Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

delfinka101

Cytuj wiadomość#6620249 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 13:38:26
cudaczek121 napisał(a):

Pożyczyłam znajomej kasę jakiś czas temu.Jeszcze tamtej należności nie oddała, a już prosi o kolejną pożyczkę.Na mój wyraźny sprzeciw i stwierdzenie,że więcej nie dam,bo jak tak dalej pójdzie, sama znajdę się w niedostatku, stwierdziła: "No to dla mnie wyczaruj" emotka emotka emotka

Może przypomnij jej iż nadal jest Ci winna..powiedz że jak ci odda to będzie to wyczarowane..

androm

Cytuj wiadomość#6620272 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 14:12:53
delfinka101 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Pożyczyłam znajomej kasę jakiś czas temu.Jeszcze tamtej należności nie oddała, a już prosi o kolejną pożyczkę.Na mój wyraźny sprzeciw i stwierdzenie,że więcej nie dam,bo jak tak dalej pójdzie, sama znajdę się w niedostatku, stwierdziła: "No to dla mnie wyczaruj" emotka emotka emotka

Może przypomnij jej iż nadal jest Ci winna..powiedz że jak ci odda to będzie to wyczarowane..

ja bym nie pożyczała, wszyscy od Ciebie pożyczają Cudaczku, nawet ojciec, a potem nie oddają
w ogóle co to za znajoma, lepiej unikać, bo bezczelna, dziś są banki i niech tam idzie

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6620288 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 14:28:46
delfinka101 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ale ona o tym doskonale wie, że jest mi dłużna, ale jak widać, nic sobie z tego nie robi,wrr. Bezczelność niektórych ludzi mnie zdumiewa,naprawdę.

ziolko

Cytuj wiadomość#6620301 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 14:48:12
cudaczek121 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Ale ona o tym doskonale wie, że jest mi dłużna, ale jak widać, nic sobie z tego nie robi,wrr. Bezczelność niektórych ludzi mnie zdumiewa,naprawdę.

Jak ona do Ciebie "no to dla mnie wyczaruj" to jej powiedz "no to sobie zarób" 
Ile jej pożyczyłaś? i ile znowu chciała wysępić?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6620309 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 15:03:58
ziolko napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Jak ona do Ciebie "no to dla mnie wyczaruj" to jej powiedz "no to sobie zarób" 
Ile jej pożyczyłaś? i ile znowu chciała wysępić?

590 zł chciała pożyczyć i zapewniała,że to już naprawdę ostatni raz,ech. Ja to bym się wstydziła pożyczać od kogoś, gdy poprzedniego długu nie spłaciłam.

ziolko

Cytuj wiadomość#6620325 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 15:33:11
cudaczek121  590? a dlaczego nie 600?
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6620326 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 15:34:03
ziolko napisał(a):

cudaczek121  590? a dlaczego nie 600?

to jak w tych cenach promocyjnyc, że za 4.99, ma wyglądać na mniej:)

filemon02c

Cytuj wiadomość#6620365 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 17:07:20
Sprzedałam na olx zabawkę za 25 zł z przesyłką i dzisiaj otrzymałam zwrot od poczty polskiej za którą zapłaciłam 13 zł, bo odbiorca nie odebrał paczki. Więc 26 zł poszło na samą pocztę polską..;/Poinformowałam odbiorcę o zwrocie paczki i zrobił mi jazdę, że on w tym czasie był na wczasach, że znajomi przychodzili i że nie było żadnego awizo... i że chce żebym znowu wysłała zabawkę, ale kurierem. No śmiech na sali! Kurier kosztuje 30 zł , a kto mi odda pieniądze za zwrot paczki 13zł ? Bo on nie raczy, bo to wina poczty polskiej..;/ No wariat..;/ Już nie chodzi mi o te sprawy groszowe, ale ten facet mógł mnie chociaż przeprosić, a tu nic.. bo on chce tą zabawkę, bo to wina poczty..
Tragedia z tymi ludźmi...

pioge7

Cytuj wiadomość#6620368 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 17:16:17
filemon02c napisał(a):

Sprzedałam na olx zabawkę za 25 zł z przesyłką i dzisiaj otrzymałam zwrot od poczty polskiej za którą zapłaciłam 13 zł, bo odbiorca nie odebrał paczki. Więc 26 zł poszło na samą pocztę polską..;/Poinformowałam odbiorcę o zwrocie paczki i zrobił mi jazdę, że on w tym czasie był na wczasach, że znajomi przychodzili i że nie było żadnego awizo... i że chce żebym znowu wysłała zabawkę, ale kurierem. No śmiech na sali! Kurier kosztuje 30 zł , a kto mi odda pieniądze za zwrot paczki 13zł ? Bo on nie raczy, bo to wina poczty polskiej..;/ No wariat..;/ Już nie chodzi mi o te sprawy groszowe, ale ten facet mógł mnie chociaż przeprosić, a tu nic.. bo on chce tą zabawkę, bo to wina poczty..

