Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6606192 wtorek, 4 czerwiec 2019, 00:35:22
anka3 napisał(a):

A mnie wkurza to, że po raz kolejny jechałam na marne do sklepu po paragon, kupiłam produkty i nie dostałam paragonu, bo wyłączony był fiskal emotka  a nie wpadłam minutę przed zamknięciem emotka

Jak to wyłączona była kasa? Nie może Ci nie wydać paragonu. Ja bym bez paragonu nie odeszła. Zgłoś to, co to za sklep?
0 0

anka3

Cytuj wiadomość#6606194 wtorek, 4 czerwiec 2019, 00:44:42
zielonaszpilka napisał(a):

anka3 napisał(a):

A mnie wkurza to, że po raz kolejny jechałam na marne do sklepu po paragon, kupiłam produkty i nie dostałam paragonu, bo wyłączony był fiskal emotka  a nie wpadłam minutę przed zamknięciem emotka

Jak to wyłączona była kasa? Nie może Ci nie wydać paragonu. Ja bym bez paragonu nie odeszła. Zgłoś to, co to za sklep?

ABC, mała miejscowość. Sklep niedawno dołączył do sieci, wcześniej typowy wiejski 'półhurt' (właściwie od dołączenia do sieci nic się tam nie zmieniło - wystrój i asortyment tak samo ubogi). Nie chcę robić problemów właścicielom, czasy są dla nich wystarczająco ciężkie przez duże sklepy - tylko inny konkursowicz zrozumie wkurzenie z powodu braku paragonu za spożywke emotka Kasa zamknięta, bo widziałam, że już było podliczanie po dniu. A nikt nie potrzebuje przecież paragonu jak wpadnie po małpeczke przed zamknięciem
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6606196 wtorek, 4 czerwiec 2019, 01:23:04
anka3 napisał(a):

anka3 napisał(a):

ABC, mała miejscowość. Sklep niedawno dołączył do sieci, wcześniej typowy wiejski 'półhurt' (właściwie od dołączenia do sieci nic się tam nie zmieniło - wystrój i asortyment tak samo ubogi). Nie chcę robić problemów właścicielom, czasy są dla nich wystarczająco ciężkie przez duże sklepy - tylko inny konkursowicz zrozumie wkurzenie z powodu braku paragonu za spożywke emotka Kasa zamknięta, bo widziałam, że już było podliczanie po dniu. A nikt nie potrzebuje przecież paragonu jak wpadnie po małpeczke przed zamknięciem

Echh masz za dobre serce... A daleko tam masz? Może podejdź jutro, niech Ci nabiją te produkty na paragon po prostu jutro
joan 0

anka3

Cytuj wiadomość#6606381 wtorek, 4 czerwiec 2019, 13:41:24

anka3 napisał(a):

anka3 napisał(a):

Echh masz za dobre serce... A daleko tam masz? Może podejdź jutro, niech Ci nabiją te produkty na paragon po prostu jutro

Będą patrzeć jak na dziwaka kolekcjonera paragonów z czekoladą emotka Po prostu zrobię kolejne niepotrzebne zakupy 
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6606385 wtorek, 4 czerwiec 2019, 13:53:56
sto pytań w dziale MDW emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6606387 wtorek, 4 czerwiec 2019, 13:55:32
maverick napisał(a):

sto pytań w dziale MDW emotka

co sie wkurzasz...poleca karniaki, to sie naucza emotka emotka

anaesth

Cytuj wiadomość#6606472 wtorek, 4 czerwiec 2019, 17:12:33
anka3 napisał(a):

Będą patrzeć jak na dziwaka kolekcjonera paragonów z czekoladą emotka Po prostu zrobię kolejne niepotrzebne zakupy 

