Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4509 4510 4511 4512 4513 45144515 4516 4517 4518 4519 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6592380 wtorek, 23 kwietnia 2019, 18:29:32
andii napisał(a):

azaflora napisał(a):

Jak to się dzieje? Kiedy jest zła pogoda i człowiek czeka na poprawę, to prognozy wciąż się mylą i zawodzą  emotka . Teraz zapowiedź pogorszenia pogody znów się sprawdza i Dyngus będzie naturalnie  mokry i na dodatek chłodny, brrr

A gdzie to takie pogorszenie pogody? u nas piękniutko emotka , w piątek ma byc 27st emotka

Jak dla mnie to wcale nie jest powód do radości... wszędzie mega sucho. Wystarczy, że auto przejedzie polną drogą a już tuman kurzu za nim. 
I najważniejsze rośliny!!! Warzywa już są bardzo drogie, ziemniaki minimum 1,8 zł za kg, a bywa, że i 3 zł. Już nie mówiąc o reszcie... Jak się idzie na targowisko to za 50 zł niewiele się kupi  emotka  
Jak będzie tak dalej to znowu warzywa będą droższe i będzie ich mało.  Tak samo owoce. Co z tego, że część pestkowych już się zawiązała? jak nie będzie wody to zawiązki będą opadać albo owoce będą małe i suche.
Niech pada!! nawet tydzień!  Chociaż odrobinę to poprawi stan ziemi... 

bruce

Cytuj wiadomość#6592455 wtorek, 23 kwietnia 2019, 22:05:43
androm napisał(a):

bruce napisał(a):

O, tyle dni brak wpisów?!  emotka  To ja nadgonię.  emotka  Wkurza mnie chamstwo niektórych kupujących na Allegro.  emotka emotka emotka emotka

kupił i nie zapłacił?

Takie sytuacje to już są nagminne.  emotka
Ale ma pretensje, że nie doszło, choć w dniu zakupu wysłałam... emotka  Święta zawalone wysyłkami, a jeszcze ludzie źli.  emotka emotka  Niektórym to nigdy nie dogodzisz...  emotka
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6592465 wtorek, 23 kwietnia 2019, 22:47:54
ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

azaflora napisał(a):

Jak to się dzieje? Kiedy jest zła pogoda i człowiek czeka na poprawę, to prognozy wciąż się mylą i zawodzą  emotka . Teraz zapowiedź pogorszenia pogody znów się sprawdza i Dyngus będzie naturalnie  mokry i na dodatek chłodny, brrr

A gdzie to takie pogorszenie pogody? u nas piękniutko emotka , w piątek ma byc 27st emotka

Jak dla mnie to wcale nie jest powód do radości... wszędzie mega sucho. Wystarczy, że auto przejedzie polną drogą a już tuman kurzu za nim. 
I najważniejsze rośliny!!! Warzywa już są bardzo drogie, ziemniaki minimum 1,8 zł za kg, a bywa, że i 3 zł. Już nie mówiąc o reszcie... Jak się idzie na targowisko to za 50 zł niewiele się kupi  emotka  
Jak będzie tak dalej to znowu warzywa będą droższe i będzie ich mało.  Tak samo owoce. Co z tego, że część pestkowych już się zawiązała? jak nie będzie wody to zawiązki będą opadać albo owoce będą małe i suche.

Są też plusy.  Jak jedzenie będzie droższe, to może ludzie nauczą się bardziej świadomie je kupować i mniej wyląduje na śmietniku. 

Wkurza mnie czekanie. Każdy dzień wlecze się jak ślimak. Im blizej celu, tym czuję się gorzej, zamiast ekscytacji jest zniechęcenie. Zamiast radości - złość. 

ziolko

Cytuj wiadomość#6592469 wtorek, 23 kwietnia 2019, 23:05:58
zezowaty_kot - kupuję je świadomie, ale boli mnie, że coraz mniej za tą samą kwotę... 
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6592471 wtorek, 23 kwietnia 2019, 23:32:07
ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

azaflora napisał(a):

....

