Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4478 4479 4480 4481 4482 44834484 4485 4486 4487 4488 > >> >|

sydariameki

Cytuj wiadomość#6577148 poniedziałek, 4 marca 2019, 17:25:51
Na 76kodów z Tic tac jeszcze nic nie wygrałam emotka
0 0

malutka20

Cytuj wiadomość#6577153 poniedziałek, 4 marca 2019, 17:31:58
sydariameki napisał(a):

U mnie na 10 kodów również nic:( . 
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6577189 poniedziałek, 4 marca 2019, 19:00:18
ziolko napisał(a):

mdepfs napisał(a):

wkurzam się na samą siebie. Jestem na urlopie, wypoczywam...
A chęci do grania w konkursy brak emotka  nie wiem co się dzieje, i tak już od grudnia emotka Robię to wszystko od niechcenia. Coś tam gram ale nie ma efektów; nie ma też frajdy. A wiem ze wypadałoby, bo się przecież to opłaca ;)
Jakby wpadła jakaś nagroda to pewnie bym się ogarnęła, ale jak ma wpaść jak ja nie mam siły tego ogarniać.
Z bezsilności tylko ...  emotka  Co się ze mną stało ? emotka

Wypalenie konkursowe - też to mam  emotka emotka

witam w klubie...a paragony leżą...

moskala22

Cytuj wiadomość#6577194 poniedziałek, 4 marca 2019, 19:19:30
dopiero wkurzałam się że przepadły mi paragony na star, bo sklep miał je wpisane jako Lay's, a dziś poszlam po MK CAFE,a na paragonie mam Pedros  emotka  a niby człowiek uczy się na błedach  emotka
nswe69 0

mia

Cytuj wiadomość#6577199 poniedziałek, 4 marca 2019, 19:24:32
malutka20 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

U mnie na 10 kodów również nic:( . 

A ja się wkurzałam, że na 3 kody nie mam nic, bo wydawało mi się, że tam prawie każdy wygrywa... emotka
W temacie: mam dziś cholernie smutny dzień - nie chcę takiego tygodnia. A loterie jeszcze mi dokopały na dzień dobry. emotka

nswe69

Cytuj wiadomość#6577448 wtorek, 5 marca 2019, 13:36:02
moskala22 napisał(a):

dopiero wkurzałam się że przepadły mi paragony na star, bo sklep miał je wpisane jako Lay's, a dziś poszlam po MK CAFE,a na paragonie mam Pedros  emotka  a niby człowiek uczy się na błedach  emotka

Centrum ?? właśnie też tam miałem kupić, ale jako Pedros są małe, więc dopłaciłem 40gr w Żabce a tam idealnie opisany.

Domyślam się, że Pedros nie równa się MK i nie przejdzie Delikatesowy paragon ?
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6577480 wtorek, 5 marca 2019, 14:26:35
nswe69 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Centrum ?? właśnie też tam miałem kupić, ale jako Pedros są małe, więc dopłaciłem 40gr w Żabce a tam idealnie opisany.

tak, w delikatesach centrum tak jest
nswe69 0

superloser

Cytuj wiadomość#6577486 wtorek, 5 marca 2019, 14:37:57
moskala22 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Nie rozumie, dlaczego nie zgłosiłaś Lays skoro był jednoznaczny opis na paragonie. Plus opis produktu w sytemie DC jest łatwiej weryfikować od sklepiku osiedlowego.
0 0

kupila88

Cytuj wiadomość#6577731 środa, 6 marca 2019, 11:26:12
wkurza mnie konkurs Prince Polo, jeszcze w poniedziałek o 12.40 była podane imie laureatki 1000zł, ale że nagroda jest 1 dziennie, wiec już tego dnia by ludzie nie losowali to usuneli ja z listy zwycięzców i teraz juz nie dodaja laureatów dnia.
0 0

ameryka

Cytuj wiadomość#6577732 środa, 6 marca 2019, 11:26:23
dla tych co się lubią wkurzać od kwietnia nowy cennik Poczty Polskiej
Za listy w kategorii S (do 0,5 kg) będzie trzeba zapłacić od 3,3 zł, za format M (do 1 kg) - od 4 zł, a za L (do 2 kg) - od 6,6 zł. Obecnie za najmniejszą przesyłkę do 350 g trzeba zapłacić od 2,60 zł. Zmiany nie dotyczą opłat za paczki w obrocie krajowym oraz za listy i paczki w obrocie międzynarodowym.

