Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4497 4498 4499 4500 4501 45024503 4504 4505 4506 4507 > >> >|

nswe69

Cytuj wiadomość#6588120 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:05:40
ziolko napisał(a):

reniii napisał(a):

Jak nie pasi wrota otwarte ale gdzie nauczyciele będą mieć lepiej jakby zobaczyli  pracę innych nauczycieli którzy pracują w sprywatyzowanych szkołach po 40 godzin tygodniowo jak większość pracujących na etacie i za jaką kasę marną bez tych przywilejów wszystkich to by im kopary poopadały z wrażenia i by się skończyło to biadolenie.

Skoro tak biadolisz na biadolenie innych, to chociaż miej szacunek do czytających twoje wypowiedzi i używaj ZNAKÓW PRZESTANKOWYCH! 
Wiesz, jak ciężko czyta się takie wypowiedzi? Często nie wiadomo, jak je odbierać, bo czyta się jednym tchem i nie wiadomo, gdzie miałaby być kropka a gdzie przecinek.
Chyba, że nie uważałaś na lekcjach polskiego i nie znasz tak podstawowych zasad pisowni? emotka

gdzie miałaby być kropka,(przecinek) a gdzie przecinek. emotka
0 0

gosia16

Cytuj wiadomość#6588122 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:06:25
aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 
Kawał....Nie napiszę czego
Wygrałam 500 zl wysłałam paragon, straciłam prawo do nagrody bo mam gbb discrett A nie glade 
Dzwonoe mówię że pójdę i potwierdzę A Pani mówi że już straciłam prawo do nagrody
Mówię, tłumacze że to mail zwrotny że mam jeszcze 2 dni, że dosle A Pani że nie...nosz k.....jeszcze pewnie karniaka dostanę 

Pisz pisemną reklamację.Tak trudno odszyfrować skrót glade by brise? Ręce opadają.

anialistopad

Cytuj wiadomość#6588128 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:19:18
grandprix napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nauczyciele heh , jak dziecko podejdzie ,by ten mu coś wytłumaczył to co? Mój syn dostaje uwagę za przeszkadzanie w prowadzeniu lekcji i to samo inni uczniowie. A teraz dzieci maja cierpieć za to i odrabiać w wakacje. Ja wszystko rozumiem,ze chcą godnie zarabiać,ale dlaczego kosztem dzieci? Za byle co wstawiają uwagi i dzwonią do rodziców,to my rodzice siedzimy z nimi po szkole i odrabiamy lekcje ,tłumaczymy to czego nauczyciel nie chciał,nie potrafił,nie wiem. Wkurza mnie ta cała sytuacja,bo dla mnie to jest zwykle wymuszenie,bo ja chce. Nie popieram strajków ,ani nauczycieli,ani innych branż .

Gdyby moje dziecko przynosiło uwagi za złe zachowanie i przychodziło do domu nie wiedząc, co było omawiane w szkole, to byłoby dla mnie jasne, że nie uważa i przeszkadza. Nie tylko nauczycielowi, ale i innym dzieciom, które przez niego muszą siedzieć po lekcjach dużo dłużej nad książkami, bo nauczyciel zamiast uczyć musi uspakajać rozwydrzonych uczniów. I poniosło by za to konsekwencje. Ale łatwiej obarczyć winą nauczyciela niż siebie, jak widać.

Ale syn przeszkadza nauczycielowi w tym sensie,ze poprosi o wyjasnienie zadania.Chyba do tego ma prawo czy nie? Tak nie rozrabia nic na lekcjach ,siedzi grzecznie w lawce i uważa.  Czasem czegos nie moze zrozumiec to poprosi nauczycielke ,by ponownie objasnila.
0 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6588131 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:26:24
anialistopad napisał(a):

grandprix napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Nauczyciele heh , jak dziecko podejdzie ,by ten mu coś wytłumaczył to co? Mój syn dostaje uwagę za przeszkadzanie w prowadzeniu lekcji i to samo inni uczniowie. A teraz dzieci maja cierpieć za to i odrabiać w wakacje. Ja wszystko rozumiem,ze chcą godnie zarabiać,ale dlaczego kosztem dzieci? Za byle co wstawiają uwagi i dzwonią do rodziców,to my rodzice siedzimy z nimi po szkole i odrabiamy lekcje ,tłumaczymy to czego nauczyciel nie chciał,nie potrafił,nie wiem. Wkurza mnie ta cała sytuacja,bo dla mnie to jest zwykle wymuszenie,bo ja chce. Nie popieram strajków ,ani nauczycieli,ani innych branż .

