Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joan

Cytuj wiadomość#6605412 sobota, 1 czerwiec 2019, 12:31:35
pioge7 napisał(a):

Próbuje w Milce emotka  jak się uda to może uda się sprzedać i kupić ładny emotka  
swoją drogą ten ci mam też konkursowy :P  

Tak to jest z konkursowymi rowerami, że często nie trafiają w gusta odbiorcy. Mam tę przewagę, że mieszkam poza wsią i jest u mnie system rowerów miejskich. Właściwie to po mieście już prawie nie chodzę pieszo. Przeważnie jeżdżę ok. 10x w tygodniu pozałatwiać swoje sprawy + zaliczam jedną wycieczkę czilałtową. Plusem jest to, że roweru nie muszę wnosić/znosić, ani go pilnować, nie zajmuje też miejsca w mieszkaniu. Dla mnie to najlepsza opcja emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6605415 sobota, 1 czerwiec 2019, 12:38:18
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Próbuje w Milce emotka  jak się uda to może uda się sprzedać i kupić ładny emotka  
swoją drogą ten ci mam też konkursowy :P  

Tak to jest z konkursowymi rowerami, że często nie trafiają w gusta odbiorcy. Mam tę przewagę, że mieszkam poza wsią i jest u mnie system rowerów miejskich. Właściwie to po mieście już prawie nie chodzę pieszo. Przeważnie jeżdżę ok. 10x w tygodniu pozałatwiać swoje sprawy + zaliczam jedną wycieczkę czilałtową. Plusem jest to, że roweru nie muszę wnosić/znosić, ani go pilnować, nie zajmuje też miejsca w mieszkaniu. Dla mnie to najlepsza opcja emotka

ja go chciałem znieść ze strychu bo zimował całą zimę
jeździłem nim do pracy ale odkąd mam prawko to się jakoś odechciało (po co jechać z domu o 5:15, skoro samochodem mogę wyjechać o 5:53) emotka emotka ale chciałem zacząć jeździć w wolnym czasie teraz emotka i wszystko pod górkę od początku  emotka we wtorek mam wyjazd do miasta więc kupię co mi potrzeba emotka i może zacznę od wtorku albo czwartku emotka  
A teraz to tylko wycieczki piesze z psem mi na razie zostały emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6605431 sobota, 1 czerwiec 2019, 14:48:54
Może nie tyle wkurza, co irytuje mnie to, że Skyr ma chyba dla mnie zarezerwowaną jedną kombinację zdrapek - nie dość, że w bramce pusto, to jeszcze ciągle okrywam identyczną kombinację.  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6605444 sobota, 1 czerwiec 2019, 17:06:29
anaesth napisał(a):

Może nie tyle wkurza, co irytuje mnie to, że Skyr ma chyba dla mnie zarezerwowaną jedną kombinację zdrapek - nie dość, że w bramce pusto, to jeszcze ciągle okrywam identyczną kombinację.  emotka

5 razy miałem to samo emotka  

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6605472 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:05:45
ale się wkurzyłam... Kupiłam płatki Lion na loterię, wbijam i zonk... Kod już został przez Ciebie zgłoszony? Jak? Telepatycznie?
Porażka emotka

Monika11

Cytuj wiadomość#6605473 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:11:12
A ja szukałam i szukałam promocyjnej Nutelli  d..pa, nigdzie nie ma. Wczoraj jestem w Inter jest- zrobiłam zakupy  wysyłam .. i co ???? d...pa Inter nie  bierze udziału w konkursie emotka Czytanie regulaminów nie boli... ale tak bywa...

anialistopad

Cytuj wiadomość#6605476 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:22:43
Monika11 napisał(a):

A ja szukałam i szukałam promocyjnej Nutelli  d..pa, nigdzie nie ma. Wczoraj jestem w Inter jest- zrobiłam zakupy  wysyłam .. i co ???? d...pa Inter nie  bierze udziału w konkursie emotka Czytanie regulaminów nie boli... ale tak bywa...