ameryka

Cytuj wiadomość#6577733 środa, 6 marca 2019, 11:35:47
moskala22 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

dlatego raczej unikam zakupów w Delikatesach i innych sklepach gdzie jest paragon źle opisany (o dziwo nawet w Auchan). W jednym ITM nam może źle opisane ale przy każdym produkcie jest dodatkowo nr z kodu kreskowego, a w pobliskim niestety tak jak w większości. 
Dobrym też sposobem jest sprawdzenie na skanerze - w większości opis się pokrywa. 
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6577734 środa, 6 marca 2019, 11:36:43
kupila88 napisał(a):

wkurza mnie konkurs Prince Polo, jeszcze w poniedziałek o 12.40 była podane imie laureatki 1000zł, ale że nagroda jest 1 dziennie, wiec już tego dnia by ludzie nie losowali to usuneli ja z listy zwycięzców i teraz juz nie dodaja laureatów dnia.

z 04.03 jest podana laureatka - Elżbieta
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6577738 środa, 6 marca 2019, 11:58:33
@gnieszk@ napisał(a):

kupila88 napisał(a):

z 04.03 jest podana laureatka - Elżbieta

teraz już jest... Jedyne na co możemy liczyć że będą wygrywać ludzie z forum i się tym chwalić emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6577740 środa, 6 marca 2019, 11:59:46
ameryka napisał(a):

Za listy w kategorii S (do 0,5 kg) będzie trzeba zapłacić od 3,3 zł, za format M (do 1 kg) - od 4 zł, a za L (do 2 kg) - od 6,6 zł. Obecnie za najmniejszą przesyłkę do 350 g trzeba zapłacić od 2,60 zł. Zmiany nie dotyczą opłat za paczki w obrocie krajowym oraz za listy i paczki w obrocie międzynarodowym.

podsumuje to tak: złodzieje!!!!!!!!!!! Marny list polecony i tyle kasy płacić emotka
0 0

ameryka

Cytuj wiadomość#6577755 środa, 6 marca 2019, 12:08:56
nanajka81 napisał(a):

ameryka napisał(a):

podsumuje to tak: złodzieje!!!!!!!!!!! Marny list polecony i tyle kasy płacić emotka

wiesz z podwyżkami cen jest tak, że wszystkich to wkurza. Ceny niestety rosną i będą rosnąć. 

Produkty zmniejszają się (np. serki Hochland 100 g zmniejszyły się na 90 g, a w plastrach ze 150g na 135g). 
Hochland odpisał mi na to tak "staramy się, żeby nasze produkty były jak najlepiej dostosowane do potrzeb konsumentów".

Moja znajoma wkurza się ostatnio że podnieśli jej cenę wywozu śmieci o 4 zł na m-c, a chwali się wszystkim że dostała 250 zł podwyżkę pensji. 
0 0

