Reklama na e-Konkursy.info 25.08.19 17:56:12

Wkurza mnie...

|< << < 4543 4544 4545 4546 4547 45484549 4550 4551 4552 4553 > >> >|

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6612764 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 14:05:57
Wkurzyła Mnie pleśń w serkach Bakuś  emotka emotka Otwieram a tu taka niespodzianka  emotka Wszystkie cztery bakusie zakupione w Carrefourze!!!!   Uważajcie na swoje serki!!!Gdzie mogę zgłosić takie g.....no  ?????Jestem wściekła mama prawie nic nie widzi i dobrze że nikomu nie dała   
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6612766 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 14:11:39
joasiajulia napisał(a):

Wkurzyła Mnie pleśń w serkach Bakuś  emotka emotka Otwieram a tu taka niespodzianka  emotka Wszystkie cztery bakusie zakupione w Carrefourze!!!!

napisz reklamacje ze zdjęciami.
W grudniu reklamowałam śmietanę z mlekovita bo zamiast 30% była kwaśna gęsta 18%. Po tygodniu był u mnie przedstawiciel z tej firmy z dużą reklamówką ich produktów w rekompensacie bo im napisałam wszystkie swoje żale bo akurat w nocy z soboty na niedzielę robiłam ciasto i jak odkryłam że tego nie ubiję i ciasta dla gości nie będzie to mi nerwy puściły bo od kogo pożyczę o 1 w nocy śmietanę i sklepy zamknięte. 
Tak to bym wyrzuciła i pojechała kupić nową i pewnie nic bym im nie napisała..

as32572

Cytuj wiadomość#6612771 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 14:14:58
joasiajulia napisał(a):

Wkurzyła Mnie pleśń w serkach Bakuś  emotka emotka Otwieram a tu taka niespodzianka  emotka Wszystkie cztery bakusie zakupione w Carrefourze!!!!Uważajcie na swoje serki!!!Gdzie mogę zgłosić takie g.....no  ?????Jestem wściekła mama prawie nic nie widzi i dobrze że nikomu nie dała  emotka

ja mam wrażenie,że carrefour źle przechowuje produkty, często zdarzyło mi się kupić w tym markecie coś zepsutego (np mleko, surówka) mimo dobrej daty ważności. Dużo cześciej kupuję w Kauflandzie i nie kojarzę takiej sytuacji. A już trzymanie produktów mrożonych na hali przez długi czas zanim rozłożą do lodówek to chyba zmora wszystkich marketów...
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6612773 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 14:15:25
joasiajulia napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Wkurzyła Mnie pleśń w serkach Bakuś  emotka emotka Otwieram a tu taka niespodzianka  emotka Wszystkie cztery bakusie zakupione w Carrefourze!!!!

Uważajcie na swoje serki!!!Gdzie mogę zgłosić takie g.....no  ?????Jestem wściekła mama prawie nic nie widzi i dobrze że nikomu nie dała  emotka

To jest raczej wina przechowywania w złych warunkach w sklepie lub podczas transportu, a nie producenta, więc reklamacja w Carrefourze.

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6612779 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 14:26:26

ja mam wrażenie,że carrefour źle przechowuje produkty, często zdarzyło mi się kupić w tym markecie coś zepsutego (np mleko, surówka) mimo dobrej daty ważności. Dużo cześciej kupuję w Kauflandzie i nie kojarzę takiej sytuacji. A już trzymanie produktów mrożonych na hali przez długi czas zanim rozłożą do lodówek to chyba zmora wszystkich marketów...