A gdzie Ty to wyczytalas? 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6605477 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:23:40
sylzab2294 napisał(a):

ale się wkurzyłam... Kupiłam płatki Lion na loterię, wbijam i zonk... Kod już został przez Ciebie zgłoszony? Jak? Telepatycznie?
Porażka emotka

ja mam płatki cieni minis, jak kupowałam to przeglądałam się tym kodom i na wszystkich ciniminis był ten sam kod! i to samo było na Lion, ech co za loteria durna
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6605479 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:27:59
nanajka81 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Porażka emotka

ja mam płatki cieni minis, jak kupowałam to przeglądałam się tym kodom i na wszystkich ciniminis był ten sam kod! i to samo było na Lion, ech co za loteria durna

ale żeby nie było, ulżyłam sobie i napisałam im wiadomość... Bo płatków w domu od groma, dzieci nie nadążają jeść  emotka
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6605480 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:30:29
Monika11 napisał(a):

a ja wpisałam tam Intermarche po prostu, nie wybierając sklepu z listy... Bo albo jestem ślepa, albo nie widzę zapisu wykluczającego niektóre sklepy z loterii...

ameryka

Cytuj wiadomość#6605481 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:44:07
sylzab2294 napisał(a):

Porażka emotka

jednak tak mają wszyscy. Pisałem do nich przed chwilą reklamacje w tej sprawie.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6605482 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:53:47
ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Porażka emotka

no to się nie popisali z tą loterią emotka

kumulacja

Cytuj wiadomość#6605483 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:54:16
Monika11 napisał(a):

Produkty Promocyjne są oferowane do sprzedaży w punktach sprzedażydetalicznej na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 
Nigdzie nie widzę zapisu, że Intermarche nie bierze udziału w promocji. Ja tak rozumiem regulamin, że kupić można wszędzie.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6605485 sobota, 1 czerwiec 2019, 19:56:01
anialistopad napisał(a):

Monika11 napisał(a):

A gdzie Ty to wyczytalas? 

Jak się wypełnia formularz po kolei   trzeba zaznaczyć sklep - i akurat prawie wszystkie są - ale akurat inter nie ma  …. 
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6605493 sobota, 1 czerwiec 2019, 20:32:26
ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Porażka emotka

u mnie teraz ta sama sytuacja - napisaŁAM do nich.

Może jak więcej osób napisze to coś z tym zrobią (tyko w sumie nie wiem co) 
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6605499 sobota, 1 czerwiec 2019, 20:49:58
moskala22 napisał(a):

ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Porażka emotka

ja wpisałam po prostu sama INTERMARCHE i przeszło emotka
maryam 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6605500 sobota, 1 czerwiec 2019, 20:59:26
moskala22 napisał(a):

ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Porażka emotka

u mnie to samo emotka
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6605526 sobota, 1 czerwiec 2019, 22:04:48
ivanotta napisał(a):

moskala22 napisał(a):

ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Porażka emotka

u mnie to samo emotka

Dosłownie przed chwilą wysłałam i przyjęło, kod zarejestrowany. Może poprawili?
0 0

krystyna32

Cytuj wiadomość#6605527 sobota, 1 czerwiec 2019, 22:07:09
azaflora napisał(a):

ivanotta napisał(a):

moskala22 napisał(a):

ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Porażka emotka

u mnie to samo emotka

Ja wysyłałam ok. 16 i też mi przyjęło kod.
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6605533 sobota, 1 czerwiec 2019, 22:14:43
krystyna32 napisał(a):

azaflora napisał(a):

ivanotta napisał(a):

moskala22 napisał(a):

ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Porażka emotka

u mnie to samo emotka

Ja wysyłałam ok. 16 i też mi przyjęło kod.

teraz mi odpisali żeby wysłac im kod i paragon w odpowiedzi na maila
0 0