U mnie w C4 przy kasach samoobsługowych często pomaga kobieta, która zawsze patrzy na mnie jak na złodziejkę. Na siłę chce odkładać mój koszyk na stertę, a kiedy widzi, że mam w nim jeszcze produkty do nabicia na osobny paragon, to głośno i z wyrzutem pyta "A TEGO PANI NIE KASUJE?". W końcu jej powiem, niech sobie mnie raz na zawsze zapamięta, że po to idę do samoobsługowej, żeby sobie skasować każdą rzecz na osobny paragon, a mam do tego prawo. Albo niech woła ochroniarza i mnie przeszuka - nic nie znajdzie. Po co mi kraść, skoro nie będę miała wtedy paragonu?  emotka  Także chyba czas przestać się przejmować tym, co ludzie powiedzą. Dopóki swoim zachowaniem nie robimy krzywdy innym (no dobra, trochę blokuję kasę samoobsługową), to nie mamy sobie nic do zarzucenia. Jak byłam mała, to zbierałam opakowania po czipsach, a moja siostra zbierała papierki po gumach do żucia. Może ktoś kolekcjonuje paragony? Hobby jak każde inne emotka

norweska20

Cytuj wiadomość#6606476 wtorek, 4 czerwiec 2019, 17:18:08
Po 1 :Wkurza mnie ze dołączyłam dzisiaj do grona bezrobotnych w naszym kraju emotka  rejestrujac sie w urzędzie pracy .  dziesiątki wyslanych cv i bez odzewu ...a jak tak nie lubię "siedzieć w domu " 
Po 2 :po wizycie u dentysty gdzie zostawiłam 250zl jeden ząb nadal mnie boli. I raguje na cieplo ze pół szczeny mnie boli , a drugi zaczęty o zgrozo ukruszyl sie z boku , wiec spoko ...zostane zachwile pewnie bez trzonowca emotka
Po3: dwójce moich dzieci skończyły sie paszporty ..wiedziałam o tym wcześniej , ale uznalam ze nowa praca mnie czeka to i urlopu nie dostanę, a stary wykorzystany i na wakacje nie pojedziemy . a tu maz dzisiaj żebym szukała lesta to się pakujemy i lecimy ....
Po 4: i gdzie te moje wygrane emotka
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6606480 wtorek, 4 czerwiec 2019, 17:30:57
bruce napisał(a):

Mnie tak za każdym razem w Kauflandzie obserwują przy kasie samoobsługowej: personel sklepu oraz ochrona. I tylko patrzą, ile jeszcze paragonów.  emotka

Nie lubię kupować w Kauflandzie produktów konkursowych (oprócz budżetu), bo 1) nie ma u mnie kasy samoobsługowej; 2) strasznie szybko znika farba z paragonów emotka  mam nadzieję, że nie wygram Suzuki z Kamisa na najstarszy paragon, bo mi nagroda przepadnie - paragon jest prawie bez tekstu  emotka  To tak w temacie "co mnie wkurza"  emotka
A poza tym wkurza mnie dziś moja prokrastynacja - kupuję produkty konkursowe zaraz na początku akcji, a potem odkładam wysłanie zgłoszenia aż do samego końca. Wczoraj o 23 jeszcze się głowiłam nad Milką C4, a na jutro muszę sklecić kolejne 2 kreatywne, bo się kończą. Później mi przykro, że nic nie wygrałam, a może wystarczyłoby przysiąść pierwszego dnia po zakupach, stworzyć dobrą odpowiedź na pytanie konkursowe i mieć spokój emotka

lubie-placki

Cytuj wiadomość#6606481 wtorek, 4 czerwiec 2019, 17:31:03
A mnie wkurza ze zgłaszam paragony i nic nie wygrywam jak inni to robią ze wygrywają czy jest jakaś taktyka ? nie rozumie tego a wręcz jestem tym już strasznie zdolowana. Jak grać żeby wygrać. Czy może ktoś mi odpowiedzieć 

anka3

Cytuj wiadomość#6606488 wtorek, 4 czerwiec 2019, 17:52:53

anaesth napisał(a):
Po co mi kraść, skoro nie będę miała wtedy paragonu?  emotka

emotka emotka emotka  proste!
nkba 0

joan

Cytuj wiadomość#6606501 wtorek, 4 czerwiec 2019, 18:30:02
lubie-placki napisał(a):

A mnie wkurza ze zgłaszam paragony i nic nie wygrywam jak inni to robią ze wygrywają czy jest jakaś taktyka ? nie rozumie tego a wręcz jestem tym już strasznie zdolowana. Jak grać żeby wygrać. Czy może ktoś mi odpowiedzieć 

