Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

halliday

Cytuj wiadomość#6595049 środa, 1 maj 2019, 23:18:56
szukajacykonkursow napisał(a):

Czy nowa karta będzie działać przy pierwszych zakupach odrazu?

ale co to za karta?
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6595050 środa, 1 maj 2019, 23:21:56
halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6595053 środa, 1 maj 2019, 23:37:27

halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

zazwyczaj trzeba aktywować poprzez choćby puste przeciągnięcie przez bankomat. Sprawdź np stan konta, i już karta przejmie wszystkie funkcje poprzedniej karty, która w tym momencie zostanie zdezaktywowana (czy jakoś tak)
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6595055 środa, 1 maj 2019, 23:43:49
delvitto napisał(a):

halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

zazwyczaj trzeba aktywować poprzez choćby puste przeciągnięcie przez bankomat. Sprawdź np stan konta, i już karta przejmie wszystkie funkcje poprzedniej karty, która w tym momencie zostanie zdezaktywowana (czy jakoś tak)

Tamta chyba już została zdezaktywoawa bo była ważna do 30.04.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6595056 środa, 1 maj 2019, 23:49:20

delvitto napisał(a):

halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

no to samo włożenie karty do bankomatu powinno ją aktywować. Tak mi się wydaje.
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6595058 środa, 1 maj 2019, 23:52:43
delvitto napisał(a):

delvitto napisał(a):

halliday napisał(a):

ale co to za karta?

Karta płatnicza z banku.

no to samo włożenie karty do bankomatu powinno ją aktywować. Tak mi się wydaje.

Oczywięcie będzie działac na tym samym pin-ie?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6595059 środa, 1 maj 2019, 23:55:05

będzie działac na tym samym pin-ie?

tak.
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6595062 czwartek, 2 maj 2019, 00:00:38
delvitto napisał(a):

będzie działac na tym samym pin-ie?

tak.

Dzięki.Bo jutro muszę wykorzystac kupon rabatowy przy zakupach ,a tylko do jutra ważny.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6595166 czwartek, 2 maj 2019, 13:12:36
Strasznie irytują mnie reklamy Rossmann z Pauliną Krupińską. Takie to jakieś ciężkie i beznadziejne i jeszcze dlugie do tego. Ładna dziewczyna, ale talentu aktorskiego za grosz.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6595177 czwartek, 2 maj 2019, 13:46:27
kermit napisał(a):

Strasznie irytują mnie reklamy Rossmann z Pauliną Krupińską. Takie to jakieś ciężkie i beznadziejne i jeszcze dlugie do tego. Ładna dziewczyna, ale talentu aktorskiego za grosz.

Też mi się one rzuciły w oczy. Strasznie sxtucznie wyszła. Rzeczywiscie słabe

as32572

Cytuj wiadomość#6595240 czwartek, 2 maj 2019, 18:07:01
Wyjazd służbowy do UK w przyszłym tygodniu, przynajmniej raz w roku muszę tam lecieć.
Nie lubię ich pogody, ani ludzi, którzy przy Tobie są mili a za plecami obgadują emotka
bruce 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6595244 czwartek, 2 maj 2019, 18:22:24
bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

kermit napisał(a):

To ja łykam kilogramami takie bajery...  emotka  Mam dziwną tendencję do odbierania wielu reklam nader pozytywnie, by nie rzec wręcz - przesadnie, jakby były pełnometrażowymi filmami.  emotka  Ostatnio rekordy bije u mnie reklama z psiakiem, który za żadne skarby świata nie ma ochoty chodzić ciągle na mordercze "spacerki" (o dyskotekach nie wspominając emotka ), gdyż jego pani pozbyła się bólu kolana dzięki specjalnej maści.  emotka emotka

Ta z psem jest raczej zabawna, ta Rossmana nudna i niesamowicie drętwa
bruce 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6595299 czwartek, 2 maj 2019, 22:24:14
@[email protected] napisał(a):

bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

kermit napisał(a):