dlatego lubię Lidla tam szybko rozkładają towar prosto z chłodni, nie ma zastawionego sklepu towarem na paletach jak w Biedronkach i z 3 dzieci mam sporo miejsca na zakupy a nie jak dziś w Biedronce Pan by mi syna potrącił wózkiem bo mu się spieszy i nie łaska powiedzieć przepraszam mimo że syn stał z boku tylko owa paleta z towarem też była emotka
androm 0

as32572

Cytuj wiadomość#6612782 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 14:35:27
mama-l-k-m napisał(a):

dlatego lubię Lidla tam szybko rozkładają towar prosto z chłodni, nie ma zastawionego sklepu towarem na paletach jak w Biedronkach i z 3 dzieci mam sporo miejsca na zakupy a nie jak dziś w Biedronce Pan by mi syna potrącił wózkiem bo mu się spieszy i nie łaska powiedzieć przepraszam mimo że syn stał z boku tylko owa paleta z towarem też była emotka

no w Biedronkach jest masakra, jeśli chodzi o zastawiony sklep i kolejki do kas, Lidl owszem luźny,ale dla mnie ma za duzo marek własnych, więc często nie kupuję

pioge7

Cytuj wiadomość#6612783 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 14:36:01
joan napisał(a):

Teściowa opowiedziała mi następującą sytuację: jakiś czas temu wysłała smsa pomocowego premium, bo w tv zobaczyła prośbę o wsparcie dla dzieci w Afryce poprzez na-bank-Wam-znaną fundację międzynarodową na literkę "U" (zwaną przeze mnie dalej UNISYF). Przyszedł sms zwrotny z podziękowaniem i tyle.

Kilka dni temu zadzwoniła do mojej teściowej panienka z UNISYFu. I tutaj zaczęła się jazda! Panienka z całych sił próbowała zmanipulować moją teściową, by założyła przelew stały na rzecz UNISYFu. Jeśli ktoś z Was / Waszych bliskich pracował w telemarketingu... sami wiecie, że istnieją gotowe scenariusze rozmów i założenie, iż osoba po drugiej stronie słuchawki MUSI się zgodzić na wciskany kit. Panienka z UNISYFu zapewniła nawet, że gdy tylko moja teściowa poda deklarowaną kwotę, następnego dnia przyjedzie kurier z umową dotyczącą zlecenia stałego! Normalnie "bajka"...

Jestem zniesmaczona tym zajściem. Domyślam się, że wiele starszych / bardziej wrażliwych / konformistycznych osób ulega tego typu namowom. Pomijam fakt, że moja teściowa nigdy nie wyraziła zgody na to, by UNISYF kontaktował się z nią telefonicznie bądź w jakikolwiek inny sposób.

PS: Teściowej udało się wymiksować z rozmowy; zablokowała numer panienki z UNISYFu.

Miałem to samo...rok temu, wtedy zbierali na zagrożone wyginięciem pandy emotka  
wyslalem 2 smsy bo mi się żal ich zrobiło, a potem wydzwaniali, zablokowanie nic nie dało, bo dzownili z innego. Mówiłem po 10 razy że nie zgadzam się na stale przelewy, chciałem pomóc jednorazowo to to zrobiłem, a ona dalej swoje. W końcu rozlaczylem się ... i dali spokój.... 
joan 0

androm

Cytuj wiadomość#6612840 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 16:39:07
pioge7 napisał(a):

joan napisał(a):

Teściowa opowiedziała mi następującą sytuację: jakiś czas temu wysłała smsa pomocowego premium, bo w tv zobaczyła prośbę o wsparcie dla dzieci w Afryce poprzez na-bank-Wam-znaną fundację międzynarodową na literkę "U" (zwaną przeze mnie dalej UNISYF). Przyszedł sms zwrotny z podziękowaniem i tyle.

Kilka dni temu zadzwoniła do mojej teściowej panienka z UNISYFu. I tutaj zaczęła się jazda! Panienka z całych sił próbowała zmanipulować moją teściową, by założyła przelew stały na rzecz UNISYFu. Jeśli ktoś z Was / Waszych bliskich pracował w telemarketingu... sami wiecie, że istnieją gotowe scenariusze rozmów i założenie, iż osoba po drugiej stronie słuchawki MUSI się zgodzić na wciskany kit. Panienka z UNISYFu zapewniła nawet, że gdy tylko moja teściowa poda deklarowaną kwotę, następnego dnia przyjedzie kurier z umową dotyczącą zlecenia stałego! Normalnie "bajka"...

