Reklama na e-Konkursy.info 19.07.19 20:45:20

Wkurza mnie...

|< << < 4542 4543 4544 4545 4546 45474548 4549 4550 4551 4552 > >> >|

ziolko

Cytuj wiadomość#6610628 poniedziałek, 17 czerwiec 2019, 11:18:54
joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

joan - sucho jest, to jest mało owoców...  emotka  a jak są to odpowiednio droższe

Na szczęście ceny pomidorów wyborne. I smak również emotka

Oj tak.. szczególnie malinowe emotka
Już nie mogę doczekać się ekologicznych pomidorów od kuzynki... pyszności  emotka emotka  
joan 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6610662 poniedziałek, 17 czerwiec 2019, 12:14:37
No i jestem zdziwiona bo dziś zrobiłam eksperyment w Ross z innym wariantem Glade zapas do automatycznego sprayu.Edycja limitowana Acoustic Spice i nie GBB a jest Glade hmmmmmmmmmmmmmmm.Czyli część produktów co ciągle w ofercie ma stary opis a nowe nowy.A wkurza mnie to,że przeżywam takie coś.Obym nie wygrała z tym złym opisem:P A jeszcze mnie wkurza,że  sobie  przecięłam maszynką do golenia 2 opuszki palców i mi się ,źle pisze na klawiaturze emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6611207 wtorek, 18 czerwiec 2019, 19:08:30
3 razy czytałem plakat w Bricomarche i nie wiem jak ja widziałem to 20 zł na tym plakacie emotka zrobiłem oczywiście zakup za 29,99 zł emotka a tu od 30 zł...
i jeszcze uchahany byłem bo znalazłem pod drzwiami sklepu paragon za 28,94 zł emotka emotka emotka

scrabble

Cytuj wiadomość#6611268 wtorek, 18 czerwiec 2019, 23:10:55
A to dziady!
0 0

scrabble

Cytuj wiadomość#6611269 wtorek, 18 czerwiec 2019, 23:22:23
Kolejny @ w odstępie 5 dni. Straszą mnie, że wszyscy znajomi, dowiedzą się, że jestem Wielkim Zboczeńcem! Cóż, tylko 158 cm haha. 250 euro, to sobie zrobili biznes....
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6611279 środa, 19 czerwiec 2019, 05:25:59
scrabble napisał(a):

A to dziady!

Mnie tez widział emotka najlepsze źe od zakupu kompa mam kamerkę zasłoniętą, że nic nie widac emotka  
chyba że se jakąś sam dorobił emotka  
też to dostaje ale usuwam od razu. 
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6611289 środa, 19 czerwiec 2019, 07:02:13
pioge7 napisał(a):

scrabble napisał(a):

A to dziady!

Mnie tez widział emotka najlepsze źe od zakupu kompa mam kamerkę zasłoniętą, że nic nie widac emotka  

hahaha ale bzdura.... Szkoda że mnie nie widział - pewnie dlatego że nie mam kamerki emotka
0 0

reniii

Cytuj wiadomość#6611292 środa, 19 czerwiec 2019, 07:35:24
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

scrabble napisał(a):

A to dziady!

hahaha ale bzdura.... Szkoda że mnie nie widział - pewnie dlatego że nie mam kamerki emotka

To jest bezczelność ludzka. Może to gdzieś powinniście zgłosić. Koleżanka też dostała, parę lat temu podobną wiadomość, nie znam dokładnie szczegółów, też żądali haraczu i jeśli nie zapłaci im, to skasują zdjęcia prywatne, które miała na kompie. Zbagatelizowała to i faktycznie popaprańcy usunęli wszystkie zdjęcia, a niektóre z nich straciła bezpowrotnie, bo nie miała ich nigdzie więcej wgranych. Doradzałam jej zgłoszenie tego na policję, ale niestety nie chciała i wyłudzali dalej pewnie od innych kasę.
bruce 0

joan

Cytuj wiadomość#6611329 środa, 19 czerwiec 2019, 09:36:53
I jeszcze tłumacz gugle sporządził ten tekst. "Jak grasz ze sobą" - pajace... 
Ps: ja również mam kamerki pozaklejane, niektóre wielokrotnie  emotka
pioge7 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6611385 środa, 19 czerwiec 2019, 11:46:37
joan napisał(a):

Ja też ma zaklejoną.. plastrem opatrunkowym  emotka

scrabble

Cytuj wiadomość#6611389 środa, 19 czerwiec 2019, 11:58:37
pioge7 napisał(a):

scrabble napisał(a):

A to dziady!

