Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ameryka

Cytuj wiadomość#6625443 wtorek, 30 lipiec 2019, 21:28:20
Hortex emotka  mnie wkurza jak i pozostałe bramki
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6625448 wtorek, 30 lipiec 2019, 21:37:54
zielonaszpilka napisał(a):

as32572 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ktoś jest ciekawy wyników brecka? No to hop: https://m.faceboo...438232756852/?type=3

/edit: wkurzają mnie agencje, które swój regulamin maja gdzieś 

Co za żenada - twierdzą, że odpowiedź została przesłana bez spacji - kto w ogóle czyta gnioty bez spacji? O nagradzaniu tekstu, co nie posiada spacji czy znaków interpunkcyjnych nawet nie wspomnę emotka

chronią tylko swoją doopę nic innego...ja nie grałam, ale czy w regulaminie było określone, czy ma być 300 ze spacją czy bez spacji?

Przecież to stara praktyka konkursowa. Nikt nigdy nie wysyłał zgłoszenia bez spacji? emotka Wierszyk mi się nie podoba, bo wyniki z niego, że to Włosi są na szczycie. Ale skoro nagradzają takie zgłoszenie to może w kolejnym konkursie jednak wezmę udział emotka

Kiedy już myślisz, że umiesz w konkursy, a tu taka niepodzianka. To ja się źle czuje jak nie mam spacji po kropce  emotka

Lata w konkursach robią swoje emotka Ale nie rób sobie wyrzutów emotka na szczęście większość osób nie korzysta z tego sposobu i dbają o spacje po kropkach emotka

Uważacie, że to ma aż takie znaczenie czy kropka czy spacja a nie sama treść..? 
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6625455 wtorek, 30 lipiec 2019, 21:44:09
pikawka napisał(a):

as32572 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

kreatia napisał(a):

Ktoś jest ciekawy wyników brecka? No to hop: https://m.faceboo...438232756852/?type=3

Co za żenada - twierdzą, że odpowiedź została przesłana bez spacji - kto w ogóle czyta gnioty bez spacji? O nagradzaniu tekstu, co nie posiada spacji czy znaków interpunkcyjnych nawet nie wspomnę emotka

chronią tylko swoją doopę nic innego...ja nie grałam, ale czy w regulaminie było określone, czy ma być 300 ze spacją czy bez spacji?

Przecież to stara praktyka konkursowa. Nikt nigdy nie wysyłał zgłoszenia bez spacji? emotka Wierszyk mi się nie podoba, bo wyniki z niego, że to Włosi są na szczycie. Ale skoro nagradzają takie zgłoszenie to może w kolejnym konkursie jednak wezmę udział emotka

Kiedy już myślisz, że umiesz w konkursy, a tu taka niepodzianka. To ja się źle czuje jak nie mam spacji po kropce  emotka

Lata w konkursach robią swoje emotka Ale nie rób sobie wyrzutów emotka na szczęście większość osób nie korzysta z tego sposobu i dbają o spacje po kropkach emotka

Dla mnie ma znaczenie. Dla agencji niestety różnie. Czasami zdarza się, że w regulaminie jednym z kryteriów jest poprawność językowa a i tak nagradzają zgłoszenia z błędami. Na wysłanie zgłoszenia jest sporo czasu, więc warto zadbać o kropki, przecinki i sprawdzić pisownię. Dbajmy o czystość języka:) gdybym ja była w komisji to bym odrzucała zgłoszenia z błędami. Zakładam, że w komisji może się trafić ktoś taki jak ja;) a głupio byłoby stracić nagrodę przez takie coś. 

