Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4526 4527 4528 4529 4530 45314532 4533 4534 4535 4536 > >> >|

estrelitta

Cytuj wiadomość#6602505 czwartek, 23 maja 2019, 10:25:35
moskala22 napisał(a):

azaflora napisał(a):

kermit napisał(a):

moskala22 napisał(a):

kermit napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

kermit napisał(a):

Chyba jestem jakaś uzależniona czy co.
Objawy:
- marzę o wakacjach nad morzem (ponoć tam jest masa kapsli na plaży),
- co jakiś czas poważnie rozpatruję zatrudnienie się na kasie w markecie, tylko nie mogę się zdecydować co do sieci, aktualnie biorę pod uwagę Biedronkę (Danio), Intermarche (Nestle, Wedel Żywiec itd.), wcześniej Auchan (loteria). Ale za chwilę mi się odmieni emotka
Miał ktoś tak?

hahaha no ja ostatnio na spacerze z dzieckiem zerkałam w okolice parkowych ławek, ale kapsli nie było (choć chyba krepowalabym się je zbierać, ale może przeszkolę dwulatka? Dwulatki lubią xD kapsle ) emotka emotka emotka

Dobrym pomysłem jest też podobno pies. Wiesz, schylasz się, poprawiasz smycz, obrożę, za chwilę znowu się schylasz "co ty tam znalazłeś, zostaw". Dziecko może się dziwić jak ciągle mu będziesz poprawiać buty, poza tym psa łatwiej nakłonić żeby poszedł tam gdzie chcesz. Ale z kolei dziecku możesz wmówić takie hobby, że kolekcjonuje kapsle i może samo będzie zbierać emotka .

wiecie co, ja też chyba jestem uzalezniona, bo będac w sklepie patrzę co ludzie kupują przede mna i kto zostawi paragon  emotka  a idąc na spacer to zawsze idę ze schyloną głową i wkurzam się jak widzę pogniecione kapsle

Ja się jeszcze irytuję jak ktoś kupuje bez sensu np. gościu kupuje Ptasie Mleczko w ITM i do tego kilka batonów kit kat. Ani to na Nestle, ani na Wedla ( jakby nie mógł wziąć Pawełków).

Idąc na zakupy do marketów, staram się upolować wózek, w którym poprzednicy zostawili paragony emotka . Czasem paragon na niewielką sumę jest OK, a niedawno w Tesco i w Biedrze, przyswoiłam tak paragony opiewające na przeszło 300 zł każdy, no ludzie, jak można zrobić zakupy i nic konkursowego? Bezsens  emotka .
Wczoraj w Api klientka zostawiła paragon na ponad 70zł z wydrukiem na loterię, kasjerka delikatnie go capnęła, delikatnie, bo zwykle zgniatają emotka

ja kiedyś przed świętami w biedronce znalazłam 2 mega długie paragony - każdy na kwotę ponad 400 zł i też nic konkursowego nie było emotka

Kiedyś był konkurs w Almie, gdzie do wygrania były zestawy mebli rattanowych Beliani - trzeba było zrobić zakupy za 400 zł - 4*min 100 zł w sklepie. Miałam 3 paragony i ostatniego dnia pojechałam po zakupy, mimo iż lodówka była pełna. Córa mi marudziła, że chce usiąść do koszyka. Wzięłam pierwszy lepszy a tam paragon na 200 zeta emotka To była połowa szczęścia - druga to wygrane meble emotka

W temacie: wkurza mnie pogoda i brak weny do konków emotka

stamp2

Cytuj wiadomość#6602510 czwartek, 23 maja 2019, 10:35:32
A propos wkurzania się na pogodę emotka

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6602517 czwartek, 23 maja 2019, 10:53:28
moskala22 napisał(a):

azaflora napisał(a):

kermit napisał(a):

moskala22 napisał(a):

kermit napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

kermit napisał(a):

