Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6637342 piątek, 6 wrzesień 2019, 23:02:11
Wkurza mnie, że do oceny wypowiedzi są tylko: łapka w górę i w dół.
Brakuje mi pokłonu nad ludzką głupotą emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6637345 piątek, 6 wrzesień 2019, 23:13:10
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurza mnie, że do oceny wypowiedzi są tylko: łapka w górę i w dół.
Brakuje mi pokłonu nad ludzką głupotą emotka

albo taka emota pffffbuhahaha. jest gdzieś taka?

asantesana

Cytuj wiadomość#6637347 piątek, 6 wrzesień 2019, 23:30:45
atyde25 napisał(a):

Przez długie lata brania udziału w konkursach zupełnie zatraciłam wiarę w ludzi.Coraz bardziej mnie irytuje traktowanie konkursowiczów przez wielkie firmy i wielkie agencje .Chociaż większość agencji to jest jakieś domek gdzieś tam bez większego znaczenia.Jedyna agencja która szanuje uczestnika to ta na S.Są drobiazgowi,dokładni,mili.Czy tak trudno o takie standardy pracy.To niby tak mało a tak dużo.Aż mi się odechciewa grać jak myślę o tym wszystkim i gdyby nie to ,że  mam grę we krwii dawno bym to walnęła w diabły:(Ostatnie przykre doświadczenia zupełnie mi odebrały radość z udziału w czymkolwiek:(Czuję się czasami serio jak jakaś zagubiona w przestrzeni ,że chcę sprawiedliwości czy dobrego traktowania.Bo co może 1 osoba w  świecie tak zepsutym i skorumpowanym:(Tak i wkurza mnie to i jednocześnie bardzo smuci:

Historia pokazuje, że jedna osoba może zmienić cały bieg zdarzeń  emotka

darog

Cytuj wiadomość#6637348 piątek, 6 wrzesień 2019, 23:38:55
Od rana bombardowanie na telefony konkursowe: a to zaproszenie na prezentacje, a to nagroda-tylo trzeba go hotelu przyjśc na pokaz pościeli, a to witaminki..etc..
Zdaje się zaznaczam w konkursach tylko te obowiązkowe zgody.
Skąd oni kurde mać mają nr tel??
 Kiedy mówię o RODO, wykasowaniu nr tel - to że nic nie może i trzeba bezpośrednio..etc..

Kur...mać! 'No dziś przez 2 godz telefony-spamy

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6637360 sobota, 7 wrzesień 2019, 07:59:50
taalvikki napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Pisałam o angielskim Lidlu. 
Miałam w planach kupić jedną marchewkę do gulaszu, ale musiałam zrezygnować. Do wyboru były tylko kilogramowe worki zwykłej marchwi, kilogramowe worki marchwi organic i marchew organic brudna z ziemi razem z nacią również w wielopaku w folii. Gdybym kupiła cały worek, to pewnie nie zużyłabym reszty, a nienawidzę wyrzucać jedzenia.
Mój powrót z zakupów wygląda zwykle tak, że otwieram kosz, rozpakowuję torbę i uwalniam te wszystkie biedne warzywka z foliowych kondomów. Folia ląduje w koszu, bo się tego nie przetwarza... Tacki przynajmniej idą do kosza na plastik lub w kartony.

w poprzedniej ciąży mocno przeżywałam kryzys migracyjny, w obecnej -kryzys ekologiczny. 15 minut w pepco zastanawiałam się czy kupić piankowe arkusze żeby zrobić córce girlandy na sufit. kupiłam-mam wyrzuty sumienia emotka emotka .

wybaczcie, ale śmieszą mnie ludzie, którzy płaczą nad ekologią, a jednocześnie sami mają dzieci. dziękuję.

ah, czyli posiadanie dzieci wykreśla mnie już z grona osób, które chcą troszczyć się o środowisko.....
Dziękuję za uświadomienie.

delfinka101

Cytuj wiadomość#6637414 sobota, 7 wrzesień 2019, 14:18:03
taalvikki napisał(a):

wybaczcie, ale śmieszą mnie ludzie, którzy płaczą nad ekologią, a jednocześnie sami mają dzieci. dziękuję.