Gdyby moje dziecko przynosiło uwagi za złe zachowanie i przychodziło do domu nie wiedząc, co było omawiane w szkole, to byłoby dla mnie jasne, że nie uważa i przeszkadza. Nie tylko nauczycielowi, ale i innym dzieciom, które przez niego muszą siedzieć po lekcjach dużo dłużej nad książkami, bo nauczyciel zamiast uczyć musi uspakajać rozwydrzonych uczniów. I poniosło by za to konsekwencje. Ale łatwiej obarczyć winą nauczyciela niż siebie, jak widać.

Ale syn przeszkadza nauczycielowi w tym sensie,ze poprosi o wyjasnienie zadania.Chyba do tego ma prawo czy nie? Tak nie rozrabia nic na lekcjach ,siedzi grzecznie w lawce i uważa.  Czasem czegos nie moze zrozumiec to poprosi nauczycielke ,by ponownie objasnila.

Nie wierzę w ten tekst "za byle co wstawiają uwagi i dzwonią do rodziców" Czyli jak dzwonią do rodziców , to co nauczyciel mówi? że dzwoni z byle czym, byle tylko zadzwonić?

ziolko

Cytuj wiadomość#6588134 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:34:36
nswe69 brakło mi jednego przecinka, ale lepiej dowalić się do braku jednego, niż do braku wszystkich prawda??  emotka
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6588135 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:35:16
Uwierz  mi,ze tak jest. Do mnie dzwonia sporadycznie,ale jednak dzwonia. Bylam u wychowawcy syna i ona potwierdza,ze uwagi syn ma za to,ze zapyta sie nauczycielki czy moze mu wyjasnic zadanie . Wiem,ze dzieciaki tez przeszkadzaja ,krzycza,nie sluchaja,ale moj Tomek tego nie robi. Mam potwierdzenie od jego wychowawcy,rozmawial z ta nauczycielka i ona sama powiedziala,ze stawia mu uwagi za to,ze prosi o wyjasnienie tematu. Dlatego ona do mnie juz nie dzwoni i mnie nie informuję.  Nie mowie,ze jest swiety ,bo czasami i on potrafi cos tam zbroic ,ale wtedy nie mam pretensji do nauczyciela. Drazni mnie tylko jak dostanie uwage za prozbe o wyjasnienie
0 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6588137 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:38:27
ziolko napisał(a):

nswe69 brakło mi jednego przecinka, ale lepiej dowalić się do braku jednego, niż do braku wszystkich prawda??  emotka

widzę, że wątek "wkurza mnie" z nazwy musi być agresywny emotka  nie było tematu
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6588141 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 17:45:54
reniii napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jak nie pasi wrota otwarte ale gdzie nauczyciele będą mieć lepiej jakby zobaczyli  pracę innych nauczycieli którzy pracują w sprywatyzowanych szkołach po 40 godzin tygodniowo jak większość pracujących na etacie i za jaką kasę marną bez tych przywilejów wszystkich to by im kopary poopadały z wrażenia i by się skończyło to biadolenie.

Masz rację.  Ja to widzę tym. Tym co strajkują się nie podoba ta praca, wynagrodzenie - proszę  się więc zwolnić jak to normalnie przebiega w tym kraju.
Wtedy do państwowych przyjdą wszyscy ci dla których nie ma etatu pańśtwowego, ci z prywatnych, którzy z pocałowaniem ręki wezmę te etaty państwowe, bo robią za grosze 40 godzin. Jest wiele osób, które chciałoby pracować tam, ale nie mają znajomości i nie mogą się dostać do państwowego np.  przedszkola.
Pamiętam, jak moja koleżanka angielskiego uczyła w prywaciarzu - maiła umowę do czerwca, na lipiec i sierpień nie miała, od września znowu.
Inna koleżanka jak pracowała w prywatnym przedszkolu to 40 g, poniewieranie i nawet mycie kibli w ramach etatu. Na państwowym odżyła i ma wiele benefitów.
kermit 0

kermit

Cytuj wiadomość#6588157 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 18:17:18
zielonaszpilka napisał(a):

