Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

|< << < 4540 4541 4542 4543 4544 45454546 4547 4548 4549 4550 > >|

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6609705 czwartek, 13 czerwca 2019, 18:29:18
Moja mama kupiła Okocim Radler. Wzięła paragon wysłała mi jego zdjęcie. Ja wysłałem zgłoszenie A ona w między czasie podarła dowód zakupu i wyrzuciła do śmieci. Oczywiście już odkopany i sklejony do tego trochę od tłuszczu wyblakl.. pytanie czy smolar to przyjmie? emotka  

Ale za to wesoło:) 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6609716 czwartek, 13 czerwca 2019, 19:05:42
tadziuuu napisał(a):

Moja mama kupiła Okocim Radler. Wzięła paragon wysłała mi jego zdjęcie. Ja wysłałem zgłoszenie A ona w między czasie podarła dowód zakupu i wyrzuciła do śmieci. Oczywiście już odkopany i sklejony do tego trochę od tłuszczu wyblakl.. pytanie czy smolar to przyjmie? emotka  

?
Zrób zdjęcie, zanim całkiem trafi go szlag. I może spróbuj wymienić w sklepie na fakturę? A najlepiej zapytaj w Smolarze emotka
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6609718 czwartek, 13 czerwca 2019, 19:07:23
tereniagno napisał(a):

reniii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Przeskanowało mi komputer i nie mam hasła do skrzynki mailowej.
Nie pamiętam i nigdzie nie mam zapisanego. emotka
Nie mogę otworzyć i nie wiem w jaki sposób odzyskać hasło.
Nie mam alternatywnego maila i sms zapisanego nigdzie. emotka

A z jakiej poczty?

Onet emotka

W Onecie to chyba można wysyłać taki formularz odzyskiwania hasła, ale trzeba podać dane osobowe, więc trzeba się dobrze zastanowić czy warto, czy lepiej założyć nowe konto. Link:   https://pomoc.poc...szenia-zmiany-hasla/
Niestety nie mam poczty na Onecie to nie pomogę nic. 
0 0

tadziuuu

Cytuj wiadomość#6609726 czwartek, 13 czerwca 2019, 19:16:25
joan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

?
Zrób zdjęcie, zanim całkiem trafi go szlag. I może spróbuj wymienić w sklepie na fakturę? A najlepiej zapytaj w Smolarze emotka

Nauczony swoimi doświadczeniami zawsze mam zdjęcie potrzebnego paragonu bo czasem zgłoszenie robię poza domem. W sumie zapytać Smolara nie zawadzi. Jakby nie patrzeć oryginał jest tylko w kiepskim stanie Ale za to na zdjęciu nówka:) 

Dziękuję za dobrą radę bo jak smolarowi wystarczy zdjęcie to nie ma tematu emotka  
0 0

niunia-k

Cytuj wiadomość#6609739 czwartek, 13 czerwca 2019, 20:09:09
Środek dnia , upał jak cholera, wracam do domu, nagle zaczynają mnie dziwnie kłuć plecy  emotka
Osoba towarzysząca mi podczas tej "wędrówki" mówi na plecach i rękach masz kilkanaście komarów a nad głowami jeszcze więcej  emotka emotka No tego jeszcze nie grali bąble takie wielkie że jakbym nie wiedziała co mnie pogryzło w życiu nie powiedziałabym że to komary.  Jakaś plaga tego dziadostwa emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6609750 czwartek, 13 czerwca 2019, 20:23:33
tadziuuu napisał(a):

joan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

?

