Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4481 4482 4483 4484 4485 4486 44874488 4489 4490 4491 >

pioge7

Cytuj wiadomość#6580884 piątek, 15 marca 2019, 14:51:07
joan napisał(a):

asantesana napisał(a):

No to wyobraź sobie te śmieci x 10 przy takim rozwiązaniu. Wg mnie podstawa to edukacja od najmłodszych lat, bo starego konia już niczego nie nauczysz, ale wyobraź sobie, ze idzie dziadek z wnuczka i dziadek rzuca niedopalenie papierosa na chodnik, a wnuczka mu robi wykład i miną "wstydź się dziadku". Więcej nie rzuci (przynajmniej przy wnuczce emotka ) Wiem, wiem, marzenia, ale widzę, że moich rodziców wnuki wiele uczą. 

Zgadza się, ale do czasu wyedukowania społeczeństwa i wymiany pokoleń nie mam ochoty sponsorować patologii.
Postanowiono zmniejszyć sprzedaż jednorazówek w sklepach; wg mnie serio ludzie kupują je rzadziej. Ale nie dlatego, że im zależy na środowisku. Pijondz się liczy, tylko pijondz.

Co do palaczy, to temat ciężki wielce. Nie znam ani jednego kulturalnego palacza - może powinny być organizowane kursy w tym temacie, powaga. Natomiast znajoma mojej koleżanki pali papierosy tylko na balkonie i zbiera pety do pojemniczka, więc da się emotka

Zgadzam sie...ludzie mniej kupują foliówek. 
Wczesniej do sklepu tygodniowo zamawialiśmy ok. 5-6 paczek tych foliówek. Od zeszłego roku 2 na miesiąc. Ludzie zaczęli chodzić ze swoimi albo nosić w rękach bo 35 gr to za dużo dla nich nareklamówkę emotka  

asantesana

Cytuj wiadomość#6580885 piątek, 15 marca 2019, 14:55:38
joan napisał(a):

asantesana napisał(a):

No to wyobraź sobie te śmieci x 10 przy takim rozwiązaniu. Wg mnie podstawa to edukacja od najmłodszych lat, bo starego konia już niczego nie nauczysz, ale wyobraź sobie, ze idzie dziadek z wnuczka i dziadek rzuca niedopalenie papierosa na chodnik, a wnuczka mu robi wykład i miną "wstydź się dziadku". Więcej nie rzuci (przynajmniej przy wnuczce emotka ) Wiem, wiem, marzenia, ale widzę, że moich rodziców wnuki wiele uczą. 

Zgadza się, ale do czasu wyedukowania społeczeństwa i wymiany pokoleń nie mam ochoty sponsorować patologii.
Postanowiono zmniejszyć sprzedaż jednorazówek w sklepach; wg mnie serio ludzie kupują je rzadziej. Ale nie dlatego, że im zależy na środowisku. Pijondz się liczy, tylko pijondz.

Co do palaczy, to temat ciężki wielce. Nie znam ani jednego kulturalnego palacza - może powinny być organizowane kursy w tym temacie, powaga. Natomiast znajoma mojej koleżanki pali papierosy tylko na balkonie i zbiera pety do pojemniczka, więc da się emotka

To jeden z przykładów właśnie edukacji przez dzieci/wnuki, mój ojciec też rzucał pety z balkonu, teraz ma zakręcany słoik, do którego wrzuca i opróżnia jak się zapełni, bo młodsze pokolenie suszyło mu głowę emotka  
Piniondz oczywiście że najważniejszy, dlatego jestem za dużymi karami za śmiecenie itd., odniosłam się tylko do opłat za ilość, bo wiem jak na ten moment by to wyglądało. Kto jest porządny, będzie nadal porządnie segregował, kto jest prostak, wywiezie do lasu, obok na osiedle, albo spali gumnioki w piecu. 
joan 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6580897 piątek, 15 marca 2019, 15:10:32
Robiłam dziś zakupy w Rossmanie, zapłaciłam za towar,  pani kasjerka wydała resztę kasy, a paragon zamiast dać z resztą przedarła na pól i pogniotła.Widząc co robi,mówię do niej, że ja proszę o ten paragon -przepraszam, ale ja go odruchowo podarłam, i co teraz? Zabrałam podarty paragon i wkurzona wyszłam ze sklepu emotka .Oczywiście na paragonie był towar na konkurs emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6580901 piątek, 15 marca 2019, 15:17:03
tereniagno napisał(a):