Czyli jeżeli podstawy masz 1800 ale robisz jeszcze po 5 nadgodzin w tygodniu i pójdziesz po podwyzke do szefa to on CI powie, ale jaka podwyzke, przecież zarabia Pan 2,5 tys, co z tego, że z 5 nadgodzinami to to jest ok? no chyba nie emotka
Znajoma nauczycielka, dyplomowana, 2 kierunki studiów magisterskich, 3 kierunki podyplomowe, po 25 latach pracy dostaje miesięcznie 2700 zł na rękę  ze wszystkimi dodatkami - wychowawstwo, motywacyjny, stażowe. I nie ma możliwości już zwiększenia tej kwoty w żaden sposób. Ona nie strajkuje, ale nie dlatego, że nie uważa, że nie zasługuje na podwyżkę, bo uważa że to sa śmieszne pieniądze za ilość pracy, ale dlatego, że jest wychowawcą w 8 klasie i nie chce robić strajku kosztem swoich wychowanków. Ale to nauczyciel starej daty, prowadzi wolontaryjnie dwa dodatkowe kółka zainteresowań, bo miała tylu chętnych, że na jednym miejsc brakło;)
Ona uważa, a ja się z nią zgadzam, że ten strajk powinien odbyć się kilka lat temu, a obecnie to jest strajk głównie polityczny. Pan Broniarz robi swoje interesy, a nauczyciele za tym poszli, bo od lat są sfrustrowani. Powinni oprócz żądań podwyżki, żądać przede wszystkim głębokiej reformy szkolnictwa

Co do pierwszego zdania - tam, gdzie pracuję (podobnie jak i w wielu innych firmach) normą jest zostawanie po godzinach za free (niejako w ramach etatu).  Po drugie nawet z tymi pięcioma nadgodzinami tygodniowo nauczyciel wyrabia co najwyżej dwadzieścia parę godzin tygodniowo, czyli połowę normalnego etatu w jakiejkolwiek innej branży.  
Co do tego, że nie mają możliwości zwiększenia wynagrodzenia - większość z nich dorabia korepetycjami i będą nimi dorabiać dalej.  
Jeśli chodzi o ostatnie zdanie częściowo się zgadzam - ale powinni żądać przede wszystkim głębokiej reformy szkolnictwa. I wtedy (jeśli nauka będzie efektywna, będzie odbywała się w szkole, a nie popołudniami w domach lub na korepetycjach) niech zarabiają więcej, ale nie w tym momencie, bo jak sama piszesz "podwyższonymi pensjami będziemy też przez kilkanaście lat raczyć sporo miernot" . Sama podwyżka pensji nic nie zmieni. Nawet jeśli zachęci do podjęcia pracy nauczyciela osoby mądre i kompetentne to bez zmiany systemu nic się w szkołach nie zmieni.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6588163 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 18:27:20
kermit napisał(a):

Czyli jeżeli podstawy masz 1800 ale robisz jeszcze po 5 nadgodzin w tygodniu i pójdziesz po podwyzke do szefa to on CI powie, ale jaka podwyzke, przecież zarabia Pan 2,5 tys, co z tego, że z 5 nadgodzinami to to jest ok? no chyba nie emotka
Znajoma nauczycielka, dyplomowana, 2 kierunki studiów magisterskich, 3 kierunki podyplomowe, po 25 latach pracy dostaje miesięcznie 2700 zł na rękę  ze wszystkimi dodatkami - wychowawstwo, motywacyjny, stażowe. I nie ma możliwości już zwiększenia tej kwoty w żaden sposób. Ona nie strajkuje, ale nie dlatego, że nie uważa, że nie zasługuje na podwyżkę, bo uważa że to sa śmieszne pieniądze za ilość pracy, ale dlatego, że jest wychowawcą w 8 klasie i nie chce robić strajku kosztem swoich wychowanków. Ale to nauczyciel starej daty, prowadzi wolontaryjnie dwa dodatkowe kółka zainteresowań, bo miała tylu chętnych, że na jednym miejsc brakło;)
Ona uważa, a ja się z nią zgadzam, że ten strajk powinien odbyć się kilka lat temu, a obecnie to jest strajk głównie polityczny. Pan Broniarz robi swoje interesy, a nauczyciele za tym poszli, bo od lat są sfrustrowani. Powinni oprócz żądań podwyżki, żądać przede wszystkim głębokiej reformy szkolnictwa

