Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4505 4506 4507 4508 4509 45104511 4512 4513 4514 4515 > >> >|

donia7

Cytuj wiadomość#6590374 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 21:26:34
Mi się chce płakać  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6590407 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 22:58:32
ivanotta jak oglądam relację na TVN24 to nie wiem, czy cokolwiek zostanie do renowacji...  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6590423 poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 23:40:56
taalvikki co ma katedra do tego, co niektórzy jedli na obiad??  emotka emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6590428 wtorek, 16 kwietnia 2019, 00:18:29
taalvikki napisał(a):

wkurza mnie ludzkie opętanie na punkcie wiadomej katedry. większość nie ma pojęcia, co to za budynek, kulturę na co dzień ma w pupie, bo ogląda na wspólnej i słucha sławomira, a tera: "łojezu, jaka strata, serce mi pęka".

jednocześnie te same osoby ze smakiem zjadły dziś na obiad schabowego i rosół z kury. o losie. 

Taalvikki,  to wyobraź sobie,że ja oglądam "Na wspólnej" i kilka innych seriali, których oglądanie powszechnie uznaje się za obciachowe. Nie dalej jak wczoraj byłam z mamą w teatrze na "Blaszanym bębenku" i nie była to moja pierwsza wizyta w tym kulturalnym obiekcie w 2019 roku. Książek w ciągu roku czytam bardzo dużo i na pewno nie są to harlequiny emotka Mało ambitne seriale oglądam po pracy dla odmóżdżenia. W Paryżu niestety nie dane mi było być, byłam natomiast w Barcelonie, gdzie zwiedzałam Sagrada Familia, muzeum Gaudiego i parę innych, ciekawych monumentów.Uważam,że jednak za bardzo generalizujesz, a Twoje wypowiedzi są niesprawiedliwe i krzywdzące.

atanerka

Cytuj wiadomość#6590711 wtorek, 16 kwietnia 2019, 16:59:44
Zadowolona kupiłam na promocji 5x ser Hochland z kodami... zadowolona loguje się na stronie loterii, aby wklepać kody, a tu klops! Loteria zakończyła się 15.04. I po moim zadowoleniu! emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6590754 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:32:23
atanerka napisał(a):

Zadowolona kupiłam na promocji 5x ser Hochland z kodami... zadowolona loguje się na stronie loterii, aby wklepać kody, a tu klops! Loteria zakończyła się 15.04. I po moim zadowoleniu! emotka

Zdarza się... 

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6590757 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:44:44
atanerka napisał(a):

Ja zawsze gdy coś oglądam zawsze sprawdzam do kiedy jest data.To pierwszorzędna rzecz.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6590758 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:44:49
A mnie wkurza, że zaczyna się forumowe publiczne upupianie pupy, niczym w Gombrowiczu...  emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6590760 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:45:28
bruce napisał(a):

A mnie wkurza, że zaczyna się forumowe publiczne upupianie pupy, niczym w Gombrowiczu...  emotka

???? emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6590761 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:46:51
ziolko napisał(a):

bruce napisał(a):

???? emotka

Nie, no ja żartuję, oczywiście, to w odpowiedzi na wpis "maniu w pupie kultury".  emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6590762 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:48:08
bruce napisał(a):

Wow co masz na myśli  emotka

wkurza mnie że odwołali plan zdjęciowy na jutro a miało być tak pięknie na urlopie
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6590764 wtorek, 16 kwietnia 2019, 18:52:02
agakaz2 napisał(a):

bruce napisał(a):

Wow co masz na myśli  emotka

wkurza mnie że odwołali plan zdjęciowy na jutro a miało być tak pięknie na urlopie

To o wpisie taalvikki. emotka
Ja mimo wszystko jestem optymistką i naprawdę głęboko wierzę, że rozpacz jest prawdziwa i większość z nas wie, czemu rozpacza i czemu rozpaczać należy.  emotka
Co do pożaru... Szok, jak u każdego chyba. Oglądałam wczoraj non stop zdjęcia i video w mediach, ciągle nie dowierzając...  emotka emotka

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6590767 wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:07:22
taalvikki napisał(a):

wkurza mnie ludzkie opętanie na punkcie wiadomej katedry. większość nie ma pojęcia, co to za budynek, kulturę na co dzień ma w pupie, bo ogląda na wspólnej i słucha sławomira, a tera: "łojezu, jaka strata, serce mi pęka".

jednocześnie te same osoby ze smakiem zjadły dziś na obiad schabowego i rosół z kury. o losie. 

taalvikki czytając twoje posty też mam wrażenie, że kulturę masz na co dzień tam gdzie napisałaś. A już szacunek do innych osób szczególnie, bo jak taka kulturalna osoba (jak ty) może pisać całe zdania z małej litery i w taki antykulturalny sposób? Świadczy to tylko o twoim braku poszanowania osób czytających twoje komentarze emotka

joan

Cytuj wiadomość#6590773 wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:17:39
bruce napisał(a):

(...) Ja mimo wszystko jestem optymistką i naprawdę głęboko wierzę, że rozpacz jest prawdziwa i większość z nas wie, czemu rozpacza i czemu rozpaczać należy.  emotka
Co do pożaru... Szok, jak u każdego chyba. Oglądałam wczoraj non stop zdjęcia i video w mediach, ciągle nie dowierzając...  emotka emotka

