@bethan, mówisz i masz. emotka Pod starą nazwą wywleczony na wierzch... Ale możesz zmienić.
bethan 0

bethan

Cytuj wiadomość#6575563 środa, 27 lutego 2019, 21:54:11
mia napisał(a):

bethan, mówisz i masz. emotka Pod starą nazwą wywleczony na wierzch... Ale możesz zmienić.

Nie da się tytułu edytować emotka
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6575570 środa, 27 lutego 2019, 22:08:24
A ja jestem przeciw takiemu rozdziałowi. Nie dlatego, że jakoś pasjami lubię wiedzieć o tych misiach czy wafelkach, tylko ze względu na wrażenie które ostatnio odnoszę, że coraz mniej ludzi ma ochotę się dzielić informacją o wygranych (zazwyczaj pewnie ze względu na zalew priv-ów pt. "co napisałaś?" itp.), a jak się dołoży jeszcze dodatkowy ogranicznik, że się trzeba będzie zastanawiać do jakiego wątku daną wygraną przypisać (i czy brać pod uwagę jej wartość regulaminową czy rynkową?) i czy w ogóle się wypada nią pochwalić, to jeszcze mniej się będziemy mieli ochotę dzielić informacjami.
I jeszcze dodatkowo, ale to może moje subiektywne wrażenie, gdzieś tam w tle mam takie odczucie, że niektórzy uważają, że chwalenie się bluzą z oreo czy łyżeczką z grawerem, to jest dobre dla jakiś konkursowych szaraczków, a nie tych co mają prawdziwe wygrane. A to jest w końcu forum dla wszystkich.

mia

Cytuj wiadomość#6575575 środa, 27 lutego 2019, 22:28:25
glena napisał(a):

A ja jestem przeciw takiemu rozdziałowi. Nie dlatego, że jakoś pasjami lubię wiedzieć o tych misiach czy wafelkach, tylko ze względu na wrażenie które ostatnio odnoszę, że coraz mniej ludzi ma ochotę się dzielić informacją o wygranych (zazwyczaj pewnie ze względu na zalew priv-ów pt. "co napisałaś?" itp.), a jak się dołoży jeszcze dodatkowy ogranicznik, że się trzeba będzie zastanawiać do jakiego wątku daną wygraną przypisać (i czy brać pod uwagę jej wartość regulaminową czy rynkową?) i czy w ogóle się wypada nią pochwalić, to jeszcze mniej się będziemy mieli ochotę dzielić informacjami.
I jeszcze dodatkowo, ale to może moje subiektywne wrażenie, gdzieś tam w tle mam takie odczucie, że niektórzy uważają, że chwalenie się bluzą z oreo czy łyżeczką z grawerem, to jest dobre dla jakiś konkursowych szaraczków, a nie tych co mają prawdziwe wygrane. A to jest w końcu forum dla wszystkich.

Glena...
Po pierwsze tego rozdziału nie będzie. emotka Już drugi raz jest ponowiony i w praktyce na 99% zdechnie.
Po drugie, moim zdaniem przyczyna w tym, że coraz mniej ludzi dzieli się informacją o wygranych, leży całkiem gdzie indziej i nie ma kompletnie związku z gradacją wątku/ów.
Po trzecie - ja ostatnio za przeproszeniem wielkie g... wygrywam, więc nawet nie jestem szaraczkiem, ale chyba konkursowym czarnym baranem, więc porównanie mam nie do "prawdziwych wygranych", ale do zera raczej. Niemniej po prostu odruchowo jak widzę wpis w MDW, to otwieram, bo może coś się rozwiązało? A tu znów kolejny X, Y i Z. To tak jak z  wątkiem Informują i słynnym "Potwierdzam". Po prostu za dużo tego.

