Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4480 4481 4482 4483 4484 44854486 4487 4488 4489 4490 > >> >|

kreatia

Cytuj wiadomość#6579774 wtorek, 12 marca 2019, 19:52:39
Przypominam wpis, bo warto emotka
https://www.e-kon...strona/274/#p6545361
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6579777 wtorek, 12 marca 2019, 20:00:34
nanajka81 napisał(a):

No tak, nie zwróciłam uwagi kto to wtedy pisał ale tamten wpis czytałam... Ja nie rozumiem co to ludziom da że skosztują musztardy... Bezsensu

Bo chcą się organoleptycznie przekonać, czy nie za ostra, czy nie za słodka, czy nie za cierpka, czy nie mdła, czy nie podchodzi chemią itp. emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6579791 wtorek, 12 marca 2019, 20:42:28
joan napisał(a):

Pamiętacie ten długaśny wpis o purchawie, co w markecie otwierała musztardy celem degustacji, a potem odkładała je z powrotem na półkę? Żaden fejk, dzisiaj chciałam kupić musztardę Develey - biorę słoik do ręki, a dekiel spada na podłogę. Wewnątrz słoika ślad: po palcu? po języku? Odechciało mi się zakupów... emotka

emotka emotka  Nie wierzę! Bleee!!! emotka  Ludzie wstydu nie mają!  emotka emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6579793 wtorek, 12 marca 2019, 20:49:33
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

Pamiętacie ten długaśny wpis o purchawie, co w markecie otwierała musztardy celem degustacji, a potem odkładała je z powrotem na półkę? Żaden fejk, dzisiaj chciałam kupić musztardę Develey - biorę słoik do ręki, a dekiel spada na podłogę. Wewnątrz słoika ślad: po palcu? po języku? Odechciało mi się zakupów... emotka

emotka emotka  Nie wierzę! Bleee!!! emotka  Ludzie wstydu nie mają!  emotka emotka

emotka emotka
bruce 0

superloser

Cytuj wiadomość#6579805 wtorek, 12 marca 2019, 21:45:16
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

Wkurza mnie brak motywacji... kup książke za 13zl w Biedrze, by wygrać pendrive za 30-40zl. Dzieki Kiora!

Wiesz... Mnie akurat ten konkurs tak bardzo zmotywował że udało mi się wygrać tableta, którego od prawie dwóch lat bardzo mi brakuje (bo stary wyzionął ducha a na nowy najzwyczajniej mnie nie stać) Temat był totalnie pode mnie - zaparłam się, trzy dni myślałam i udało się emotka Tak więc życzę motywacji emotka

Mnie zwyczajnie wkurza PRZEPŁACANIE za produkty, które są znacznie tańsze w wiekszych opakowaniach lub sklepach "obok". Do tego nagrody pocieszenia po 30-40zl. I ani ta książka w konku Biedry, ani ten masaż w Superpharm - NIE są inspirujące. W Superpharm jest tak naprawde 1 nagroda. A te masaże, to w wybranych lokalizacjach... zmarnować 30-50zl na paliwo i czas, by dojechać to już taniej zapłacić lokalnie za taka sama usługe. Wiem, można później za 70zl sprzedać ... jak znajdzie sie kupiec. 

Gratuluje nagrody, bo trzeba umieć pisać by w Kiora wygrać główne.
0 0

aniajukej

Cytuj wiadomość#6579808 wtorek, 12 marca 2019, 21:51:20
Wkurza mnie, że promocyjne produkty docierają do nas z mega opóźnieniem!!!  emotka
0 0

benasia

Cytuj wiadomość#6579824 wtorek, 12 marca 2019, 22:27:37
superloser napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

Wkurza mnie brak motywacji... kup książke za 13zl w Biedrze, by wygrać pendrive za 30-40zl. Dzieki Kiora!

Wiesz... Mnie akurat ten konkurs tak bardzo zmotywował że udało mi się wygrać tableta, którego od prawie dwóch lat bardzo mi brakuje (bo stary wyzionął ducha a na nowy najzwyczajniej mnie nie stać) Temat był totalnie pode mnie - zaparłam się, trzy dni myślałam i udało się emotka Tak więc życzę motywacji emotka

Mnie zwyczajnie wkurza PRZEPŁACANIE za produkty, które są znacznie tańsze w wiekszych opakowaniach lub sklepach "obok". Do tego nagrody pocieszenia po 30-40zl. I ani ta książka w konku Biedry, ani ten masaż w Superpharm - NIE są inspirujące. W Superpharm jest tak naprawde 1 nagroda. A te masaże, to w wybranych lokalizacjach... zmarnować 30-50zl na paliwo i czas, by dojechać to już taniej zapłacić lokalnie za taka sama usługe. Wiem, można później za 70zl sprzedać ... jak znajdzie sie kupiec. 

