Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

joan

Cytuj wiadomość#6660087 sobota, 23 listopad 2019, 21:39:06
Wygrałam dziś audiobooka w loterii InPost, więc nagrody jeszcze są  emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6660472 poniedziałek, 25 listopad 2019, 13:52:43
emanuela24 napisał(a):

kto mi wytłumaczy co jest z allegro ? 
Jestem wściekła wystawiam przedmiot, a on wskakuje na allegro lokalnie- nie widoczny na zwykłym allegro  emotka
co za badziew. Wie ktoś może jak można wystawić przedmiot na allegro ? 
miało być szybko i sprawnie a wyszło jak wyszło 
emotka  zaraz wyjdę z siebie i stanę obok 

Allegro jest teraz tylko dla firm
allegro lokalnie dla prywatnych osób
nic z tym się nie da zrobić...
chyba że zmienisz konto na firmę 

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6660474 poniedziałek, 25 listopad 2019, 13:54:34
Wkurzają mnie nagrody w konkursach emotka
Wchodzę na forum o fajny konkurs fotograficzny "Pyszne dodatki do każdej kanapki" Carrefour niski koszt zakupu bo tylko 5zł, już mam jakąś wizję co zrobię i jak zrobić zdjęcie kiedy patrzę na nagrody i do wygrania
  • 5x zestaw noży w bloku Gerlach
  • 105x karta podarunkowa Carrefour o wartości 50 zł
ochota już mi na wzięcie udziału w tym konkursie minęła i mocno się zastanawiam czy brać udział aby zobaczyć czy agencji Amooco Grzegorz Kańduła spodoba się moje zdjęcie czy zwyczajnie przeznaczyć ten czas na czytanie książki.

joan

Cytuj wiadomość#6660726 poniedziałek, 25 listopad 2019, 20:05:18
Ludzie dorośli, co mają tendencję do podejmowania multum błędnych decyzji w ramach akcji "Mądry Polak po szkodzie." Dopiero po wtopie łaskawie (i ewentualnie) czytają o danej kwestii w necie i oczywiście jęk & lament "Ratuj mie, co żem zrobiła!" Szlag mnie trafia. Bo poradzić się mnie to przecież strata czasu, ale na psucie mojego humoru czas zawsze się znajdzie. Jakoś się na starość ludziom włącza tryb pseudosamodzielności, to nie na moje nerwy  emotka   
bethan 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6660733 poniedziałek, 25 listopad 2019, 20:12:52
mama-l-k-m napisał(a):

Wchodzę na forum o fajny konkurs fotograficzny "Pyszne dodatki do każdej kanapki" Carrefour niski koszt zakupu bo tylko 5zł, już mam jakąś wizję co zrobię i jak zrobić zdjęcie kiedy patrzę na nagrody i do wygrania

ochota już mi na wzięcie udziału w tym konkursie minęła i mocno się zastanawiam czy brać udział aby zobaczyć czy agencji Amooco Grzegorz Kańduła spodoba się moje zdjęcie czy zwyczajnie przeznaczyć ten czas na czytanie książki.

Może rzeczywiście nagrody nie są jakieś hiper-atrakcyjne, ale mi by się bardzo przydały zarówno noże, jak i karta do C4 - nie pogardziłabym emotka Pytanie tylko, jak bardzo trzeba będzie się napracować przy zdjęciu, żeby cokolwiek ugrać. emotka

A mnie wkurza, że na mamotoja.pl znów wygrały te same osoby.

e-e

Cytuj wiadomość#6660765 poniedziałek, 25 listopad 2019, 21:52:35
anaesth napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Może rzeczywiście nagrody nie są jakieś hiper-atrakcyjne, ale mi by się bardzo przydały zarówno noże, jak i karta do C4 - nie pogardziłabym emotka Pytanie tylko, jak bardzo trzeba będzie się napracować przy zdjęciu, żeby cokolwiek ugrać. emotka

Mnie też wkurzają! No ale każdy marzy, mieć taki zaszczyt by pomykać w sikorze w kolorach i z logo DHL.... emotka  
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6660808 wtorek, 26 listopad 2019, 06:39:03
anaesth napisał(a):

własnie grałabym jakby było do rozdania 105 zestawów noży a nie bon za aż 50zł. Rok temu jak były konkursy fotograficzne np. z Kruszwicy to chociaż 100zł dawali a teraz... jak nie pluszaki, to bony na 50zł emotka

Agnes

Cytuj wiadomość#6660857 wtorek, 26 listopad 2019, 09:39:32
wkurzyłam się wczoraj
dopiero wczoraj mogłam wydrukować oświadczenie na słoik z Milki
poleciałam na pocztę z paragonem
patrze a ja mam LU Pieguski
no kurcze
owszem Pieguski ale Milki
przeciez Lu to co innego prawda?
No i słoika chyba raczej nie dostanę
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6660859 wtorek, 26 listopad 2019, 09:40:45
Wczoraj kupiłam w itm nestle na loterie i tak wysyłałam SMS, ze zapomniałam go wysłać. Przypomniało mi się dopiero teraz
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6660876 wtorek, 26 listopad 2019, 10:28:02
superloser napisał(a):

Agnes napisał(a):

wkurzyłam się wczoraj
dopiero wczoraj mogłam wydrukować oświadczenie na słoik z Milki
poleciałam na pocztę z paragonem
patrze a ja mam LU Pieguski
no kurcze
owszem Pieguski ale Milki
przeciez Lu to co innego prawda?
No i słoika chyba raczej nie dostanę

