Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6605543 sobota, 1 czerwiec 2019, 22:33:27
moskala22 napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

azaflora napisał(a):

ivanotta napisał(a):

moskala22 napisał(a):

ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

ale się wkurzyłam... Kupiłam płatki Lion na loterię, wbijam i zonk... Kod już został przez Ciebie zgłoszony? Jak? Telepatycznie?
Porażka emotka

jednak tak mają wszyscy. Pisałem do nich przed chwilą reklamacje w tej sprawie.

u mnie teraz ta sama sytuacja - napisaŁAM do nich.

Może jak więcej osób napisze to coś z tym zrobią (tyko w sumie nie wiem co) 

u mnie to samo emotka

Dosłownie przed chwilą wysłałam i przyjęło, kod zarejestrowany. Może poprawili?

Ja wysyłałam ok. 16 i też mi przyjęło kod.

teraz mi odpisali żeby wysłac im kod i paragon w odpowiedzi na maila

ja też pisałam i jeszcze nie mam od nich odpowiedzi i to mnie wkurza...
Ok, jak już chcą robić loterię, niech robią, ale z głową... A nie, że pół produkcji ma ten sam kod loteryjny....
Porażka jednym słowem...
Odechciewa się grać!
joan 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6605579 niedziela, 2 czerwiec 2019, 07:01:37
cudaczek121 napisał(a):

ameryka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

ale się wkurzyłam... Kupiłam płatki Lion na loterię, wbijam i zonk... Kod już został przez Ciebie zgłoszony? Jak? Telepatycznie?
Porażka emotka

jednak tak mają wszyscy. Pisałem do nich przed chwilą reklamacje w tej sprawie.

no to się nie popisali z tą loterią emotka

ja tak miałam z kodem kupionym przed 1.06 Ale co to za różnica jak kod poprawny. wklepałam napisane kod już zgłoszony pytam przez kogo eh napisałam do nich.
później poszłam do Carrefoura kupiłam kolejną paczkę( jakby mało płatków było)specjalnie wzięłam jakąś z tyłu. i tu normalnie kod wszedł adres email i kolejna strona gdzie podaje się paragon
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6605904 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 12:19:43
Moje lenistwo, nie czytam dokładnie regulaminów, a potem tracę czas.Swoją drogą coraz  bardziej udziwnione te regulaminy są, kup to, ale tamtego już nie.Niby promują markę, ale tak naprawdę to tylko kilka produktów o określonej gramaturze.Do tego nic nie wygrywam, zastanawiam się, czy czasem wszystkie zgłoszenia nie lądują w jakiejś ,,ciemnej dziurze"?Do kapsli nie żądają paragonów, jeden paragon z innej loterii  można wprowadzić wiele razy tylko pod innym adresem- to ma być uczciwe granie?Nie podoba mi się to i już, może jestem staroświecka, ale zrobiłabym takie loterie,aby było naprawdę fair.
ZetZ 0

asia575

Cytuj wiadomość#6605918 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 13:04:11
Ale się wkurzyłam na kobietę z olx  emotka
Niby już tyle lat coś sprzedaję i coś kupuję i jak do teraz nikt na kasę mnie nie naciągnął.W końcu musi być ten pierwszy raz  emotka
Zapłaciłam za kurtkę 45 zł,facetka mnie zwlekała że wyśle wtedy,to wtedy a dzisiaj usunęła konto na olx (miała tam kilkanaście ogłoszeń) i żadnego kontaktu do niej emotka  tylko numer konta mi został

zielona-1986

Cytuj wiadomość#6605923 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 13:08:12
Wkurza mnie że w konkursie svr na lato ma być zdjęcie sefle a wygrywają zdjęcia na których nawet nie ma choć części człowieka.... 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6605933 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 13:36:20
asia575 napisał(a):