Objawy:
- co jakiś czas poważnie rozpatruję zatrudnienie się na kasie w markecie, tylko nie mogę się zdecydować co do sieci, aktualnie biorę pod uwagę Biedronkę (Danio), Intermarche (Nestle, Wedel Żywiec itd.), wcześniej Auchan (loteria). Ale za chwilę mi się odmieni emotka
Miał ktoś tak?

hahaha no ja ostatnio na spacerze z dzieckiem zerkałam w okolice parkowych ławek, ale kapsli nie było (choć chyba krepowalabym się je zbierać, ale może przeszkolę dwulatka? Dwulatki lubią xD kapsle ) emotka emotka emotka

Dobrym pomysłem jest też podobno pies. Wiesz, schylasz się, poprawiasz smycz, obrożę, za chwilę znowu się schylasz "co ty tam znalazłeś, zostaw". Dziecko może się dziwić jak ciągle mu będziesz poprawiać buty, poza tym psa łatwiej nakłonić żeby poszedł tam gdzie chcesz. Ale z kolei dziecku możesz wmówić takie hobby, że kolekcjonuje kapsle i może samo będzie zbierać emotka .

wiecie co, ja też chyba jestem uzalezniona, bo będac w sklepie patrzę co ludzie kupują przede mna i kto zostawi paragon  emotka  a idąc na spacer to zawsze idę ze schyloną głową i wkurzam się jak widzę pogniecione kapsle

Ja się jeszcze irytuję jak ktoś kupuje bez sensu np. gościu kupuje Ptasie Mleczko w ITM i do tego kilka batonów kit kat. Ani to na Nestle, ani na Wedla ( jakby nie mógł wziąć Pawełków).

Idąc na zakupy do marketów, staram się upolować wózek, w którym poprzednicy zostawili paragony emotka . Czasem paragon na niewielką sumę jest OK, a niedawno w Tesco i w Biedrze, przyswoiłam tak paragony opiewające na przeszło 300 zł każdy, no ludzie, jak można zrobić zakupy i nic konkursowego? Bezsens  emotka .
Wczoraj w Api klientka zostawiła paragon na ponad 70zł z wydrukiem na loterię, kasjerka delikatnie go capnęła, delikatnie, bo zwykle zgniatają emotka

ja kiedyś przed świętami w biedronce znalazłam 2 mega długie paragony - każdy na kwotę ponad 400 zł i też nic konkursowego nie było emotka

Nooo, już myślałam, że ze mną jest coś nie tak emotka
Paragony dyskretnie zbieram razem z młodszym synem. Starszy w takich momentach udaje, że nas nie zna emotka
Na spacery kapslowe chadzamy w poniedziałki, bo po weekendzie jest najwięcej. Tak, najlepiej sprawdza się pies:) Wszędzie wlezie, a ja, jak są akurat jacyś ludzie nadaję "i czego ty tam szukasz" emotka
Dzieci męczą mnie aktualnie o wykrywacz metali a ja oczami wyobraźni już widzę kolejny pretekst do łażenia za kapslami i setki tych kapsli oczywiście też już widzę.
Mam też koleżankę, która prowadzi sklep. Jak tylko ją widzę to mam ochotę zapytać o te paragony walające się po sklepie, ale nie mam odwagi. Ale serio, już mi się tak w mózg to wryło, że jak tylko ją widzę to natychmiast myślę o paragonach...Mam hiperaktywną najwyraźniej wyobraźnię.Straszne emotka

tereska46

Cytuj wiadomość#6602520 czwartek, 23 maja 2019, 11:03:49
PRANOJA,
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6602522 czwartek, 23 maja 2019, 11:05:22
W weekend byłam na Spartan Race w Bialce Tatrzańskiej! Kazdy zawodnik, po biegu, dostawal m.in. promocyjna puszkę Żywca. Setki puszek, które wysypywaly sie z worków... tysiące osob z puszka w ręku... to byl horror emotka   minął już prawie tydzień, a ja ciągle o tym myślę. Chyba najwyzszy czas na jakąś terapię emotka