A tak w ogóle to się z Tobą zgadzam. Szczególnie z ostatnim zdaniem. emotka

superloser

Cytuj wiadomość#6575578 środa, 27 lutego 2019, 22:36:00
Wkurza mnie, że małe zupełnie niewinne dzieci umierają, bez szansy, by się tą chwilą na Ziemi zachwycić. Że cierpią, że rodzice patrzą bezsilnie i udają twardzieli.
Wkurzają mnie ludzie, którzy nie widzą w dzieciach sobie równej istotot,  tylko traktują Je jak karaluchy, które się mają dostosować i siedzieć cicho. Wkurza mnie, że nie ma kasy na terapie, leczenie, badania i wkurza mnie, kiedy czytam o dzieciach w szkołach, które przez hejt "bliźniego" , już się nie uginają tylko łamią... 

bethan

Cytuj wiadomość#6575582 środa, 27 lutego 2019, 22:41:56
Mia, jak zawsze jesteś nad wyraz uprzejma  emotka  i delikatna. 
Nie wdając się w argumenty (co zrobić, że misie, wafelki itp. uważam za durne i zasługujące na inny wątek) - modlę się, żeby wreszcie te loterie się skończyły. Może choć przez chwilę będzie spokój.

taalvikki

Cytuj wiadomość#6575600 czwartek, 28 lutego 2019, 00:46:10
superloser napisał(a):

Wkurza mnie, że małe zupełnie niewinne dzieci umierają, bez szansy, by się tą chwilą na Ziemi zachwycić. Że cierpią, że rodzice patrzą bezsilnie i udają twardzieli.
Wkurzają mnie ludzie, którzy nie widzą w dzieciach sobie równej istotot,  tylko traktują Je jak karaluchy, które się mają dostosować i siedzieć cicho. Wkurza mnie, że nie ma kasy na terapie, leczenie, badania i wkurza mnie, kiedy czytam o dzieciach w szkołach, które przez hejt "bliźniego" , już się nie uginają tylko łamią... 

a mnie wkurza, że ludzie płodzą dzieci w realiach takich, że gdy one się pochorują, to nikogo nie będzie stać na pomoc dla nich. dziękuję.

poza tym... czym tu się zachwycać na tej ziemii? realiami, które skazują KAŻDEGO na śmierć, a wielu wcześniej na głód i chorobę? nie rozumiĘ.
0 0

taalvikki

Cytuj wiadomość#6575601 czwartek, 28 lutego 2019, 00:48:47
bethan napisał(a):

Mia, jak zawsze jesteś nad wyraz uprzejma  emotka  i delikatna. 
Nie wdając się w argumenty (co zrobić, że misie, wafelki itp. uważam za durne i zasługujące na inny wątek) - modlę się, żeby wreszcie te loterie się skończyły. Może choć przez chwilę będzie spokój.

kiedy skończą się loterie? kiedy przestaniemy w nich grać!

bruce

Cytuj wiadomość#6575607 czwartek, 28 lutego 2019, 05:58:37
Gdyby Velvet rzucił po jednym TAKIM SAMYM misiu codziennie i napisał w regulaminie jego wartość na ok. 150 zł, to każdy by był mega zadowolony z jego ustrzelenia oraz ewentualnego kupna. Mnie wkurza odebranie Velvetowym misiom należnego im miejsca na piedestale.  emotka emotka
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6575608 czwartek, 28 lutego 2019, 06:04:50

kiedy skończą się loterie? kiedy przestaniemy w nich grać!

Czyli nigdy  emotka
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6575613 czwartek, 28 lutego 2019, 07:53:41
Może zmienimy zasady wątku wkurza mnie aby każdy zamieszczony wpis był w firmie rymowanki. Z jednej strony może poprawi to humor, z drugiej bedzie miało wartość konkursowi-edukacyjna emotka
bo wkurza mnie czytanie ideologicznych mądrości o tym jak kogis wkurzają głodujące dzieci, ludzie umierający na raka, ze ktos molestował dziecko, skatował psa itd..

każdego to „wkurza” co nie zmienia faktu, ze jesteś na forum konkursowym i mimo, ze możesz tu pisać co chcesz a ja nie muszę czytać, to powinny być jakieś ograniczenia. 
|< << < 4476 4477 4478 4479 4480 44814482 4483 4484 4485 4486 > >> >|