Może zrób sobie przerwę od konkursów paragonowych i zagraj np. w jakieś aktualne? Nie ma żadnej taktyki, poza znaną zasadą "żeby wygrać, trzeba grać" emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6606509 wtorek, 4 czerwiec 2019, 18:48:59
a mnie wkurzają ciążowe mdłości i zgaga. piękna pogoda, akacja pachnie, truskawki dojrzewają, zaraz będzie groszek, moja Mama dwoi się i troi, żeby przygotować pyszne mięsko i warzywa, a ja co zjem, to... ;( ;(. generalnie leżę na leżaku w cieniu i umieram.... nawet z córką nie jestem w stanie się pobawić. Imbir nie pomaga emotka . jeszcze jestem w trakcie pożegnania córki z pieluchą i zapomniałam podłożyć podkłady na kanapie więc jeszcze szoruje wszystko octem i sodą (dobrze, że chociaż ocet jest nr 1 na liście uwielbianych przeze mnie rzeczy w ciąży).

margobb

Cytuj wiadomość#6606521 wtorek, 4 czerwiec 2019, 19:52:27
dwaburekoty napisał(a):

a mnie wkurzają ciążowe mdłości i zgaga. piękna pogoda, akacja pachnie, truskawki dojrzewają, zaraz będzie groszek, moja Mama dwoi się i troi, żeby przygotować pyszne mięsko i warzywa, a ja co zjem, to... ;( ;(. generalnie leżę na leżaku w cieniu i umieram.... nawet z córką nie jestem w stanie się pobawić. Imbir nie pomaga emotka  . jeszcze jestem w trakcie pożegnania córki z pieluchą i zapomniałam podłożyć podkłady na kanapie więc jeszcze szoruje wszystko octem i sodą (dobrze, że chociaż ocet jest nr 1 na liście uwielbianych przeze mnie rzeczy w ciąży).

Pomagała mi herbata miętowa. Po przebudzeniu, piłam kubek i jakoś do wieczora udało sie dociagnac. Po 3 miesiącach przeszło. Teraz jem, jakbym w brzuchu miała conajmniej trojaczki emotka  dobrze, ze zostaly mi max 2 tygodnie  :) 

Trzymam mocno kciuki za poprawę Twojego samopoczucia  emotka

bc142

Cytuj wiadomość#6606523 wtorek, 4 czerwiec 2019, 20:01:26
ja słyszałam ,że krakers z rana pomoga:)
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6606524 wtorek, 4 czerwiec 2019, 20:02:15
margobb napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

a mnie wkurzają ciążowe mdłości i zgaga. piękna pogoda, akacja pachnie, truskawki dojrzewają, zaraz będzie groszek, moja Mama dwoi się i troi, żeby przygotować pyszne mięsko i warzywa, a ja co zjem, to... ;( ;(. generalnie leżę na leżaku w cieniu i umieram.... nawet z córką nie jestem w stanie się pobawić. Imbir nie pomaga emotka  . jeszcze jestem w trakcie pożegnania córki z pieluchą i zapomniałam podłożyć podkłady na kanapie więc jeszcze szoruje wszystko octem i sodą (dobrze, że chociaż ocet jest nr 1 na liście uwielbianych przeze mnie rzeczy w ciąży).

Pomagała mi herbata miętowa. Po przebudzeniu, piłam kubek i jakoś do wieczora udało sie dociagnac. Po 3 miesiącach przeszło. Teraz jem, jakbym w brzuchu miała conajmniej trojaczki emotka  dobrze, ze zostaly mi max 2 tygodnie  :) 

U mnie z kolei najlepiej sprawdzało się chrupanie migdałków emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6606530 wtorek, 4 czerwiec 2019, 20:21:54
andziulka21 napisał(a):

margobb napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

U mnie z kolei najlepiej sprawdzało się chrupanie migdałków emotka

Na zgagę - Gaviscon w mleczku. Ratował mnie przez wszystkie trzy ciąże, gdy przy każdej miałam wrażenie, że żołądek się na stałe ulokował w gardle emotka

aurelito

Cytuj wiadomość#6606539 wtorek, 4 czerwiec 2019, 20:52:53
bruce napisał(a):

anaesth napisał(a):

anka3 napisał(a):