Przy takim rozumowaniu aż się dziwię, ze jeszcze TY nadal żyjesz
0 psotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6637674 niedziela, 8 wrzesień 2019, 19:58:00
obecnie wkurzają mnie konkursy w których do wygrania są tysiące maskotek i ubrania z wielkim logo reklamowym. Nie wiem jak można się jarać że się maskotkę wygrało w ilości xx... emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6637675 niedziela, 8 wrzesień 2019, 20:01:15
nanajka81 napisał(a):

obecnie wkurzają mnie konkursy w których do wygrania są tysiące maskotek i ubrania z wielkim logo reklamowym. Nie wiem jak można się jarać że się maskotkę wygrało w ilości xx... emotka

Mam podobne zdanie.. no ale niektórych cieszą..
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6637678 niedziela, 8 wrzesień 2019, 20:03:34
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

a potem na OLX całe stosy tych maskotek do kupienia za jakieś masakryczne ceny...

pikawka

Cytuj wiadomość#6637680 niedziela, 8 wrzesień 2019, 20:13:36
nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

a potem na OLX całe stosy tych maskotek do kupienia za jakieś masakryczne ceny... 

Ja jednak wolę jakieś konkrety...rower czy jakiś sprzęt  emotka  
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6637686 niedziela, 8 wrzesień 2019, 20:50:47
A mnie wkurza, że garage nie rozwiązał poprzedniego etapu :/ nie wiem ile mam trampek, a nie chciało mi się tworzyć i wysyłać kolejnych zdjęć dzisiaj  emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6637687 niedziela, 8 wrzesień 2019, 20:52:17
zielonaszpilka napisał(a):

A mnie wkurza, że garage nie rozwiązał poprzedniego etapu :/ nie wiem ile mam trampek, a nie chciało mi się tworzyć i wysyłać kolejnych zdjęć dzisiaj  emotka

Hahaha ja ciągle piwa trafiam A poluję na choc jedne trampeczki emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6637692 niedziela, 8 wrzesień 2019, 21:05:40
pikawka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Hahaha ja ciągle piwa trafiam A poluję na choc jedne trampeczki emotka

Ja potrzebuję kilku par emotka  bo u mnie cała rodzina uwielbia conversy emotka  dobrze, że jest jeszcze jeden etap, ale wiadomo, ostatni etap to i konkurencja największa, więc teraz trzeba będzie się wysilić...

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6637704 niedziela, 8 wrzesień 2019, 21:50:16
serio myślisz że wysilić? chyba mieć fart sądząc po nagradzanych zdj ciach. totalnie bez trendu wygraniowego emotka

joasiunia

Cytuj wiadomość#6637770 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 09:37:52
...chamstwo niektórych lekarzy.

Gdy człowiek próbuje się dowiedzieć o stan bliskiej osoby telefonicznie, bo szpital daleko, dzwoniący nie chce wiedzieć cudów, chce tylko żeby lekarz powiedział, że chory jest po nocy w takim samym stanie jak był, że nic złego się w nocy nie wydarzyło, a końcówka rozmowy wygląda tak:

(...)
- nie udzielę Pani takiej informacji.
- Panie doktorze, ale dlaczego? Przepisy przecież nie zabraniają, mogę podać wszystkie dane, żeby mnie pan zweryfikował, mogę podać dane chorego, dane swoje, włącznie z wszystkimi danymi poufnymi, będzie Pan wiedział, że jestem osobą upoważnioną w dokumentach. Błagam. Niech mi pan tylko powie, czy nie jest gorzej...
- ...ale dlaczego?
- bo nie. Jak Pani chce to sobie Pani może na mnie złożyć skargę.