dlatego ja nie gram w konkursach w których nagrody mnie nie interesują - np do wygrania suszarki w ITM - wydać trzeba ok 15zł (nawet nie wiem czy nie więcej) na paragon, wysłać list 6zł, a sama suszarka ma wartość 40zł (innych nagród w tym konkursie 0). Mam w domu dwie lepsze suszarki więc ja odpadam. Coraz  więcej pojawia się konkursów z kiepskimi nagrodami...    emotka    

nanajka81

Cytuj wiadomość#6579859 środa, 13 marca 2019, 07:22:38
benasia napisał(a):

superloser napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

dlatego ja nie gram w konkursach w których nagrody mnie nie interesują - np do wygrania suszarki w ITM - wydać trzeba ok 15zł (nawet nie wiem czy nie więcej) na paragon, wysłać list 6zł, a sama suszarka ma wartość 40zł (innych nagród w tym konkursie 0). Mam w domu dwie lepsze suszarki więc ja odpadam. Coraz  więcej pojawia się konkursów z kiepskimi nagrodami...    emotka    

Jak ja się zaprę to napiszę ale naprawdę wtedy potrzebuję dobrej motywacji a tablet był dla mnie tutaj mega motywacją bo dzieci mnie o niego męczyły a jakoś nigdzie go wygrać nie mogłam. Dla Kiory napisałam wiersz o czytaniu a że temat mi dobrze znany to słowa płynęły emotka

Co do przepłacania to niestety - nagminne. Ledwo jakis konkurs a ceny produktu szybują w górę emotka No ale kto nie ryzykuje ten nie ma prawda? emotka Z rok temu była taka walka o grę Lubisie, dzieci jadły - kupowałam ale i tak kolezanka z forum dla mnie ją ustrzeliła bo ja nie umialam trafić. Gra oprócz tego że jest ładnie zrobiona jest tak nudna że... stoi mi w półce i miejsce zawala. Dzieci nie polubiły. Tak więc teraz bardziej myślę nad konkursami w których biorę udział i przeliczam czy sie oplaca kupowac i meczyc na kolejny zbieracz kurzu... Szczegolnie ze teraz coraz wiecej bramek w których trudno cokolwiek ustrzelić...  

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6579976 środa, 13 marca 2019, 10:30:26
Wiecie co, jestem przerażona. Czytam dzisiaj artykuł, w którym mowa była o wzroście gospodarczym z infografiką. Autor tekstu nie miał pojęcia albo o geografii albo o matematyce, bo pomylił Estonię z Łotwą. Wypełniam ankietę dla GFK, a tam takie kwiatki: "leprze" itp... Serio? Chyba nie wyślę córki do szkoły, tylko zacznę ją uczyć w domu....

elizam

Cytuj wiadomość#6580022 środa, 13 marca 2019, 12:02:33
Mnie wkurza moj pech... Pomijając fakt, że nie mogę nic wygrać, to jeszcze prawie 3miesieczna walka z ZUS o wypłatę chorobowego (20 grudnia mialam wypadek w pracy, upadek z 3metrow, złamana z przemieszczeniem ręką, zerwane sciegno i mięśnie w nodze), cały czas jestem na L4 i do tej pory nie wyplacili mi jeszcze chorobowego (za grudzień, styczeń, luty i obecny miesiąc) a zwolnienie potrwa jeszcze parę miesięcy emotka  :'( 
bruce 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6580029 środa, 13 marca 2019, 12:08:38
elizam napisał(a):

Mnie wkurza moj pech... Pomijając fakt, że nie mogę nic wygrać, to jeszcze prawie 3miesieczna walka z ZUS o wypłatę chorobowego (20 grudnia mialam wypadek w pracy, upadek z 3metrow, złamana z przemieszczeniem ręką, zerwane sciegno i mięśnie w nodze), cały czas jestem na L4 i do tej pory nie wyplacili mi jeszcze chorobowego (za grudzień, styczeń, luty i obecny miesiąc) a zwolnienie potrwa jeszcze parę miesięcy emotka  :'( 

Upewnij się że Twój pracodawca dopełnił wszystkich formalności (protokół z wypadku itd.)

nswe69

Cytuj wiadomość#6580031 środa, 13 marca 2019, 12:12:30
Wkurza mnie pytanie co zrobić z tic tacami ?? 

Przepis na tictacówkę jest ?

O braku nagród za nie nawet nie wspominam,,, emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6580063 środa, 13 marca 2019, 12:36:11
elizam napisał(a):

emotka O, Biedna...  emotka  Miałam tu wpisać moje tradycyjne żale na Milkę i Oreo, ale pal je sześć!, co to są za problemy wobec zdrowotnych?!  emotka emotka
Może prawnicze porady?? Na FB jest chyba taka grupa wsparcia. Widziałam tam porady an przeróżne tematy... Zdrowia życzę i abyś nie cierpiała więcej...  emotka emotka emotka
elizam 0

elizam

Cytuj wiadomość#6580083 środa, 13 marca 2019, 12:54:58
bruce napisał(a):

elizam napisał(a):

emotka O, Biedna...  emotka  Miałam tu wpisać moje tradycyjne żale na Milkę i Oreo, ale pal je sześć!, co to są za problemy wobec zdrowotnych?!  emotka emotka
Może prawnicze porady?? Na FB jest chyba taka grupa wsparcia. Widziałam tam porady an przeróżne tematy... Zdrowia życzę i abyś nie cierpiała więcej...  emotka emotka emotka