Robiłam dziś zakupy w Rossmanie, zapłaciłam za towar,  pani kasjerka wydała resztę kasy, a paragon zamiast dać z resztą przedarła na pól i pogniotła.Widząc co robi,mówię do niej, że ja proszę o ten paragon -przepraszam, ale ja go odruchowo podarłam, i co teraz? Zabrałam podarty paragon i wkurzona wyszłam ze sklepu emotka .Oczywiście na paragonie był towar na konkurs emotka

A nie mogłaś jej wyedukować, że paragon jest Twój, tak jak towar??
Albo napisz na profilu Rossmanna o praktykach ich pracowników. 
Swoją drogą ciekawe, co by powiedziała ta osoba, gdyby kupującym był ktoś ze skarbówki i akurat przeprowadzał kontrolę paragonową...  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6580913 piątek, 15 marca 2019, 15:44:38
tereniagno napisał(a):

W takiej sytuacji zwracasz towar.

androm

Cytuj wiadomość#6580915 piątek, 15 marca 2019, 15:58:40
ziolko napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Swoją drogą ciekawe, co by powiedziała ta osoba, gdyby kupującym był ktoś ze skarbówki i akurat przeprowadzał kontrolę paragonową...  emotka

jak kasjerka ma taki nawyk to kariery w zawodzie nie wróżę
mogłaś poprosić o wycofanie, jakby zwrot i kupić na nowo, nowy paragon
jak ma taki nawyk to musi ponosić konsekwencje

bruce

Cytuj wiadomość#6580932 piątek, 15 marca 2019, 16:09:44
tereniagno napisał(a):

Mnie tak podobnie kiedyś urządziła kasjerka także w Rossmanie, z tym, że sobie zwinęła kupon, który do paragonu był drukowany i był konieczny do wzięcia udziału w konkursie. Pytam o niego, a ona, że nic nie wie, że nie widziała żadnego wydruku z kodem i że chyba się pomyliłam i zakupiłam nie ten produkt, który był wymagany. Nawet bym to olała i wyszła zła ze sklepu, złorzecząc sama na siebie, bo zazwyczaj tak robię, szczególnie, że przeważnie faktycznie zdarza mi się popełniać takie kardynalne błędy emotka , ale tym razem zauważyłam jej błyskawiczny ruch, wrzucający ten wydruk pod kasę na podłogę, do tego kłamała, bezczelnie patrząc mi w oczy, przy innych klientkach, ochroniarzu siedzącym obok i swoich kumpelach,  i to bez żadnego zażenowania mi tak łgała. Odetchnęłam, po czym powiedziałam dość głośno: "Wiem, co kupowałam. To na pewno jest produkt konkursowy. Za niego należy mi się kupon z kodem. To ten wydruk, który pani teraz wrzuciła pod spód, na podłogę".  emotka  Czasem trzeba na chamstwo chamstwem odpowiadać... Nie martw się, Kochana, szczęście w zadośćuczynieniu przyjdzie do Ciebie szybciej, niż myślisz.  emotka emotka emotka

atyde25

Cytuj wiadomość#6580952 piątek, 15 marca 2019, 16:26:08
Nie ma co generalizować ale w Rossmannach coś te panie są wyjątkowo nieuprzejme:( Dlatego ja preferuję kasy samoobsługowe.Co też nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem bo przy zacięciu papieru miałam straszny problem z odzyskaniem paragonu.A pani po mojej bardzo głośnej i wyraźnej prośbie przyniosła mi jakiś śmieszny wydruk z drukarki niby paragonu bez adresu sklepu,bez podpisu no strasznie nieprzydatny papier konkursowo.Ale podobno za nieotrzymanie paragonu grozi mandat w wysokości 500 zł.Ale wiadomo,że to masa pewnie zabawy i nie wiem czy to by się dało załatwić by jedna pani z drugą oduczyły się nieszanowania paragonów bo klientów to już nie szanują.A niby by zatrudnić się w Rossmanie to trzeba takie spełnić wymagania kultura,uprzejmość.No nie wiem od lat robię zakupy w tym miejscu i no z 10% pań taka jest a reszta to pracują za karę.Nie podoba się to sobie szukaj innej kariery proste.
bruce 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6580953 piątek, 15 marca 2019, 16:28:02
asantesana napisał(a):

joan napisał(a):