Aha, nie twierdzę że przez brak spacji po kropce czy brak przecinka odrzucałabym zgłoszenie;) ale już za błędy ortograficzne tak;)
nkba 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6625472 wtorek, 30 lipiec 2019, 22:29:00

pikawka napisał(a):

as32572 napisał(a):

jokan napisał(a):

joan napisał(a):

kreatia napisał(a):

Dla mnie ma znaczenie. Dla agencji niestety różnie. Czasami zdarza się, że w regulaminie jednym z kryteriów jest poprawność językowa a i tak nagradzają zgłoszenia z błędami. Na wysłanie zgłoszenia jest sporo czasu, więc warto zadbać o kropki, przecinki i sprawdzić pisownię. Dbajmy o czystość języka:) gdybym ja była w komisji to bym odrzucała zgłoszenia z błędami. Zakładam, że w komisji może się trafić ktoś taki jak ja;) a głupio byłoby stracić nagrodę przez takie coś. 

Aha, nie twierdzę że przez brak spacji po kropce czy brak przecinka odrzucałabym zgłoszenie;) ale już za błędy ortograficzne tak;)

Nie brałam udziału w tym konkursie Breck, ale uważam, że to już jest ostre przegięcie nagrodzenie zgłoszenia pisanego ciurkiem, bez zachowania jakichkolwiek zasad interpunkcji.

NiebrałamudziałuwtymkonkursieBreckaleuważamżetojużjestostreprzegięcienagrodzeniezgłoszeniapisanegociurkiembez zachowaniajakichkolwiekzasadinterpunkcji

Naprawdę nie widać różnicy pomiędzy powyższymi dwoma zdaniami?Mnie aż oczy rozbolały od czytania tego pisanego jednym ciągiem.

kreatia

Cytuj wiadomość#6625481 wtorek, 30 lipiec 2019, 23:07:46
Cudaczku, brak spacji to wymówka puszczona zawistnym, rozżalonym i nie znającym się na zabawie konkursowiczom.  Żeby się zgadzało. Agencja nie potrafiła przygotować formularza ogrnaiczajacego ilość znaków (co jest mega proste swoją drogą)  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6625485 wtorek, 30 lipiec 2019, 23:16:30
kreatia napisał(a):

Cudaczku, brak spacji to wymówka puszczona zawistnym, rozżalonym i nie znającym się na zabawie konkursowiczom.  Żeby się zgadzało. Agencja nie potrafiła przygotować formularza ogrnaiczajacego ilość znaków (co jest mega proste swoją drogą)  emotka

Myślę, że to jest wielka sztuka napisać na konkurs coś elokwentnego, jednocześnie bez "kombinacji alpejskich" zmieścić się w limicie znaków narzuconym przez Organizatora. Rozumiem, że konkursy to nie matura z języka polskiego, jednakże takie kombinowanie jak koń pod górę, zwyczajnie mnie razi.
0 0

androm

Cytuj wiadomość#6625492 wtorek, 30 lipiec 2019, 23:33:09
Nie brałam udziału, ale moim zdaniem, skoro ktoś (niby) napisał" ciurkiem" to w tej formie powinni zaprezentować to hasło, bo takie hasło zgłosił.
Tylko, że wtedy każdy czytający to na fb by się zastanowił, że jak to możliwe, że takie coś zostało nagrodzone.

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6625493 wtorek, 30 lipiec 2019, 23:41:00
androm napisał(a):

Nie brałam udziału, ale moim zdaniem, skoro ktoś (niby) napisał" ciurkiem" to w tej formie powinni zaprezentować to hasło, bo takie hasło zgłosił.
Tylko, że wtedy każdy czytający to na fb by się zastanowił, że jak to możliwe, że takie coś zostało nagrodzone.

A no powinni. Bo to co zaprezentowali to już właściwie inne zgłoszenie emotka Dostali już informację o oburzeniu innych konkursowiczów. Jakby mieli jaja to by dali drugi samochód. Ale obawiam się, że skończy się to tak, że jeszcze paru oburzonych trochę popisze im na fb, pospamuje mailami i reklamacjami i sprawa się rozejdzie, no bo co innego można zrobić? A przy kolejnym konkursie (o ile im się jeszcze będzie chciało) po prostu nie opublikują zwycięskiego zgłoszenia.