Kurier przez sendit.pl kosztuje ok. 16 zł emotka  czasami paczki taniej wychodzą kurierem niż pocztą emotka  
0 0

filemon02c

Cytuj wiadomość#6620372 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 17:20:03
bruce napisał(a):

filemon02c napisał(a):

Ja miałam bardzo podobną sytuacje, tyle że przesyłka kurierska i z Allegro, też mam do tyłu wcale niemałe pieniądze za przesyłkę w obie strony, bo... "odbiorca nie zgodził się zapłacić i przyjąć paczki", jak się okazało potem po mojej interwencji telefonicznej (oczywiście - na mój koszt) - osoba niepełnoletnia włamuje się podobno na konto brata i robi sobie co jakiś czas takie "zakupy", na które rodziny nie stać...  emotka

Ale w takiej sytuacji ja nie mam obowiązku wysyłać tej paczki ponownie?
bruce 0

faworek

Cytuj wiadomość#6620374 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 17:23:17
cudaczek121 napisał(a):

trzeba było powiedzieć, że czarodziejką nie jesteś, za to z niej niezła wiedźma.
:D 

atyde25

Cytuj wiadomość#6620377 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 17:27:52
Przeraziło mnie to wyczaruj mi kasę bym mogła pożyczyć i nigdy więcej i tak jej nie zobaczysz.Ja się kiedyś spotkałam z koleżanką po ok 20 latach.Takie tam miłe spotkanie wspomnieniowe.I za 2 dni zadzwoniła po nim czy jej pożyczę kasę.Opowiadam więc,że nie mogę pracować nie mam takich pieniędzy by wyjąć i jej pożyczyć.Szczególnie ,że nie jestem w ciemię bita nawet nie wiem gdzie ona mieszka i potem szukaj wiatrów w polu.Następnie skasowałam ten numer telefonu i już nie będzie do mnie dzwonić.Niektórych ludzi lepiej omijać szerokim łukiem.Bo jeśli ktoś chce utrzymywać kontakty tylko dla kasy to co to za znajomość....I to mnie wkurza ludzka twarz która jest taka interesowna jesteś dobry tylko jak coś dasz.A jak ty będziesz czegoś potrzebować to i tak nie masz kontaktu do takich osób bo one mają twoje problemy głęboko.Dlatego nie pożyczam bo to potem się źle kończy.A już moje miękkie serce się stało twarde jak głaz.Ludzie mnie tego nauczyli dziękuję.

bandit

Cytuj wiadomość#6620384 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 17:37:34
allegro - co ja źle robię ? nie widzę  nic w zakłdce 'MOJE OFERTY' !! no nie mogę zakończyć, zmienić - nic nie mogę , nie moge niczego ehhhh
i jak tu żyć 
swoje oferty moge wyszukac na allegro - czyli wisza ale nic więcej
czy ktoś ma podobny problem ?
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6620386 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 17:38:51
bandit napisał(a):

allegro - co ja źle robię ? nie widzę  nic w zakłdce 'MOJE OFERTY' !! no nie mogę zakończyć, zmienić - nic nie mogę , nie moge niczego ehhhh
i jak tu żyć 
swoje oferty moge wyszukac na allegro - czyli wisza ale nic więcej

mi też nie działa, pewnie mają jakąś awarię emotka
0 0

mamadwojga

Cytuj wiadomość#6620392 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 17:58:15
A mnie wkurza empik. Uzbierałam za kapsle i za ankiety 300 zł na moich środkach w empiku i zrobiłam zakupy. Nie zarejestrowało im tej płatności (płatność empik-empik!!!) ale za to kasa zniknęła z konta.
Reklamacja rozpatrzona pozytywnie ale od prawie tygodnia zwrotu kasy brak.
WRRRRRRRRRRRRRRRRRR...........
Aż mi się nie chce Ż...
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6620396 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 18:06:10
filemon02c napisał(a):

Ale w takiej sytuacji ja nie mam obowiązku wysyłać tej paczki ponownie?

Ja bym nie wysyłała. Wykonałaś wszystko zgodnie z pierwotną umową. Teraz kupujący chce dokonać nowych ustaleń = nowej umowy, na którą nie musisz się godzić.

Dodam jeszcze, że ja w 99% sprzedaję przedmioty tylko z odbiorem osobistym, a w przypadku wysyłki zaznaczam wyraźnie, że wysyłka na koszt oraz całkowitą odpowiedzialność kupującego. W ten sposób zawczasu odrzucam konsekwencje wynikłe z działań kupującego, jego znajomych, listonosza itp. Polecam zawrzeć coś podobnego w swoich ogłoszeniach.

aurorcia

Cytuj wiadomość#6620397 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 18:09:05
bandit napisał(a):

i jak tu żyć 

Aha, czyli mają awarię a ja walczę z tym od pół godziny! emotka
0 0

buziolek

Cytuj wiadomość#6620399 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 18:11:27
Wkurza mnie to że moje hasło w konkursie Pepsi i Lays z DC jest drugie, tak blisko samochodu a tak daleko
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6620401 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 18:12:57
filemon02c napisał(a):

Ludzie są jednak durni...  emotka emotka
To ile czasu był na wczasach??? rozumiem, że znajomi nie mogli odebrać przesyłki, ale idiota mógł Cię poinformować, że wyjeżdża na wczasy i prosi o późniejszą wysyłkę.
To nie boli. Ale jak widać myślenie u niektórych to ciężki i bolesny proces... 

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6620402 poniedziałek, 15 lipiec 2019, 18:13:17
aurorcia napisał(a):

bandit napisał(a):

i jak tu żyć 

Aha, czyli mają awarię a ja walczę z tym od pół godziny! emotka

mam to samo emotka
0 0