Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

malgosia74

Cytuj wiadomość#6614050 czwartek, 27 czerwiec 2019, 12:32:39
wrrr... za każdym razem tak samo.. 
mówię sobie " nie kupuję niczego na konki z bramkami" !!!...
i jest jak zwykle... sterta paragonów... opakowań... nakrętek... itp.. itd...
wygranych... jedna na milion albo ZERO ... wrrr... 

nanajka81

Cytuj wiadomość#6614233 czwartek, 27 czerwiec 2019, 20:46:04
jokan napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

jokan napisał(a):

Agnes napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

no właśnie ja też się zastanawiam o co biega z tymi Bakusiami? Tyle nagród i ciężko trafić? Nie chce mi się wierzyć że ludzie rzucili się na te maskotki i tonami je wygrywają....

naprawdę nie mozna trafić?
ja w pierwsze dni wysłałam 3 zgłoszenia i wszystkie trafiłam

to moze tak jak z Danio bylo, w pierwsze dni sypneli nagrodami a pozniej cisza?

dokładnie u mnie to samo teraz tez nie idzie trafić

dodatkowo w pierwsze dni malo kto mial kody, wiec pewnie latwiej bylo

ja na 8 strzałów w różnych godzinach 0 trafień. i jeszcze kurde trzeba trzymać te wielkie opakowania bo a nuż legoland się trafi...
bruce, nkba 0

andzia65

Cytuj wiadomość#6614307 piątek, 28 czerwiec 2019, 07:16:57
Na początku loterii wygrałam 16 maskotek. Wysyłałam zgłoszenia i za każdym razem trafiłam. Koleżanka z pracy podobnie. Do czasu. Po kilku dniach takiego wygrywa is wszystko się zmieniło. Dałyśmy sobie spokój bo zaliczałyśmy tylko kolejne pudła. Też miałam wrażenie, że na początku każde zgłoszenie wygrywał. 

antylopia

Cytuj wiadomość#6614327 piątek, 28 czerwiec 2019, 08:31:41
wkurza mnie moje odkladanie wszystkiego na pozniej . kupuje produkty promocyjne ttzymam paragony, mowie sobie hasła wysle pozniej i np paragon bacardi moge sobie w smietnik wsadzic emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6614329 piątek, 28 czerwiec 2019, 08:44:50
Wkurza mnie, że ludzie dodają takie coś BEZ DATY i to jeszcze od Smolara!!!
Zgłosiłam do usunięcia, bo już ten konkurs dawno w bazie jest.

https://www.e-kon...ka.html#.XRW29v7gqHs

koper

Cytuj wiadomość#6614504 piątek, 28 czerwiec 2019, 14:13:29
Zlodowana loteria... Dziś ostatni dzień, więc oficjalnie już wiem, że nie padła żadna z "moich" dat...

pioge7

Cytuj wiadomość#6614512 piątek, 28 czerwiec 2019, 14:21:57
koper napisał(a):

Zlodowana loteria... Dziś ostatni dzień, więc oficjalnie już wiem, że nie padła żadna z "moich" dat...

Moje też nie. Siostrze wpadły ale +1
zamiast 29.12 było 30.12 itp... 

glodek24

Cytuj wiadomość#6614525 piątek, 28 czerwiec 2019, 14:33:33
pioge7 napisał(a):

koper napisał(a):

u mnie równie żadna data a miałem kilka do wyboru i nic...
jedez dziwniejszych konkursów po ktorym pozostanie niesmak
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6614540 piątek, 28 czerwiec 2019, 14:59:21
andzia65 napisał(a):

Na początku loterii wygrałam 16 maskotek. Wysyłałam zgłoszenia i za każdym razem trafiłam. Koleżanka z pracy podobnie. Do czasu. Po kilku dniach takiego wygrywa is wszystko się zmieniło. Dałyśmy sobie spokój bo zaliczałyśmy tylko kolejne pudła. Też miałam wrażenie, że na początku każde zgłoszenie wygrywał. 

Ja też wygrałam na pierwsze dwa kody (i to dwie takie same maskotki, z czego się mega ciesze bo bratanice muszą mieć takie same zabawki emotka  ) a póżniej nic, juz nie gram bo te serki nie najzdrowsze
0 0

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6614546 piątek, 28 czerwiec 2019, 15:09:53
pioge7 napisał(a):

koper napisał(a):

U mnie dosłownie tak samo. Za każdym razem sąsiednie daty, +/- 1, aż bolało. Sprawdzałam każdego dnia, nawet na wyjeździe, no i nic. Mam taką skuteczność w pudłowaniu, że żałuję, że nie pasuje mi bardziej loteria powerade - za każdym razem miałabym tam szansę na losowanie głównej nagrody emotka Zgłosiłam 1 etykietkę, oczywiście pudło, ale przecież do nagrody też mnie nie wylosują... emotka Z kilograma znalezionych w maju kapsli Żywca już mało zostało, a to ciągle "nie ten raz"...
Jak oszukać przeznaczenie, jest jakaś loteria gdzie wygrywa przegrany? emotka
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6614548 piątek, 28 czerwiec 2019, 15:17:53
wilhelmzdobywca napisał(a):

pioge7 napisał(a):

koper napisał(a):

U mnie dosłownie tak samo. Za każdym razem sąsiednie daty, +/- 1, aż bolało. Sprawdzałam każdego dnia, nawet na wyjeździe, no i nic. Mam taką skuteczność w pudłowaniu, że żałuję, że nie pasuje mi bardziej loteria powerade - za każdym razem miałabym tam szansę na losowanie głównej nagrody emotka Zgłosiłam 1 etykietkę, oczywiście pudło, ale przecież do nagrody też mnie nie wylosują... emotka Z kilograma znalezionych w maju kapsli Żywca już mało zostało, a to ciągle "nie ten raz"...
Jak oszukać przeznaczenie, jest jakaś loteria gdzie wygrywa przegrany? emotka 

Daty moja i mojej mamy były... ale co z tego skoro nagród brak emotka  takie nasze szczęście w loteriach...

alan84

Cytuj wiadomość#6614647 piątek, 28 czerwiec 2019, 20:30:37
hej. a jala byla data w poniedzialek wtorek i srode?
0 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6614648 piątek, 28 czerwiec 2019, 20:32:53
alan84 napisał(a):

hej. a jala byla data w poniedzialek wtorek i srode?