U mnie w C4 przy kasach samoobsługowych często pomaga kobieta, która zawsze patrzy na mnie jak na złodziejkę. Na siłę chce odkładać mój koszyk na stertę, a kiedy widzi, że mam w nim jeszcze produkty do nabicia na osobny paragon, to głośno i z wyrzutem pyta "A TEGO PANI NIE KASUJE?". W końcu jej powiem, niech sobie mnie raz na zawsze zapamięta, że po to idę do samoobsługowej, żeby sobie skasować każdą rzecz na osobny paragon, a mam do tego prawo. Albo niech woła ochroniarza i mnie przeszuka - nic nie znajdzie. Po co mi kraść, skoro nie będę miała wtedy paragonu?  emotka  Także chyba czas przestać się przejmować tym, co ludzie powiedzą. Dopóki swoim zachowaniem nie robimy krzywdy innym (no dobra, trochę blokuję kasę samoobsługową), to nie mamy sobie nic do zarzucenia. Jak byłam mała, to zbierałam opakowania po czipsach, a moja siostra zbierała papierki po gumach do żucia. Może ktoś kolekcjonuje paragony? Hobby jak każde inne emotka

Mnie tak za każdym razem w Kauflandzie obserwują przy kasie samoobsługowej: personel sklepu oraz ochrona. I tylko patrzą, ile jeszcze paragonów.  emotka

Ha ha ha mnie w Tesco wczoraj kobitka tak molestowała wzrokiem, a ja buch jedna rzecz- paragon, jedna rzecz paragon....przy 5-tym paragonie chciała już ruszyć...to dla zmyłki skasowałam kilka rzeczy na jeden paragon.... zawróciła...a ja znowu emotka  jedna rzecz- jeden paragon emotka  mina kasjerki bezcenna:)

p.s. wkurza mnie susza...

mia

Cytuj wiadomość#6606545 wtorek, 4 czerwiec 2019, 21:05:26
Wkurza mnie (a może raczej zastanawia), że się świat do góry d..ą (gołą) przewraca:
https://kultura.t...olnosci-n135069.html emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6606546 wtorek, 4 czerwiec 2019, 21:13:20
aurelito napisał(a):

bruce napisał(a):

anaesth napisał(a):

anka3 napisał(a):

Ha ha ha mnie w Tesco wczoraj kobitka tak molestowała wzrokiem, a ja buch jedna rzecz- paragon, jedna rzecz paragon....przy 5-tym paragonie chciała już ruszyć...to dla zmyłki skasowałam kilka rzeczy na jeden paragon.... zawróciła...a ja znowu emotka  jedna rzecz- jeden paragon emotka  mina kasjerki bezcenna:)

p.s. wkurza mnie susza...

Ja tez w tesco kupowalam 5 rzeczy przy okazji barilli na osobne paragony placac do tego 1,2, 5, 10 i 20 groszowkami . myslalam ze babka skisnie a ja mialam ubaw i spokojnie kasowalam dalej. Chodzila kolo mnie i miauczala ze zapcham kase, ze mam wolniej wrzucac, ze mam nie wrzucac niepolskich monet bo tez sie zapcha (przez przypadek wrzucilam 10 centow), ale spokojnie z usmiechem jej odpowiadalam: dobrze, tak zrobie, dobrze, nie bede, itd. W koncu zmiekla i sama uruchomila mi inna kase zeby wszystkie drobniaki sie zmiescily. Ponarzekala na ludzi ktorzy groszowkami placa za rachunki po 100 i 200, ja jej opowiedzialam o konkursach - sadzac po rozmowie nie bylaby dlanas zadna konkurencja nawet jesli by zagrala;) ale wkurza mnie zle opisy na paragonach dlatego w tesco juz nie kupuje. No chyba ze mam znowu worek groszowek bo to jefyny sklep u nas z kasa samoobslugowa emotka