Jestem zniesmaczona tym zajściem. Domyślam się, że wiele starszych / bardziej wrażliwych / konformistycznych osób ulega tego typu namowom. Pomijam fakt, że moja teściowa nigdy nie wyraziła zgody na to, by UNISYF kontaktował się z nią telefonicznie bądź w jakikolwiek inny sposób.

PS: Teściowej udało się wymiksować z rozmowy; zablokowała numer panienki z UNISYFu.

wyslalem 2 smsy bo mi się żal ich zrobiło, a potem wydzwaniali, zablokowanie nic nie dało, bo dzownili z innego. Mówiłem po 10 razy że nie zgadzam się na stale przelewy, chciałem pomóc jednorazowo to to zrobiłem, a ona dalej swoje. W końcu rozlaczylem się ... i dali spokój.... 

u mnie młody chłopak po bloku chodził i też na jakąś fundację chciał podpisać ze mną na stały przelew umowę, baju-baju, będziesz chłopcze w raju:)

luk1990

Cytuj wiadomość#6612900 poniedziałek, 24 czerwiec 2019, 18:37:04
androm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

joan napisał(a):

u mnie młody chłopak po bloku chodził i też na jakąś fundację chciał podpisać ze mną na stały przelew umowę, baju-baju, będziesz chłopcze w raju:)

a ja nawet się zgodziłem na polecenie stałe w wysokosci 30zł na zagrożone wyginięciem rysie ale jakież było moje zdziwienie gdy po kilku miesiącach ni stąd ni z owąd zaczęli pobierać 50zł- zadzwoniłem,zrobiłem aferę i podziękowałem za współpracę-skoro 30zł było za mało to teraz nie ma nic....

maverick

Cytuj wiadomość#6613097 wtorek, 25 czerwiec 2019, 10:33:32
LOS MEJORES - przez nich znów muszę PIESZO przecierać szlaki, a miało być na wakacje nowe KAWASAKI emotka

andziulka21

Cytuj wiadomość#6613129 wtorek, 25 czerwiec 2019, 11:35:43
Refunder  emotka  od 15 maja czekam na zwrot, buu emotka
0 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6613163 wtorek, 25 czerwiec 2019, 12:02:00
as32572 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Wkurzyła Mnie pleśń w serkach Bakuś  emotka emotka Otwieram a tu taka niespodzianka  emotka Wszystkie cztery bakusie zakupione w Carrefourze!!!!Uważajcie na swoje serki!!!Gdzie mogę zgłosić takie g.....no  ?????Jestem wściekła mama prawie nic nie widzi i dobrze że nikomu nie dała  emotka

Dokładnie, ostatnio przy okazji konkursu Pudliszek w Carrefourze pokazałam pani całą półkę sosów Pudliszki w rozszczelnionych słoikach (klik) i z grubą warstwą pleśni u góry każdego. 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6613168 wtorek, 25 czerwiec 2019, 12:02:21
Od początku loterii Koral tylko RAZ nie zerknęłam na datę i.. sru! szansa na wzięcie udziału przepadła emotka
bruce, nkba 0

nkba

Cytuj wiadomość#6613171 wtorek, 25 czerwiec 2019, 12:02:48
joan napisał(a):

Od początku loterii Koral tylko RAZ nie zerknęłam na datę i.. sru! szansa na wzięcie udziału przepadła emotka

Miałam to samo emotka
bruce 0

jokan

Cytuj wiadomość#6613172 wtorek, 25 czerwiec 2019, 12:05:55
asantesana napisał(a):

as32572 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Dokładnie, ostatnio przy okazji konkursu Pudliszek w Carrefourze pokazałam pani całą półkę sosów Pudliszki w rozszczelnionych słoikach (klik) i z grubą warstwą pleśni u góry każdego. 