LU Polska.
Producent którego właścicielem jest Kraft Foods - gigant na rynku spożywczym, sprzedający takie produkty jak kawa Jacobs, czekolady Alpen Gold, Milka czy ciasteczka Oreo i Pieguski .

emotka
0 0

vanillasky-2017

Cytuj wiadomość#6660886 wtorek, 26 listopad 2019, 10:43:41
Wczoraj w moim osiedlowym sklepie, kupiłam trzy produkty konkursowe na jednym paragonie. Kasjerka urwała mi fragment nr kasy fiskalnej. Poprosiłam na prawdę grzecznie i spokojnie, żeby na odwrocie napisała nr kasy i podbiła pieczątką sklepowa. Oczywiście foch i oburzenie, że po co mi to i w ogóle na co, że przecież widać NIP więc wszystko ok.Nie miała pieczątki i kazała mi przyjść dzisiaj.Przychodzę dzisiaj a ona wnerwiona. Jak przybijała pieczątkę oczywiście gderała dalej, że ona tego nie rozumie, że ja się czepiam i zawracam jej głowę.  Na koniec na cały regulator stwierdziła "to jest chore dla mnie". Już tej samej kasjerce kiedyś spokojnie próbowałam wytłumaczyć po co mi to, ale nie była w stanie tego ogarnąć. Już staram się tak rzadko w tym sklepie robić zakupy, ale akurat wczoraj nie miałam wyjścia. 
Nie pierwszy raz mam taką sytuację, że proszę o adnotację na odwrocie i nie ma z tym żadnego problemu. Wnerwiło mnie to dzisiaj okropnie. Pewnie mnie obgadają po osiedlu, że jakaś walnięta jestem emotka

pioge7

Cytuj wiadomość#6660891 wtorek, 26 listopad 2019, 10:50:17
3/3 pudła w Tyskim Biedronka... emotka emotka
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6660898 wtorek, 26 listopad 2019, 11:06:02
pioge7 napisał(a):

wczoraj kasą rzucali na prawo i lewo a dziś już pozamykane... Trochę dziwne.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6660899 wtorek, 26 listopad 2019, 11:07:31
nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

też mnie to dziwi ...
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6660903 wtorek, 26 listopad 2019, 11:11:26
vanillasky-2017 napisał(a):

Wczoraj w moim osiedlowym sklepie, kupiłam trzy produkty konkursowe na jednym paragonie. Kasjerka urwała mi fragment nr kasy fiskalnej. Poprosiłam na prawdę grzecznie i spokojnie, żeby na odwrocie napisała nr kasy i podbiła pieczątką sklepowa. Oczywiście foch i oburzenie, że po co mi to i w ogóle na co, że przecież widać NIP więc wszystko ok.Nie miała pieczątki i kazała mi przyjść dzisiaj.Przychodzę dzisiaj a ona wnerwiona. Jak przybijała pieczątkę oczywiście gderała dalej, że ona tego nie rozumie, że ja się czepiam i zawracam jej głowę.  Na koniec na cały regulator stwierdziła "to jest chore dla mnie". Już tej samej kasjerce kiedyś spokojnie próbowałam wytłumaczyć po co mi to, ale nie była w stanie tego ogarnąć. Już staram się tak rzadko w tym sklepie robić zakupy, ale akurat wczoraj nie miałam wyjścia. 
Nie pierwszy raz mam taką sytuację, że proszę o adnotację na odwrocie i nie ma z tym żadnego problemu. Wnerwiło mnie to dzisiaj okropnie. Pewnie mnie obgadają po osiedlu, że jakaś walnięta jestem emotka

Mi się zdarzyło całkiem ostatnio, że wyszedł paragon z połowa nieczytelna bo papier się kończył. Nie było widać połowy produktów. Powiedziałam, że potrzebuje paragon czytelny... w końcu mówię, że proszę mi zrobić zwrot i nabic ponownie. Miala skrzywioną minę no ale to już nie mój problem. Zajęło jej to minutę. Podziękowałam i po sprswie  emotka  rok grania w konkursy i robię się okropna... bez skrupułów walczę o prawidłowy paragon  emotka emotka

slavek

Cytuj wiadomość#6660924 wtorek, 26 listopad 2019, 11:50:31
koniczynka123 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

U mnie wczoraj też niestety pudła więc kto miał farta to miał emotka

najpopularniejszy sklep, najpopularniejsze piwo, więc nie ma się co dziwić, ze trudno wygrać
0 0

nanajka81

Cytuj wiadomość#6660927 wtorek, 26 listopad 2019, 11:59:49
slavek napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

najpopularniejszy sklep, najpopularniejsze piwo, więc nie ma się co dziwić, ze trudno wygrać

ja się zastanawiam kto przez pierwszy tydzień trwania konkursu w nim wygrywał. No przyznawać się emotka
0 0

rwas

Cytuj wiadomość#6661277 wtorek, 26 listopad 2019, 22:35:06
łapki,które wciskam przypadkowo emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6661279 wtorek, 26 listopad 2019, 22:41:27
nanajka81 napisał(a):

slavek napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ja się zastanawiam kto przez pierwszy tydzień trwania konkursu w nim wygrywał. No przyznawać się emotka

Ci co wtedy grali, to na plaży Copacabana teraz leżą emotka

Agnes

Cytuj wiadomość#6661981 czwartek, 28 listopad 2019, 15:17:25
wkurza mnie podwyżka cen za wywóz smieci od grudnia
w momencie jak u mnie nawet nie ma odpowiednich pojemników na segregację
a nawet jak będą to nie da się upilnowac tych co wrzucają wszystko do jednego wora przez co bedziemy płacić po 48zł za osobę
przecież do zdzierstwo w biały dzien
nkba 0