Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6636544 środa, 4 wrzesień 2019, 18:44:59
Wkurza mnie moj szef. Codziennie daje 10 dodatkowych rzeczy do ogarnięcia... A ja juz nawet nie pamiętam co gadał wczoraj. Moi pracownicy też juz mają powoli dość. Żyje ostatnio od weekendu do weekendu emotka

Wkurza mnie jeszcze to, ze po raz kolejny wygralam w konkursie, do którego odpowiedz pisałam dosłownie w przerwie na kilka łyków kawy, a nie wygrałam w konkursach nad którymi dość długo myślałam... Chyba trzeba zmienić taktykę...
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6636571 środa, 4 wrzesień 2019, 20:32:51
kukuleczka napisał(a):

Wkurza mnie moj szef. Codziennie daje 10 dodatkowych rzeczy do ogarnięcia... A ja juz nawet nie pamiętam co gadał wczoraj. Moi pracownicy też juz mają powoli dość. Żyje ostatnio od weekendu do weekendu emotka

Wkurza mnie jeszcze to, ze po raz kolejny wygralam w konkursie, do którego odpowiedz pisałam dosłownie w przerwie na kilka łyków kawy, a nie wygrałam w konkursach nad którymi dość długo myślałam... Chyba trzeba zmienić taktykę...

Ja jedna z lepszych nagród wygrałam  gdy miała 40,5 C, zawroty głowy..ale pisałam o swoim ukochanym zespole. Później nawet nie pamiętałam co napisałam

kukuleczka

Cytuj wiadomość#6636583 środa, 4 wrzesień 2019, 21:10:09
delfinka101 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Ja jedna z lepszych nagród wygrałam  gdy miała 40,5 C, zawroty głowy..ale pisałam o swoim ukochanym zespole. Później nawet nie pamiętałam co napisałam

Cos w tym musi być. Pamiętam jak w grudniu zeszłego roku 23.50 zaczęłam pisać odpowiedź na zadanie konkursowe. Konkurs trwał do 23.59, pisałam z nastawieniem "i tak nie wygram, napiszę ci mi na myśl przyjdzie i idę spać". Wygrałam. To byla moja jedna z przyjemniejszych wygranych bo vouchery na łączną kwote 400zl emotka

natka005

Cytuj wiadomość#6636670 czwartek, 5 wrzesień 2019, 07:08:05
Wkurza mnie Intermarche w moim mieście. Cokolwiek tam kupię na konkurs jest zawsze bardzo słabo opisane. Sama już nie wiem, czy grać na tych paragonach i martwić się, jak coś ewentualnie wygram czy je po prostu wyrzucać. emotka a konkursy fajne...
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6636671 czwartek, 5 wrzesień 2019, 07:34:50
natka005 napisał(a):

Wkurza mnie Intermarche w moim mieście. Cokolwiek tam kupię na konkurs jest zawsze bardzo słabo opisane. Sama już nie wiem, czy grać na tych paragonach i martwić się, jak coś ewentualnie wygram czy je po prostu wyrzucać. emotka a konkursy fajne...

Wydaje mi się, że wszędzie mają tak słabo opisane paragony w ITM 
mia 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6636674 czwartek, 5 wrzesień 2019, 07:54:02
zaczytana-pola napisał(a):

natka005 napisał(a):

Na loterię , gdzie trzeba kupić 2 przyprawy Knorr, kupiłam curry w Intermarche i nazwy Knorr nawet nie uświadczysz na paragonie, sklep jest 100 km ode mnie i jak wygram to co- podróż po jakąś pieczątkę?Uważam,że organizator loterii powinien sprawdzać w sklepie, czy to ten towar.
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6636677 czwartek, 5 wrzesień 2019, 08:09:15
natka005 napisał(a):

Ciesz się Bo u mnie w ogole nie ma Intermarche  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6636678 czwartek, 5 wrzesień 2019, 08:10:29
FBbeata7 napisał(a):

natka005 napisał(a):

Na loterię , gdzie trzeba kupić 2 przyprawy Knorr, kupiłam curry w Intermarche i nazwy Knorr nawet nie uświadczysz na paragonie, sklep jest 100 km ode mnie i jak wygram to co- podróż po jakąś pieczątkę?Uważam,że organizator loterii powinien sprawdzać w sklepie, czy to ten towar.