Czy z pierwszego konkursu wrzucili gdzieś zwycięskie hasło?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6625501 środa, 31 lipiec 2019, 00:08:04
ludzie sie umawiaja, ze chca cos kupic, a potem albo pisza albo dzwonia i takie rozne rzeczy wymyslaja...no kreatywnosc ponad wszystko
- dziecko zachorowalo
- samochod sie rozkraczyl
...czekam na dalsze kreatywnosci emotka
I chodzi o to, że nie proponuja innego terminu, tylko to i koniec. Wiec dla mnie jest to zwykla glupia wymowka. Nie prosciej powiedziec, ze nie jest ktos juz zainteresowany?

reniii

Cytuj wiadomość#6625514 środa, 31 lipiec 2019, 08:06:42
Tu też mięknie rura.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6625516 środa, 31 lipiec 2019, 08:13:54

androm napisał(a):

A no powinni. Bo to co zaprezentowali to już właściwie inne zgłoszenie emotka Dostali już informację o oburzeniu innych konkursowiczów. Jakby mieli jaja to by dali drugi samochód. Ale obawiam się, że skończy się to tak, że jeszcze paru oburzonych trochę popisze im na fb, pospamuje mailami i reklamacjami i sprawa się rozejdzie, no bo co innego można zrobić? A przy kolejnym konkursie (o ile im się jeszcze będzie chciało) po prostu nie opublikują zwycięskiego zgłoszenia.

Czy z pierwszego konkursu wrzucili gdzieś zwycięskie hasło?

https://www.facebook.com/notes/breck/zmontuj-wygran%C4%85-zwyci%C4%99ska-odpowied%C5%BA-konkursowa-pt-50-twarzy-brecka/2368951703338839/

androm

Cytuj wiadomość#6625687 środa, 31 lipiec 2019, 15:15:41
jokan napisał(a):

ludzie sie umawiaja, ze chca cos kupic, a potem albo pisza albo dzwonia i takie rozne rzeczy wymyslaja...no kreatywnosc ponad wszystko
- dziecko zachorowalo
I chodzi o to, że nie proponuja innego terminu, tylko to i koniec. Wiec dla mnie jest to zwykla glupia wymowka. Nie prosciej powiedziec, ze nie jest ktos juz zainteresowany?

niech zgadne... ludzie z olx?
nie wiem czy na tym serwisie kumuluje sie jakas dziwna grupa, ale to co potrafia wyczyniać to masakra
mnie jedni dwa dni meczyli, non stop czy aktualne itd.,umowili sie rano, zmienilam dla nich plany,  bo jechali z daleka, a oni po poludniu, na pol godziny przed tym jak mieli przyjsc napisali sms "nie przyjedziemy". Ani sorry, ani nic.
Nie wiem skąd się biorą ci ludzie tam, ale to jakas specyficzna podgrupa chamów i prostaków.
A podejmowanie decyzji w narodzie to normalnie zanikło. Sami nie wiedzą czego chcą. Chcą. Nie chcą.
Dziwny tok myślenia: - Aktualne? - Tak. - No  to już nie chcę.
Ogólnie, ja nie zawracałabym komuś gitary gdybym nie była zdecydowana za zakup. A jakbym była zdecydowana to bym poszła i kupiła. Wydaje mi się to proste i logiczne, ale dla większości widzę, że to przerasta ich możliwości intelektualne.

ludzka_istota

Cytuj wiadomość#6625709 środa, 31 lipiec 2019, 16:08:28
androm napisał(a):

jokan napisał(a):