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6602526 czwartek, 23 maja 2019, 11:11:32
margobb napisał(a):

W weekend byłam na Spartan Race w Bialce Tatrzańskiej! Kazdy zawodnik, po biegu, dostawal m.in. promocyjna puszkę Żywca. Setki puszek, które wysypywaly sie z worków... tysiące osob z puszka w ręku... to byl horror emotka   minął już prawie tydzień, a ja ciągle o tym myślę. Chyba najwyzszy czas na jakąś terapię emotka

hahahaha emotka słuchajcie a ostatnio widziałam jak facet w kaufie kupiła batona Milka, zgniótł i wywalił paragon. mój mąż jak zobaczył moją minę to się popłakał ze śmiechu (a ja razem z nim) kurde muszę wybadać jakiegoś pana wózkowego w pobliskim Kauflandzie i się z nim zakumplować emotka

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6602531 czwartek, 23 maja 2019, 11:21:46
prosiaczek napisał(a):

margobb napisał(a):

hahahaha emotka słuchajcie a ostatnio widziałam jak facet w kaufie kupiła batona Milka, zgniótł i wywalił paragon. mój mąż jak zobaczył moją minę to się popłakał ze śmiechu (a ja razem z nim) kurde muszę wybadać jakiegoś pana wózkowego w pobliskim Kauflandzie i się z nim zakumplować emotka

Ja rozważałam mały romans z kasjerem z Carrefour-a emotka

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6602538 czwartek, 23 maja 2019, 11:38:00
Haha w grupie raźniej, a już się bałam, że tylko mną tak silnie zawładnęło konkursowe życie emotka Odkąd jestem z Wami, nie umiem przejść obojętnie obok koszyka, w którym leży paragon, wiem już, w której Biedronce ludzie zostawiają dużo świstków, dostaję zeza rozbieżnego idąc obok linii kas, ale wczoraj przebiłam siebie emotka Wyszłam na spacer do małego parku, obok którego były koncerty. Spacer mi się przedłużył na jakieś 2 godziny. Chyba rozdawali tam żywca, bo zbierałam kapsle jak na grzybach. Bez dziecka, bez psa, dobrze że mało ludzi chodziło, bo ile razy można udawać, że się wiąże buta emotka Jak z tego worka nie wygram nawet zniżki do empiku, porzucam loterie na dobre... i nie pomoże, że wydzwoniłam dziś dzwonek z Danonków na te moje dziesiątki loteryjnych zgłoszeń emotka

atyde25

Cytuj wiadomość#6602562 czwartek, 23 maja 2019, 12:04:13
Najgorzej jak partner nie jest grającym.Zawsze mnie nazywa śmieciarą i uwaga nigdy przy mnie nie podnoś kapsli itp itd.Ale na to też jest rozwiązanie wychodzić osobno:P Ile kapselków się nazbierałam szczególnie w Desperadosie byłam malutką mistrzynią.Niestety ile razy ktoś na mnie krzywo spojrzał nie zliczę.Ale to na niepotrzebnych papierkach i kapselkach można zbudować fortunę hahahh.Ja tam się nie wstydzę dla jednego śmieci dla innego skarby.Fajnie,że nie jest się w tym lekkim szaleństwie samemu:)

wilhelmzdobywca

Cytuj wiadomość#6602572 czwartek, 23 maja 2019, 12:15:58
U mnie tyle dobrego, że krzywi się, ale akceptuje... Chyba zna mnie dobrze, bo w pierwszym tygodniu mojej obsesji, podczas wizyty w sklepie usłyszałam od niego "Naprawdę myślisz, że nie widzę, że wybierasz koszyk tak długo, bo szukasz jakiegoś z paragonem, a udajesz, że niby rączka ułamana albo brudne?" i prysła bańka, a czułam się wtedy taką mistrzynią konspiracji emotka emotka

azaflora

Cytuj wiadomość#6602593 czwartek, 23 maja 2019, 12:38:18
Mo teraz wkurzyłam się na serio: czekałam na kuriera z paczką pobraniową,  zrezygnowałam z wizyty w laboratorium analiz, wchodzę na stronę dpd, a tam... uzgodniono nowy termin dostarczenia...na jutro. Szkoda, że mnie nie o tym nie powiadomiono, straciłam czas  emotka  
0 0

katake

Cytuj wiadomość#6602641 czwartek, 23 maja 2019, 14:20:53
@[email protected] napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

margobb napisał(a):

