Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6593998 niedziela, 28 kwiecień 2019, 21:52:53
androm napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

androm napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

pikawka napisał(a):

W Biedronkach  w każdej są,a tu w jednych są a innych nie...?

W biedronkach szafki? Pierwsze slyszę... emotka

Są zaraz przy wejściu. 

W mojej jesrem prawie codziennie i gwarantuje, ze nie ma

Codziennie w Biedronce...? emotka Aż tyle zakupów robisz? emotka Dzięki że poprawiłaś mi humor.

Tak duzo robie zakupów i często. Mieszkam w malym mieście a biedronkę mam najblizej. Do tego 3 letnie blizniaki wiec non stop Zakupy... Chociażby saszetki Tymbarka emotka  
p.s. Nie każdy mieszka w Warszawie. U mnie nie masklepów  typu Carrefour...

No i jescze jak małe miasto to Biedronka bez szafek.Odnośnie tematu:Wkurza mnie Kaufland z tymi pytaniami:"Jak spędzisz z rodziną majówkę?"Skąd ma się wiedzieć o co im chodzi?odpowiedź ma być jakaś mega oryginalna? emotka I czy oni podaja jakie hasło się spodobało?Zadowoliło?

to w sumie nawet logiczne, że nie ma szafek w małych miastach skoro tam nie ma innych sklepów to nie muszą dawać szafek, bo ona są na zakupy z innego sklepu, a jak ktoś przychodzi do tej Biedry to i tak nie miał gdzie kupić więc nie ma nic:)
a co do hasła - nigdy nie podają, nie wiadomo co ma być

Ja mieszkam na wsi pomiędzy dwoma małymi miastami i zarówno w jednym mieście w biedronce i jak i w drugiej są szafki.
A podają przynajmiej kto zwyciężył?

A jakby podawali to chcesz stalkować te osoby?:))
Serio to nie pamięta, chyba i tak nazwiska całego nie uświadczysz.

Zwariowałaś...?Chcę tylko wiedzieć czy ktokolwiek wygrywa.Ostatnio konkurs Lidl Wawel to była ścema...
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6594001 niedziela, 28 kwiecień 2019, 21:59:56

androm napisał(a):

androm napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Są zaraz przy wejściu. 

Codziennie w Biedronce...? emotka Aż tyle zakupów robisz? emotka Dzięki że poprawiłaś mi humor.

Tak duzo robie zakupów i często. Mieszkam w malym mieście a biedronkę mam najblizej. Do tego 3 letnie blizniaki wiec non stop Zakupy... Chociażby saszetki Tymbarka emotka  

No i jescze jak małe miasto to Biedronka bez szafek.Odnośnie tematu:Wkurza mnie Kaufland z tymi pytaniami:"Jak spędzisz z rodziną majówkę?"Skąd ma się wiedzieć o co im chodzi?odpowiedź ma być jakaś mega oryginalna? emotka I czy oni podaja jakie hasło się spodobało?Zadowoliło?

to w sumie nawet logiczne, że nie ma szafek w małych miastach skoro tam nie ma innych sklepów to nie muszą dawać szafek, bo ona są na zakupy z innego sklepu, a jak ktoś przychodzi do tej Biedry to i tak nie miał gdzie kupić więc nie ma nic:)

Ja mieszkam na wsi pomiędzy dwoma małymi miastami i zarówno w jednym mieście w biedronce i jak i w drugiej są szafki.

Zwariowałaś...?Chcę tylko wiedzieć czy ktokolwiek wygrywa.Ostatnio konkurs Lidl Wawel to była ścema...

nie, tam raczej nie ściemniają
zresztą Ty chyba nie wierzysz, że jak jest nazwisko to nie oszukują, a jak nie ma to oszukują, przecież jak ktoś chce oszukać to nazwisko nie jest problemem.
wkurza mnie, że w tym Wawel miało być 240 osób  wygrywających bilety do kina, a pochwaliło się raptem kilka osób co jest dla mnie przegięciem do sześcianu
andii 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6594003 niedziela, 28 kwiecień 2019, 22:15:10
androm napisał(a):

androm napisał(a):

androm napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Są zaraz przy wejściu. 

