Reklama na e-Konkursy.info 22.09.19 05:49:24

Wkurza mnie...

|< << < 4483 4484 4485 4486 4487 44884489 4490 4491 4492 4493 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6582053 wtorek, 19 marzec 2019, 17:30:59
joan - obawiam się, że w moim przypadku przez megafon często leciałyby bluzgi  emotka emotka

nswe69

Cytuj wiadomość#6582062 wtorek, 19 marzec 2019, 17:50:08
wku..ia mnie opisywanie paragonów przez sklepy  emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6582066 wtorek, 19 marzec 2019, 17:55:40
angie222 napisał(a):

kermit napisał(a):

Te objawy - brak widzenia obuocznego i zez pojawiły się po operacji czy po prostu nie zostały przez nią skorygowane? Chodzi mi o to, czy operacja nie przyniosła zadowalających efektów czy pojawiły się komplikacje pooperacyjne?

Według badań sprzed operacji zeza nie było. Ostatnią informację o zezie w dokumentacji medycznej mam sprzed dwunastu lat. Z drugiej strony przez ostatnie cztery lata nikt nie potrafił dobrać mi korekcji wady tak, abym była w stanie bez komplikacji studiować i pracować. Oczywiście badania głównie prywatnie.

To w takim razie jeśli w badaniach przedoperacyjnych nie wzmianki na temat zeza a po operacji już tak to ewidentnie jak dla mnie jakiś błąd lekarza Natomiast dziwne jest to że lekarz obiecywał przywrócenie widzenia obuocznego (bo jego pewnie nie było po prostu również wcześniej?) To raczej kwestia pracy mózgu a nie gałki ocznej i można jego brak próbować przywrócić jedynie u dzieci a i to nie zawsze.
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6582080 wtorek, 19 marzec 2019, 18:33:21
nie działa mi wp.pl co jest....?
To dzięki reklamom masz darmowy dostęp do wysokiej jakości treści.Dodaj WP do wyjątków lub wyłącz Adblocka, odśwież stronę i pozwól nam dalej tworzyć wartościowe treści.Nie teraz, wracam na WP.pl
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6582094 wtorek, 19 marzec 2019, 19:00:17
joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Za te naklejki można dostać bardzo ładny mandacik wiec lepiej unikaj samochodów z kamerka emotka  
U nas regularnie trafiają się kierowcy, którzy parkują samochód centralnie na wjezdzie na parking. 
Mamy niezły ubaw jak widzimy przez okno ludzi wymierzsjacych karę, potrafią być mega kreatywni emotka  

W tym tygodniu w L* przede mną stała pracownica tego sklepu i kupowała jakiś megaśmierdzący zmywacz do paznokci - ponoć dostała naklejkę na reflektor i za nic nie umiała się jej pozbyć. Moim zdaniem wtarcie kociej kupy w klamkę też jest wystarczająco wredne, aczkolwiek nie każdy wozi ze sobą koci urobek. Ja też jeszcze nie emotka chociaż poważnie zastanawiam się nad zamontowaniem na dachu samochodu megafonu, żeby uczestników ruchu drogowego na bieżąco informować o moim zdaniu na ich temat emotka

Parę lat temu na wakacjach w Chorwacji  stanęliśmy na parkingu.Wysiadam z naszego   samochodu  i aż mnie odrzuciło. Auto stojące obok było dokładnie całe wysmarowane g...!Pierwszy raz w życiu widzialam coś takiego! Auto stało tak ozdobione już raczej od paru dni w pelnym słońcu- chyba bez szans na zmycie   ...Ciekawe czym i komu AŻ tak podpadł??
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6582164 wtorek, 19 marzec 2019, 21:53:09
1mariusz napisał(a):

joan napisał(a):

isiulka napisał(a):

Za te naklejki można dostać bardzo ładny mandacik wiec lepiej unikaj samochodów z kamerka emotka  
U nas regularnie trafiają się kierowcy, którzy parkują samochód centralnie na wjezdzie na parking. 
Mamy niezły ubaw jak widzimy przez okno ludzi wymierzsjacych karę, potrafią być mega kreatywni emotka  

W tym tygodniu w L* przede mną stała pracownica tego sklepu i kupowała jakiś megaśmierdzący zmywacz do paznokci - ponoć dostała naklejkę na reflektor i za nic nie umiała się jej pozbyć. Moim zdaniem wtarcie kociej kupy w klamkę też jest wystarczająco wredne, aczkolwiek nie każdy wozi ze sobą koci urobek. Ja też jeszcze nie emotka chociaż poważnie zastanawiam się nad zamontowaniem na dachu samochodu megafonu, żeby uczestników ruchu drogowego na bieżąco informować o moim zdaniu na ich temat emotka

Parę lat temu na wakacjach w Chorwacji  stanęliśmy na parkingu.Wysiadam z naszego   samochodu  i aż mnie odrzuciło. Auto stojące obok było dokładnie całe wysmarowane g...!Pierwszy raz w życiu widzialam coś takiego! Auto stało tak ozdobione już raczej od paru dni w pelnym słońcu- chyba bez szans na zmycie   ...Ciekawe czym i komu AŻ tak podpadł??

