Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4507 4508 4509 4510 4511 45124513 4514 4515 4516 4517 > >> >|

Agnes

Cytuj wiadomość#6591298 czwartek, 18 kwietnia 2019, 13:04:26
wkurzył mnie wynik dzisiejszych rozmów ZNP z rządem
ja juz słów nie mam na ten strajk
nie wiem kto pierwszy oszaleje w domu ja czy moje dziecko

ikropka

Cytuj wiadomość#6591300 czwartek, 18 kwietnia 2019, 13:07:28
Agnes napisał(a):

wkurzył mnie wynik dzisiejszych rozmów ZNP z rządem
ja juz słów nie mam na ten strajk
nie wiem kto pierwszy oszaleje w domu ja czy moje dziecko

Ja już chodzę jak zombi. Mąż wraca z pracy, ja jadę do pracy, siedzę tam do północy, w weekendy od 6 rano, żeby nadrobić. Długo tak nie pociągnę emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6591331 czwartek, 18 kwietnia 2019, 14:26:27
Myślałam,że tylko mnie tak dobija brak szkoły czy innej placówki hahahh.2 tydzień dopiero idzie a ma się ochotę wyjść z siebie i stanąć obok a końca nie widać:(
Bo jak będą dalej tak super ze sobą rozmawiać to i do wakacji nie ma szansy na dogadanie.Nawet się do końca nie mogę wkurzyć bo mam tak piękną Biedronkę po remoncie ,że jak tam idę to czuję się jak no księżniczka prawie.Wszystko nowe,czyste,nowoczesne.Tylko kas samoobsługowych mi brakuje.
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6591387 czwartek, 18 kwietnia 2019, 17:12:19
Powtórka z rozrywki z moim bankiem. Wczoraj na moim koncie wcięło kasę i odrzucone transakcje .a dzis to samo u męża.Odrzucalo płatności karta ,a kasę pobiera z konta. Mieli wczoraj mi zwrócić i cisza . Mam czekać 10 dni roboczych na zwrot mojek kasy. Co za dziadowski bank ,pora zmienić na inny. Tylko na jaki?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6591389 czwartek, 18 kwietnia 2019, 17:13:27
anialistopad napisał(a):

Powtórka z rozrywki z moim bankiem. Wczoraj na moim koncie wcięło kasę i odrzucone transakcje .a dzis to samo u męża.Odrzucalo płatności karta ,a kasę pobiera z konta. Mieli wczoraj mi zwrócić i cisza . Mam czekać 10 dni roboczych na zwrot mojek kasy. Co za dziadowski bank ,pora zmienić na inny. Tylko na jaki?

na pewno nie Santander!
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6591402 czwartek, 18 kwietnia 2019, 17:47:23
Allegro...żądają danych z dowodu osobistego przy wypłatach z konta. Dzisiaj sprzedałam jedną rzecz ale chyba nie wypłacę kasy bo nie podam danych z dowodu.
Dawno już nie sprzedawałam na Alle, ale o ile dobrze pamiętam to wcześniej takich cudów nie było emotka .
0 0

la-princessa

Cytuj wiadomość#6591404 czwartek, 18 kwietnia 2019, 17:50:33
anialistopad napisał(a):

Ja mam BOŚ bank i bardzo sobie chwalę  emotka  Poza tym jeden z niewielu banków, w którym przeważa polski kapitał... jakoś tak bezpieczniej się przez to czuję. Ale ogólnie nigdy nie było tam problemów technicznych, ofertę mają ciekawą, dużo darmowych kont, fajne możliwości. Przeniosłam się tam kilka lat temu i nie żałuję emotka  Ja mam wszystko za darmo - przelewy, wypłaty z bankomatów, itp... obsługa też pomocna. 
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6591414 czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:29:38
helcia85 napisał(a):

Jak mnie wkurzają konkursy, na które trzeba zostawiać opakowania. Cała szuflada zawalona hochlandami i innymi kapslami emotka

Z serów można zostawiać np. samą górę kółka z trójkącików serowych i folię z serów żółtych. Pytałam o to i dostałam taką odpowiedź
"Dzień dobry,
Zgodnie z punktem 13c Regulaminu Loterii Promocyjnej należy zachować fragment opakowania Produktu Promocyjnego wraz z Kodem, przy czym treść kodu powinna być widoczna oraz tożsama z Kodem, który Uczestnik zgłosił do loterii

Pozdrawiam serdecznie,

Loteria Hochland "To jest pyszne od 25 lat"
e-mail: [email protected]"
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6591422 czwartek, 18 kwietnia 2019, 18:44:19
Wkurzają mnie spamerzy  emotka  np. taka, co ją przed chwilą zablokowałam 
Miała "szczęście", że akurat byłam na forum  emotka emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6591430 czwartek, 18 kwietnia 2019, 19:56:12
Wkurzaja mnie ludzie i moja naiwność. Byłam dziś na zakupach w galerii. Kupiłam parę rzeczy. I łakomstwo skierowali mnie na rollo. Płacąc oparłam siaty o podłogę. Odebrałam zamówienie złapałam siaty i do windy. Po chwili patrzę, że brakuje jednej reklamówki. Wracam po minucie..nie ma! Nikt nic nie widział. W sklepie też nikt nie odniósł. Paragony w środku. 