Z pomocy prawnej już skorzystałam, o ile nie zwariuję do czasu zakończenia procedur, podobno wszystko z wyrównaniem dostanę do końca marca... Swoich smutkow na tic tac'i już nie opisuję, ale 0/30 zgłoszonych kodów też wkurza i podnosi ciśnienie. Został mi jeden, ostatni kod i nawet mi się go nie chce zgłaszać :( 
bruce 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6580235 środa, 13 marca 2019, 18:46:00
no to się wkurzyłam.. zamówiłam w  reserved ubranka na córkę jak była darmowa dostawa, wczoraj rano był kurier i nie miał mi wydać 24zł a ja nie miałam odliczonych więc powiedział że popołudniu będzie - oczywiście nie dojechał. Dziś rano ten sam kurier przywiózł stoliczki z Belvity i się go pytam a gdzie jest moja paczka a on że wczoraj zwrócił bo nie zapłacono a mu dzisiaj jej nie wydano. Teraz dostałam maila otrzymaliśmy od Ciebie paczkę ze zwrotem gdzie ja jej nie zwracałam tylko kurier nie umiał wydać ze 150zł a kartą nie można u niego zapłacić.Teraz chcę zamówić od nowa te ubranka ale niestety nie ma rozmiaru wybranej sukienki  emotka  
Niech wraca moja Pani kurierka z urlopu bo z nią nie miałam kłopotu że o 9 rano nie miała wydać tak małej kwoty..

nelunia

Cytuj wiadomość#6580238 środa, 13 marca 2019, 19:08:02
Wkurza mnie moja konkursowa zachłanność  emotka zerwałam się rano, żeby wklepać kod Oreo i co, sukces bo trafiła się bluza. Ale, że byłam zaspana wpisałam zły adres mejlowy emotka  i bluza poszła się... no i wkurza mnie, że znowu nie trafilam nic z Tic Taców i z (nie) wygranego głośnika siedząc na tarasie nie posłucham Behemotha emotka

norweska20

Cytuj wiadomość#6580258 środa, 13 marca 2019, 19:58:12
Mnie wkurzają nasze perypetie z naprawą auta ,które trwają od sierpnia 2018 kiedy nasz zacny Ford Focus  zepsuł się w drodze na wakacje...po zaliczniu 4 mechaników, 1 elektryka czy jak go tam zwią ....dzisiaj mąż odebrał auto i zobaczymy czy to koniec naszych wydatków ( + - 2tys. udane )  czy ciąg dalszy nastąpi .....
Pozatym wkurza mnie moja niemoc konkursowo-loteryjna ....poza kilkoma mniej lub bardziej potrzebnymi gadżetami , nic fajnego nie ugrałam emotka   i przez to brakuje mi motywacji do dalszego grania...a tak jak każdy tu na forum apetyt na nagrody jest wielki ..i fajnie jest czytać o wygranych, ale jeszcze fajniej byłoby spotkać się z nimi w wątku MDW ...ech

tereniagno

Cytuj wiadomość#6580273 środa, 13 marca 2019, 20:51:10
nelunia napisał(a):

Wkurza mnie moja konkursowa zachłanność  emotka zerwałam się rano, żeby wklepać kod Oreo i co, sukces bo trafiła się bluza. Ale, że byłam zaspana wpisałam zły adres mejlowy emotka  i bluza poszła się... no i wkurza mnie, że znowu nie trafilam nic z Tic Taców i z (nie) wygranego głośnika siedząc na tarasie nie posłucham Behemotha emotka

Tak miałam w poprzedniej edycji termosów- źle wpisałam maila i po "ptokach"
Co do TIC TAC- to już mnie wkurza, ponieważ wysłałam już sporo kodów i nic nie mogę trafić- tylko mnie coś trafia emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6580274 środa, 13 marca 2019, 20:53:41
nelunia napisał(a):

Tak miałam w poprzedniej edycji termosów- źle wpisałam maila i po "ptokach"
Co do TIC TAC- to już mnie wkurza, ponieważ wysłałam już sporo kodów i nic nie mogę trafić- tylko mnie coś trafia emotka
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6580300 środa, 13 marca 2019, 22:29:21
dwaburekoty napisał(a):

Wiecie co, jestem przerażona. Czytam dzisiaj artykuł, w którym mowa była o wzroście gospodarczym z infografiką. Autor tekstu nie miał pojęcia albo o geografii albo o matematyce, bo pomylił Estonię z Łotwą. Wypełniam ankietę dla GFK, a tam takie kwiatki: \"leprze\" itp... Serio? Chyba nie wyślę córki do szkoły, tylko zacznę ją uczyć w domu....

Aplikacja Moje male tesco: pomorz przy tej polce...
0 0

|< << < 4480 4481 4482 4483 4484 44854486 4487 4488 4489 4490 > >> >|