Może jakieś fajne i nie chciał zeby mu ukradli   emotka  
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6582167 wtorek, 19 marzec 2019, 21:57:29
cherry_coke napisał(a):

sailor napisał(a):

Poczta i polecony priorytet, który wysłany 14 marca jeszcze nie doszedł do adresata.

U mnie to samo. Polecony do dużego miasta tydzień idzie. Już nie wspomnę ile za ten list się płaci... 

u mnie rekord, wyslany 5 marca priorytet jeszcze nie doszedl....czy go spisac na stracony list?
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6582169 wtorek, 19 marzec 2019, 22:00:28
isiulka napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Może jakieś fajne i nie chciał zeby mu ukradli   emotka  

emotka kurczę nie brałam tego pod uwagę! Skuteczność 100 %!!!
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6582175 wtorek, 19 marzec 2019, 22:16:20
1mariusz napisał(a):

Obstawiam dwie opcje: albo ktoś ostentacyjnie nie sprzątał po swoim psie, albo zagrzebywał śmierdzące pampki w piasku. I karma wróciła emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6582182 wtorek, 19 marzec 2019, 22:29:10
jokan napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

sailor napisał(a):

Poczta i polecony priorytet, który wysłany 14 marca jeszcze nie doszedł do adresata.

U mnie to samo. Polecony do dużego miasta tydzień idzie. Już nie wspomnę ile za ten list się płaci... 

u mnie rekord, wyslany 5 marca priorytet jeszcze nie doszedl....czy go spisac na stracony list?

jak nie dojdzie w ciągu 2 dni to możesz składać reklamację
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6582183 wtorek, 19 marzec 2019, 22:29:17
joan napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Obstawiam dwie opcje: albo ktoś ostentacyjnie nie sprzątał po swoim psie, albo zagrzebywał śmierdzące pampki w piasku. I karma wróciła emotka

oj,karma wróciła ! a ja prawie zwróciłam...

amif

Cytuj wiadomość#6582230 środa, 20 marzec 2019, 09:09:20
moja Biedronka nie ma pojęcia co zrobić z kodem z konkursu Lecha ... emotka
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6582232 środa, 20 marzec 2019, 09:11:32
amif napisał(a):

powiedz, że Pani ma wklepać ten kod na kasę a potem nacisnąć PLU. To jest karta podarunkowa  emotka
0 0

amif

Cytuj wiadomość#6582234 środa, 20 marzec 2019, 09:15:05
sylzab2294 napisał(a):

amif napisał(a):

powiedz, że Pani ma wklepać ten kod na kasę a potem nacisnąć PLU. To jest karta podarunkowa  emotka

prawie godzinę chodzenia po sklepie wg listy zakupów, potem zablokowana kasa, pani kasjerka i kierowniczka, w efekcie uznały, że nie przyjmą tego bo nie mają żadnych wytycznych, bon mam dalej w kieszeni a musiałam zapłacić gotówką, zgłosiłam to do BOK Biedronki ale wkurzyłam się z rana niesamowicie emotka
nkba 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6582235 środa, 20 marzec 2019, 09:16:52
amif napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

amif napisał(a):

prawie godzinę chodzenia po sklepie wg listy zakupów, potem zablokowana kasa, pani kasjerka i kierowniczka, w efekcie uznały, że nie przyjmą tego bo nie mają żadnych wytycznych, bon mam dalej w kieszenie a musiałam zapłacić gotówką, zgłosiłam to do BOK Biedronki ale wkurzyłam się z rana niesamowicie emotka

współczuję u mnie bez problemu
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6582255 środa, 20 marzec 2019, 10:02:19
agakaz2 napisał(a):

amif napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

amif napisał(a):

prawie godzinę chodzenia po sklepie wg listy zakupów, potem zablokowana kasa, pani kasjerka i kierowniczka, w efekcie uznały, że nie przyjmą tego bo nie mają żadnych wytycznych, bon mam dalej w kieszenie a musiałam zapłacić gotówką, zgłosiłam to do BOK Biedronki ale wkurzyłam się z rana niesamowicie emotka

współczuję u mnie bez problemu

mój mąż też kasę zablokował,ale się już nauczuli emotka

kalmia86

Cytuj wiadomość#6582553 czwartek, 21 marzec 2019, 09:40:40
Virgin Mobile mnie dziś wkurza od rana...
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6582555 czwartek, 21 marzec 2019, 09:44:02
kalmia86 napisał(a):

Virgin Mobile mnie dziś wkurza od rana...

a mnie od zawsze i zamierzam zmienic siec
0 0

kammaro

Cytuj wiadomość#6582597 czwartek, 21 marzec 2019, 10:39:45
amif napisał(a):

Kod sie wbija przed wyborem sposobu platnosci (jako kolejna pozycja zakupow), a pozniej PLU
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6582769 czwartek, 21 marzec 2019, 18:33:36
W sumie nie wiem, czy mnie wkurza, czy potraktować to jako dobry omen, ale... 
Otwieram tictaci, wklepuję, a tam "podany kod został już wykorzystany"  emotka

a żeby ktoś wygrał,kto źle wpisał, a ja wygram za niego z rezerwy  emotka
|< << < 4483 4484 4485 4486 4487 44884489 4490 4491 4492 4493 > >> >|