A po co się martwić/wkurzać na zapas? U Smolara to chyba nie powinien być problem...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6636714 czwartek, 5 wrzesień 2019, 09:43:00
natka005 napisał(a):

Najbezpieczniejsza opcja: rób tam konkursowe zakupy jedynie wtedy, gdy konkurs ograniczony jest tylko do tej sieci sklepów. W innym wypadku produkty kupuj gdzie indziej.
0 0

natka005

Cytuj wiadomość#6636732 czwartek, 5 wrzesień 2019, 10:21:26
joan napisał(a):

natka005 napisał(a):

Najbezpieczniejsza opcja: rób tam konkursowe zakupy jedynie wtedy, gdy konkurs ograniczony jest tylko do tej sieci sklepów. W innym wypadku produkty kupuj gdzie indziej.

dziękuję za wskazówkę, tak właśnie będę robić emotka
joan 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6636780 czwartek, 5 wrzesień 2019, 11:40:08
Wkurza mnie to mało powiedziane, doprowadza do szału loteria Tymbarka... ta strona tak muli... jak mam dodać paragon i postawić kapsel to jestem chora, dlatego praktycznie tam nie gram, ale jednak czasem jakiś paragon się trafi... Ja wiem, że mój komputer nie jest demonem szybkości, ale to jak zamula go ta strona to jest przegięcie....

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6636787 czwartek, 5 wrzesień 2019, 11:43:56
bruce napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza mnie to mało powiedziane, doprowadza do szału loteria Tymbarka... ta strona tak muli... jak mam dodać paragon i postawić kapsel to jestem chora, dlatego praktycznie tam nie gram, ale jednak czasem jakiś paragon się trafi... Ja wiem, że mój komputer nie jest demonem szybkości, ale to jak zamula go ta strona to jest przegięcie....

Popieram! emotka  A - jak już człowiek pokusi się o szukanie tego nieszczęsnego HOT-a emotka  - to ciągle ma info, że... tam już jest kapsel.  emotka emotka  

Ja już te hoty olałam, bo zanim przybliżę tę mapę we właściwe miejsce to mija tyle czasu, że mi go szkoda. Wchodzę, stawiam tego kapsla gdzie bądź i jak najszybciej zamykam tę przeklętą stronę emotka
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6636788 czwartek, 5 wrzesień 2019, 11:45:04

bruce napisał(a):

Popieram! emotka  A - jak już człowiek pokusi się o szukanie tego nieszczęsnego HOT-a emotka  - to ciągle ma info, że... tam już jest kapsel.  emotka emotka  

Ja już te hoty olałam, bo zanim przybliżę tę mapę we właściwe miejsce to mija tyle czasu, że mi go szkoda. Wchodzę, stawiam tego kapsla gdzie bądź i jak najszybciej zamykam tę przeklętą stronę emotka

mi sie raz zacielo i paragon poszedl sie....

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6636793 czwartek, 5 wrzesień 2019, 11:51:11
bruce napisał(a):

bruce napisał(a):

Lecz przyznam szczerze, że ten konkurs potrafi nagle pozytywnie zaskoczyć, np. kilkoma wiadomościami o wygranych, nawet - podwojonych, czasem - sprzed ponad miesiąca. emotka  Sama przerabiałam, a i tu widzę na forum, że to się zdarza.  emotka  Trzeba być pozytywnej myśli, że jednak uda się tam coś wygrać.  emotka