Nauczony swoimi doświadczeniami zawsze mam zdjęcie potrzebnego paragonu bo czasem zgłoszenie robię poza domem. W sumie zapytać Smolara nie zawadzi. Jakby nie patrzeć oryginał jest tylko w kiepskim stanie Ale za to na zdjęciu nówka:) 

Dziękuję za dobrą radę bo jak smolarowi wystarczy zdjęcie to nie ma tematu emotka  

mój na wygrana konsole był strasznie tłusty. trzeba było im odesłać oryginał i było ok

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6609762 czwartek, 13 czerwca 2019, 20:50:15
loteria Kasztelan, strasznie mnie wkurza, bardziej denerwują mnie jedynie loterie Raffaello
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6609783 czwartek, 13 czerwca 2019, 22:00:29
tadziuuu napisał(a):

Matka konkursowicza wyrzuca paragon konkursowy do kosza jeszcze przed rozwiązaniem konkursu emotka To co, ona się jeszcze nie nauczyła,że to jest rzecz święta emotka

nanajka81

Cytuj wiadomość#6609844 piątek, 14 czerwca 2019, 08:21:22
Tesco Magazyn - w marcu wygrałam tam czajnik i kawę i do tej pory nagroda nie dotarła. Miesiąc temu się tłumaczyli że im kawa uszkodzona doszła i że "już zaraz wysyłają nagrodę" i tyle... Ech emotka

Borelioza u córki - kleszcza nie było (albo był i zwiał) a rumień na gębie wylazł przez co wylądowała młoda na SOR. Ale zdiagnozowany i leczony więc tyle dobrze. Wakacje czas zacząć? emotka
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6609878 piątek, 14 czerwca 2019, 09:58:08
nanajka81 napisał(a):

Tesco Magazyn - w marcu wygrałam tam czajnik i kawę i do tej pory nagroda nie dotarła. Miesiąc temu się tłumaczyli że im kawa uszkodzona doszła i że "już zaraz wysyłają nagrodę" i tyle... Ech emotka

Borelioza u córki - kleszcza nie było (albo był i zwiał) a rumień na gębie wylazł przez co wylądowała młoda na SOR. Ale zdiagnozowany i leczony więc tyle dobrze. Wakacje czas zacząć? emotka

ja mam to samo z Magazynem Tesco wygralem voucher do luxmedu i nadal brak. pisz im na fb tzn do Magazyn Tesco.

ziolko

Cytuj wiadomość#6609910 piątek, 14 czerwca 2019, 10:49:00
Tesco Magazyn, czyli organizator Media Contact i wszystko jasne... 
emotka emotka
0 0

hehatka31

Cytuj wiadomość#6609912 piątek, 14 czerwca 2019, 10:52:40
Konkursy z bramkami  emotka  ciągle pudła  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6609915 piątek, 14 czerwca 2019, 10:55:48
niunia-k napisał(a):

Środek dnia , upał jak cholera, wracam do domu, nagle zaczynają mnie dziwnie kłuć plecy  emotka
Osoba towarzysząca mi podczas tej "wędrówki" mówi na plecach i rękach masz kilkanaście komarów a nad głowami jeszcze więcej  emotka emotka No tego jeszcze nie grali bąble takie wielkie że jakbym nie wiedziała co mnie pogryzło w życiu nie powiedziałabym że to komary.  Jakaś plaga tego dziadostwa emotka

U mnie to samo... nawet jak są 2 komary w okolicy to obowiązkowo muszą przylecieć do mnie emotka  
Nie wiem, czy mam jakiś specyficzny zapach ciała, czy co, w każdym razie ciągle coś mnie ugryzie.
Znalazłam fajny artykuł na temat sposobów walki z komarami  - niektóre są nawet ciekawe http://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,jak-sobie-radzic-z-komarami,artykul,1663249.html 
0 0

zezowaty_kot

Cytuj wiadomość#6609931 piątek, 14 czerwca 2019, 11:22:27
ziolko napisał(a):

U mnie to samo... nawet jak są 2 komary w okolicy to obowiązkowo muszą przylecieć do mnie emotka  
Nie wiem, czy mam jakiś specyficzny zapach ciała, czy co, w każdym razie ciągle coś mnie ugryzie.