- dziecko zachorowalo

nie wiem czy na tym serwisie kumuluje sie jakas dziwna grupa, ale to co potrafia wyczyniać to masakra
mnie jedni dwa dni meczyli, non stop czy aktualne itd.,umowili sie rano, zmienilam dla nich plany,  bo jechali z daleka, a oni po poludniu, na pol godziny przed tym jak mieli przyjsc napisali sms "nie przyjedziemy". Ani sorry, ani nic.
Nie wiem skąd się biorą ci ludzie tam, ale to jakas specyficzna podgrupa chamów i prostaków.
A podejmowanie decyzji w narodzie to normalnie zanikło. Sami nie wiedzą czego chcą. Chcą. Nie chcą.
Ogólnie, ja nie zawracałabym komuś gitary gdybym nie była zdecydowana za zakup. A jakbym była zdecydowana to bym poszła i kupiła. Wydaje mi się to proste i logiczne, ale dla większości widzę, że to przerasta ich możliwości intelektualne.

Oooo, też jestem po akcji Olx! Wystawiłam maszynę do chleba, odbiór tylko osobisty. Zaznaczyłam w ogłoszeniu. Kilkanaście wiadomości, że ile za wysyłkę, bo mi bardzo zależy itp. Cierpliwie, maniakalnie odpowiadałam, że nie wysyłam- ale może jednak? Znalazł się chętny na odbiór osobisty. W niedzielę, o 19. Czekam. Czekam. 21.50- a można jutro? No strzeliło mnie, ale szansę dałam, godziny wyznaczyłam. Udało się. Prawie w czasie. Też mam wrażenie że Olx to taka jakaś dziwna zbieranina się zrobiła.

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6625715 środa, 31 lipiec 2019, 16:22:00
bruce napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

androm napisał(a):

jokan napisał(a):

- dziecko zachorowalo

Oooo, też jestem po akcji Olx! Wystawiłam maszynę do chleba, odbiór tylko osobisty. Zaznaczyłam w ogłoszeniu. Kilkanaście wiadomości, że ile za wysyłkę, bo mi bardzo zależy itp. Cierpliwie, maniakalnie odpowiadałam, że nie wysyłam- ale może jednak? Znalazł się chętny na odbiór osobisty. W niedzielę, o 19. Czekam. Czekam. 21.50- a można jutro? No strzeliło mnie, ale szansę dałam, godziny wyznaczyłam. Udało się. Prawie w czasie. Też mam wrażenie że Olx to taka jakaś dziwna zbieranina się zrobiła.

To samo mam i ja. Przed pierwszą w nocy telefony, umawianie się po odbiór, a potem - dziwaczne tłumaczenia, że "nagle zrezygnowałam"... emotka

ja miałam jeszcze lepiej... Facet wypytał mnie o części jakie zawiera wyciskarka, a czy jest koszyczek, a czy jest szczotka...a to, a tamto... Jak mu udzieliłam wszystkich odpowiedzi, napisał dziękuję i tyle... Ręce mi opadły, darmową encyklopedię sobie zrobił... A ja pudełko otwierałam 10 razy.. emotka

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6625731 środa, 31 lipiec 2019, 16:56:29
Ale to jest jakaś plaga prawdziwa, tam naprawdę są inni ludzie : Mam wrażenie, że ci co tak wypytują, sami mają taki przedmiot na sprzedaż i nie chcą swojego pudełka otwierać, więc wypytują... Inaczej mi się w głowie nie mieści, a też mam takie sytuacje...

edit: nie wiem co się dzieje, ucina mi cytat z powyższej wypowiedzi @sylzab2294 emotka i emotki! emotka

bonitta

Cytuj wiadomość#6625735 środa, 31 lipiec 2019, 17:02:14
Dziś zgłosiłam 264 kod z Kasztelana.. nic, ani pół fartucha.. no jak się nie wkurzać na te cholerne bramki?? 
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6625741 środa, 31 lipiec 2019, 17:20:53
androm napisał(a):