Jestem zdania, że za śmieci powinno się płacić, jak za wodę - od ilości. Oczywiście początkowo wywołałoby to rozruchy i hejt społeczny na poziomie rewolucji burżuazyjnej, ale chyba nie ma innej drogi...

Bój sie Boga! Już sobie wyobrażam to nocne podrzucanie worków do osiedlowych śmietników albo do lasu, byle płacić jak najmniej! 

Mój szwagier właśnie ostatnio dorwał takiego kolesia, co wór ze śmieciami wyrzucał do ich śmietnika... Podjechał pod śmietnik i heja, a ten za telefon i zdjęcia robi samochodu i jego emotka  Gościu się popluł i odjechał... Ale to jest właśnie to," wyrzucę gdzie indziej, to i nie zapłacę"... 

tereniagno

Cytuj wiadomość#6580962 piątek, 15 marca 2019, 16:43:35
androm napisał(a):

ziolko napisał(a):

tereniagno napisał(a):

jak kasjerka ma taki nawyk to kariery w zawodzie nie wróżę
mogłaś poprosić o wycofanie, jakby zwrot i kupić na nowo, nowy paragon
jak ma taki nawyk to musi ponosić konsekwencje

Jej nawykiem powinno być odruchowo wydanie paragonu z resztą kasy, a nie odruchowe darcie. Co to w ogóle za zwyczaj. Oczywiście, że wzięłam ten podarty paragon i w domu podkleiłam od spodu.Jest ok.
bruce 0

kemli

Cytuj wiadomość#6580963 piątek, 15 marca 2019, 16:44:24
bruce napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Mnie tak podobnie kiedyś urządziła kasjerka także w Rossmanie, z tym, że sobie zwinęła kupon, który do paragonu był drukowany i był konieczny do wzięcia udziału w konkursie. Pytam o niego, a ona, że nic nie wie, że nie widziała żadnego wydruku z kodem i że chyba się pomyliłam i zakupiłam nie ten produkt, który był wymagany. Nawet bym to olała i wyszła zła ze sklepu, złorzecząc sama na siebie, bo zazwyczaj tak robię, szczególnie, że przeważnie faktycznie zdarza mi się popełniać takie kardynalne błędy emotka , ale tym razem zauważyłam jej błyskawiczny ruch, wrzucający ten wydruk pod kasę na podłogę, do tego kłamała, bezczelnie patrząc mi w oczy, przy innych klientkach, ochroniarzu siedzącym obok i swoich kumpelach,  i to bez żadnego zażenowania mi tak łgała. Odetchnęłam, po czym powiedziałam dość głośno: "Wiem, co kupowałam. To na pewno jest produkt konkursowy. Za niego należy mi się kupon z kodem. To ten wydruk, który pani teraz wrzuciła pod spód, na podłogę".  emotka  Czasem trzeba na chamstwo chamstwem odpowiadać... Nie martw się, Kochana, szczęście w zadośćuczynieniu przyjdzie do Ciebie szybciej, niż myślisz.  emotka emotka emotka