Oprócz tego, że ta strona muli to jeszcze wkurza  mnie, że to loteria emotka  Bo ja w nich wybitnie nie mam szczęścia emotka  Nie wiem czy kiedykolwiek trafiłam coś w loterii niebramkowej emotka

zdolnabestia

Cytuj wiadomość#6636923 czwartek, 5 wrzesień 2019, 17:42:36
Wczoraj tu była dyskusja o jednorazowych i wielorazowych siateczkach na owoce i warzywa w sklepie. Dziś u mnie w Lidlu widziałam do kupienia dwupak plastikowych siatek wielorazowych, takich jak na pomarańcze, tylko z drobnym splotem. Plastikowych, ale wielorazowych, więc ok. Tak się rozejrzałam w około co by tu mozna było w takie woreczki spakować, a tam praktycznie wszystko było pozgrzewane w folie, nieraz dodatkowo na tackach, albo w plastikowych pudełkach. Luzem tylko duże rzeczy typu melony, mango, cukienie i takie tam, które i tak bierze się luzem. Cóż, chęci chęciami, ale przykład musi przyjść odgórnie, sklepy muszą wystawiać klientom takie rzeczy luzem na wagę.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6636928 czwartek, 5 wrzesień 2019, 17:51:46

natka005 napisał(a):

na szczęście nie wszędzie emotka U mnie w INTERKU przed każdym produktem na paragonie widnieje cały kod kreskowy produktu, a ostatnio nawet pojawiły się w opisach nazwy producenta, już mam DELMA, TIC TAC czy Tortex emotka Także co inter to inter emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6636937 czwartek, 5 wrzesień 2019, 18:01:58
zdolnabestia napisał(a):

Wczoraj tu była dyskusja o jednorazowych i wielorazowych siateczkach na owoce i warzywa w sklepie. Dziś u mnie w Lidlu widziałam do kupienia dwupak plastikowych siatek wielorazowych, takich jak na pomarańcze, tylko z drobnym splotem. Plastikowych, ale wielorazowych, więc ok. Tak się rozejrzałam w około co by tu mozna było w takie woreczki spakować, a tam praktycznie wszystko było pozgrzewane w folie, nieraz dodatkowo na tackach, albo w plastikowych pudełkach. Luzem tylko duże rzeczy typu melony, mango, cukienie i takie tam, które i tak bierze się luzem. Cóż, chęci chęciami, ale przykład musi przyjść odgórnie, sklepy muszą wystawiać klientom takie rzeczy luzem na wagę.

Ale czy w polskim Lidlu? emotka Bo w polskich hipermarketach jest całkiem spoko, jedynie przy produktach bio musisz wybierać: albo bio zaklajstrowane w plastik, albo nie-bio bez plastiku. Chociaż np. w Kaufie biobanany są luzem, tylko zlepione taśmą. Oczywiście w warzywniaku wszystko luzem i wiedzą, że kupuję bez zrywek.
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6636939 czwartek, 5 wrzesień 2019, 18:04:06
zdolnabestia napisał(a):

To fakt, w lidlu wyjątkowo wszystko mocno pakują na tych warzywach i owocach. Idą stronę zagranicy, co w tym aspekcie nie jest dobre. W Anglii można kupić popakowane w tacki i folie obrane jajka czy banany! No kosmos! Przecież banan już ma najlepsze opakowanie jakie może mieć... 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6636952 czwartek, 5 wrzesień 2019, 18:25:42
Na pocieszenie Wam mogę napisać, że w marketach Carrefour oraz Auchan można nabyć nabiał / wędliny / mięso do swojego pojemnika. Od razu zaznaczam: nie wiem, czy już w całej Polsce, bo takich produktów nie kupuję, trzeba samodzielnie sprawdzić na stronie sieci.

Czyli... podchodzisz z własnym, czystym pojemnikiem do pracownika działu z serami, on pojemnik odbiera, taruje wagę, wkłada do środka jeden rodzaj sera i daje naklejkę. Jak to mówią: zawsze coś emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6636962 czwartek, 5 wrzesień 2019, 18:53:33
superloser napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

To fakt, w lidlu wyjątkowo wszystko mocno pakują na tych warzywach i owocach. Idą stronę zagranicy, co w tym aspekcie nie jest dobre. W Anglii można kupić popakowane w tacki i folie obrane jajka czy banany! No kosmos! Przecież banan już ma najlepsze opakowanie jakie może mieć... 

Biedronka...

O widzisz, dobrze ze mi przypomniales. Mialam pisax do biedry w sprawie tego idiotycznego pakowania porów
joan 0