Niby już tyle lat coś sprzedaję i coś kupuję i jak do teraz nikt na kasę mnie nie naciągnął.W końcu musi być ten pierwszy raz  emotka
Zapłaciłam za kurtkę 45 zł,facetka mnie zwlekała że wyśle wtedy,to wtedy a dzisiaj usunęła konto na olx (miała tam kilkanaście ogłoszeń) i żadnego kontaktu do niej emotka  tylko numer konta mi został

ja się z inną w styczniu tak "zamieniłam" fotelem dmuchanym na kurtkę... "Tak, tak już wysyła" i nie wysłała a ja głupia wysłałam... Po czym przestała się odzywać, kurtkę nadal miała wystawioną, stwierdziłam że to sram, przeboleje te 10 zł na przesyłkę i produkt... Ale chamówa na maksa.

krystyna32

Cytuj wiadomość#6605940 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 13:51:50
nanajka81 napisał(a):

asia575 napisał(a):

ja się z inną w styczniu tak "zamieniłam" fotelem dmuchanym na kurtkę... "Tak, tak już wysyła" i nie wysłała a ja głupia wysłałam... Po czym przestała się odzywać, kurtkę nadal miała wystawioną, stwierdziłam że to sram, przeboleje te 10 zł na przesyłkę i produkt... Ale chamówa na maksa.

Ja robię teraz tak, bo oczywiście też mnie oszukali. Oprócz numeru konta do przelewu proszę o adres i numer telefonu. Jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia i nie zamierza oszukiwać to poda. Chociaż te dane też można zmyślić. Nie kupuję też u sprzedawców gdzie nie ma podanego numeru telefonu.

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6605971 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 15:15:13
A moja sprawka z olx wygrana, na wyroku chyba ze 30 ofiar, choć pieniędzy pewnie i tak nie odzyskam. 
0 0

kumulacja

Cytuj wiadomość#6605977 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 15:31:08
koniczynka123 napisał(a):

Teraz nikomu nie wierzę, nawet tu na forum po tym jak jeden konkursowicz po którejś tam już wymianie ulotnił się z moimi 300 zł po ostatniej transakcji. Nigdy się już nie logował albo po prostu założył nowe konto emotka Ludzie potrafią być wredni emotka

koniczynka123 - czy podałaś nick tej osoby w wątku "Nie polecam wymiany z ..."?
ziolko 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6605992 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 16:18:00
agniehaha89 napisał(a):

A moja sprawka z olx wygrana, na wyroku chyba ze 30 ofiar, choć pieniędzy pewnie i tak nie odzyskam. 

Możesz coś więcej napisać?
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6605994 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 16:24:00
ziolko napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Możesz coś więcej napisać?

Jasne. Kiedyś kupiłam grę ps4 na olx, przelałam pieniądzę a gry (jak się można domyślać) nie otrzymałam. Konto sprzedawcy na olx zostało usunięte więc od razu domyśliłam się, że zostałam oszukana. Zgłosiłam sprawę na policję. Kwota nie była duża, ok. 60 zł , ale zgłosiłam to, bo nauczono mnie, żeby takich rzeczy nie odpuszczać. Oczywiście dane, które podał mi sprzedawca okazały się fałszywe. Sprawę połączono z innymi i przekazano do prokuratury w innym województwie. Była rozprawa sądowa, oszust został skazany i zobowiązany do naprawienia szkody. Otrzymałam wyrok i na razie na tym koniec.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6605996 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 16:28:26

krystyna32 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Ja robię teraz tak, bo oczywiście też mnie oszukali. Oprócz numeru konta do przelewu proszę o adres i numer telefonu. Jeśli ktoś nie ma nic do ukrycia i nie zamierza oszukiwać to poda. Chociaż te dane też można zmyślić. Nie kupuję też u sprzedawców gdzie nie ma podanego numeru telefonu.