nie, tam raczej nie ściemniają
zresztą Ty chyba nie wierzysz, że jak jest nazwisko to nie oszukują, a jak nie ma to oszukują, przecież jak ktoś chce oszukać to nazwisko nie jest problemem.
wkurza mnie, że w tym Wawel miało być 240 osób  wygrywających bilety do kina, a pochwaliło się raptem kilka osób co jest dla mnie przegięciem do sześcianu

Sugerujesz że jak jest nazwisko to oszukują?Aż tak podejrzliwy to ja nie jestem.Chociaż  patrząc na twoje podejrzenia o stalking, jesteś zdolna do wymyślania różnych rzeczy.
To w Lidlu wogóle ktoś wygrał?Może to jakieś podstawione osoby...Ale pytanie które zostalo użyte w konkursie było już w sieci Intermarche i też z Wawela.Ostatnio dowiedziałem się że lotto to oszustwo, więc oni z Wawela też mogą być do tego zdolni.
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6594004 niedziela, 28 kwiecień 2019, 22:21:22
Wkurza mnie wiele ważniejszych rzeczy, ale na forum wkurzają mnie w szczególności monstrualne piramidy cytowań przy odpowiedziach. emotka

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6594005 niedziela, 28 kwiecień 2019, 22:30:24
mia napisał(a):

Wkurza mnie wiele ważniejszych rzeczy, ale na forum wkurzają mnie w szczególności monstrualne piramidy cytowań przy odpowiedziach. emotka

Jak masz starą wersję to nie masz piramid.Ja korzystam ze starej.
I też mi się wyśliwetla komunikat "Złe przekierowanie" chyba strona szwankuje.-ale to do bruce bo pisała ze tez tak ma.
bruce 0

luk1990

Cytuj wiadomość#6594007 niedziela, 28 kwiecień 2019, 22:31:58
wkurza mnie,ze przepadlo mi ponad 200zl w orange prepaid,bo mi dziecko zapomniało powiedzieć,że się ważnośc konta skończyła ;/ tyyyle na głowie i dzisiaj- nie mam pieniędzy na koncie.....a sms-doładuj do 27 żeby odzyskać środki...pewnie się już nic z tym nie da zrobić ? emotka ((((((((((((
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6594009 niedziela, 28 kwiecień 2019, 22:34:21

mia napisał(a):

Jak masz starą wersję to nie masz piramid.Ja korzystam ze starej.
I też mi się wyśliwetla komunikat "Złe przekierowanie" chyba strona szwankuje.-ale to do bruce bo pisała ze tez tak ma.

Mam starą i mam piramidy.
bruce, nkba 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6594010 niedziela, 28 kwiecień 2019, 22:39:21
luk1990 napisał(a):

wkurza mnie,ze przepadlo mi ponad 200zl w orange prepaid,bo mi dziecko zapomniało powiedzieć,że się ważnośc konta skończyła ;/ tyyyle na głowie i dzisiaj- nie mam pieniędzy na koncie.....a sms-doładuj do 27 żeby odzyskać środki...pewnie się już nic z tym nie da zrobić ? emotka ((((((((((((

Doładuj się natychmiastowo poprzez konto bankowe.Ale i tak orange to najgorsza sieć emotka Ciągle chcą żeby się doładowywać.
0 0

luk1990

Cytuj wiadomość#6594011 niedziela, 28 kwiecień 2019, 22:41:38

luk1990 napisał(a):

Doładuj się natychmiastowo poprzez konto bankowe.Ale i tak orange to najgorsza sieć emotka Ciągle chcą żeby się doładowywać.

konto już od razu dzisiaj doładowane ale środki nie wróciły niestety ;(
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6594012 niedziela, 28 kwiecień 2019, 23:02:12
luk1990 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Zadzwoń do nich albo napisz do biura. Ja też tak miałam parę lat temu i również, po czasie już, doładowałam telefon i środki niestety nie powróciły.  Po namyśle zadzwoniłam do Orange i środki mi oddali. Powiedziałam im wtedy, że telefonu używało dziecko i to ono zapomniało, że kończy się ważność konta, bo to była prawda akurat i że jestem w ich sieci od bardzo dawna i pozytywnie mnie zaskoczyli oddając te środki. Nie zaszkodzi spróbować. 
0 0

marfiusza

Cytuj wiadomość#6594014 niedziela, 28 kwiecień 2019, 23:04:56
luk1990 napisał(a):