Podobno komary i kleszcze lubią niektóre grupy krwi i zapach a innych nie. U nas np codziennie syn i mąż są pogryzieni a ja nie mam nic. Na wakacjach w tamtym roku wszystkich pogryzły pluskwy tylko mnie nie. Odkąd pamiętam robale się mną nie interesują. emotka
nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6609934 piątek, 14 czerwca 2019, 11:26:05
zezowaty_kot napisał(a):

ziolko napisał(a):

Podobno komary i kleszcze lubią niektóre grupy krwi i zapach a innych nie. U nas np codziennie syn i mąż są pogryzieni a ja nie mam nic. Na wakacjach w tamtym roku wszystkich pogryzły pluskwy tylko mnie nie. Odkąd pamiętam robale się mną nie interesują. emotka

Zazdraszczam emotka   bo mnie j....bią ile wlezie emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6609964 piątek, 14 czerwca 2019, 12:06:18
reniii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

reniii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

A z jakiej poczty?

Onet emotka

W Onecie to chyba można wysyłać taki formularz odzyskiwania hasła, ale trzeba podać dane osobowe, więc trzeba się dobrze zastanowić czy warto, czy lepiej założyć nowe konto. Link:   https://pomoc.poc...szenia-zmiany-hasla/

Będę musiała założyć nową skrzynkę mailową,nic nie mogę już zrobić, nie pamiętam hasła i tyle.
Dziękuję za pomoc emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6609988 piątek, 14 czerwca 2019, 13:05:17
Ale się wkurzyłam wczoraj wyczytałam ,że w Rossmannie Glade już opisane z nazwy.A tu na paragonie piękne i nie za wiele mówiące organizatorowi stare i poczciwe GBB.A miałam nie kupować ale po zachęcie ,że paragony już mają ok opisane skuszona zostałam wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.No tak trzymaj się zawsze pierwszej wersji nie grasz to nie graj wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6609990 piątek, 14 czerwca 2019, 13:15:54
tereniagno napisał(a):

reniii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

reniii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

A z jakiej poczty?

Onet emotka

Będę musiała założyć nową skrzynkę mailową,nic nie mogę już zrobić, nie pamiętam hasła i tyle.
Dziękuję za pomoc emotka

Kiedyś miałam tak z interią, znalazłam ich infolinie, zadzwoniłam i tam pytali np. co mam na poczcie; czy są foldery, czy jest książka adresowa i czy pamiętam jakiś adres. Po kilku pytaniach odblokowała mi dostęp (tylko nie pamiętam w jaki sposób to nastąpiło). Może onet też ma coś takiego?

W temacie wkurza mnie ten ukroooooop...
0 0

karokarokaro

Cytuj wiadomość#6610144 piątek, 14 czerwca 2019, 21:43:17
wkurza mnie to, że kupiłam milke na loterie z rowerami i zapomniałam paragonu, tzn po 2 krokach od kasy wróciłam się po niego, ale Pani już go wyrzuciła I nie potrafiłam znaleźć. A tak bardzo chciałam rower emotka
0 0

norweska20

Cytuj wiadomość#6610170 piątek, 14 czerwca 2019, 23:55:14
karokarokaro napisał(a):

wkurza mnie to, że kupiłam milke na loterie z rowerami i zapomniałam paragonu, tzn po 2 krokach od kasy wróciłam się po niego, ale Pani już go wyrzuciła I nie potrafiłam znaleźć. A tak bardzo chciałam rower emotka

A ze w grupie razniej to pociesze cie ze nie jestes sama :moj paragon wogóle nie wyszedl bo pani akurat zmieniala rolke i jak juz włożyła nowy papier to się zablokował i paragon wyszedl w formie kreski ..... pani się wkurzyła , bo wie ze ja konkursowa : ale ze ja lubię odpuscilam już wołanie zastępczyni

|< << < 4540 4541 4542 4543 4544 45454546 4547 4548 4549 4550 > >|