Warzywa i jarzyny+ mięso co roku w porze "komunijnej" szybują w górę a w czerwcu się normuje, bez względu jaka jest pogoda. W rodzinie mamy prawie co rok komunie i ciągle ta sama śpiewka, że znów w kwietniu i maju wszystko drogie emotka
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6592495 środa, 24 kwietnia 2019, 08:39:03
Nie spać publikować konkursy emotka święta już się skończyły emotka emotka

zwyciezczyni

Cytuj wiadomość#6592498 środa, 24 kwietnia 2019, 08:42:51
wkurza mnie nieziemskie zaniżanie cen przez sprzedających i psucie rynku - słuchawki Bose są za pół ceny emotka

Agnes

Cytuj wiadomość#6592642 środa, 24 kwietnia 2019, 12:17:53
koniczynka123 napisał(a):

ziolko napisał(a):

andii napisał(a):

azaflora napisał(a):

....

Warzywa i jarzyny+ mięso co roku w porze "komunijnej" szybują w górę a w czerwcu się normuje, bez względu jaka jest pogoda. W rodzinie mamy prawie co rok komunie i ciągle ta sama śpiewka, że znów w kwietniu i maju wszystko drogie emotka

to samo tyczy benzyny drożeje na długie weekendy i na wakacje

Monika11

Cytuj wiadomość#6592746 środa, 24 kwietnia 2019, 14:21:35
Na 542 stacje BP -moja nie bierze udziału w konkursie Pringles-oj  Smolar już  Cię nie lubię emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6593041 czwartek, 25 kwietnia 2019, 10:48:51
wszystko o kant....stołu rozbić... emotka emotka
androm 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6593188 czwartek, 25 kwietnia 2019, 16:47:58
Szlaggggg.... 2 paragony miałam do kauflanda i nie wysłałam zgłoszenia  emotka emotka emotka emotka
Chyba jestem przepracowana..  emotka

androm

Cytuj wiadomość#6593198 czwartek, 25 kwietnia 2019, 16:58:22
ziolko napisał(a):

Szlaggggg.... 2 paragony miałam do kauflanda i nie wysłałam zgłoszenia  emotka emotka emotka emotka

oj,to ból emotka
0 0

radosna

Cytuj wiadomość#6593209 czwartek, 25 kwietnia 2019, 17:44:04
ziolko napisał(a):

Wiosna ... słoneczko ... mini spódnica ...
bujasz w obłokach jak czarownica!  emotka
PS. Ja w tym roku dwa paragony zmarnowałam i jakoś to przeżyłam. 
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6593214 czwartek, 25 kwietnia 2019, 18:11:52
radosna napisał(a):

ziolko napisał(a):

ja dziś chciałam wysłac zgłoszenie na tymbark w stokrotce...tez paragon zmarnowałam
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6593216 czwartek, 25 kwietnia 2019, 18:19:41
zwyciezczyni napisał(a):

wkurza mnie nieziemskie zaniżanie cen przez sprzedających i psucie rynku - słuchawki Bose są za pół ceny emotka

widocznie ktoś szybko potrzebuje kasy...
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6593223 czwartek, 25 kwietnia 2019, 18:42:33
radosna napisał(a):

ziolko napisał(a):

U mnie to już kolejne paragony w tym roku...  emotka  na różne konkursy
0 0

rosik93

Cytuj wiadomość#6593254 czwartek, 25 kwietnia 2019, 21:25:47
Wkurza mnie, że banki odrzucają moje wnioski o kredyt a ja nie wiem w czym tkwi problem emotka
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6593262 czwartek, 25 kwietnia 2019, 21:59:28
Ze zwlekalam z konkursem kulinarnym z drożdżami ...i tak się za niego zabieram , ze sie zakończył nawet w przedłożonym regulaminowo czasie .....raczej w większości kulnarnych biorę udział a tam jakoś zabrakło mi chęci...no i parę innych rzeczy też mnie wkurza: ale to juz składowa kilku spraw , które idą w inym kieruku niż bym chciała...
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6593264 czwartek, 25 kwietnia 2019, 22:16:51
rosik93 napisał(a):

Wkurza mnie, że banki odrzucają moje wnioski o kredyt a ja nie wiem w czym tkwi problem emotka

Złóz wniosek o wydruk z bik-u zeby zibaczyc swoja historie krefytowa. Moze jakas zaleglosc gdzieś wisi...
0 0

donia7

Cytuj wiadomość#6593266 czwartek, 25 kwietnia 2019, 22:21:31
[quote=

rosik93] Wkurza mnie, że banki odrzucają moje wnioski o kredyt a ja nie wiem w czym tkwi problem emotka

a masz dobrego doradcę kredytowego?:)
0 0
|< << < 4509 4510 4511 4512 4513 45144515 4516 4517 4518 4519 > >> >|