Co do pierwszego zdania - tam, gdzie pracuję (podobnie jak i w wielu innych firmach) normą jest zostawanie po godzinach za free (niejako w ramach etatu).  Po drugie nawet z tymi pięcioma nadgodzinami tygodniowo nauczyciel wyrabia co najwyżej dwadzieścia parę godzin tygodniowo, czyli połowę normalnego etatu w jakiejkolwiek innej branży.  
Co do tego, że nie mają możliwości zwiększenia wynagrodzenia - większość z nich dorabia korepetycjami i będą nimi dorabiać dalej.  
Jeśli chodzi o ostatnie zdanie częściowo się zgadzam - ale powinni żądać przede wszystkim głębokiej reformy szkolnictwa. I wtedy (jeśli nauka będzie efektywna, będzie odbywała się w szkole, a nie popołudniami w domach lub na korepetycjach) niech zarabiają więcej, ale nie w tym momencie, bo jak sama piszesz "podwyższonymi pensjami będziemy też przez kilkanaście lat raczyć sporo miernot" . Sama podwyżka pensji nic nie zmieni. Nawet jeśli zachęci do podjęcia pracy nauczyciela osoby mądre i kompetentne to bez zmiany systemu nic się w szkołach nie zmieni.

To, że Ty robisz za free nie znaczy, że inni tez mają emotka  20 godzin pracy przy tablicy.  Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania np. dziennikarz pracuje tylko wtedy, kiedy widać go w tv lub słychać w radiu? A przygotowanie się do audycji/programu to nie są godziny jego pracy?

aleks1983

Cytuj wiadomość#6588165 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 18:30:41
gosia16 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 
Wygrałam 500 zl wysłałam paragon, straciłam prawo do nagrody bo mam gbb discrett A nie glade 
Dzwonoe mówię że pójdę i potwierdzę A Pani mówi że już straciłam prawo do nagrody
Mówię, tłumacze że to mail zwrotny że mam jeszcze 2 dni, że dosle A Pani że nie...nosz k.....jeszcze pewnie karniaka dostanę 

Pisz pisemną reklamację.Tak trudno odszyfrować skrót glade by brise? Ręce opadają.

Napisałam  , tłumaczyłam tej pani że rozumiem gdyby pisało odświeżacz powietrza wtedy można było się czepiać ale jeżeli wpisuje w wyszukiwarkę gbb discreet i od razu wychodzi mi glade by brise ers No to czego oni się czepiają poza tym w regulaminie jest napisane nazwa produktu ale nie jest ściśle sprecyzowane jaka to ma być nazwa produktu że dla nich może to być glejt może to być odświeżacz glade może być gbb. ja będącnieświadoma tego że będą się tak czepiali Wysłałam im zwykły paragon skan paragonu i powinni napisać mi maila o uzupełnienie skanu o pieczątkę podpis sprzedawcy a nie od razu mi odmówić Zobaczymy co mi odpisze napisałam na samym końcu iż nie może być tak że niedoprecyzowany regulamin jest prawem do odmowy nagrody bo takim sposobem będą odmawiać nagrody każdemu Kto u nich  wygra . mam nadzieję że ją pozytywnie rozpatrza. zobaczymy co zrobią bo pani do której się dodzwoniłam na początku w ogóle nie chciała ze mną rozmawiać bo powiedziała że kontakt jest mailowy No ale jak wytłumaczyłam sekretarce o co chodzi to sama przyznała mi rację że nie może tak być i Połączyłam nie z panią zajmującą się tą loterię pani na początku przytaknęła mi że tak że mam rację Po czym powiedziała że Upewni się u prawnika .poszla do prawnika i powiedziała niestety nie. powiedziałam tej pani że mam jeszcze 2 dni na nadesłanie paragonu więc po prostu im ten paragon doślę Pani powiedziała że nie bo liczy się to co zostało posłane pierwsze .tłumacze pani że nie wysyłałam formularza tylko wysyłałam ten paragon zwykłym mailem bo tak Tam trzeba wysłać Pani powiedziała że tak nie może być bo ich sprawdzają czy drugiego Czy trzeciego Pani powiedziała że nie nie, nie że oni im to sprawdzą i że proszę pisać pisemną reklamację więc napisałam tą reklamację w ogóle pani była do mnie tak miła że powiedziała do mnie że mam na nią nie krzyczeć powiedziałam jej że ja na nią nie krzyczę tylko po prostu mam taki głos dodałam głos nauczycielski co prawda na wychowawczym ale głos pozostaje więc pani tylko prychnęła i mam pisać reklamacja mailowo .
kurcze szkoda mi tej pinsetki bo już sobie pomyślałam jak dzieciakom pokupuje zabawek w Ikei a tu lipa.
byłam na 100% przekonana że przejde weryfikację A to dostaję od razu maila o utracie nagrody No po prostu jakbym w pysk dostała
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6588179 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 19:04:15
aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 