Wszystkie daty są podane na stronie loterii w zakładce zwycięzcy.
0 0

iwona0103

Cytuj wiadomość#6614989 niedziela, 30 czerwiec 2019, 13:59:47
Wyniki Dan Cake... ale dzięki nim otworzyły mi się oczy emotka
Ferdia 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6614993 niedziela, 30 czerwiec 2019, 14:08:10
iwona0103 napisał(a):

Ja właśnie chciałam wpisać to w dziś cieszę się z... emotka Bo człowiek czasem myśli, no cholera tak mnie duma rozpierała ,taka myśl, świetny pomysł, wierzyłam że coś tym tekstem trafię, a tu NIC! Pocieszają mnie te wyniki trochę emotka Widać jak to czasem wybierają emotka Wkurzam się bo palec rozwaliłam, ale z drugiej strony jestem dumna że część remontu zrobiłam w domu sama emotka

androm

Cytuj wiadomość#6615013 niedziela, 30 czerwiec 2019, 16:04:35
iwona0103 napisał(a):

No, tak przy czytaniu z 90% tych wypocin, oczy otwierają się szeroko, ze zdumienia...

nkba

Cytuj wiadomość#6615118 niedziela, 30 czerwiec 2019, 23:28:20
Wiosną kolega był w odległej,  mega wypasionej szkółce i kupił mi drzewko, którego nie mogłam nigdzie dostać. Posadziłam, podlewałam, codziennie oglądałam... Wiedziałam, że nie może rosnąc w pełnym słońcu więc do półcienia posadziłam. A mimo to dziś q...wa patrze, a ono po prostu spalone od słońca emotka Nawet pień wzdłuż do połowy po prostu jest brązowo-czarny. emotka Pal licho kasę ale żal rośliny emotka I jak tu się nie w... wkurzyć?

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6615122 niedziela, 30 czerwiec 2019, 23:40:49
nkba napisał(a):

Wiosną kolega był w odległej,  mega wypasionej szkółce i kupił mi drzewko, którego nie mogłam nigdzie dostać. Posadziłam, podlewałam, codziennie oglądałam... Wiedziałam, że nie może rosnąc w pełnym słońcu więc do półcienia posadziłam. A mimo to dziś q...wa patrze, a ono po prostu spalone od słońca emotka Nawet pień wzdłuż do połowy po prostu jest brązowo-czarny. emotka Pal licho kasę ale żal rośliny emotka I jak tu się nie w... wkurzyć?

Znam ten ból  emotka
u mnie jest jedno miejsce na ogrodzie koło grządki gdzie co rok jakieś drzewko albo uschnie mimo że solidnie podlewam (na każdy nasz wyjazd albo sąsiadka albo teściowa podlewa ogród) lub jakieś zwierzątko podgryzie korzenie i po tylu próbach jedynie co tam posadziłam to są porzeczki na pniu -6szt emotka

mi żal trawnika choć idealny nie jest - ale usycha ekspresowo emotka
i rolników mi szkoda bo kukurydzy u nas nie będzie jeżeli na dniach nie będzie deszczu - dużo deszczu. 
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6615151 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 00:03:04
mama-l-k-m napisał(a):

nkba napisał(a):

Znam ten ból  emotka
u mnie jest jedno miejsce na ogrodzie koło grządki gdzie co rok jakieś drzewko albo uschnie mimo że solidnie podlewam (na każdy nasz wyjazd albo sąsiadka albo teściowa podlewa ogród) lub jakieś zwierzątko podgryzie korzenie i po tylu próbach jedynie co tam posadziłam to są porzeczki na pniu -6szt emotka

mi żal trawnika choć idealny nie jest - ale usycha ekspresowo emotka
i rolników mi szkoda bo kukurydzy u nas nie będzie jeżeli na dniach nie będzie deszczu - dużo deszczu. 

Ja taki ogrodnik - amator - zapaleniec emotka Ale nigdy nie widziałam czegoś takiego emotka W jeden dzień szlag mi go trafił emotka A ta susza to jest makabryczna. U mnie też trawnik (a raczej wszystko to co na krótko przycinane emotka )  też już w większości wysuszone... Moje porzeczki kolor mają ale w smaku tylko kwas - spalone, a nie dojrzałe, wcześniej truskawki i poziomki tak samo, tylko te dzikie co u mnie w lasku rosną to smaczniejsze emotka Mam nadzieję, że chociaż agrest się uchowa do pojedzenia...
0 0

pink086

Cytuj wiadomość#6615156 poniedziałek, 1 lipiec 2019, 00:24:50
Że zostawiłam wszystko na ostatnią chwilę, robico, Monte, Red bull... Tworzenie było ciekawe przy dzieciach, które spać nie chciały! Pewnie o czymś zapomniałam, ale trudno... Może zmądrzeje na przyszłość:-)