Niby włamali się w lutym, a tego laptopa uruchomiłam w kwietniu. @ założyłam w czerwcu. Gnojki wysyłają te same groźby na czuja, pewnie do tysięcy osób.
joan 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6611393 środa, 19 czerwiec 2019, 12:06:49
ziolko napisał(a):

joan napisał(a):

U mnie naklejeczka z ferrero rocher, idealnie sie wpasowala emotka
Mnie wkurza, ze mam coraz mniej czasu, a nic nowego nie robie. Tylko ze paragony mi przez to przepadaja albo zapominam odeslac danych emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6611402 środa, 19 czerwiec 2019, 12:33:20
a mnie wkurza że muszę iść zareklamować świeżo zakupioną "Mega bańkę". Córka napompowała, zaczęła się bawić i nagle zeszło powietrze bo się rączka odkleiła... Co za badziew emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6611403 środa, 19 czerwiec 2019, 12:35:54
nanajka81 napisał(a):

a mnie wkurza że muszę iść zareklamować świeżo zakupioną "Mega bańkę". Córka napompowała, zaczęła się bawić i nagle zeszło powietrze bo się rączka odkleiła... Co za badziew emotka

z biedronki?
0 0

krystyna32

Cytuj wiadomość#6611406 środa, 19 czerwiec 2019, 12:39:58
scrabble napisał(a):

pioge7 napisał(a):

scrabble napisał(a):

A to dziady!

Niby włamali się w lutym, a tego laptopa uruchomiłam w kwietniu. @ założyłam w czerwcu. Gnojki wysyłają te same groźby na czuja, pewnie do tysięcy osób.

Niedawno miałam to samo, zablokowałam nadawcę i na razie jest spokój
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6611416 środa, 19 czerwiec 2019, 13:06:26
ziolko napisał(a):

joan napisał(a):

Warto sobie również zadać pytanie, czy posiadamy w domu inne kamerki, np. w tablecie / tv / telefonie emotka
ziolko 0

jokan

Cytuj wiadomość#6611419 środa, 19 czerwiec 2019, 13:11:29
zaczyna się wstawianie świadectw z czerwonym paskiem na FB emotka emotka emotka

joan

Cytuj wiadomość#6611426 środa, 19 czerwiec 2019, 13:23:37
jokan napisał(a):

Nie wiem, jak przeszłam system edukacji bez takich "fanfarów" emotka

Najsmutniejsze jest to, że ów pasek nie ma żadnego znaczenia w dorosłym życiu. Żadnego. Co więcej, osoby ze świetnymi ocenami potrafią się stoczyć (narkotyki) albo znęcać psychicznie nad rodziną. Osoby ze słabymi notami (nawet taka, co raz powtarzała klasę!) kończą studia, działają społecznie, są dobrymi ludźmi. Reguł nie ma żadnych.

Ale spoko. Jest pasek, jest lans. Wolałabym przeczytać, co dobrego dla lokalnej społeczności zrobiło jakieś dziecko albo gdzie działa, jako wolontariusz. Tego jednak (zwykle) próżno szukać na fejscie...

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6611556 środa, 19 czerwiec 2019, 21:43:10
joan napisał(a):

jokan napisał(a):

Najsmutniejsze jest to, że ów pasek nie ma żadnego znaczenia w dorosłym życiu. Żadnego. Co więcej, osoby ze świetnymi ocenami potrafią się stoczyć (narkotyki) albo znęcać psychicznie nad rodziną. Osoby ze słabymi notami (nawet taka, co raz powtarzała klasę!) kończą studia, działają społecznie, są dobrymi ludźmi. Reguł nie ma żadnych.

Ale spoko. Jest pasek, jest lans. Wolałabym przeczytać, co dobrego dla lokalnej społeczności zrobiło jakieś dziecko albo gdzie działa, jako wolontariusz. Tego jednak (zwykle) próżno szukać na fejscie...

u mnie dzisiaj sąsiadki aż się pokłóciły które to dziecko zdolniejsze/mądrzejsze. Syn X chodzi do innej szkoły niż syn Y ale ten sam rocznik. Syn X miał o 0,2 wyższą średnią od Y ale niby w szkole X jest niższy poziom niż u Y. Tylko obie mamusie zapomniały ile dzieci chodziły na korepetycje zamiast bawić się na świeżym powietrzu.
Cieszę się że podczas mojej edukacji nie było takiego publicznego chwalenia się moimi osiągnięciami a za przyniesienie świadectwa z owym paskiem było rodzinne wyjście na lody do ulubionej lodziarnii a nie nagrody za kilkaset złotych emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6611571 środa, 19 czerwiec 2019, 22:33:41
joan napisał(a):

jokan napisał(a):

Ja nigdy nie uczyłam się "pod czerwony pasek"i patrzcie jaka ta cudaczkowa inteligentna wyrosła emotka Z przedmiotów ścisłych zawsze byłam noga,ale za to z humanistycznych czy w nauce języków obcych przodująca.Też mnie irytuje ten lans na fb i jeszcze teksty w stylu "jestem z syna/córki taka dumna emotka Po co to komu.Rozumiem,że gdyby paska nie było, rodzice nie byliby dumni ze swoich dzieci emotka To tylko taka chwilowa, ulotna satysfakcja.Moi rodzice zawsze mi powtarzali, że "jeśli ktoś jest dobry ze wszystkiego, to tak naprawdę z niczego". Miałam w podstawówce kolegę, który bodajże w siódmej klasie miał z góry na dół same celujące,ale "wredna pani od matmy szóstki dać nie chciała". Mamuśka oczywiście z pretensjami do nauczycielki poszła, kumpel się popłakał,ale niczego nie wskórali.

|< << < 4542 4543 4544 4545 4546 45474548 4549 4550 4551 4552 > >> >|