Byłam zła na siebie i na ludzi. Kurde jestem naiwna, że liczyłam na zwrot. Uczciwość to nie jest w modzie jednak...mysle sobie no jak tak mozna przecież ja bym oddała..No jednak można. Oby mu ręka uschla 
No nic poszłam kupić te dwie bluzki jeszcze raz. 
bruce 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6591431 czwartek, 18 kwietnia 2019, 20:01:58
pikawka napisał(a):

Wkurzaja mnie ludzie i moja naiwność. Byłam dziś na zakupach w galerii. Kupiłam parę rzeczy. I łakomstwo skierowali mnie na rollo. Płacąc oparłam siaty o podłogę. Odebrałam zamówienie złapałam siaty i do windy. Po chwili patrzę, że brakuje jednej reklamówki. Wracam po minucie..nie ma! Nikt nic nie widział. W sklepie też nikt nie odniósł. Paragony w środku. 

Byłam zła na siebie i na ludzi. Kurde jestem naiwna, że liczyłam na zwrot. Uczciwość to nie jest w modzie jednak...mysle sobie no jak tak mozna przecież ja bym oddała..No jednak można. Oby mu ręka uschla 

Wiesz... "okazja czyni złodzieja"...
Kiedyś byłam w Lidlu... jak wychodziłam, to zauważyłam, że ktoś zostawił torbę zakupów w wózku. 
Popatrzyłam, czy nikt nie idzie po nią (właściciel) i zaniosłam ją do sklepu z informacją, że ktoś zostawił i może się zgłosi.
I do dziś nie wiem, czy dobrze zrobiłam... 
Bo ktoś mógł wrócić i zobaczyć, że torby nie ma, pomyślał/a, że ktoś zabrał i nawet nie pytał w sklepie.
Lub druga opcja - ktoś ze sklepu wziął i tyle.
To było w sobotę. Niedziela zamknięte.
W poniedziałek byłam i pytałam, czy ktoś się zgłosił po torbę, to żadna z kasjerek nic nie wiedziała. Mam wrażenie, że pytałam tej, co jej zostawiłam, ale kto to wie...
I teraz mam mieszane uczucia.

Jak w galerii to monitoring powinien być. Mogłaś zgłosić się do ochrony.
bruce 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6591433 czwartek, 18 kwietnia 2019, 20:07:09
ziolko napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wiesz... "okazja czyni złodzieja"...
Kiedyś byłam w Lidlu... jak wychodziłam, to zauważyłam, że ktoś zostawił torbę zakupów w wózku. 
Popatrzyłam, czy nikt nie idzie po nią (właściciel) i zaniosłam ją do sklepu z informacją, że ktoś zostawił i może się zgłosi.
I do dziś nie wiem, czy dobrze zrobiłam... 
Bo ktoś mógł wrócić i zobaczyć, że torby nie ma, pomyślał/a, że ktoś zabrał i nawet nie pytał w sklepie.
Lub druga opcja - ktoś ze sklepu wziął i tyle.
To było w sobotę. Niedziela zamknięte.
W poniedziałek byłam i pytałam, czy ktoś się zgłosił po torbę, to żadna z kasjerek nic nie wiedziała. Mam wrażenie, że pytałam tej, co jej zostawiłam, ale kto to wie...
I teraz mam mieszane uczucia.

Jak w galerii to monitoring powinien być. Mogłaś zgłosić się do ochrony.

Byłam w sklepie I tam gdzie rollo kupiłam. Ochrony n8gdzie nie było. A ja nie
Nie mogłam.dlygo tam być bo musiałam lecieć po dzieci do żłobka. 
Kurde mialam.nie raz podobne historie. Ostatnio kartę bankomatów znalazłam A wcześniej komórkę w sklepie I zawsze oddawałam no ale ludzie są różni niestety. 