To też żadne zabezpieczenie. Córka kupiła na vinted ze 2 lata temu sukienkę wieczorową za 180 zł. Dziewczyna miała 6 opinii, wszystkie pozytywne. Podała swój nr tel, pełny adres, numer konta. Nie chciała za pobraniem bo podobno ludzie nie odbierali jej przesyłek... Sukienka nie przychodziła przez miesiąc, ponaglaliśmy ją w końcu skierowaliśmy zapytanie do Vinted. Okazało się, że wszystkie dane fikcyjne, a konto założone "na kartę prepaid. Miała kilka kont założonych i między sobą robiła fikcyjne transakcje a potem naciągała inne dziewczyny. Zgłosiłam sprawę na policji ale że córka była niepełnoletnia to miała ze mną chodzić po komisariatach- odpuściłam bo za dużo moich i córki nerwów. A i tak nic byśmy wg funkcjonariusza nie zyskały. W tym samym czasie było głośno w Tv, że dziewczyna, która siedziała w więzieniu(za takie naciąganie) dalej naciągała kupujące zza krat. Może to nawet była ona, bo ta z więzienia ciągle zmieniała swoje miejsca zamieszkania i dane. Teraz nikomu nie wierzę, nawet tu na forum po tym jak jeden konkursowicz po którejś tam już wymianie ulotnił się z moimi 300 zł po ostatniej transakcji. Nigdy się już nie logował albo po prostu założył nowe konto emotka Ludzie potrafią być wredni emotka

Bardzo jest mi przykro, że zostałaś oszukana- to jest ohydne, że tak ludzie oszukują innych.Jednak myślę, że nie należy generalizować.Ja święta nie jestem, też czasami okłamuję swoich najbliższych i znajomych, gdy prawda może być zbyt bolesna albo gdy mówiąc ją komuś, mogę narazić się na nieprzyjemności.Jednak jeśli chodzi o pieniądze, transakcje forumowe, to 100 procent mojej  uczciwości- nigdy nikomu niczego nie ukradłam.Ja od ludzi raczej pieniędzy zresztą nie pożyczam.Jeśli idę ze znajomymi np. do knajpki i raz czy dwa zdarzyło mi się zapomnieć portfela i karty do bankomatu, oni mi zawsze mówią,że mam się nie przejmować- wiedzą,że następnym razem ja postawię im.Ale zazwyczaj to ja jestem stroną pożyczającą komuś kasę.Jeszcze mi się nie zdarzyło,aby mi ktoś nie oddał,ale droga do tego oddania moich należności bywa długa i wyboista,niestety.

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6606000 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 16:36:02
Wkurza mnie, że wczoraj ładowałam swojego smartfona wieczorem, a dzisiaj już mam 15 procent i muszę znowu ładować.Nie używam go w końcu non stop, w pracy przecież siedzę.Smartfon wygrany w kwietniu, dotarł do mnie przed Wielkanocą, więc nie jest stary.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6606005 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 16:44:44
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że wczoraj ładowałam swojego smartfona wieczorem, a dzisiaj już mam 15 procent i muszę znowu ładować.Nie używam go w końcu non stop, w pracy przecież siedzę.Smartfon wygrany w kwietniu, dotarł do mnie przed Wielkanocą, więc nie jest stary.

Nie wiem, jaki to model, ale w moim telefonie jest funkcja Menedżera i tam sobie sprawdzasz, czy jakaś aplikacja działająca w tle nie zżera energii; można też jednym kliknięciem zoptymalizować aktualny stan telefonu. Poszukaj, posprawdzaj.

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6606034 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 17:29:17

krystyna32 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asia575 napisał(a):

To też żadne zabezpieczenie. Córka kupiła na vinted ze 2 lata temu sukienkę wieczorową za 180 zł. Dziewczyna miała 6 opinii, wszystkie pozytywne. Podała swój nr tel, pełny adres, numer konta. Nie chciała za pobraniem bo podobno ludzie nie odbierali jej przesyłek... Sukienka nie przychodziła przez miesiąc, ponaglaliśmy ją w końcu skierowaliśmy zapytanie do Vinted. Okazało się, że wszystkie dane fikcyjne, a konto założone "na kartę prepaid. Miała kilka kont założonych i między sobą robiła fikcyjne transakcje a potem naciągała inne dziewczyny. Zgłosiłam sprawę na policji ale że córka była niepełnoletnia to miała ze mną chodzić po komisariatach- odpuściłam bo za dużo moich i córki nerwów. A i tak nic byśmy wg funkcjonariusza nie zyskały. W tym samym czasie było głośno w Tv, że dziewczyna, która siedziała w więzieniu(za takie naciąganie) dalej naciągała kupujące zza krat. Może to nawet była ona, bo ta z więzienia ciągle zmieniała swoje miejsca zamieszkania i dane. Teraz nikomu nie wierzę, nawet tu na forum po tym jak jeden konkursowicz po którejś tam już wymianie ulotnił się z moimi 300 zł po ostatniej transakcji. Nigdy się już nie logował albo po prostu założył nowe konto emotka Ludzie potrafią być wredni emotka