To ja łykam kilogramami takie bajery...  emotka  Mam dziwną tendencję do odbierania wielu reklam nader pozytywnie, by nie rzec wręcz - przesadnie, jakby były pełnometrażowymi filmami.  emotka  Ostatnio rekordy bije u mnie reklama z psiakiem, który za żadne skarby świata nie ma ochoty chodzić ciągle na mordercze "spacerki" (o dyskotekach nie wspominając emotka ), gdyż jego pani pozbyła się bólu kolana dzięki specjalnej maści.  emotka emotka

ooo też dzisiaj widziałam tę reklamę i najpierw zastanawiałam się, czy to jest zajawka jakiegoś nowego kanału czy co. No i smutno, bo lubię Krupińską, jest śliczna jak laleczka, ale niestety ta reklama rzeczywiście sztuczna. Ona jest tam taka jakaś przesadna i nadmiernie podekscytowana. Reklamy z aktorkami z "przyjaciółek" dużo lepsze.

atyde25

Cytuj wiadomość#6595386 piątek, 3 maj 2019, 12:57:31
Trzeci raz po 1 dniu różnicy w datach na Koralu.Czy oni to robią złośliwie?Nawet nie myślałam,że będę kiedyć chociaż raz blisko tych dat.Ale takie zawirowania to nie na moje nerwy:(

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6595458 piątek, 3 maj 2019, 20:59:05
CAPTCHA i zaznaczanie tych hydrantów, sygnalizacji świetlnej i znaków drogowych  emotka  Oszaleć można przez to...
nkba 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6595461 piątek, 3 maj 2019, 21:11:57
bruce napisał(a):

Całkiem strawna reklama Kozel "moja córka w naszym jęczmieniuuu" i z  ojcowską sugestią pobiegli ochoczo na łąkę  emotka
bruce 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6595462 piątek, 3 maj 2019, 21:12:42
pikawka napisał(a):

Zalezy na jakiego czlowiela się trafi. Ja z dpd mam fajnego swojskiego kolesia. Dzwoni zawsze mowì pani Haniu z konkursu cos przyszlo co pani wygrala. Muszę mu potem otwierać i pokazywac.  poki co jezdzi do mnie 4 lata i żadnych problemow. Za to z inpostem się bujamam z reklamacja....

Ja mam też z dpd  super dla odmiany babeczkę. Jak mnie nie ma  idzie do sąsiadów z którymi mam ustalone ze mogą odebrać. Z innych firm też wyjątkowo fajnych mam, dzwonią i się umawiają o której podjada a jak coś typu; czapka w milki to wrzucą na balkon, misie z  velvet też na balkonie wylądowały:)

ikropka

Cytuj wiadomość#6595470 piątek, 3 maj 2019, 21:48:00
promocyjne etykiety cola na loterię razem smakuje lepiej. Na jednej kod jest wytarty i nieczytelny, a na drugiej nie ma go wcale emotka
bruce 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6595472 piątek, 3 maj 2019, 21:59:04
zielonaszpilka napisał(a):

@[email protected] napisał(a):

bruce napisał(a):

pikawka napisał(a):

kermit napisał(a):

ooo też dzisiaj widziałam tę reklamę i najpierw zastanawiałam się, czy to jest zajawka jakiegoś nowego kanału czy co. No i smutno, bo lubię Krupińską, jest śliczna jak laleczka, ale niestety ta reklama rzeczywiście sztuczna. Ona jest tam taka jakaś przesadna i nadmiernie podekscytowana. Reklamy z aktorkami z "przyjaciółek" dużo lepsze.

jak ja się ciesze że nie jestem osamotniona w tym moim odczuciu, że coś jest nie tak z tą reklamą

faworek

Cytuj wiadomość#6595548 sobota, 4 maj 2019, 12:07:25
Wkurza mnie, że ususzyłam nawet wirtualną roślinkę w Yves Rocher...