też bym się wkurzyła i nie spodziewała takiej reakcji
jak oni chcą całą nazwę mieć? nie ma miejsca, wcale nie jest źle opisany.
to wygląda na takie złośliwe działanie albo chęć oszczędzenia.
pisze koniecznie reklamację

kermit

Cytuj wiadomość#6588283 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 22:27:21

kermit napisał(a):

To, że Ty robisz za free nie znaczy, że inni tez mają emotka  20 godzin pracy przy tablicy.  Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania np. dziennikarz pracuje tylko wtedy, kiedy widać go w tv lub słychać w radiu? A przygotowanie się do audycji/programu to nie są godziny jego pracy?

A w którym miejscu niby napisałam, że mają pracować za free? Jeszcze trzeba było napisać - nie pasuje Ci to się zwolnij (to samo co  ja doradzam nauczycielom). Napisałam, że nawet z nadgodzinami (za które mają normalnie zapłacone) nie wyrabiają nawet polowy normalnego etatu. Bo co niby te 4 godziny w szkole i bite 4 w domu? Hmmm A, że przy tablicy? No to Ci niespodzianka! Chyba wiedzieli jak praca nauczyciela wygląda zanim się na taki zawód zdecydowali? Mam nauczycieli w rodzinie i wśród znajomych. I nie znam osób  żadnego innego zawodu, które miałyby tyle wolnego czasu. Swoją drogą nie są to osoby ani specjalnie inteligentne, ani zbyt oczytane, ani z jakąś szczególną wiedzą o świecie - no cóż jaki kraj taka elita narodu. 

tereniagno

Cytuj wiadomość#6588285 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 23:02:53
Wkurza mnie moja drukarka, nie chce skanować emotka
Zeskanowała 2 paragony i na tym koniec, brak połączenia z komputerem. Przekładałam już wtyczki w inne gniazdka w komputerze i nic emotka   Nie wiem czy przypadkiem nie ma gdzieś przerwy w kabelku emotka
Muszę jutro na spokojnie sprawdzić to jeszcze raz emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6588286 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 23:05:37
androm napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 

No przecież ja miałam podobną akcję,o czym tu informowałam.Miałam GLD aerozol. Wysłałam reklamację i czekam na jej rozpatrzenie. Najlepsze jest to,że to nie był Sklep u Wiesi,tylko znana sieciówa.  Moim zdaniem w tej edycji jakaś wyjątkowa złośliwość jest...
bruce 0

reniii

Cytuj wiadomość#6588288 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 23:13:27
ziolko napisał(a):

Przyganiał kocioł garnkowi. A może tu nie chodzi o pisownię, tylko o to, że żal d... ściska, iż ktoś ośmielił się jaśniepaństwo skrytykować. Najlepiej sprowadzić rozmowę na inne tory, aby odwrócić uwagę od poruszanego przeze mnie tematu. O to Ci chyba właśnie chodziło.
0 0

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6588291 poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 23:27:59
mczarna napisał(a):

androm napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 

No przecież ja miałam podobną akcję,o czym tu informowałam.Miałam GLD aerozol. Wysłałam reklamację i czekam na jej rozpatrzenie. Najlepsze jest to,że to nie był Sklep u Wiesi,tylko znana sieciówa.  Moim zdaniem w tej edycji jakaś wyjątkowa złośliwość jest...