Takie dziwne osoby są też na forum. Napisałam jasno wymienie kody takie i takie  na żywca i dostaje wiadomości z propozycja zamiany na inne, lub  teksty typu; skoro sama nie chcesz skorzystać to daj mi może mi się uda coś wygrać. Sa i tacy którzy wysyłają link do głosowania i  podziękowaniem ma być " uśmiech BOMBELKA) 

azaflora

Cytuj wiadomość#6625744 środa, 31 lipiec 2019, 17:30:36
sylzab2294 napisał(a):

bruce napisał(a):

androm napisał(a):

jokan napisał(a):

ja miałam jeszcze lepiej... Facet wypytał mnie o części jakie zawiera wyciskarka, a czy jest koszyczek, a czy jest szczotka...a to, a tamto... Jak mu udzieliłam wszystkich odpowiedzi, napisał dziękuję i tyle... Ręce mi opadły, darmową encyklopedię sobie zrobił... A ja pudełko otwierałam 10 razy.. emotka

Moje przygody z olx i gumtree:
1 - człowiek szukał takiej specjalnej ssawki do odkurzacza /już od dawna ich nie produkują, OK, napisałam, że mam. Poprosił o zdjęcia, wysłałam...dziękuję, bo koleżanka nie wierzyła, że takie były. O żesz ty...
2 - zamiana: moje wygrane kosmetyki za jej torebkę, spotykamy się w jej dzielnicy, OK. Pojechał mąż, kilka minut przed umówioną godziną...jednak się rozmyśliłam emotka . Następna - odbiór pod jej domem /jednorodzinny w sąsiedniej miejscowości/, na dzwonek nie odpowiada, na telefon też, a firanka w oknie się rusza, ogłoszenie wisiało na portalu długo. Ciekawe - kosztem ilu ludzie się pobawiła?
Oba te portale to porażka

androm

Cytuj wiadomość#6625751 środa, 31 lipiec 2019, 17:44:26
azaflora napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

bruce napisał(a):

androm napisał(a):

jokan napisał(a):

1 - człowiek szukał takiej specjalnej ssawki do odkurzacza /już od dawna ich nie produkują, OK, napisałam, że mam. Poprosił o zdjęcia, wysłałam...dziękuję, bo koleżanka nie wierzyła, że takie były. O żesz ty...
2 - zamiana: moje wygrane kosmetyki za jej torebkę, spotykamy się w jej dzielnicy, OK. Pojechał mąż, kilka minut przed umówioną godziną...jednak się rozmyśliłam emotka . Następna - odbiór pod jej domem /jednorodzinny w sąsiedniej miejscowości/, na dzwonek nie odpowiada, na telefon też, a firanka w oknie się rusza, ogłoszenie wisiało na portalu długo. Ciekawe - kosztem ilu ludzie się pobawiła?

chyba bym jej cegłą walnęła w okno i poszła
skoro jej nie ma to przecież nie widzi:)

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6625895 środa, 31 lipiec 2019, 23:10:15
azaflora napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

bruce napisał(a):

androm napisał(a):

jokan napisał(a):

to ja mam jednak szczęście bo na takich nie trafiam. Rok temu sprzedawałam ubranka zimowe po synu to kartki świąteczne z życzeniami dostaję emotka
po córce bujaczek - odbiór osobisty - to czasami w skrzynce koło domu Pani mi jajka zostawia bo jej jeszcze opuściłam od wystawionej ceny.
Słuchawki z Tic Tac bez problemu poszły i mało zapytań - konkretnie.
Wczoraj wystawiłam sprawną pralke od sąsiadki po 16 a o 20 jej już nie miała a dziś tak samo teściowej sprzedałam jeszcze chłopakom słoiki ogórków dała bo nie miała wydać emotka
Jak odkupowałam dla syna kombinezon narciarski to Pani mi jeszcze w gratisie  bluzę pod ten kombinezon dała więc moje odczucia są bardzo pozytywne.

W temacie dalej mnie wkurza brak zaginionej karty pamięci emotka