Oni chyba mają 3 dni na zwrot tych środków. Może jeszcze nie wszystko stracone emotka
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6594015 niedziela, 28 kwiecień 2019, 23:06:23
marfiusza napisał(a):

luk1990 napisał(a):

Oni chyba mają 3 dni na zwrot tych środków. Może jeszcze nie wszystko stracone emotka

te 3 dni mu minęły 27-go
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6594016 niedziela, 28 kwiecień 2019, 23:12:26

Wygrywa wygrywa emotka
mia 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6594044 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 08:04:17

luk1990 napisał(a):

W orange wystarczy wyslac sms o tresci START na 8002 i masz konto ważne rok. No chyba, że masz orange free to ta promocja się wyklucza ale wystarczy zmienić oferte

elizam

Cytuj wiadomość#6594167 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 11:03:13
luk1990 napisał(a):

Jeśli o Orange chodzi, mam jeden numer od 14 lat, i to od początku na kartę...i setki reklamacji na koncie... Moja dobra rada - reklamację składaj zawsze mailem na bok@orange.pl z tytułem maila Reklamacja xx.xx (iksy zastąp datą)
Zawsze mi uznają reklamację, oczywiście w mailach domagam się kontaktu z ich strony!) a później proszę o potwierdzenie mailowe zakończenia reklamacji. 
0 0

Vivacia

Cytuj wiadomość#6594197 poniedziałek, 29 kwiecień 2019, 11:36:21
Wkurza mnie Agencja Przestrzeń (konkurs o.b.): nie potrafią skonstruować regulaminu, a mi wmawiają, że nie umiem go czytać emotka
https://www.instagram.com/p/BwrNtTDA78v/ (dyskusja o przesyłaniu skanów dowodu)
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6594474 wtorek, 30 kwiecień 2019, 06:47:08
wkurza mnie epanel.pl
jak mam mało na koncie to ankiety ze 3 dziennie, ale jak już uzbierałem 49,80 zł i do wypłaty brakuje mi 20 gr to nagle dziwnie ucichli emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6594582 wtorek, 30 kwiecień 2019, 11:44:26
Na przedostatniej wyrypie górskiej, po której dodatkowo przez półtorej godziny zwiedzaliśmy obiekt rządowy... moje buty trekkingowe dokonały żywota. A ja byłam tak wypompowana, że nawet nie zauważyłam oderwanej podeszwy.
Na ostatnią wycieczkę górską chciałam w/w buty ubrać i żem się zorientowała, że tego obuwia nie naprawi już nawet Harry Potter. Przywdziałam więc buty sportowe Puma i jakoś dałam radę (łatwo nie było, szwajki ledwo zipały, ale buty przetrwały).
Niecały miesiąc później wygrałam cudne buty marki mej ulubionej.
Dzisiaj nastąpiło olśnienie nr 2 -> cudne buty są nówki nieśmigane i muszę je rozchodzić przed majówką, czyli kurła wkomponować w ten dzień napięty, jak czworogłowy Chodakowskiej... marsz na 10 km emotka
ZetZ, bruce 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6594624 wtorek, 30 kwiecień 2019, 12:54:15
Miś bambino i agencja chapter. Podatek powinien zapłacić płatnik - organizator do urzędu właściwego , czyli swojego. Potem składa zbiorczà deklaracje do urzędu , są tam tylko liczby , bez danych osób . 
A oni na misia za 60 zł chcą mój  pesel i dane mojego urzędu . Kogoś tu chyba poniosło . 
emotka
andii 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6594661 wtorek, 30 kwiecień 2019, 14:14:19
koniczynka123 napisał(a):

luk1990 napisał(a):

W orange wystarczy wyslac sms o tresci START na 8002 i masz konto ważne rok. No chyba, że masz orange free to ta promocja się wyklucza ale wystarczy zmienić oferte

A czy ten numer jest bezpłatny?
0 0