Reklamacja , reklamacja i jeszcze raz reklamacja! 
Nie możesz staracić prawa do nagrody jeśli kupiłaś produkt który wymienili w REGULAMINIE.To że  nie był opisany tak jak oni chcieli literka po literce nie zależy od Ciebie , sama sobie go nie drukujesz przecież.Ty wywiązałaś się z zadania poszłaś do sklepu kupiłaś co trzeba było i posłałaś to zgłoszenie no i miałaś farta że wygrałaś...Teraz jak kolejny raz będziesz chciała wziąć udział będziesz latała przez pół miasta po sklepach i prosiła kasjerki zeby ci sprawdzały jak wyskakuje na paragonie bo jeśli źle to ty tego nie chcesz?! parodia... skoro nie potrafią robić loterii niech się za to nie biorą albo niech wskażą 1 sklep w którym na terenie całego kraju można dokonywać zakupu wtedy każdy paragon będzie wyglądał tak samo i nie będą mieć problemu.
Nie widze w Twoim przypadku innej opcji jak pozytywne rozpatrzenie reklamacji.
Walcz o swoje.Zabiorą Ci nagrodę raz, zrobią to kolejny...i kolejny i każdego następnego też tak będą urabiac.
Jak raz wysmarowałam reklamację w jednym konkursie w podobnej sprawie i wywaliłam im opinie na stronie nagroda znalazła się z prędkością swiatła a dodatkowo dorzucili coś w ramach przeprosin...bo ? yyy nie przewidzieli że w każdym sklepie opis może być inny ...śmiech na sali emotka  W kazdym kolejnym wygranym u nich już nigdy nie miałam problemu że coś im nie pasowało... emotka   emotka     

szesnaście

Cytuj wiadomość#6588297 wtorek, 9 kwietnia 2019, 00:02:19
Wkurzyłam się bo, odcięłam się od Internetu na tylko 3 godziny, aby poczytać książkę i przegapiłam bony do Biedronki.  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6588299 wtorek, 9 kwietnia 2019, 00:10:35
reniii napisał(a):

ziolko napisał(a):

@nswe69 brakło mi jednego przecinka, ale lepiej dowalić się do braku jednego, niż do braku wszystkich prawda??  emotka

Przyganiał kocioł garnkowi. A może tu nie chodzi o pisownię, tylko o to, że żal d... ściska, iż ktoś ośmielił się jaśniepaństwo skrytykować. Najlepiej sprowadzić rozmowę na inne tory, aby odwrócić uwagę od poruszanego przeze mnie tematu. O to Ci chyba właśnie chodziło.

Czytałaś regulamin? Jeśli nie, to odsyłam do niego, szczególnie do paragrafów 1, 2, 6 i 7. Przede wszystkim 7.
https://www.e-kon...-www-e-konkursy-info
Trochę ta rozmowa za bardzo rozwija się w niewłaściwym kierunku, a to jest forum KONKURSOWE, a NIE polityczne.

Twoje wypowiedzi coraz bardziej przypominają wypowiedzi jednej osoby sprzed kilku lat... Też ciągle szukała dziury w całym i wszędzie siała ferment. Oczywiście tutaj na forum.

bruce

Cytuj wiadomość#6588308 wtorek, 9 kwietnia 2019, 06:41:57
mczarna napisał(a):

androm napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 

Też miałam paragon ze znanej sieciówki, też straciłam kilka tygodni temu nagrodę, też reklamację napisałam i czekam, bo mnie zaczyna już powoli mega wkurzać to beznadziejne opisywanie paragonów... emotka  Nie wiem, kto za to odpowiada w sklepach, ale powinien zdrowo beknąć za takie olewactwo przy wykonywaniu swej roboty.  emotka
nkba 0

|< << < 4497 4498 4499 4500 4501 45024503 4504 4505 4506 4507 > >> >|