ja kiedyś miałam sytuacje w hebe ze kupowałam jakas farbe do wlosow na konkurs i kasjerka mi nie dała paragonu. w sumie to nie patrzyłam nawet co z nim zrobiła, czy wywaliła czy może coś innego. ale poprosiłam ją o paragon, zaczeła szukać, i mowi ze no nie ma, no nie ma. kosz wyciąga, wszedzie szuka i no nie ma, powiedziałam jej ze kupuje specjalnie produkt na konkurs i paragon jest wymagany w razie wygranej, pani mi wydrukowała po prostu drugi. zadowolona nie była ale mozna? mozna emotka  
bruce 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6580965 piątek, 15 marca 2019, 16:48:10
Mnie kiedyś w Superpharm wcięło paragon. Babka twierdziła, że włożyła do torby z zakupami. Przetrząsnęłam torbę - nie było. Portfel i kieszenie - tak samo. Do dziś nie wiem, co się z nim stało... 
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6581042 piątek, 15 marca 2019, 22:37:29
Polsat mnie wkurza...  emotka emotka
Masakrycznie...  emotka
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6581103 sobota, 16 marca 2019, 13:34:34
Wybralam sie wczoraj na zakupy. Akurat w Kauflandzie promocja na Oreo 3,49 i Velvet 6,69. Po przyjsciu do domu okazalo sie, ze dostalam wydruki do Payback, ale nie mam paragonu emotka   

Pierwszy wpis na forum emotka  pozdro dla wszystkich zwyciezcow!

stamp2

Cytuj wiadomość#6581104 sobota, 16 marca 2019, 13:38:58
ziolko napisał(a):

Mnie kiedyś w Superpharm wcięło paragon. Babka twierdziła, że włożyła do torby z zakupami. Przetrząsnęłam torbę - nie było. Portfel i kieszenie - tak samo. Do dziś nie wiem, co się z nim stało... 

to jest zjawisko nazywane''Amba Fatima" emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6581123 sobota, 16 marca 2019, 17:00:50
psotka napisał(a):

Wybralam sie wczoraj na zakupy. Akurat w Kauflandzie promocja na Oreo 3,49 i Velvet 6,69. Po przyjsciu do domu okazalo sie, ze dostalam wydruki do Payback, ale nie mam paragonu emotka   

W moim Kauflandzie od pewnego czasu są jedynie kasy samoobsługowe. Po zakończeniu zakupów nagle wyskakuje tyle "śmieci", że trudno je wszystkie wyłapać. Wśród paragonów (moich i czyichś emotka ) jest tam mnóstwo innych papierków... Na dodatek - wszystkie spadają od razu na podłogę i to... wprost w ręce stojących obok, innych klientów.  emotka
psotka 0

maverick

Cytuj wiadomość#6581213 niedziela, 17 marca 2019, 10:51:58
Mnie też wkurzył konkurs Smolara w Kauflandzie, nie dość że zestawów past 1+1 nie mają wcale to o szczoteczkach Aquafresh z regulaminu też nigdy nie słyszeli emotka
A do tego ten cały Garnier Men w kulce 12,99zł - czyli blisko 2x droższy niż wersja dla Pań...poCZUŁEM się wyroolowany...
bruce, toka 0

superloser

Cytuj wiadomość#6581259 niedziela, 17 marca 2019, 18:00:20
maverick napisał(a):

Mnie też wkurzył konkurs Smolara w Kauflandzie, nie dość że zestawów past 1+1 nie mają wcale to o szczoteczkach Aquafresh z regulaminu też nigdy nie słyszeli emotka
A do tego ten cały Garnier Men w kulce 12,99zł - czyli blisko 2x droższy niż wersja dla Pań...poCZUŁEM się wyroolowany...

A paradontax regulaminowy masz?
Roll sprawdzales na czytniku? Bo nie zawsze promocyjne ceny sa wystawione  emotka   
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6581270 niedziela, 17 marca 2019, 19:05:19
superloser napisał(a):

maverick napisał(a):

A paradontax regulaminowy masz?
Roll sprawdzales na czytniku? Bo nie zawsze promocyjne ceny sa wystawione  emotka   

Paradontax na zwrot miałem z C4, tego na konkurs w Biedronce w żadnej u mnie nie było wcale...mimo info na plakacie.

Damski kupowałem tydzień temu, męski wczoraj - ceny na paragonach były zgodne z cenówkami na półce;)
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6581300 niedziela, 17 marca 2019, 21:27:06
maverick napisał(a):

Byłam w czwartek w moim Kauflandzie i też nie ma żadnego z tych produktów na konkurs, więc nie wiem po co robią takie konkursy, gdzie towaru nie mają emotka

|< << < 4481 4482 4483 4484 4485 4486 44874488 4489 4490 4491 >