FBilona

Cytuj wiadomość#6578090 czwartek, 7 marca 2019, 12:02:49
Wkurza mnie,że pomyliłam dni z bryzą ale szybko się zorientowałam i ruszyłam na sklep.Po zakupie okazało się,że w Tesco nie mają aktualnej daty , tylko dzień do tyłu czyli 06.03.2019
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6578135 czwartek, 7 marca 2019, 14:49:00
Wkurzają mnie nieodpowiedzialni ludzie...
Aukcja Allegro. Opcje dostawy: odbiór osobisty. Milion wiadomości typu: wysyłka za pobraniem i biorę. Robię więc tylko kopiuj i wklej odpowiedzi, że nie, nie wyślę za pobraniem, bo to zbyt duży koszt, a nikt mi nie da gwarancji, że odbierze paczkę i nie zostawi mnie z kosztami dostawy. Ale wiadomo - zapytać można, czemu by nie. Jednak dzisiaj pewna kobieta dała popis ignorancji. Zrobiła zakup na tej aukcji i wyskakuje mi z wiadomością, że jej nie opłaci, bo mam wysłać paczkę kurierem za pobraniem i pyta: co teraz zrobimy? Ech, odpisuję, że nie wyślę za pobraniem. Skoro już kupiła, to podaję jej koszt dopłaty za kuriera, a ona znów, że na pewno koszty wysyłki zawyżone i mam to przemyśleć. Jak jestem spokojna, to myślałam, że szlag mnie trafi. Napisałam jej parę słów o odpowiedzialności i narażaniu ludzi na starty. Teraz muszę szarpać się z Allegro o zwrot prowizji... 
jokan 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6578138 czwartek, 7 marca 2019, 14:59:52
Też mnie wkurzył nowy cennik poczty ale bardziej to ,że musiałam się pytać o te gumy Halls bo nigdzie ich nie mieli.I pani nagle coś zajarzyła i przyniosła mi je zaplecza.Bo to niby nowość i jeszcze ich nie wyciągają a butelek to już praktycznie nie ma.2 dni o 7 tysięcy poszło.................
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6578141 czwartek, 7 marca 2019, 15:05:05
Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurzają mnie nieodpowiedzialni ludzie...
Aukcja Allegro. Opcje dostawy: odbiór osobisty. Milion wiadomości typu: wysyłka za pobraniem i biorę. Robię więc tylko kopiuj i wklej odpowiedzi, że nie, nie wyślę za pobraniem, bo to zbyt duży koszt, a nikt mi nie da gwarancji, że odbierze paczkę i nie zostawi mnie z kosztami dostawy. Ale wiadomo - zapytać można, czemu by nie. Jednak dzisiaj pewna kobieta dała popis ignorancji. Zrobiła zakup na tej aukcji i wyskakuje mi z wiadomością, że jej nie opłaci, bo mam wysłać paczkę kurierem za pobraniem i pyta: co teraz zrobimy? Ech, odpisuję, że nie wyślę za pobraniem. Skoro już kupiła, to podaję jej koszt dopłaty za kuriera, a ona znów, że na pewno koszty wysyłki zawyżone i mam to przemyśleć. Jak jestem spokojna, to myślałam, że szlag mnie trafi. Napisałam jej parę słów o odpowiedzialności i narażaniu ludzi na starty. Teraz muszę szarpać się z Allegro o zwrot prowizji... 

ja się niestety też nadziałam tyle że przez olx. Z jakąś Panią się "wymieniłam" jedną z rzeczy na inną rzecz. Wszystko ugadane, ja swoją wysłałam, Pani też miała... I nie wysłała. Napisała że córka chora, potem o jakiejś operacji, potem że wysłała, a potem w ogóle przestała się odzywać. OLX ją zablokowało. Po miesiącu widzę że baba znowu wystawia rzeczy (w tym i tę rzecz którą miała mi przysłać w zamian) Piszę do niej smsa że proszę o wyjaśnienie czemu sprzedaje coś co miała mi wysłać a ona bezczelnie że to pomyłka bo ona tę rzecz wysłała, i że ja jestem oszustka. Piszę do niej "no to jak Pani wysłała to proszę przysłać potwierdzenie że wysłane". A ona "że ma swoją godność i że nic mi wysyłać nie będzie". I znowu przestała się odzywać. Odżałowałam te 10 zł na wysyłkę i rzecz którą babie wysłałam ale niech ją jasny szlak trafi. Od tego czasu przestałam się "zamieniać" bo dziękuje za takie zamiany...
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6578142 czwartek, 7 marca 2019, 15:06:06
atyde25 napisał(a):

Też mnie wkurzył nowy cennik poczty ale bardziej to ,że musiałam się pytać o te gumy Halls bo nigdzie ich nie mieli.I pani nagle coś zajarzyła i przyniosła mi je zaplecza.Bo to niby nowość i jeszcze ich nie wyciągają a butelek to już praktycznie nie ma.2 dni o 7 tysięcy poszło.................

5000 butelek  emotka
a co to za nowość skoro w ubiegłym roku było po sklepach tego tyle emotka
|< << < 4478 4479 4480 4481 4482 44834484 4485 4486 4487 4488 > >> >|