ja kiedys przy makach eko zobaczylam jakies drobne pajeczyny i chyba robale - zrobilam wtedy zdjecie i im wyslalam, zeby cos z tym zrobili - ale nie znam dalszego ciagu wydarzen....ogolnie nie lubie carrefoura, poza tym drozyzna.....

joan

Cytuj wiadomość#6613176 wtorek, 25 czerwiec 2019, 12:11:03
nkba napisał(a):

joan napisał(a):

Miałam to samo emotka

A przegapiona data się już nie powtórzy, więc wtopa na maxa. Żebym regularnie zapominała zerknąć, lecz kufa tylko ten jeden raz nie spojrzałam emotka Trudno się mówi i konkursuje się dalej emotka

bruce

Cytuj wiadomość#6613435 wtorek, 25 czerwiec 2019, 20:40:21
Chyba wkleję tutaj... Do "Popraw humor" raczej nie pasuje...

bruce

Cytuj wiadomość#6613860 środa, 26 czerwiec 2019, 21:34:21
Ja nie wiem, te Bakusie zamieniły się z Prima i teraz po północy tylko wskakują, czy jak?! Ugrać żadnego nie można...  emotka emotka
nkba 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6613887 środa, 26 czerwiec 2019, 23:32:22
Upał.. teraz termometr pokazuje 29C na dworze w domu mam 25C -sprzątam i chyba zaraz do basenu wskoczę bo rozpływam się.. dzieci marudne bo chciałyby na rower do lasu jechać, na spacer iść ale w ten skwar to i tak udało nam się rano na szybkie zakupy wyskoczyć.. zdjęć do konkursu coccolino nie idzie robić bo gorąco i z potem na czole to raczej nie jest glamur emotka
uwielbiam lato, ciepełko ale jak ma się 3 dzieci to przecież o 15 kiedy termometr w cieniu pokazuje 35C nie pójdę po obiedzie na spacer.
Pół trawnika spieczona bo i tak 2h schodzi mi na podlewanie roślin i grządki a deszczu ani widu ani słychu - okno nawet umyłam w salonie przy poniedziałku bo ja to zawsze mam szczęście że jak umyję to pada i co nawet tym tego deszczu nie sprowokowałam..
zakupów konkursowych nie robie bo jak jestem w sklepie to oni ciastek familijnych jeść nie będą tylko musli no i nie pogadasz, batoników prince polo nie pozwolą kupić bo jak to mówią "jeszcze pójdzie Ci mamo w cenzuraczkę a nie cycki", actimela dziś w Biedronce nie mieli i w co tu grać. Nawet zawleczeć po piwach nie mam mimo że grile robimy bo mąż zapasy wygranych Captain Jack wyciąga.
Może w nowym miesiącu jakoś ruszę z tymi konkursami bo teraz co zakupy to nic konkurosowego na paragonie nie ma, jedynie na tukany z kaufa żeli Fa kupiłam bo mój ulubiony w promocji mieli emotka

nkba

Cytuj wiadomość#6613891 środa, 26 czerwiec 2019, 23:43:07
bruce napisał(a):

Ja nie wiem, te Bakusie zamieniły się z Prima i teraz po północy tylko wskakują, czy jak?! Ugrać żadnego nie można...  emotka emotka

Aj, nie mów nic emotka Mam trójkę maluszków do obdarowania, a wbiłam pod rząd chyba ze dwadzieścia pare i #$%^*&^%$ emotka Jak tak udaje mi się z maskotkami, których są tysiące to jak mam coś ugrać w loteriach z ciekawymi nagrodami? No jak? emotka emotka
bruce 0
|< << < 4543 4544 4545 4546 4547 45484549 4550 4551 4552 4553 > >> >|