Ja rozważałam mały romans z kasjerem z Carrefour-a emotka

emotka

moskala22

Cytuj wiadomość#6602644 czwartek, 23 maja 2019, 14:27:39
Nie dość że ostatnio mało co wygrywam to dzisiaj przekopałam wszystkie moje koperty z paragonami i nie moge znaleźć paragonu Redd's DC na "oryginalną" torbę emotka
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6602677 czwartek, 23 maja 2019, 15:47:52
kermit napisał(a):

Objawy:
Miał ktoś tak?

Ostatnio jak płaciłam przy kasie samoobsługowej w Rossmannie, to Młody opędzlował wszystkie okoliczne z walających się paragonów. W domu mi to z dumą wysypał, a mi szczęka opadła. Do tego, co się jakiś nowy produkt w domu pojawia, to pyta czy to dlatego, że jest jakiś konkurs, a nim jakiekolwiek opakowanie wyrzuci do śmieci pyta, czy to aby nie konkursowe. Czyli klasyczny współuuzależniony...  
A już z takich moich najcięższych objawów, to jak mnie koleżanka zapytała, czy nie chciałabym sobie jakiegoś faceta znaleźć, to odpowiedziałam jej, że nie mam czasu na takie fanaberie, a potem sobie pomyślałam, że może by się jednak przydał, do konkursów, nowe nazwisko, świeża krew, może by mnie jeszcze po paragony woził, albo zjadał nadwyżki konkursowych produktów... 

atyde25

Cytuj wiadomość#6602707 czwartek, 23 maja 2019, 17:42:32
Super dobre wychowanie od kołyski to podstawa:)Niech dobre nawyki przekazuje następnym pokoleniom.Wkurzają mnie bezczelni i roszczeniowi ludzie w sklepach.Nie ubliżając bydłu ale tak się niektórzy zachowują:(Kasa otwarta facet klapki na oczach ,taranuje wszystko co po drodze on musi być pierwszy musi bo inaczej się udusi.
0 0

100krotka

Cytuj wiadomość#6602712 czwartek, 23 maja 2019, 18:01:49
Wizaż mnie wkurza emotka  Ciągle i niezmiennie  emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6602759 czwartek, 23 maja 2019, 21:23:48
margobb napisał(a):

Wstrząsające, serio  emotka  I one W S Z Y S T K I E tam zostały??? Serce boli emotka
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6602846 piątek, 24 maja 2019, 08:18:44
Właśnie zobaczyłem listę osób kandydujących do parlamentu i dlaczego nie ma na nich Pis,osób z Kukiz czyli bezpartyjni?
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6602917 piątek, 24 maja 2019, 10:17:14
kermit napisał(a):

margobb napisał(a):

Wstrząsające, serio  emotka  I one W S Z Y S T K I E tam zostały??? Serce boli emotka

Mam wielka nadzieję, że jakiś konkursowicz się nimi zaopiekował emotka  
0 0

szukajacykonkursow

Cytuj wiadomość#6602945 piątek, 24 maja 2019, 10:58:13
margobb napisał(a):

kermit napisał(a):

margobb napisał(a):

Mam wielka nadzieję, że jakiś konkursowicz się nimi zaopiekował emotka  

A ską wiesz że to były promocyjne opakowania?
0 0
|< << < 4526 4527 4528 4529 4530 45314532 4533 4534 4535 4536 > >> >|