Jakoś w styczniu lub lutym znalazłem ten filmik https://www.youtu.../watch?v=NYioTSot7ic i tak nie ufałem temu portalowi bo nie wymaga rejestracji.Widziałem parę atrakcyjnych alternatrów w tych ogłoszeniach(ale sądząc po tym co piszecie to jakieś naciaganie pewnie) ale i tak chiałbym żeby ten ktoś wysłał mi poprzez wystawienie na allegro(za namową rejestracji,chciaż i tak nie wierzę że nie mieli tam konta wcześniej)no i jak już to wolałbym żeby ten ktoś mi wysłał wcześniej i chyba napiszę czy jest taka możliwość jak odp. że nie to znaczy że oszustwo na wysyłkę pieniędzy.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6606039 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 17:48:31
szukajacykonkursow napisał(a):

krystyna32 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Jakoś w styczniu lub lutym znalazłem ten filmik https://www.youtu.../watch?v=NYioTSot7ic i tak nie ufałem temu portalowi bo nie wymaga rejestracji.Widziałem parę atrakcyjnych alternatrów w tych ogłoszeniach(ale sądząc po tym co piszecie to jakieś naciaganie pewnie) ale i tak chiałbym żeby ten ktoś wysłał mi poprzez wystawienie na allegro(za namową rejestracji,chciaż i tak nie wierzę że nie mieli tam konta wcześniej)no i jak już to wolałbym żeby ten ktoś mi wysłał wcześniej i chyba napiszę czy jest taka możliwość jak odp. że nie to znaczy że oszustwo na wysyłkę pieniędzy.

niekoniecznie oszustwo, na allegro trzeba zaplacic prowizje i to najczescie 10% (w zaleznosci od rodzaju przedmiotu)
mało to nie jest
mia 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6606181 poniedziałek, 3 czerwiec 2019, 23:35:03
Żywiec  emotka jestem loteryjnym melepetą  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6606186 wtorek, 4 czerwiec 2019, 00:06:58
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Nie wiem, jaki to model, ale w moim telefonie jest funkcja Menedżera i tam sobie sprawdzasz, czy jakaś aplikacja działająca w tle nie zżera energii; można też jednym kliknięciem zoptymalizować aktualny stan telefonu. Poszukaj, posprawdzaj.

Dziękuję, już coś tam poszperałam i znalazłam jakąś funkcję dzięki której nawet przy 7 procentach naładowania telefon działał jeszcze jakieś półtorej godziny.No nic czas zainwestować w powerbank albo nosić przy sobie zawsze własną ładowarkę.
0 0

anka3

Cytuj wiadomość#6606187 wtorek, 4 czerwiec 2019, 00:09:43
A mnie wkurza to, że po raz kolejny jechałam na marne do sklepu po paragon, kupiłam produkty i nie dostałam paragonu, bo wyłączony był fiskal emotka  a nie wpadłam minutę przed zamknięciem emotka
0 0

thebest

Cytuj wiadomość#6606191 wtorek, 4 czerwiec 2019, 00:25:41
anka3 napisał(a):

A mnie wkurza to, że po raz kolejny jechałam na marne do sklepu po paragon, kupiłam produkty i nie dostałam paragonu, bo wyłączony był fiskal emotka  a nie wpadłam minutę przed zamknięciem emotka

A jak można kupić prodkuty i nie nabić na kasę?Można tak robić na lewo?No i skąd kasjerka wiedziała ile co kosztuje?
0 0