I tu odkłada słuchawkę.
W obliczu ciężkiego stanu chorego, rozpaczy rodziny... To jest lekarz? Gdzie on ma serce? emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6637771 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 09:43:35
joasiunia napisał(a):

Gdy człowiek próbuje się dowiedzieć o stan bliskiej osoby telefonicznie, bo szpital daleko, dzwoniący nie chce wiedzieć cudów, chce tylko żeby lekarz powiedział, że chory jest po nocy w takim samym stanie jak był, że nic złego się w nocy nie wydarzyło, a końcówka rozmowy wygląda tak:

(...)
- Panie doktorze, ale dlaczego? Przepisy przecież nie zabraniają, mogę podać wszystkie dane, żeby mnie pan zweryfikował, mogę podać dane chorego, dane swoje, włącznie z wszystkimi danymi poufnymi, będzie Pan wiedział, że jestem osobą upoważnioną w dokumentach. Błagam. Niech mi pan tylko powie, czy nie jest gorzej...
- ...ale dlaczego?

I tu odkłada słuchawkę.
W obliczu ciężkiego stanu chorego, rozpaczy rodziny... To jest lekarz? Gdzie on ma serce? emotka

to są przepisy i biurokracja niestety emotka
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6637772 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 09:45:47
joasiunia napisał(a):

(...)
- ...ale dlaczego?

I tu odkłada słuchawkę.

ech, rozumiem co czujesz...
Sama to przeżywałam, gdy moja babcia leżała po udarze w szpitalu...
Lekarka mi powiedziała tylko tyle... "Wie Pani, babcia już jest w takim wieku, że mogłaby usiąść na fotelu i już nie wstać"...
Bez komentarza...
Zero empatii, ZERO!
A babcia całe szczęście ma się dobrze, wyszła z udaru i ma pełną świadomość-pomimo tego że ma 98 lat!

joasiunia

Cytuj wiadomość#6637775 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 09:47:59
nanajka81 napisał(a):

to są przepisy i biurokracja niestety emotka

Tak, ale z tego co czytałam, stanowisko Rzecznika Praw Pacjenta jest w takich przypadkach konkretne: przepisy nie mówią nic o zakazie informowania osób upoważnionych o stanie pacjenta przez telefon. Kwestią problematyczną jest tylko weryfikacja dzwoniącego. Szpital nie ma prawa odmówić udzielenia informacji, ot tak, jak to określił lekarz "nie, bo nie", bez jakiejkolwiek próby weryfikacji osoby dzwoniącej. Wystarczyłoby zerknąć na kartę pacjenta, zapytać o kilka poufnych danych i tyle. Tym bardziej, że ja chciałam tylko wiedzieć, czy stan jest taki sam. Wystarczyłoby powiedzieć: tak lub nie... emotka
0 0

joasiunia

Cytuj wiadomość#6637778 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 09:51:59
sylzab2294 napisał(a):

ech, rozumiem co czujesz...
Sama to przeżywałam, gdy moja babcia leżała po udarze w szpitalu...
Lekarka mi powiedziała tylko tyle... "Wie Pani, babcia już jest w takim wieku, że mogłaby usiąść na fotelu i już nie wstać"...
Bez komentarza...
Zero empatii, ZERO!
A babcia całe szczęście ma się dobrze, wyszła z udaru i ma pełną świadomość-pomimo tego że ma 98 lat!

Mój kochany tata wczoraj rano miał wylew emotka I rokowania są bardzo złe, wszyscy mówią, że te pierwsze doby są decydujące... A ja nie mam w tej chwili możliwości pojechania do niego, bo jest w szpitalu w innym mieście. Zanim tam pojadę w południe, chciałam się tylko dowiedzieć, czy stan jest stabilny i czy w nocy nic złego się nie wydarzyło. Ton tego doktora mnie dobił. Od godziny siedzę i płaczę emotka

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6637780 poniedziałek, 9 wrzesień 2019, 09:58:32
joasiunia napisał(a):

Mój kochany tata wczoraj rano miał wylew emotka I rokowania są bardzo złe, wszyscy mówią, że te pierwsze doby są decydujące... A ja nie mam w tej chwili możliwości pojechania do niego, bo jest w szpitalu w innym mieście. Zanim tam pojadę w południe, chciałam się tylko dowiedzieć, czy stan jest stabilny i czy w nocy nic złego się nie wydarzyło. Ton tego doktora mnie dobił. Od godziny siedzę i płaczę emotka

współczuję Ci bardzo...
Musisz być dobrej myśli. 
emotka
Płacz to ulga, ale czasem działa destrukcyjnie emotka