Czy możesz rozwinąć swoją myśl? emotka

Katedra się jara, ale ja (tematem) już nie. Nie rozpaczam i raczej nie będę, kiedy wreszcie włączę tv i zobaczę, o co się w ogóle rozchodzi & ile osób zginęło. Mnie natomiast smuci obrazek, który jako ostatni wrzuciłaś do wątku "Popraw sobie humor" emotka

A w innym temacie: wkurza mnie, gdy rodzice nie dbają o świat, w którym żyją ich dzieci. Nie wystarczy pamiętać o przetarciu podłogi, "mieszkaniem" człowieka jest coś więcej, niż 4 ściany...
bruce 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6590781 wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:38:51
Codziennie sprawdzam pocztę z nadzieją, że będzie jakiś mail informujący o wygranej.. i codziennie przeżywam rozczarowanie..
Echh... wkurzające jest takie czekanie na wygraną  emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6590785 wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:43:20
ziolko napisał(a):

Codziennie sprawdzam pocztę z nadzieją, że będzie jakiś mail informujący o wygranej.. i codziennie przeżywam rozczarowanie..
Echh... wkurzające jest takie czekanie na wygraną  emotka

O też tak mam czytam wpisy w mdw i wkurza mnie brak maila u mnie 

bruce

Cytuj wiadomość#6590804 wtorek, 16 kwietnia 2019, 20:32:43
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

(...) Ja mimo wszystko jestem optymistką i naprawdę głęboko wierzę, że rozpacz jest prawdziwa i większość z nas wie, czemu rozpacza i czemu rozpaczać należy.  emotka

Czy możesz rozwinąć swoją myśl? emotka

Katedra się jara, ale ja (tematem) już nie. Nie rozpaczam i raczej nie będę, kiedy wreszcie włączę tv i zobaczę, o co się w ogóle rozchodzi & ile osób zginęło. Mnie natomiast smuci obrazek, który jako ostatni wrzuciłaś do wątku "Popraw sobie humor" emotka

Sama nie wiem... Taki "upadek ostoi, symbolu, czegoś stałego, niewzruszonego".  emotka
Tak, ten obrazek też odebrałam jako mega gorzą prawdę o... homo myślącymemotka
joan 0

donia7

Cytuj wiadomość#6590811 wtorek, 16 kwietnia 2019, 20:41:32
Ja miałam zawsze słabość do Francji. Mam bardzo miłe wspomnienia. Jako nastolatka byłam tam w każde wakacje i kiedyś chciałam zamieszkać w Paryżu, studiować itp. Nawet miesiąc pracowałam w hotelu we francuskiej kamieniczce  emotka  I wczoraj jak ta katedra się paliła to poczułam (może to głupie), jakby się kawałek mojej przeszłości paliło emotka  I żal, że moje dzieci nie zobaczą już jej... jedynie zgliszcza emotka Dziś od razu powyciągałam stare zdjęcia...

Na muzułmańskiej stronie (ktoś na FB wrzucił linka) wyczytałam, że 15 kwietnia zatonął Titanic, zginął Abraham Lincoln i jeszcze jakieś zamieszki były (nie pamiętam).Aaa i w tym dniu urodził się Leonardo da Vinci- taka ciekawostka emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6590813 wtorek, 16 kwietnia 2019, 20:54:37
donia7 napisał(a):

Ja miałam zawsze słabość do Francji. Mam bardzo miłe wspomnienia. Jako nastolatka byłam tam w każde wakacje i kiedyś chciałam zamieszkać w Paryżu, studiować itp. Nawet miesiąc pracowałam w hotelu we francuskiej kamieniczce  emotka  I wczoraj jak ta katedra się paliła to poczułam (może to głupie), jakby się kawałek mojej przeszłości paliło emotka  I żal, że moje dzieci nie zobaczą już jej... jedynie zgliszcza emotka Dziś od razu powyciągałam stare zdjęcia...

Na muzułmańskiej stronie (ktoś na FB wrzucił linka) wyczytałam, że 15 kwietnia zatonął Titanic, zginął Abraham Lincoln i jeszcze jakieś zamieszki były (nie pamiętam).Aaa i w tym dniu urodził się Leonardo da Vinci- taka ciekawostka emotka

Ja też tak czasem odbieram oglądane, bardzo smutne zjawiska (choćby właśnie ten pożar czy atak w 2001 r. i runięcie obu słynnych amerykańskich wież WTC) - jakby umierał człowiek...  emotka emotka
0 0

bc142

Cytuj wiadomość#6590932 środa, 17 kwietnia 2019, 11:15:35
wkurza mnie .. merlin.pl

Z końcem lutego zamówiłam zamówienie- przyszło z opóźnieniem, więc nie odebrałam go i zostało odesłane (Pani z infolinii nawet powiedziała,że mam nie odbierać skoro przyszło nie w terminie proponowanym). Po miesiącu zaczęłam pisać do nich maile o zwrot kasy, zero odezwu, mailowa reklamacja również bez żadnej odpowiedzi. Pan na infolinii (dział reklamacji nie odbiera, tylko ogólny konsultant )każe czekać na maile i nie potrafi pomóc. Dodatkowo z historii zamówień -zamówienie znikło jakby go nie było, i moja kasa też znikła! macie pomysł jak odzyskać swoją kasę?
0 0
|< << < 4505 4506 4507 4508 4509 45104511 4512 4513 4514 4515 > >> >|