Zadzwoniłam.do męża to powiedział. Idę kup te dwie bluzki teraz już czasu nie stracisz bo wiesz co chcesz więc szybko ci pójdzie  emotka emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6591459 czwartek, 18 kwietnia 2019, 21:49:53
Zgadzam się z Ziółko, powinnaś, Pikawko, iść do ochrony i poprosić o filmik z monitoringu.  emotka
Ja ostatnio na stoliku restauracyjnym w hallu dużej galerii, w godzinach szczytu (tuż po 15-tej) pechowo zostawiłam telefon. emotka  Nie wiem, jak to się stało, bo zawsze sto razy sprawdzam opuszczane miejsce, patrzę raz jeszcze, pytam czy wszystko mamy, a sama nie byłam, zatem nie tylko ja stolik sprawdzałam przed odejściem. W sąsiednim sklepie zakupy potem robiłam, nie zauważyłam, bo ludzi masa, dopiero potem szukam w torebce siedząc w samochodzie - nie ma. Tak się wkurzyłam, poprosiłam o zadzwonienie, dzięki próbie połączenia telefonicznego odebrała ochrona. Na monitoringu mieli, że został na stoliku. Wróciliśmy do galerii, ochrona wydała z depozytu, konkursowy telefon odzyskany. emotka  Inna sprawa, że to przedpotopowy model. Pewnie do Archiwum Telefonii by oddali, gdybym się nie zgłosiła.  emotka emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6591470 czwartek, 18 kwietnia 2019, 22:23:39
pikawka - zdarza się... możesz życzyć złodziejowi, żeby ktoś mu odpłacił czymś podobnym emotka
Na serio... pociesz się, że to "tylko" 2 bluzki, a nie np. dokumenty czy karty do bankomatu, bo ile czasu być straciła na zastrzeganie dowodu, prawa jazdy, karty itp.
A ktoś mógłby w tym czasie wziąć kredyt czy coś innego. 
Więc wkurzające jest to wszystko, ale można powiedzieć, że mniejsze zło.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6591477 czwartek, 18 kwietnia 2019, 22:35:36
ziolko napisał(a):

pikawka - zdarza się... możesz życzyć złodziejowi, żeby ktoś mu odpłacił czymś podobnym emotka
Na serio... pociesz się, że to "tylko" 2 bluzki, a nie np. dokumenty czy karty do bankomatu, bo ile czasu być straciła na zastrzeganie dowodu, prawa jazdy, karty itp.
A ktoś mógłby w tym czasie wziąć kredyt czy coś innego. 
Więc wkurzające jest to wszystko, ale można powiedzieć, że mniejsze zło.

Dokladnie. No trudno mam nauczkę. Żarcie mnie zgubiło emotka emotka   mam nadzieje, ze wygram jakis konkursik niebawem na osłodę emotka
ziolko 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6591479 czwartek, 18 kwietnia 2019, 23:01:33
właśnie się zorientowałam, że wawel lidl jest bez nr paragonu emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6591518 piątek, 19 kwietnia 2019, 09:51:08
bruce napisał(a):

(...) Inna sprawa, że to przedpotopowy model. Pewnie do Archiwum Telefonii by oddali, gdybym się nie zgłosiła.  emotka emotka

Raz w hotelu zostawiłam telefon przy komputerze na korytarzu - ów przedpotopowy model z kolekcji "konkursowe vintage" ktoś później oddał do recepcji. Żodyn nie wiedział, jak (bez)cenny to egzemplarz Nokii, żodyn! emotka
(mam go do dzisiaj)

bruce

Cytuj wiadomość#6591538 piątek, 19 kwietnia 2019, 10:53:30
joan napisał(a):

bruce napisał(a):

(...) Inna sprawa, że to przedpotopowy model. Pewnie do Archiwum Telefonii by oddali, gdybym się nie zgłosiła.  emotka emotka

Raz w hotelu zostawiłam telefon przy komputerze na korytarzu - ów przedpotopowy model z kolekcji "konkursowe vintage" ktoś później oddał do recepcji. Żodyn nie wiedział, jak (bez)cenny to egzemplarz Nokii, żodyn! emotka
(mam go do dzisiaj)

Ludzie nie zrozumieją nas nigdy.  emotka emotka
joan, nkba 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6591559 piątek, 19 kwietnia 2019, 12:08:16
Też mam do dziś 2 stare Nokię jakby mi zginęły to bym ryczała z tydzień:(Najlepsze fony co były tylko fonami a nie wszystkim i niczym jednocześnie.Niestety jeden już powoli umiera bo będzie miała dobrze ponad 15 lat jak nie lepiej.A co mnie dziś wkurza czy nic to odpowiedź wyczerpująca.21 stopni,słońce,tłumy w sklepach np jest pięknie:P
mia, joan, bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6591568 piątek, 19 kwietnia 2019, 12:40:02
atyde25 napisał(a):

Też mam do dziś 2 stare Nokię jakby mi zginęły to bym ryczała z tydzień:(Najlepsze fony co były tylko fonami a nie wszystkim i niczym jednocześnie.Niestety jeden już powoli umiera bo będzie miała dobrze ponad 15 lat jak nie lepiej.A co mnie dziś wkurza czy nic to odpowiedź wyczerpująca.21 stopni,słońce,tłumy w sklepach np jest pięknie:P

Też mam taką starą Nokię właśnie.  emotka  Kilkakrotnie wpadła do podejrzanych cieczy, zwanych posiłkami, potem była wysuszana, wreszcie ją otrzymałam, bo moja w międzyczasie padła całkowicie.  emotka
Te tłumy to przekleństwo ostatnich zmian. Nadal jakoś nie umiem się przestawić. emotka  Ja się dosłownie boję o jakikolwiek sklep zahaczyć, jeżeli sobie uświadomię, że wolna niedziela przede mną bądź też - za mną.  emotka
joan 0
|< << < 4507 4508 4509 4510 4511 45124513 4514 4515 4516 4517 > >> >|